Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) DS39 válasza andreina (#1899) üzenetére


DS39
nagyúr

A másik kérdés, hogy a gmail fiókomban a google drive-ban tárolt dokumentumokat lehet valahogy a telefonban is látni?
ezt szeretted volna, nem? a feladatok listája nem tartozik ebbe bele :)

a feladatokhoz:
To Do List app van Playen, de nem tudom hogy lehet-e szinkronizálni a Google-ssel.

az Opera Mini-t természetesen lehet szinkronizálni a PC-ssel, Opera Link segítségével.

bár ezek inkább az Android alkalmazások topikba valók, mivel nem készülékspecifikus dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#1902) Egorov válasza andreina (#1899) üzenetére


Egorov
aktív tag

Gtask: To Do List

Ne SD kártyára telepítsd (ha van neked), mert akkor nem biztos, hogy ki tudod tenni "vidzsetnek" :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1903) jaxer


jaxer
tag

Sziasztok!
Anno a ROM fejlesztését félretettem, mert mindenképp az AROMA Installer segítségével akartam megoldani. Ezért neki kezdtem az Instant Kernel Changer-nek, melyet mint tanulófeladatot is fel lehet fogni az AI használatához. Most, hogy nagyjából értem az AI működését és használatát újra elővettem a ROM fejlesztését. Mivel az AI legnagyobb előnye a teljes személyreszabhatóság és ezt a ROM-ban is szeretném kihasználni, ezért a fórumomban javaslatokat várok, hogy milyen előretelepített alkalmazásokat szeretnétek viszontlátni a ROM-ban. Esetleg egyéb javaslatokat is szívesen látok.

Indulási kedvezmény: Holnap dél körül végignézem a regisztrációkat és akik addig regisztráltak megkapják rögtön a teljes jogú tagságot.

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#1904) littlebuddha


littlebuddha
csendes tag

Sziasztok!

Valaki nem tud valami linket, vagy bármi más elérést a gyári ROM-ban lévő TouchPal billentyűzethez? Play-en már újfajta van, ami annyira nem nyerte el a tetszésemet, de a régit nagyon sikerült már megszoknom. (igazából nem is értem, miért van sok helyen lehúzva)

szerintem

(#1905) Alex_ válasza littlebuddha (#1904) üzenetére


Alex_
tag

Szia

tessék
s tényleg nem rossz amúgy, de hozzá lehet tenni, hogy mivel a tesztelők nem szívlelik, ezért talán trend is úgy nem szívlelni, hogy nem is használta az ember. bár tegyük hozzá én használtam, de lecseréltem, mert picik a gombok, s félrenyomok vele, bár az androidos alap bill.-re is igaz ez.

hopsz majdnem lemaradt a magyar kiegészítés hozzá

[ Szerkesztve ]

(#1906) htom127 válasza andreina (#1897) üzenetére


htom127
tag

Szia
jegyzetek szinkronizálásához én a [Catch Notes-t] használom, azonnal szinkronizál, s még jól is néz ki

" Bazinga !"

(#1907) jaxer válasza Alex_ (#1905) üzenetére


jaxer
tag

Nos látod ezért nem szeretik a tesztelők sem... :P Hozzáteszem én két napig használtam, aztán ment is a kukába, mert oda való. A félrepötyögések miatt 3x annyi ideig tartott megírni valamit, mint az azt leváltó Go Keyboardal. De most már az is felejtős, mert az új kedvenc a SlideIt. Menetközben egyszerűen átméretezhető billentyűzet, ujjhuzogatós szövegbevitel... :C Eleinte fura volt, de 3 nap után ráállt a kezem.

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#1908) P.mini válasza jaxer (#1903) üzenetére


P.mini
aktív tag

Hali. Tegnap regisztráltam P.mini néven, de nem jön meg az email a gmailomra. Egy órával ezelőtt regiztem újra P.mini. néven, most Citromailra kértem az emailt, de nem jött meg. Tudnál valamit tenni ezügyben? előre is köszi! ヅ

(#1909) jaxer


jaxer
tag

Root után törölhető programok by Alex_

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#1910) jaxer válasza P.mini (#1908) üzenetére


jaxer
tag

Írd meg pm-ben az email címed és megoldom.

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#1911) Alex_ válasza andreina (#1896) üzenetére


Alex_
tag

Szia

a lista linkje tényleg rossz, módosítom a txt-ben.
a kényszerített leállítás pedig ott van, csak lehet nem volt egyértelműen leírva (Tényleg nem volt)
Elindítod az alkalmazások kezelése appot, az mindegy hogy ez a "Futó" aktív fülell is jelenik meg, s amit le akarsz állítnai az itt van, akkor is, az "Összes" fülre kell nyomnod, itt megkeresni az adott alkalmazást (pl térkép, rábökni, s itt kiirja, hogy Térkép
verzió: blabla
alatta lévő gomb: "kényszerített leállítás"
erre kell nyomni
a futó részben a taskra ha rányomsz, ott csak leállítás és jelentés gomb van.

remélem segített
Alex_

(#1912) littlebuddha válasza littlebuddha (#1904) üzenetére


littlebuddha
csendes tag

Köszönöm szépen! :)

Nekem is picik a gombok (vagy nagyok az ujjaim :) ), de épp ezt oldja meg a CooTek billentyűzetelosztás.
Azt használva minimális a félrepötyögések a száma! Meg ami még nekem hasznos, és az új verzióba nem találtam, azok az alternatív szimbólumok.

@P.mini Ha még nem oldódott meg jaxer fórumán a reg, nézz bele a spam mappába. Én ott találtam meg az enyémet! :)

szerintem

(#1913) littlebuddha válasza Alex_ (#1905) üzenetére


littlebuddha
csendes tag

Nem magamnak akartam megköszönni, hanem Neked! :)
Elnézést, reggel van még.

szerintem

(#1914) P.mini


P.mini
aktív tag

Hali. Valaki vett már a Telenornál műanyag tokot? olyasmi, mint a szilikon tok. Azthiszem 1500 Huf. T-mobilos vagyok, én vehetek olyan tokot a Telenornál?

[ Szerkesztve ]

(#1915) Vesztor87 válasza P.mini (#1914) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Vehetsz, bár én az ebay-ról rendeltem, 672 Ft volt cakkpakk az egész:) Bár 2-3 hét volt míg ideért, de tökéletes:)

(#1916) Rollee


Rollee
aktív tag

Sziasztok!

A sogornom gyerekenek ilyen teloja van es szeretne bluetooth fulest karacsonyra.
Van egy Nokia BH-104-esem a fiokban, az mukodne vele?
Esetleg tudtok egy olcso, de megbizhato BT fulest ajanlani, amit otthon be lehet szerezni ha ezzel nem mukodik?
Sajnos kiprobalni nem tudom mert 2000km van koztunk jelenleg.

Koszi elore is a segitseget!!

Rollee

ui.:Sorry az ekezet hianya miatt!!

Ismertem egy olyan csúnya nőt, hogy amikor e-mailben elküldte a fényképét, felismerte az antivirus...

(#1917) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok!

Ha bárkinek van bármilyen infója róla, hogyan lehetséges egy ilyen telót megszabadítani "szolgáltatói rabláncaitól" , az kérem segítsen már pü-ben. :R

üdv

(#1918) StaChys válasza gaben1117 (#1917) üzenetére


StaChys
tag

Melyik szolgáltatóhoz köt a szerződés? Csak érdeklődés...

(#1919) StaChys válasza gaben1117 (#1917) üzenetére


StaChys
tag

Dupla... de miért? ezt egy másik topicba szántam volna?! :F

[ Szerkesztve ]

(#1920) gaben1117 válasza StaChys (#1918) üzenetére


gaben1117
senior tag

Még egyikhez sem. Viszont telenornál meg T-nél van, de vodással kéne működnie.

(#1921) Szabyka_ válasza gaben1117 (#1917) üzenetére


Szabyka_
tag

ment egy privi ;)

(#1922) StaChys válasza gaben1117 (#1920) üzenetére


StaChys
tag

Az én telefonommal is így volt, csak nem én követtem el, így kaptam...

(#1923) kalmanz válasza gaben1117 (#1917) üzenetére


kalmanz
csendes tag

Ez engem is érdekelne.
Üdv: kalmanz

(#1924) KamuMazsola válasza Szabyka_ (#1921) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Szabyka! Engem is felhomályosítanál priviben?

Üdv.: KamuMazsola

(#1925) gaben1117 válasza StaChys (#1922) üzenetére


gaben1117
senior tag

Mármint függetlenül került hozzád?

(#1926) Eman Kcin


Eman Kcin
csendes tag

Sziasztok!

Nagyjából egy hete menü és a kezdőképernyő kinézete megváltozott.

A menüben az ikonok mögé színes háttér került,

a kezdőképernyőn pedig alul a három állandó ikon változott meg.

A screenshotot az AirDroiddal csináltam, sajnos a színek nem stimmelnek, de a lényeg látszik. Minek köszönhető a változás?

(#1927) DS39 válasza Eman Kcin (#1926) üzenetére


DS39
nagyúr

Ez vmi gagyi launcher, nem?
Home gombot nyomva válhatsz az eredetire.

[ Szerkesztve ]

(#1928) KTU válasza Eman Kcin (#1926) üzenetére


KTU
addikt

Állítsd helyre a gyári állapotot (gyári rom), ha még mindig ilyen, gari.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1929) Eman Kcin válasza Eman Kcin (#1926) üzenetére


Eman Kcin
csendes tag

Kösz az eddigi válaszokat.
Launcher: tudomásom szerint az eredeti, sosem tettem föl másikat.
Gyári állapot visszaállítása, gari: gyári rom van rajta. A gyári állapotot nem akarom visszaállítani, mert így visszakerülnének az általam törölt alkalmazások és mindent lehetne újra beállítani. Garanciába - ez a rootolással amúgy is elveszett, gondolom - sem viszem, tulajdonképpen semmi bajom nincs az új megjelenéssel, a telefon ugyanúgy tökéletesen működik, mint előtte, egyszerűen csak nem értem, hogy hogy változott meg egyik napról a másikra a megjelenés anélkül, hogy bármit is csináltam volna. Először az alkalmazásikonok lettek kissé ájfonosítva, aztán két napra rá a főképernyő alsó sávja változott meg.
Mondom, baj nincs vele, a színek csak a screenshoton rosszak, a telefonon nem.

(#1930) KTU válasza Eman Kcin (#1929) üzenetére


KTU
addikt

Szerintem ez hardveres gond. Ezért javasoltam a visszaállítást, hogy így vidd vissza gariba.
Minden visszaállítható, tehát van garid, csak ha gyári rom-mal viszed vissza.
de ha neked jó így :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1931) Eman Kcin válasza KTU (#1930) üzenetére


Eman Kcin
csendes tag

Ok, így már értem. Mindenesetre csak emiatt biztos nem fogom visszavinni, nem zavar.

(#1932) alivio111


alivio111
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek valamilyen információja a Chainfire 3D alkalmazásról??

(#1933) DS39 válasza alivio111 (#1932) üzenetére


DS39
nagyúr

ha kicsit kerestél volna... [link]

egyébként alkalmazásokkal kapcsolatban ez a megfelelő topik: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1934) StaChys válasza gaben1117 (#1925) üzenetére


StaChys
tag

Mondjuk úgy, hogy családon belül megoldottuk... ;)

[ Szerkesztve ]

(#1935) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Voip-ra keresnék telefont. Viber, FreeVoipDeal gond nélkül működik?

(#1936) jaxer


jaxer
tag

Új téma a fórumomom

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#1937) DS39 válasza jaxer (#1936) üzenetére


DS39
nagyúr

google drive vagy skydrive nem lenne egyszerűbb? oda bőven tölthetsz föl, saját tárhely és egyszerűen csak nyilvánossá teszel egy-egy linket és kész :)

(#1938) jaxer válasza DS39 (#1937) üzenetére


jaxer
tag

Nem, limites mind így archívum céljára nem megfelelő...

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#1939) DS39 válasza jaxer (#1938) üzenetére


DS39
nagyúr

nekem 25 GB-os a SkyDrive-om (friss reg, 7 GB), és ha alkalmazásból töltesz fel, nem böngészőből, nincs fájlméret korlát. vagy mit értesz limit alatt?

(#1940) jaxer válasza DS39 (#1939) üzenetére


jaxer
tag

Pl, az a 25Gb is limit már... igaz nehezen kihasználható. A google tárolójával amúgy sem szimpatizálok. És nem fogok regisztrációk után kunyerálni sem, hogy bővíthessem a tárhelyem. Ez olyan amway-es.. :P

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#1941) pinnacle válasza pinnacle (#1935) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ebben a Voip kérdésben tudnátok segíteni? Azért lenne fontos, mert szinte csak erre használnám.

(#1942) DS39 válasza pinnacle (#1941) üzenetére


DS39
nagyúr

az alkalmazások amiket írtál kompatibilisek a telefonnal a Play szerint, én a Skype-ot próbáltam ki rajta, de voip-ra nem használtam, csak chat-re. egy jó Wi-Fi (vagy 3G-s mobilnet) kérdése az egész szerintem, és nem lehet gond.

(#1943) pinnacle válasza DS39 (#1942) üzenetére


pinnacle
nagyúr

OK! Köszi! Ugye nincs különösebb gond a telefonnal? Kicsi vékony telefont keresek. Samsung Y, ZTE Kis, Sony Tipo/Miro-n gondolkodtam, de talán ennek van a legjobb, IPS kijelzője.

[ Szerkesztve ]

(#1944) DS39 válasza pinnacle (#1943) üzenetére


DS39
nagyúr

kicsit rákerestem a topikban a voip ill. a viber szóra. találtam egy ilyen véleményt egy ezzel kapcsolatos kérdésre:
Én nap mint nap használom a vibert, és wifin tökéletesen működik, de mobilneten még nem próbáltam... nem zárja be, nem fagy, tiszta a hang...

nincs különösebb gond vele, a ram és a belső tárhely kevés, de ha csak erre kell és nem játszani, meg flash videókat nézni a böngészőben akkor elég lesz.

(#1945) pinnacle válasza DS39 (#1944) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

(#1946) KTU válasza pinnacle (#1945) üzenetére


KTU
addikt

minden nap használjuk viber-t vifi-ről,
teljesen jól lehet használni.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#1947) pinnacle válasza KTU (#1946) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

(#1948) StaChys válasza pinnacle (#1943) üzenetére


StaChys
tag

Nézd meg a 'tervezett' első --> [link] elég jól össze van foglalva, amit érdemes tudni a telefonról.

Egyébként ezt szerintem (szükség szerint frissítve, illetve kiegészítve) ki kéne tenni 1.hsz-nek. Ha jár erre egy ADMIN, akkor jó lenne ha megtenné. [link] :R

[ Szerkesztve ]

(#1949) pinnacle válasza StaChys (#1948) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Ez tényleg lehetne első. Ahogy látom mindenképpen kell Link2sd vagy App2SD, mert a Viber egyből elvisz 40MB-t.

[ Szerkesztve ]

(#1950) Alex_ válasza pinnacle (#1949) üzenetére


Alex_
tag

s javítottam egy kicsit rajta
jelenleg így néz ki
ha mindenkinek jó, akkor mehetne elsőnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.