Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Andi-74


Andi-74
tag

Mi a tapasztalat gyakorlatban - már aki használta is -?

(#202) trita válasza Andi-74 (#201) üzenetére


trita
tag

Sztem jó kis készülék,igy 1 nap után.A wifi -je is simán működik amit negativumként irtak pedig.Fiamnak vettük,1 napot teszteltük,korrekt minden téren,ebben az árkategóriában sztem.

Rita

(#203) NoMagix


NoMagix
addikt

A wifiről nekem is az a véleményem, hogy jól működik!
Ültem az autóban a házunk előtt, kint az utcán simán vette a jelet, több falon keresztül, kb. 15 méterre voltam a rútertől!

(#204) KTU válasza Andi-74 (#201) üzenetére


KTU
addikt

Wifi analizálót elindítottam amin tudtam :U

ill. méretbeli különbségek a kijelzők közt
ZTE WayteQ Libra,
Huawei Huawei Ascend Y200 U8655
Huawei IDEOS S7 Slim
pontos megnevezés hogy a keresők megtalálják :U

Az S7 ha a router mellett van akkor is ennyit mutat, meg kint a kertben is, csak 1 kicsit esik
de ott is működik rendesen.

Az Y200-nak erősen merülőben volt az akkuja, nemsoká le is állt ezután. Nem tudom mennyiben játszik.
Nem hiszem, hogy gyengébb lenne a wifije mint más telefonnak.
Nem szakadozik, ugyan úgy jól működik mint a többi.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#205) Andi-74


Andi-74
tag

Azt hiszem döntöttem.. Egy uccsó kérdéssor azért: a hívásnál is minkétfél jól hall ill. a "lapozgatással" egy kezdő is boldogul, tényleg gördülékeny ahogy írják? a w585 SE telcsimbe vett memória bővítést át lehet ide tenni?

[ Szerkesztve ]

(#206) KTU válasza Andi-74 (#205) üzenetére


KTU
addikt

Az M2 (MS micro) kártya nem jó bele
de szerintem ez ne legyen szempont, mivel 8GB MicroSD 2000 pár-száztól lehet kapni

a Sony Ericsson Live-ba sem jó :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#207) Andi-74 válasza KTU (#206) üzenetére


Andi-74
tag

Ez nem szempont volt, csak kíváncsiság :DD
viszont a jól hallhatóság és a gördülékeny lapozás azért szempont lenne. ;)

Amúgy livet már nem szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#208) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

http://www.facebook.com/HuaweiDeviceHungary like-oljátok... most indult

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#209) trita


trita
tag

Eladóvá vált az egyik ilyen készülékem amit vettem,kisebbik fiamnak nem jön be,az érintő.Nagyobbik imádja.Tényleg jó kis telo.

Rita

(#210) NoMagix


NoMagix
addikt

trita: azért van az apró, hogy oldjuk meg az ilyen problémáinkat!

Amikor kibontottam a dobozt, nekem nem volt a telefonon gyárilag fólia, sehol!
Másnál is így volt?

[ Szerkesztve ]

(#211) trita válasza NoMagix (#210) üzenetére


trita
tag

Tudom sorry,már megoldottam.de nem én vok azért az első,aki itt irta ki ugye? :Y

Rita

(#212) KTU válasza NoMagix (#210) üzenetére


KTU
addikt

így :K
spórolnak, meg a környezetvédelem :U

más:
kijelzővédő fóliát látott már valaki rá?

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#213) NoMagix válasza KTU (#212) üzenetére


NoMagix
addikt

aha, már kerestem rávalót, de még nem találtam meg az igazit.
Gondoltam veszek egy nagyobbat, amit majd méretre igazítok, úgy szeretném, hogy a gombokat is takarja.

HuaweiU8500: 154 # lassan beigazolódik amit írtál! :D

[ Szerkesztve ]

(#214) pumpedlix


pumpedlix
tag

Ma megjött a teló de még nem bontottam ki. Kell egy kis izgalom
A doboza tetszik :))

(#215) Andi-74 válasza pumpedlix (#214) üzenetére


Andi-74
tag

Mesélj-mesélj :K

(#216) pumpedlix válasza Andi-74 (#215) üzenetére


pumpedlix
tag

Csak estére tudok egy nagyobb lélegzetű összefoglalót írni a belsőről, de külsőre mindig a galaxy ace-re emlékeztet

(#217) Andi-74 válasza pumpedlix (#216) üzenetére


Andi-74
tag

várom az estét :DD ;)

(#218) havert


havert
csendes tag

Napos időben mennyire olvasható a kijelző?

Mennyi a szabad memória RAM alapból?
pl: opera mini, és 3 kisebb program futtatásakor megye az G-mail szinkronizáció, és mennyi szabad memória marad?

Milyen fényképeket csinál, pár tesztképet kérhetnék?

(#219) BigT válasza havert (#218) üzenetére


BigT
senior tag

a kijelzős vs nap engem is érdekel, akár csak a szabad ram mérete.

tesztképeket itt is találsz: [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#220) pumpedlix válasza Andi-74 (#217) üzenetére


pumpedlix
tag

Nem bírtam ki estig :)

Kijelzője nagyon szép betekintési szöge nagyon nagy és nem invertálódnak a színek.
Érintője pontos és kényelmes. SMS írásnál nagyon sokat segít a Touchpal nevű cucc, elég sok szóvariánst kiad mit is szeretnék leírni, ezzel gyorsítva az üzenet létrehozást.
A bekapcsoló gomb nekem picit kemény és rossz helyen van.
Bekapcsolás picit lassú, várni kell még feláll a rendszer, utána viszont röccenésmentesen gyorsan lehet navigálni a menüben.(megjegyzem van benne egy HTC-re hajazó gyors bootoló opció ezzel gyorsabban indít)
Kamera az olyan amilyen, fixfókusznál szerintem kár bármit is elvárni.
Telefonálás közben tisztán hallom a másik felet, aki szintén akadozásmentesen jól hall bár állítólag orrhangom van :))
A külső hangszórója hangosan de tompán szól.
Az első marketes letöltés után összeakadt valami mert bezárta a futó ablakot és megállt egy picit de azóta nincs gond egy pár progi és játék már gond nélkül lejött.
Ami számomra mérvadó (bár lehet más nem ért egyet velem) az Angry Birds teljesen simán fut míg mondjuk egy Samsung GIO-n szaggatott rendesen.
Belső tárhely nem épp bő kapásból 60MB szabad helyet ír, ram-nál 30-40 mega körül mozog a szabad érték.

Wifit sajnos nem tudtam kipróbálni, nincs a környéken.

Véleményem szerint Galaxy mini-t, Gio-t SE X8-at simán túlszárnyal, ilyen készülékeim voltak ezért ezeket írom.

Ami még fontos: A kijelző messziről vonzza az ujjlenyomatot erre be kell szereznem valami jobb fóliát. Még hozzá se érek máris viheti a policeman a laborba az ujjam helyét :)

16500 Ft ért nem bántam meg, kétszer ennyit is megér

[ Szerkesztve ]

(#221) KTU válasza pumpedlix (#220) üzenetére


KTU
addikt

Az első marketes letöltés után összeakadt valami mert bezárta a futó ablakot és megállt egy picit de azóta nincs gond egy pár progi és játék már gond nélkül lejött.

ez nálam is így volt, Market frissült Play-re, ennyi a történet.

a kijelző tényleg egész jó, nem részletezem csak ismételni tudnálak,

az 1. indulás volt lassabb, utána már a többi átlagos, szerintem

a kijelző melletti "lakk" műanyag kicsit samsung érzetet kelt,
de szerencsére a hátlap ezt nagyon jól ellensúlyozza
meg nincs rajta alul kidudorodás mint a samuknál

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#222) pumpedlix válasza KTU (#221) üzenetére


pumpedlix
tag

Valóban az első indulás volt csak lassabb viszont a Marketről-Playre váltás egy következő alkalmazásindításnál történt először csak panaszüzenet jött amit nem olvastam el és bezárta a Marketet, de valóban csak egyszeri alkalom volt
Nekem ami még Samsungos megoldás az az alapból meglévő fájlkezelő a menüben, SE, LG, HTC telókban nem rémlik hogy alapból lenne, sőt ott irány a market egy Astro-ért

(#223) KTU válasza pumpedlix (#222) üzenetére


KTU
addikt

a ZTE telefonokba is van
de én a magyarított File Managert használom
ki-, be-csomagol, ...

A Market link nem magyar!!

#224 BigT: dominós akció volt!

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#224) BigT válasza pumpedlix (#220) üzenetére


BigT
senior tag

nah én erről a dominós akcióról lemaradtam, én már 25ért rendeltem. f...ck.

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#225) pumpedlix válasza BigT (#224) üzenetére


pumpedlix
tag

Könnyen beszélek így hogy olcsón megvettem de szerintem a 25 is jó ár érte.
Egyébként 1 napig volt 45% akcióban egész véletlen tévedtem a T oldalára.

(#226) BigT válasza pumpedlix (#225) üzenetére


BigT
senior tag

én is vállalhatónak éreztem a 25-ös árat, neked meg grat a szemfülességedért :C Bízom benne, hogy holnap meg is kapom, a jelenlegi v845-öt sikerült már teljesen meggyűlölnöm...

Samsung S7 edge

(#227) pumpedlix válasza BigT (#226) üzenetére


pumpedlix
tag

V845 volt az első androidos telóm, csak azért mentem át akkor másik szolgáltatóhoz hogy megvegyem, így voltam 1 hónapig Vodafone.-os :))
Remélem Te is elégedett leszel a Y200-al :)

(#228) HuaweiU8500 válasza pumpedlix (#220) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

A gyorsboot csak sima ki-bekapcsolás esetén játszik. Az ujraindítás vagy akku kivétel esetén normál boot folyamat szerint működik ami 45-50 s.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#229) NoMagix válasza pumpedlix (#225) üzenetére


NoMagix
addikt

csak fél napig volt az az akció ;] már bánom hogy csak egyet vettem :W
a készüléket csak dicsérni tudom!
a 25K is jó pénz érte! :K

(#230) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

http://www.wikitech.hu/mobil/2012/05/10/a-huawei-ascend-y200-a-t-mobile-kinalataban/

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#231) DS39


DS39
nagyúr

na hát én is átvettem a készüléket, hozzáteszem első androidos telóm, de eddig minden nagyon pöpec, már a kibontás után fogadott egy kellemes meglepetés, mégpedig hogy 1250-es aksi helyett 1400-as volt a dobozban. nagy plusz pont a Huawei-nak :) :R

a másik egy kérdés a RAM elvileg 256-os, viszont a futó alkalmazásoknál ha összeadom foglaltat és a szabadot akkor olyan 138-147 között jön ki (ez változó valamiért), ez másnál is így van? (persze lehet csak én vagyok kezdő androidos telefonoknál)
mondjuk eddig hátrányát nem éreztem a kevés ram-nak.

ill. annyi kérdés még hogy raktam bele másik nem androidos telóból mircoSD-t, és amikor megnézem a tárhely részt akkor fura dolgot látok, van ugye a belső tárhely ez eddig ok, még ha kicsi is, és van egy belső SD kártya ami 17.96 MB és van egy SD-kártya amit ugye én tettem bele és annak korrektül ki is írja a méretét. szóval ez a köztes belső SD-kártya mi fene? :)

[ Szerkesztve ]

(#232) HuaweiU8500 válasza DS39 (#231) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Szia, a belso SD a belso memoria egy particioja, hogy memoria kartya nelkul is lehessen fotozni. Teljesen olyan mintha lenne benne egy kicsi tarhely. A master reset ezt a reszt nem torli.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#233) HuaweiU8500 válasza DS39 (#231) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Az 1400 as akku a meglepetes a Huaweitol :))

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#234) DS39 válasza HuaweiU8500 (#232) üzenetére


DS39
nagyúr

köszönöm, akkor ez okés, nem zavar csak nem tudtam hogy mi. :)

és az normális hogy a RAM-nál kevesebb látszik (foglalt+szabad) mint a névleges RAM (256), ennyit eszik tisztán az Android OS?

(#235) petyametyo válasza DS39 (#234) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Nekem van egy eladó ha kell valakinek :))

[ Szerkesztve ]

(#236) BigT válasza petyametyo (#235) üzenetére


BigT
senior tag

gyorsan meguntad :)

Samsung S7 edge

(#237) petyametyo válasza BigT (#236) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Nem egészen:)

http://hardverapro.hu/apro/dominos_ascend_y200_elado/hsz_1-50.html

(#238) BigT válasza petyametyo (#237) üzenetére


BigT
senior tag

nem komolyan kérdeztem :) Egyébként te megnézted, milyen a kijelző napsütésben? neked is 1400as akku van benne?

Samsung S7 edge

(#239) petyametyo válasza BigT (#238) üzenetére


petyametyo
aktív tag

1400 akku -igen! Napban nagyon jó szerintem,Anyu használja, pont ma néztem a strandon az Övét

(#240) BigT válasza petyametyo (#239) üzenetére


BigT
senior tag

köszi, bíztató

Samsung S7 edge

(#241) HuaweiU8500 válasza petyametyo (#239) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Upgradeltuk az akkut a teloban nagy kapacitasura, igy utosebb... mert a tesztben nem volt jo velemeny az akkuidorol :C

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#242) BigT válasza HuaweiU8500 (#241) üzenetére


BigT
senior tag

:R

Samsung S7 edge

(#243) HuaweiU8500 válasza NoMagix (#213) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Latod latod :DD , remeljuk Bognak is igaza lesz a teszt szlogennel, egyszer mar bejott Neki :K

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#244) HuaweiU8500 válasza HuaweiU8500 (#228) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Hopp

[ Szerkesztve ]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#245) BigT válasza HuaweiU8500 (#244) üzenetére


BigT
senior tag

hopp

[ Szerkesztve ]

Samsung S7 edge

(#246) HuaweiU8500 válasza BigT (#245) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=TXaMLIACebw&feature=youtube_gdata_player

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#247) NoMagix válasza HuaweiU8500 (#243) üzenetére


NoMagix
addikt

:D

nálam is 1400-as volt az aksi!
időközben elváltak az útjaink a telefonnal, de annyira megtetszett, hogy lesz még Huawei telefonom!

(#248) HuaweiU8500 válasza NoMagix (#247) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Mindenkinél az :))

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#249) BigT


BigT
senior tag

fülest adnak hozzá a trééé nél?

Samsung S7 edge

(#250) KTU válasza BigT (#249) üzenetére


KTU
addikt

nem adnak

akku 1400-as

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.