Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) syl123


syl123
csendes tag

Sziasztok!
Két problémám van a telcsivel. Remélem, hogy tud valaki nekem ebben segíteni.
Nagyon nehez tudok sms-t írni, nem mindig találom el a gombokat. Tudtok esetleg egy jó touchpadot ajánlani, amelyiknél ki lehet kapcsolni a prediktív szövegbevitelt 12 gombos módban?
A másik, hogy a videó és a zenehallgatás katasztrófális, nincs hang... vagy én vagyok süket? Vagy van esetleg valami program, beállítás, ami lehetővé teszi, hogy a rádiót megfelelő hangerőn lehessen hallgatni, mert a leghangosabb média hangerő beállításnál is alig hallani, vagy ez egyéni problémám és esetleg vigyem vissza a telót? A gépre is feltettem a videót és ott is alig van hangja.
Köszi előre is aki válaszol! :R

(#352) Andi-74


Andi-74
tag

Nekem úgy bírta bő 2 napig, hogy egész nap wifin voltam :D

(#353) DS39 válasza royalka (#350) üzenetére


DS39
nagyúr

letöltöttem marketről egy live wall-t, telepítette, de sehol nem jelent meg hogy beállíthassam háttérképnek, szóval sztem a gyári romban ez az opció nincs benne. hardverileg tuti menne, max rohadtul merülne tőle. biztos lesz custom rom, amiben lehet majd ezt használni, ha ez divatos dolog :)

syl123:
ha a videó gépen is halk akkor az a baj.
egyébként a hanggal szerintem ennél a telónál nincs olyan gond mint a nagytesónál, de az is biztos hogy maxra rakva sem fogok halláskárosodást szenvedni. (ha viszont neked irreálisan halk, akkor érdemes érvényesíteni a garanciát) :)

(#354) elfelejtette válasza royalka (#350) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nekem is mennek az élő háttérképek, pedig a kategória leggyengébb procijával, msm7200a-val szerelt telefonom van (vodafone845).

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#355) Andi-74


Andi-74
tag

Egy kérdés: Nekem mindig kilép az msn-ből, melyiket kell leszedni, hogy belépve maradjon?
- Nekem elég jó a hangereje :)

(#356) Filibert válasza KTU (#345) üzenetére


Filibert
csendes tag

Látom a képen hogy fóliás a teló, milyen vagy hol vetted rá? mert egész jónak tűnik..mármint elég jól raktad fel :D :C

Eladó egy T-s Huawei Y300-as, ha valakit érdekel írjon PÜ-t.

(#357) royalka válasza Andi-74 (#355) üzenetére


royalka
őstag

Én ebuddy-t használok az stabil.. :)

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#358) syl123 válasza DS39 (#353) üzenetére


syl123
csendes tag

Köszi.. akkor visszaviszem. Nem is lehet érteni mit mond a kislányom a videón.... pedig elég hangosan beszél :)

(#359) petyametyo válasza Filibert (#356) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Filibert milyen a teló?:)

(#360) Andi-74 válasza royalka (#357) üzenetére


Andi-74
tag

Köszi :), kipróbálom ;)

(#361) Filibert válasza petyametyo (#359) üzenetére


Filibert
csendes tag

Kösz, jól szuperál.. első okostelónak kiváló. :) Jó vétel.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy T-s Huawei Y300-as, ha valakit érdekel írjon PÜ-t.

(#362) peestike


peestike
senior tag

sziasztok! esetlegesen tudna valaki mondani valamilyen headset típust ami megy a készülékkel rendesen? próbáltunk párat, de nem lehet csak készülékről fogadni a hívást :(
nem bloetooth-os, hanem sima sztereó, nem agybadugós lenne a megfelelő fajta headset. köszönöm!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#363) petyametyo válasza Filibert (#361) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Filibert .Szívesen :R !!

(#364) BigT válasza peestike (#362) üzenetére


BigT
senior tag

szerintem próbálj blackberry s füleseket. úgy rémlik,ezt olvastam vhol.

Samsung S7 edge

(#365) imrefazekas


imrefazekas
csendes tag

Sziasztok, első androidos telefonként vettük az Y200-t. Nincs sok tapasztalatom az Androiddal és el is akadtam a külső SD kártya használatánál.
Formázom MiniTool Partition Wizard Home Edition-nal, két particióra:
http://androidunderground.info/mit-hogy/sd-kartya-particionalasa-szamitogepen szerint.
Okés. De ha bekapcsolom a mobilt, akkor "üres SD kártya vagy nem megfelelő formátum" fogad. Okés, engedem formázni.
Most jön a számomra érdekes dolog, PC-n nem látom a mobilon létrehozott könyvtárakat, mobilon pedig nem látom a PC-n felmásolt fileokat.
apk fileokat szeretnék felmásolni, hogy fel tudjam installálni őket. A belső kártyára nem tudok másolni mert nagyok a fileok.
Lehet hogy nagyon láma kérdés, de tudtok rá megoldást?
Segítségeteket előre is köszönöm!
Üdv: Imre

(#366) DS39 válasza imrefazekas (#365) üzenetére


DS39
nagyúr

nekem FAT32-re van formázva az SD, és minden gond nélkül megy. (igaz nekem ezt a régi, nem android-os telóm formázta, de Windows-zal is pár perc alatt megteheted ugyanezt)

(#367) Filibert


Filibert
csendes tag

Továbbra is hely gondok, 10 alkalmazást raktam fel a gyáriakon kívül, mindet az SD kártyára és az appokat mindig hagyom frissülni. És egyszer csak "kevés a hely"...rootolni még nem lehet(a német oldal alapján nem akarom). Ja még egy bibi, 2 alkalmazást letöröltem de az iknojuk bentmaradt a menüben hogyan lehet azt eltüntetni? Mikor ki akarom törölni azt írja h nem találja az alkalmazást.

Eladó egy T-s Huawei Y300-as, ha valakit érdekel írjon PÜ-t.

(#368) elfelejtette válasza Filibert (#367) üzenetére


elfelejtette
veterán

Próbáltad újraindítani a telefont, vagy legalább a launchert? Hátha akkor eltűnnek az ikonok.
Tárhely problémákra megoldás esetleg, ha megpróbálsz alternatív kisebb méretű változatokat keresni a jelenleg használt programok helyett. (Sajnos ha kevés a hely, akkor tudni kell kompromisszumokat kötni.)

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#369) royalka válasza Filibert (#367) üzenetére


royalka
őstag

Én is tapasztaltam hogy törlés után még foglalják a helyet.. reboot után tökéletes :K

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#370) imrefazekas válasza DS39 (#366) üzenetére


imrefazekas
csendes tag

Szia,
a formázás sikerül, nem az a gond. Egyszerűen nem látom az egyik helyen a másik által csinált dolgokat. Mintha 2 SD kártya lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#371) Filibert válasza elfelejtette (#368) üzenetére


Filibert
csendes tag

hát az újrainditás már megvolt többször is, de semmi változás. Az Appok meg elég kicsik, csak a facebook meg a skype ami nagy esetleg. Játék nincs is fent.

Eladó egy T-s Huawei Y300-as, ha valakit érdekel írjon PÜ-t.

(#372) BigT válasza Filibert (#371) üzenetére


BigT
senior tag

Ezeket az appokat nem tudod sd re átdobni? Esetleg még 1 cleaner is pucolhat 1-2 megát

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#373) Filibert válasza BigT (#372) üzenetére


Filibert
csendes tag

ezek sd-n vannak. meg cleanert is futttatok elég gyakran...

Eladó egy T-s Huawei Y300-as, ha valakit érdekel írjon PÜ-t.

(#374) DS39 válasza imrefazekas (#370) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem amiatt lehet hogy azzal a progival csináltál két partíciót, próbáld meg úgy hogy megszünteted a partíciót hogy minden egyben legyen, és úgy formázd le a windows beépítettjével, mert lehet a progi szart el vmit. (ráadásul ma már ext3-as partíció kellene, nem ext2-es ha jól tudom.)

(#375) Med1on válasza Filibert (#367) üzenetére


Med1on
aktív tag

Nálam is hasonló gondok vannak. A progikat és a játékokat egy 8 GB-os memóriakártyán tárolom, de a belső tárhely így is fogy, mert az alkalmazások beállításait (pl. az Opera Mobile böngészőnél), adatbázisát már a belső tárhelyen tárolja. Beazonosítottam egy zenét a Shazammal és máris ugrott 2 MB hely a belső tárhelyen. Ez elég komoly gond, mert állítólag az optimális teljesítmény érdekében érdemes lenne legalább 30 MB üres helyet hagyni a belső tárhelyen. Most itt vagyok a 8 GB-os memóriakártyával (amiből 7,3 GB üres) és egyszerűen nem tudok cuccokat felrakni, mert alig van már belső tárhely. :W

Ja igen még egy dolog. A touchpal billentyűzettel én is elég gyakran melléütök. Valaki tudna erre egy jobbat javasolni? Nagyon fontos lenne, hogy az app memóriafogyasztása alacsony legyen, mert hát összesen csak 256 MB van.

[ Szerkesztve ]

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#376) KTU válasza Med1on (#375) üzenetére


KTU
addikt

AnySoftKeyboard, meg a magyar kiegészítés
2 is van a marketen

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#377) imrefazekas válasza DS39 (#374) üzenetére


imrefazekas
csendes tag

Szia, sikerült. Valóban a progival volt a gond. Egyben hagytam az egész 8 Gigát és a telefonon állítottam hogy a külső SD-re telepítsen. Köszi!

(#378) KTU válasza Filibert (#356) üzenetére


KTU
addikt

Alex_ fórumtárs linkelte hogy hol vette, aztán írta is hogy nem a legjobban felhelyezhető házilag, én az 5.-et hagytam fent :D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#379) Alex_ válasza KTU (#378) üzenetére


Alex_
tag

mi kollegák négyen vettünk ebből a hatos csomagból, négy telefon volt az alany, egy lett tökéleteshez nagyon közeli, három meg elfogadható, de mindegyiket a végén már vizesen raktuk fel, s akkor lett korrekt, ha lapot eleve nem a saját súlyával, hanem már a bankkártyával nyomtuk rá szépen lassan. akkor volt gáz, ha közben derül ki hogy ferde, s lehet előlről kezdeni... :) ami elsőre felment, nem kellett leszedni az lett tökély amit vissza kellett szedni ott sem középen van bubi, hanem ahol felemeltük (műanyaggal, próbáltuk celluxal felemelni, nem sikerült) a széle már ott nem tapad tökéletesen.
nekem egy darab fóliám még van, ha valaki akar vele próbálkozni szívesen odaadom.
én vizesen ajánlanám.

[ Szerkesztve ]

(#380) Med1on válasza KTU (#376) üzenetére


Med1on
aktív tag

Köszönöm a tippet. :)

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#381) ESP23


ESP23
senior tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni !!
Ebben ugye ARMv7 utasításkészletű Processzor van.
A kérdésem az lenne hogy ez támogatja e a Flasht, mert a tesztben az van írva hogy nem, de viszont azt tudom hogy az ARMv7 -nek már elvileg vinnie kéne a flasht.
És még annyi lenne hogy szerintetek melyik éri meg jobban ez vagy a ZTE Skate.
:)

(#382) Alex_ válasza ESP23 (#381) üzenetére


Alex_
tag

hirtelen nem mernék megesküdni rá, de amikor próbáltuk egy letöltött játék asz'onta neki kell a flash player, s leszedte az adobe flash player 11-et a play-ről, s vele leindult.
zte skate is volt már kezemben, bár nem huzamosabb ideig, ha a nagyobb kijelző kell akkor nincs vita zte, abba úgy rémlik a ram is több, felbontása is jobb, de bár ez nagyon szubjektív a huawei mintha zökkenésmentesebben menne.

[ Szerkesztve ]

(#383) Bounti


Bounti
aktív tag

BIG LOL: [link] :))

Olvassátok el a kommenteket is! :C :C

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#384) NoMagix válasza ESP23 (#381) üzenetére


NoMagix
addikt

A Skate jóval nagyobb, és jobb a felbontása.
Nálam még a gyári rommal is szaggatott, és a kijelző színei is fakók voltak.
Ár/érték arányban jó cucc, de nekem kicsi csalódás volt.

(#385) NoMagix válasza Bounti (#383) üzenetére


NoMagix
addikt

a kommentek mindent elmondanak,a cikket nem is érdemes elolvasni! :N

(#386) gtasystem válasza Bounti (#383) üzenetére


gtasystem
őstag

hát nem azért de aki indexet olvas az meg is érdemli az ilyen cikkeket.. :U

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#387) HuaweiU8500 válasza NoMagix (#385) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Ezzel kapcsolatban halkan megjegyezném, hogy az én telefonomon két Angry birds is telepítve van, minden probléma nélkül futnak rajta... A Facebook androidos kliensén kb. 2 hete nem működik a státuszfrissítés, legalábbis én úgy tapasztalom. De no comment (vagyis a commentek ütnek) :DD

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#388) KTU válasza ESP23 (#381) üzenetére


KTU
addikt

Adobe Flash Playert telepíted és simán mennek az alap böngészővel a flash-ek.
Skate-be ill. Blade-en alapból az utasításkészlet nem támogatja. itt a pont
Rá lehet hekkelni de az eredmény nem kielégítő, sőt.

van ZTE Librám és S7 slim-em is (az Y200-at 2. telefonként használom)

szóval azt írják hogy 1. androidos telefonnak jó, de aztán rájön hogy kevés a memó
és pont ez az, a kezdő droidos minden sz@rt letölt, telepít (lásd llive wallpaper stb.) és csodálkozik hogy nem megy ez-az, 2 éve én is átestem ezen :U
nem értek a linuxhoz / droidhoz, de mára már tudom mik azok a progik amire szükségem van.
Használok app managert, letöltöm az alkalmazást, telepítem hogy lássam hogy működik, és ha nincs rá folyamatosan szükségem, app managerrel elmentem és ezután el is távolítom, pl. laborlelet, stb.
ha kell, app manager indít, végignézem a mentést és telepítem, fél perc az egész
persze memóriakártyára szükség van.
és persze valamelyik App2SD progi

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#389) Krisz86


Krisz86
csendes tag

Sziasztok

Telefon vásárlás előtt állók és meg szeretném kérdezni tőletek,hogy szerintetek a samsung galaxy mini vagy ez a telefon lenne jobb vétel? Annyira túlzottan nem értek ezekhez a dolgokhoz,de ha valaki letudná írni miért jobb esetleg ez a telo,meg köszöném. (Ha jobb persze :D)

(#390) KTU válasza Krisz86 (#389) üzenetére


KTU
addikt

ez a "régi", vagy ez a mini 2, ez jobb, de szerintem nem erre gondoltál :U
az 1. samut nem venném meg, több RAM van benne de minden másban rosszabb
kijelző méret, felbontás, proci, ......

meg nálam a samu nem nyerő 1. droidos készülékem ez a márka,
de örültem mikor majdnem 1 éves korába visszaadták a teljes vételárat gariba,
semmi különös baja nem volt csak a support, meg a forma, meg minden :B

ja és fogtad már a kezedben a telefonokat,
sajnos az olcsó samuk gagyi érzetet keltenek bennem
szubjektív vélemény :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#391) Dark Archon válasza Krisz86 (#389) üzenetére


Dark Archon
addikt

Én SE X8-at vettem, mint első Android telefon, de megbántam. Egyszerűen használható Android telefon nincs egy bizonyos szint alatt. Vegyél inkább Motorola Defy+-t (T-nél állítólag 55-ért van), gyárilag független az összes és többet nem lesz gondod a telefonvásárlással.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#392) DS39 válasza Bounti (#383) üzenetére


DS39
nagyúr

ez milyen hülyeség, az SD-t mire találták ki? azért hogy használják...
az Angry Birds simán megy rajta, no comment, persze szerintem egy hülye játék, de simán viszi. ez a cikk pedig marhaság, mert úgy állítja be a telefont mintha más gyártó nem rakna ilyen kevés belső memót, ott a Gio, a OT stb, a tavalyi modellek nagy része 160-320 MB közötti tárhellyel bírnak ilyen alacsony árkategóriában.

Krisz86: a mini 1-hez mérve ez fényévekkel jobb, ha a 2-esre gondoltál akkor az jobb egy kicsit, ram + belső tárhely, de kijelző kisebb.

[ Szerkesztve ]

(#393) ESP23 válasza Dark Archon (#391) üzenetére


ESP23
senior tag

Azèrt kèrdezem mert most jár le a hűsègem a T-Mobilnál(mobilinteernet) ès igènyelhetek a net mellè ezközt(+2 èvèrt) ès nem akarom elszùrni a választást. :)

(#394) ESP23 válasza Dark Archon (#391) üzenetére


ESP23
senior tag

Azèrt kèrdezem mert most jár le a hűsègem a T-Mobilnál(mobilinteernet) ès igènyelhetek a net mellè ezközt(+2 èvèrt) ès nem akarom elszùrni a választást. :)

(#395) ESP23


ESP23
senior tag

Bocsi a gèpem mindent duplán küld ell,,sorry.

(#396) Dark Archon válasza ESP23 (#393) üzenetére


Dark Archon
addikt

Most túl azon, hogy ez a hűségidőszak egy idejét múlt modell (és a T - többek közt - ezért bukja sorra a Digi net által lefedett előfizetőket), nem jobb venni egy független telefont hűségidő és egyéb szirszar nélkül? Online shopban becsekkolod, hogy legyen kártyás, legfeljebb nem használod, de lesz azon is 1000Ft lebeszélhetőség hálózaton belül, valamint ingyen házhoz szállítják.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#397) ESP23


ESP23
senior tag

Igaz,de minek lökjek ki x Ft-ot ,amikor megkapom ingyen azt a 2450Ft meg kifizetem havonta,,nekem így tökèletes.

(#398) KTU válasza ESP23 (#393) üzenetére


KTU
addikt

szerintem nem ér 2 év rabságot, de még a jobb készülékek se :U
nagyon gyorsan hozzák ki az új modelleket
most Dominóban Webshop ár 17% kedvezménnyel: 24 990 Ft

bár attól függ mire szeretnéd használni,
frenkizni nem lehet vele, :D
amennyiben ismered a korlátait és a helyén kezeled,
használható készülék
de ezt már írtam, talán
és azt válaszolták f.s hozzászólás
:D

mire megírtam már válaszoltak ,meg írtál is :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#399) Dark Archon válasza ESP23 (#397) üzenetére


Dark Archon
addikt

Semmi sincs ingyen, a 2 év elteltével a többszörösét fizeted ki. Ki van ez találva, hidd el. Nem véletlenül adják egyébként csak a legalja telefonokat "ingyen".

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#400) KTU válasza Dark Archon (#399) üzenetére


KTU
addikt

nálad a pont :K

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.