Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) St3ven válasza embe (#1794) üzenetére


St3ven
addikt

Rootolni lehet, van is leírás vmelyik hozzászólásban elrejtve.

Romok nem nagyon vannak, a gyári tökéletesen optimalizált. Én emiatt nem is rootoltam, és nem is érdekel más rom. Mondom ezt úgy, hogy az előző androidos telómat gyakorlatilag szétromoltam.

Jellemző hibáról nem tudok, nem indulgat újra a teló meg ilyenek, ill. nem hallottam hardveres problémákról sem - ellentétben a Vodafone Smart II-vel, ami egy katasztrófa volt, és talán még ma is az.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#1802) DS39 válasza medosz11 (#1797) üzenetére


DS39
nagyúr

tudtommal nem hot-swap-es, szóval kikapcsolt állapotban lehet eltávolítani az SD-t. bár nem tudom hogy akku kivétele nélkül hogy sikerült kivenned, nem igazán lehet hozzáférni.

(#1803) embe válasza St3ven (#1801) üzenetére


embe
nagyúr

Ok. Köszi a választ!
Az X8-nak sem valami jó a fényképező része. Azért gondoltam, hogy ennek legalább jobb a kijelzője.

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1804) gabancs válasza embe (#1803) üzenetére


gabancs
addikt

Optimus L3?

(#1805) medosz11 válasza DS39 (#1802) üzenetére


medosz11
tag

kijjebb húztam a kártyát, megfordítottam és kipottyant :)

(#1806) DS39 válasza embe (#1803) üzenetére


DS39
nagyúr

a kijelzője nagyon szép, IPS-es. arra nem lehet panasz, a kategóriatársait veri. a fényképező viszont nem egy nagy szám, ebben a kategóriában talán a Galaxy Gio-nak az, a többi ... .
feleségednek ha csak telefonálni meg fényképezni kell a teló én nem okostelót vennék, hanem egy Samsung S5610 Primo-t (remélem jól írtam a számot), az olcsó függetlenül is, és nagyon szép képeket lő.

(#1807) saca23


saca23
aktív tag

Hello mindenkinek
Tegnap ota van ilyenem zsir telo az àràhoz képest! de nem talàlom hol van az élö hàttér
beàlitàs meg hogy kell vàltoztatni a zàrolt képernyö hàtterét külön.
Ha valaki tudja ezekre a vàllaszt segitsen màr köszi elöre is

(#1808) embe válasza DS39 (#1806) üzenetére


embe
nagyúr

Jó ez a Primo, csak inkább férfi telónak titulálnám. Illetve a szép érintőkijelző kellene.

gabancs : az a teló ~ 8eFt.-al kerül többe. Ebben az esetben az ár számít, mert nem feltételen akar telót cserélni, csak én javasoltam, hogy minimális ráfizetéssel lehet az a teló jobb lenne.

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1809) Szabyka_ válasza saca23 (#1807) üzenetére


Szabyka_
tag

Élő háttér a gyári romban nincs ...az ics romban van ha jól tudom ...
Én pl úgy csináltam meg a telóm, feltettem a gyári romra az OC kernelt így 1094mhz-n megy a teló stabilan és feltettem mellé a ram expandert 256mb virtuális memóriával, így eddig minden progi elindult ami a gyári 256mb alatt nem legalább is a Temple run című játék most fut, 256mb ramnál kilépett és az Igo sem panaszkodik, hogy kevés a ram valamint feltettem a Link2SD progit, most van elég belső tárhely is ..
Kicsit okosítva elég jó telót ki lehet belőle hozni, csak az a fényképező ... :O

[ Szerkesztve ]

(#1810) balu9494.


balu9494.
csendes tag

És ezt a ram expander hogy kell használni? Ez a meglévő ramot nagyobbítja vagy virtuálisan csinál?

(#1811) Szabyka_ válasza balu9494. (#1810) üzenetére


Szabyka_
tag

virtuálisan csinál, de azért gyors micro sd nem ár mellé(min class6)

(#1812) Atos23


Atos23
senior tag

Sosem volt még androidos telefonom. Az mit jelent, hogy nincs Flash támogatás? Nem lehet utólag feltelepíteni? Ez telefononként és típusonként változik, hogy van-e? Úgy gondoltam, hogy globálisan az Androidra azt telepítek, amit akarok.

(#1813) DS39 válasza Atos23 (#1812) üzenetére


DS39
nagyúr

ebben a telefonban lévő android (2.3) még támogatja a Flash-t, bár már hivatalosan nem telepíthető a Play áruházból, de az Adobe oldaláról természetesen letölthető. az Android 2.3, 4.0 gond nélkül viszi még a Flash-t, a 4.1-es verzióval viszont úgy tudom már nem kompatibilis.

(#1814) jaxer


jaxer
tag

Sajna az Instant Kernel Flasher-el még van egy kis gond: úgy csinál mintha telepítené a kernelt, de nem teszi, azóta nem volt időm vele foglalkozni, de ha minden igaz még ma kijavítom és megy a feltöltés.

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#1815) Atos23 válasza DS39 (#1813) üzenetére


Atos23
senior tag

Köszi az infót. Akkor ha jól látom, az újabb verziók nem támogatják. Azért ez elég csúnya :)

(#1816) balu9494.


balu9494.
csendes tag

és ezt a ram expandert csak fel kell tenni a telóra és kész? Vagy valamit még állítani kell? Nem rootolt telón is megy? Ezzel a telót tönkre lehet vágni?

[ Szerkesztve ]

(#1817) Szabyka_ válasza balu9494. (#1816) üzenetére


Szabyka_
tag

Rootolt teló kell hozzá és oc kernel, utánna tudod feltenni a ram expandert ...
Tönkre vágni nem tudod, a "ramot" az sd kártyáról "veszi le" ....

[ Szerkesztve ]

(#1818) Pr3no


Pr3no
tag

Hello!

Egyik ismerősöm lehet ilyen telefont venne, van valamilyen hibája?
Illetve Viber működik rajta (mostani telefonja is Androidos, de nem támogatott, és nem is működik rendesen).

(#1819) citrom1978 válasza jaxer (#1472) üzenetére


citrom1978
csendes tag

Szia András!

Írtam a saját fórumodba is, szeretném a segítséged kérni.
Root után egy pár alkalmazást töröltem a gyáriakból, és most nem megy az állapotsor, sem a google play.
Szeretnék felrakni egy alap ROM-ot, vagy a gyárit. Segíts benne légy szíves!
A német verzióval elakadtam... Ajándékba lenne a mobil, de így nem lehet használni, sajnos.

Előre is köszi, Citrom

Citrom

(#1820) jaxer válasza Szabyka_ (#1791) üzenetére


jaxer
tag

Haha! Nocsak kezd terjedni a "találmányom" :D Ezt a módszert én írtam www.myhuawei.net fórumon. Nem győzöm elégszer megköszönni amarullz-nak az Aroma Installer-t és a Filemanager-t. Ez utóbbi kötelező darab annak, aki rendszeresen bütyköli a telóját.

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#1821) jaxer válasza citrom1978 (#1819) üzenetére


jaxer
tag

Holnap délután leszek gépnél 4 óra után. Addig töltsd le a CleanBase romot, a többit majd akkor.

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#1822) citrom1978 válasza jaxer (#1821) üzenetére


citrom1978
csendes tag

Szia András!

nincs már meg a link alatt a Cleanbase...
Honnan szedhetem le?

Citrom

(#1823) Szabyka_ válasza citrom1978 (#1819) üzenetére


Szabyka_
tag

Szia, ez alapján vissza tudod tenni! Sok sikert! :K
Ha nem teszed fel az update.appot akkor lesz 160mb helyed ha igen akkor ha jól tudom 60mb vagy 80mb...

[ Szerkesztve ]

(#1824) Szabyka_ válasza jaxer (#1820) üzenetére


Szabyka_
tag

Akkor köszi szépen! :R

(#1825) citrom1978 válasza jaxer (#1821) üzenetére


citrom1978
csendes tag

Szia András!

Köszönöm a tippet: regeltem a német fórunon és leszedtem a Cleanbase legújabbját, és sikerült is felraknom. Eddig szépen fut, de még mindig kevés a RAM. Majd keresek rá megoldást.

Nagyon köszönöm a segítségedet, minden jót kívánok Neked! :)

Citrom

(#1826) KTU válasza Pr3no (#1818) üzenetére


KTU
addikt

Viber megy normálisan :K

nem úgy mint más ZTE telefonnal hogy csak kihangosítva hajlandó működni

kevés memória, fhos kamera,
de ennyi pénzért 1 használható droidos telefon

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1827) b0bcat válasza KTU (#1826) üzenetére


b0bcat
addikt

"...kevés memória, fhos kamera..."

Szerintem ezek relatívak, de az összegzéssel szerintem mindannyian egyetértünk: ha kompromisszumokkal is, de ez egy jó telefon ennyi pénzért. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#1828) KTU válasza b0bcat (#1827) üzenetére


KTU
addikt

kellene vennem valami dual SIM-es készüléket
néztem a Sony Xperia tipot
függetle dual 45eFt, sima 35eFt
több RAM 512MB, 2,5 GB szabadon felhasználható tárhely

de fixfókuszos kamera :Y :W

inkább még 1db Y200
mert tényleg használható telefon, nem lassul, nem indul újra
mint pl. néztem az Alcatel-eket is :DDD

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1829) b0bcat válasza KTU (#1828) üzenetére


b0bcat
addikt

"...mint pl. néztem az Alcatel-eket is..."

Alcatel 918D? Dicsérik nagyon. :K De a legolcsóbban (15-16e Ft + áfa, de ez utóbbit többnyire meg lehet úszni) Kínából tudsz rendelni az Y200-hoz hasonló jellemzőkkel rendelkező (3,5", 1 GHz proci, 256MB RAM, 2.3.6-os GB, stb.) két SIM-es telefont. Csak várni kell rá kb. 2 hetet. :P

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#1830) jaxer válasza DS39 (#1802) üzenetére


jaxer
tag

Ezt csak most olvastam vissza! DE HOTSWAP-os, de mivel az android linuxalapu, a tárolóhelyek "mount"-olva vannak. Eltávolítás előtt Le kell őket ugyanúgy csatolni, mint a windows-ban, ezt a beállítások->tárolóhely táján kell keresni, van ott egy olyan, hogy "SD kártya leválasztása"

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#1831) DS39 válasza jaxer (#1830) üzenetére


DS39
nagyúr

ez jó hír. ettől függetlenül akku kivétel nélkül nehéz hozzáférni az SD-hez :)

[ Szerkesztve ]

(#1832) jaxer válasza DS39 (#1831) üzenetére


jaxer
tag

Csak egy kis ügyeskedés, nekem már sikerült, igaz nem sűrűn cserélgetem menet közben, hiszen az sd-ext-re vannak telepítve a dolgaim. Ez esetben felejtős is a dolog, hiszen csak a FAT-es partíciót lehet az említett módszerrel lecsatolni. Kézileg terminálból lecsatolható a többi is, de akkor az oda telepített programok nem elérhetőek és egy csomó hülye ikon lesz a menuben, meg a homescreen-en

Szerk: Most tesztelem az Instant Kernel Changert. Azt hiszem meg van a hiba, men jó útvonalat adtam meg az img fájlok elérésére... :(

Ha jó, akkor hamarosan letölthető lesz.

Ja, Sikerült valakinek az ICS OS RC02 telepítése? Nekem folyamatosan a Huawei logónál fagy, még a bootanimáció sem jön be... :(

[ Szerkesztve ]

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#1833) StaChys válasza Atos23 (#1815) üzenetére


StaChys
tag

Ez igazából nem a telefon-gyártók bűne, az Adobe döntött úgy, hogy kivonul a mobil platformokról (jön helyette a HTML5, egyszer, talán). [link]

(#1834) Pr3no válasza KTU (#1828) üzenetére


Pr3no
tag

Ha nem zavar, hogy kínai akkor ezt nézd meg: http://www.modaco.com/page/news/_/android/beidou-little-pepper-the-dual-core-budget-android-device-r812

Nem csúcs hardver, de 2 magos Snapdragon S4 proci, Adreno 203, 512 MB RAM, dual sim-es, ICS és csak 150 dollár.

(#1835) alivio111 válasza jaxer (#1832) üzenetére


alivio111
csendes tag

Hello!

Nekem sikerült az ICS RC02-es rom telepitése! és egész jol muzsikál a készülék vele:)

(#1836) saca23


saca23
aktív tag

hello mindenkinek
Mivel pàr napja màr meg van a telo ugy gondoltam megosztom a véleményem veletek.
Nos nem tudom ki làtta a telorol az Moa. tv tesztjét de rengeteg korlàtja van ami nagyon nem derült ki mêg a tesztböl se amit ìrtak.
A videoba a g. minit szidtàk hogy megkora tràgya ehez képest.
Nekem volt az a telo majdnem 2 évig szegényt összetörtem azért vettem ezt.
Elsöre tetszet aztàn ràjöttem a korlàtaira amiböl van böven.
Csak pàr dolog: -gyakorlatilag semmi belsö tàrhely ,ugyan ez a ram ami vicc milyen kevés .
Nem jàtszik semmien élö hàtteret (amit ugye 2.2 androittol simàn kéne)
Azoknak a jàtékoknak a fele se indul ami a sam.g.minin simàn ment ram hiànyra panaszkodva pl: Nfs. shift
Borzasztó az érzékenysége a képernyönek a g.minihez képest.
Naponta ujraondul magàtól nem is egyszer.
Elönye a minihez képest a képernyö meg a modernebb proci amivel kitörölhetem mert letölthetem de elindulni màr nem fog se az uj angry b.starw. stb. mert kevés a ram.
Nem akarok it fikàzni meg minden de ez rosszabb mint a 2 éves sg.mini,mert abba nagyobb volt a belsö tàrhely meg a ram is.
Több alkalmazàs indult rajta az alacsony képernyö felbontàs ellenér és nem kellett romolni össze vissza hogy induljon rajta pàr jàték.
Értem ên hogy olcsò de làtszik is sajna

(#1837) b0bcat válasza saca23 (#1836) üzenetére


b0bcat
addikt

"Naponta ujraondul magàtól nem is egyszer."

Az biztosan nem normális. :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#1838) DS39 válasza saca23 (#1836) üzenetére


DS39
nagyúr

én ezeknek a felét sem tapasztaltam.
a ram egyébként ugyanannyi mint a Miniben 256MB. a szabad ram mennyisége tőled is függ, hogy miket futtatsz a háttérben.
a belső tárhely bővíthető SD-vel, a programok jó része áttehető, tény hogy 30+ app után már kevés lesz a belső tárhely, de addig okés.
az pedig hogy kevesebb cucc indulna el rajta mint a Mini-n szintén sarkítás, pl. a zengri börds starwars elindul rajta, igaz egy-egy pályán kidob, de kétlem hogy a Mini-n ne ugyanezt tenné, gyári érintetlen androiddal.

kijelző érzékenysége? semmi gond vele. szerintem kifogtál egy rossz példányt a sorozatgyártásnál ez előfordul.

az élő háttérkép futtatása pedig megoldható asszem csak egy fájl hiányzik amit rá kell másolni, persze root jogokkal, de utána megy, volt is itt egy leírás róla.

egyébként egy Galaxy Mini után aminek szintén megvannak a belső tárhely és ram korlátai, miért vettél egy ugyanolyat? miért gondoltad hogy más lesz? ott a Tipo, a Blade 3 hasonló árszinten, én ha mostanában vennék telót olcsón azt vennék, vagy előfizetéssel egy komolyabb modellt (pl. SGS Advance).
(én első androidosként vettem az Y200-as, akkor nem tudtam, hogy alsó szinten szívás az android, de te tudhattad) :U

[ Szerkesztve ]

(#1839) Alex_ válasza saca23 (#1836) üzenetére


Alex_
tag

Kedves Saca23

azon kevés belépőszintű androidos telefonok egyike ezen készülék, aminél nincs szoftveres bug, jó az összerakás érzése.
igazad van abban, hogy gyári állapotban sd kártya nélkül nagyon közelít a használhatatlan fogalomhoz, ez a gyártónak annyiban bűn, hogy a memóriakártyán is akart spórolni (az hogy most beépített vagy hozzá adott mindegy ilyen szempontból) van olyan belépő szintű android, főleg samsungnál ahol a belső tárhely sd kártya nélkül is használható, ez nem az.
így leírva nem láttam hogy "milyen trágya" a galaxy mini a huaweihez képest, de több szempontból tényleg sokkal jobb a huawei, a processzor kategóriája, a kijelző minősége betekintési szöge, az összerakás minősége, és a felület gördülékenysége. s igen, a memóriában rosszabb.

Akik sd kártyára átpakolva élik az életüket elvannak, s ez még nem is szívás, csak kihívás.
Következő lépcső hogy rootolva sok egyénként felesleges fájl eltávolításával lehet szabad tárhelyméretet növelni, s ez már tényleg az a kategória, hogy aki kezébe akarja venni és használni, akkor annak ez nem jó választás.
Ha a tesztből nem is, de ebből a fórumból ez biztos hogy kiderül.

Sajnos nincs még összefoglaló írás, ezt megpróbálom/juk majd pótolni, én személy szerint remélem, hogy nem két év rabsággal van, s el tudod adni ezt a készüléket, s tudsz venni magadnak egy olyat ami a céljaidnak megfelel. ha kell, hirdesd itt meg, segítünk az eladásban.

[ Szerkesztve ]

(#1840) saca23 válasza DS39 (#1838) üzenetére


saca23
aktív tag

csáo

Sajnon nem volt zsém szinvonalassab telora meghát azt ovastam sok helyen hogy lazán jó
telo a kevés ramhoz képest.
Abban igazad van hogy belépő szintű perzsze csak szerintem nagyon le van ez a telo csonkitva.
A galaxy mini 348 mb a ram annyi minta g. ace-ben hidd el rengeteg alkalmazásnál számít ez a különbség.
A belső tárhely a minibe kb 2x annyi
Meg hát kinek van kedve rotolgatni idáig se turtam bele a teloimba nem is akarok
Csak sajnáltam hogy ekkora kijelzön nincs élőháttér.
Sajnos kényszervásár volt ezt kártyásan vettem a t-nél mivel még nemjárt le a hüségem az a gáz
Szóval lehet persze belépőnek elmegy csak a samu után érezhetö szerintem a minőség különbsége.
nem véletlen ez a telo a t-nél 23ft pénz
a szar 2 éves mini még mindég 35 pénz persze kártyásan értem minda két telefont

(#1841) b0bcat válasza Alex_ (#1839) üzenetére


b0bcat
addikt

"...aki kezébe akarja venni és használni, akkor annak ez nem jó választás.
Ha a tesztből nem is, de ebből a fórumból ez biztos hogy kiderül."

Ez a topik valóban azon kevés téma közé tartozik, ahol többségben vannak az elégedett tulajok. :)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#1842) DS39 válasza saca23 (#1840) üzenetére


DS39
nagyúr

hát nem értek veled egyet.
oké a ram-ot rosszul tudtam (mobilarena-n el van írva, valóban 384 MB-os a Mini)
viszont minőségileg szerintem volt a Huawei veri a G. Mini-t. haveromnak van olyan telója, használtam már, az enyémhez képest szaggat a menü, a kijelző katasztrofális, és a flash sem megy rajta. de mondok jobbat, a Galaxy Gio-t is veri, kijelzőt tekintve az Y200-as, flash ott szintén offos az ARMv6 miatt.
ha ebben is 512 MB RAM lenne, akkor csak a kamerában lenne gyengébb mint egy Ace 1, ami azért nem kis árkülönbség még mindig.

[ Szerkesztve ]

(#1843) b0bcat


b0bcat
addikt

Ma délután sikerült olyan szinten megfagyasztanom a telefont, hogy szó szerint "se kép se hang" nem volt. :F Mindezt egy ártatlan fotónézegetéssel. Egyszercsak nem érzékelte, hogy "lapoznám" az aktuális képet, pontosabban "megfagyott", ezután párat vibrált a 3 gomb a képernyő alatt, majd ott maradt a kép, és nem reagált semmire. A kikapcsológomb kb. harmadik lenyomására elsötétült a kép, és úgy is maradt. :( Végül az akku ki-be kombó segített. :O

Nem tudom, minek köszönhető ez, de a legrosszabkor történt, mert éppen egy hívást vártam (és unalmamban nézegettem régebbi fotókat)...Na mindegy. Legközelebb mással ütöm majd el az időt. :DDD

U.i.: A feleségem Defy-ja is a fotózástól szokott megmakkanni. Ez ilyen Adroid jellegzetesség vajon? :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#1844) choler.


choler.
tag

Sziasztok!
Vennem kellene egy ilyen telefont , csak útvonalrögzítésre.
Valakinek lenne kedve letesztelni, h rögzít e útvonalat 3-4 órán keresztül megbízhatóan a My Tracks programmal?
Egy helyben is jó! :D
Nem lehet probléma ennek a műveletnek a ram elfogyása? Kicsit aggódok e téren vagy nem kellene?
Az is para, h holnap reggel pedig döntenem kell a megvásárlását illetően.
Köszönöm előre is ha valaki tud ezekben a kérdésekben segíteni illetve tapasztalatát megosztja!

[ Szerkesztve ]

(#1845) KTU válasza choler. (#1844) üzenetére


KTU
addikt

még nem használtam ilyen alkalmazást, :B
kell neki mobilnet, vagy rögzít és mikor visszanézem akkor elég neki wifi :U

de nemsokára kiderül :))

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1846) balu9494.


balu9494.
csendes tag

ez az ICS RC2 rom miben különbözik a gyáritól? több ram vagy hely van benne? Minden megy rajta? Fényérzékelő stb?

(#1847) choler. válasza KTU (#1845) üzenetére


choler.
tag

Nem kell neki semmi csak gps-t kell bekapcsolni. :) Thx!

[ Szerkesztve ]

(#1848) saca23 válasza DS39 (#1842) üzenetére


saca23
aktív tag

Na mindegy maj megszokom a telot.
A vàlaszokat köszi.
Véletlenül nem tudod mért jelzi össze vissza a töltötségi szimtet lemerülésmél?
Lehet ezzel valamit kezdeni?
Egzszer jelzi hogy 29%-on van aztàn visszaugrik 36%-ra nem értem a led meg nem jelzi pirosan hogy merülne.

(#1849) b0bcat válasza saca23 (#1848) üzenetére


b0bcat
addikt

Nekem akkor szokott ilyet csinálni, ha már régen volt újraindítva.

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#1850) DS39 válasza saca23 (#1848) üzenetére


DS39
nagyúr

a led asszem 10-11%-nál kezd el pirosan villogni. az akku jelző ugrás lehet azért mert előtte komolyabb megterhelő appot futtattál, aztán meg semmit és visszaugrik, bár nálam ilyen nagy mértékű nem szokott lenni, olyan volt hogy telepítgetés utána, újraindítottam és 34 helyett 36 százalékot mutatott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.