Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) callmeakos válasza attilav2 (#34) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem már 3 hónapja olyanom van. Az általad felsorolt hibákkal még 1x sem találkoztam. Maximum a bizonytalan akkukezelés. De az is újabban a 2.3as frissítéstől van. De 2.2 alatt teljesen jól használható és totál pariban van ezzel a telefonnal. Szóval nem kell rémisztgetni a népet ilyenekkel....

All→M8

(#52) osztraksajt válasza MC Pite (#42) üzenetére


osztraksajt
őstag

Samsung wave-m van, a "kb" egyetlen amin nics és nem is lehet utólag sem ilyen programot tenni. :DDD

De ezt nem ismertem, viszont kimondottan tetszik, köszi a tippet! :R

(#53) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Rem lesz Vodánál is:) szeretnék már visszatérni az Androidos vonalra... mondjuk lehet inkább egy Xperia Mini Pro-t vennék egy (jópár) ezressel többért:DD

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#54) scyllarus válasza khron78 (#47) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem is jobban tetszik a Gio, csak éppen nincs se a T-nél, sem a Vodánál. Függetlenül meg 40k+ az ára. A feleségemnek a Gio tetszik, de lehet, hogy ez is megfelel (fotózni amúgy sem telefonnal szokott)
A SoC-on fanyalgóknak meg a Wildfire S sem rossz telefon a 600MHz-es procijával. Igaz, ott legalább a RAM 512 MB...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#55) stewe780


stewe780
őstag

Szép képeket készít.

Csak vicceltem! :D

Nézzük pozitívan: lehet lőni vele tömegbe anélkül, hogy ki kellene kockázni bárkinek is az arcát. Személyiségi jogok nem sérülnek. :))

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#56) Apika


Apika
Közösségépítő

Elég kellemes a kártyás ára. Ennyiért szerintem sokan be is fogják vállalni...

(#57) amanoba válasza scyllarus (#54) üzenetére


amanoba
őstag

auchanban 35K-ért gyári függetlent láttam a minap óriásplakáton, de nem tudom van-e még akcióban.

mod: van,elvileg márc. 29-ig.

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#58) Samus


Samus
addikt

Valakinek esetleg nincs meg a cikkben látható launcher háttérkép a telefonról?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#59) moleculez


moleculez
veterán

legyen kínálat ebben az árkategóriában.
A magyar piac árérzékeny nagyon, és 30-35e a lélektani határ,a nép egyszerű gyermekének. Szerintem.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#60) Samus válasza moleculez (#59) üzenetére


Samus
addikt

Egy QWERTZ-es gép hiányzik nagyon ebben a kategóriában. Legyen +5k a Te árkategóriádhoz képest. Egyébként sincs nagy kínálat teljes billentyűzetes gépekből droid fronton (a tepsifonokat nem szeretem, szerintem a széthúzható sokkal jobb), nem ám még ebben a kategóriában...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#61) AS


AS
félisten

Egész jó de.... A Tárcsázó képernyő teljesen Samsung TW meg még pár menü elem....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#62) Armagedown válasza AS (#61) üzenetére


Armagedown
őstag

Mit vársz tőlük , valami újat találjanak ki ?Ők csak a másoláshoz és a hamisitáshoz értenek

#63 Olvass vissza , 35ért ott a Gio

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#63) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Röviden: ennyiért BestBuy lesz a cucc. A kamera valami botrányos, alig hittem a szememnek, de 35 lepedőért ez megbocsájtható.

[ Szerkesztve ]

(#64) kaller1 válasza ^Clown (#63) üzenetére


kaller1
veterán

Azért annyira nem jó ez, inkább nem rossz vétel kategória. :)

.::> <::.

(#65) zoli03


zoli03
őstag

Nem tudom mi a baj a kamerával. Tényleg gyengébb, mint kéne, de ha mondjuk olyat raknának bele, amit ebbe a kategóriában lehetne, akkor is ugyanúgy használhatatlan lenne. Szerintem mindegy, hogy nagyon gyenge vagy gyenge, mindkét esetben használhatatlan.

(#66) Graphics válasza tjb007 (#50) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Remek, már vártam, hogy a kis különbség szóra , mikor kapok magyarázatot ;]

-

(#67) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Megnéztem már hogy mindenki ennyire szidja. Pedig valami különleges effektet is tud, jobban megnézve az utolsó kép még olajfestménynek is elmenne. ;]

(#68) Giot válasza .mf (#37) üzenetére


Giot
addikt

"események hatására villogó kis led"
Csatlakozom ez jó dolog!
A telefon nekem úgy ahogy van szimpatikus.

(#69) McSpy


McSpy
őstag

Újabb Android-t nem lehet rátenni?

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#70) kaller1 válasza McSpy (#69) üzenetére


kaller1
veterán

Szerinted van már rá? :F (nincs)

mod: hivatalosan nem is lesz rá ICS, gondolom erre irányult a kérdés.

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#71) McSpy válasza kaller1 (#70) üzenetére


McSpy
őstag

Szerintem ha ujabb Androidot tettek volna rá jobban vinnék,de ha pár honapon belül tennének uj ICS-t az jó lenne.
A többi nagy gyártó sorra tesznek fel jégkrém szendvicset :D

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#72) Graphics válasza McSpy (#71) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Erre a hardverre ICS-t, na nem :)

-

(#73) DS39 válasza McSpy (#71) üzenetére


DS39
nagyúr

1GHz alatt az ICS esélytelen.

(#74) scyllarus válasza DS39 (#73) üzenetére


scyllarus
veterán

Hivatalosan nem valószínű, bár a ZTE egy csomó modelljére bevállalta a frissítést, amikben nincs 1GHz-es proci.
Főzött ROM valószínűleg lesz rá, ha elég népszerű lesz a modell, az ARMv7-es proci és a 256 MB RAM is (hivatalosan) elég. Az más kérdés, hogy mennyire lesz használható.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#75) nagysandor88 válasza xsjado93 (#30) üzenetére


nagysandor88
tag

Sokan mondanak sok mindent a rammal kapcsolatban. Szerintem nem elég. Arra elég, hogy elindítaszn ezt-azt, sőt netezésre is elég. DE
Most egy Huawie ideos x3-ról írok. Alapból egy defym van, ami most szervizban csücsül. Ebben a telefonban is tudtommal 256MB RAM van, és nem elég. Nekem nem. Nem vagyok egy hatalmas multutaskingos emberke, de böngészgetek Operával, meg van nyitva egy két lap, (nem az ipon.hu, mert attól összeszarja magát a telefon), valaki hív, vagy csak megcsörget. Amikor lerakom, addigra az opera már rég bezáródott, és jó esetben visszatöti azokat a lapokat, amiket megnéztem, rossz esetben nyithatom meg előzményekből manuálisan, de ez a kisebb gond, de ez mind plus adatforgalom. Sokszor van, hogy kapok egy címet privátban, és rákeresnék maps-en, aztán vissza az priváthoz a telefonszámért, vagy hogy válaszoljak, vagy csak kell egy pillanatra a számológép, valutaváltáshoz, vagy bármi, és minden egyes alkalommal záródik a böngésző. Már általában akkor bezárúl a böngésző, amikor még csak a főképernyőre kilépek. Go launchert használok két homescreennel, amiből az egyik csont üres, szóval semmi extra memóriaigényű cucc. És ami a legfontosabb a Defyn nincs ilyen gond.
Szóval nem elég a 256 mega.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#76) nagysandor88


nagysandor88
tag

Lejárt a szerkesztési időm.

Amúgy a sebességgel szerintem minden rendben van. Minden ami kell net, zene, maps szépen fut az x3-on is, néha az a +200MHz lehet jót tenne neki a ami viszont a teszt alanyában adott.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#77) bostone


bostone
addikt

A Huawei cuccai nem rosszak, az árazás is barátira szokott sikerülni. Számtalan tesztet lehet olvasni a mobilaréna oldalán, a cég a célegyenes előtti utolsó kanyar előtt tart, hogy tényleg a többiek közt említsék. Picit jobban rá kellene feküdni a terméktámogatásra és nem lesz egy szavam sem.

(#78) Peat;)


Peat;)
veterán

Egy észrevétel: A GPS rész a tesztekből kikopott, max említés szintjén van. Magamból indulok ki, de biztosan másoknak is érdekes hogy netkapcsolat nélkül(külföld miatt) hogyan boldogul.
Én városnézéshez használtam és fogom is használni a jövőben ezt a részt a telefonokban, de nagyon sok modellnél egyszerűen hektikus/gyenge ez a rész, pl lg optimus black(ami a kijelzője miatt nagyon ideális lett volna számomra, de többen is panaszkodtak eme funkciójára)

A telefon jó olcsó stb, csak akik lassan másfél éve vásároltak egy ZTE Blade-t máig nem kaptak alternatívát a 40k körüli árkategóriában, a Y200 is visszalépés lenne a kijelzője miatt. Persze lehet jönni hogy best buy volt amit igaz, csak akkor miért fityeg 40k alatti árcédula pl az androidos walkman sonyn, ami kifejezetten modern belsővel rendelkezik, csak az a fránya kijelző. Ezzel talán el is árultam miért tartom a nyitóárral rossz vételnek a Y200-at, jelenleg a walkman droid jobb vétel, igaz csak egy szolgáltatónál láttam.

[ Szerkesztve ]

(#79) kolosanyi válasza osztraksajt (#18) üzenetére


kolosanyi
veterán

Sose panaszkodtak még nálam a hangminőségre ha volt rendes térerő (ha nem, akkor nyilván szakadozott a vonal, de ez nem a készülék hibája). Nem lehet, hogy ott a telefonnal van a bibi?

(#73) DS39
Semmi köze az órajelnek az ICS-hez, a RAM miatt viszont nem hiszem, hogy lesz rá, kivéve ha pár ügyes modder megoldja. ICS-nek nagy a RAM igénye, 512 kell hozzá minimum.

------------------------------------------

Ennyiért pedig nem rossz ez. Most jelenleg ez a belépő modellek közül az egyetlen, amiben már értelmes hardver van. Majd ha jön a többi is a Qualcomm új megoldásaival (bár azért inkább egy 7227A), akkor azokkal kell összevetni, nem a mostaniakkal. Mindenesetre 100x inkább ez, mint mondjuk a Blade, vagy akármelyik régebbi f*s az előző generációs 7227-tel (vagy akár a 7225-tel, sicc)...

(#80) eclipse006


eclipse006
őstag

Korrekt teló, korrekt áron! :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#81) Graphics válasza kolosanyi (#79) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha a Blade-re nem nagyon jött ki értelmesen portolt 4.0 , akkor valószínű , hogy erre sem fog :)

-

(#82) MC Pite válasza nagysandor88 (#75) üzenetére


MC Pite
veterán

Desire-ön engem ez anno a halálba idegesített (amíg az N8 szervizben volt, nálam volt egy hétig)... Nem zárja be (pl nem mindig akartam hogy a böngészőnél az jelenjen meg más előtt elindítva ami), vagy bezárja, amikor átváltok a másik ablakba; mittomén otp belépéshez az smsben érkezett kódot, vagy valamit. Minden nap bezárt valamit amit még épp használtam... :U

<ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#83) blueMerle


blueMerle
veterán

Fentiek miatt a Huawei - amely nem foglalkozik kártyafüggetlen értékesítéssel

Ez feltételezem csak Magyarországon van így, nálunk függetlenül, hivatalosan gyártói garival lehet Huawei készülékeket vásárolni bármely mobilkereskedésben vagy elektro-szaküzletekben.

Ami a telefont illeti, ennyiért ez nagyon korrekt :K A Huawei jön fel, mint a talajvíz, csak a megfelelő support hiányzik náluk (konkrétan nincs support :D ). Már csak ezt kell pótolniuk.

Duliee: Szlovákia (lö adatlap > SK :) )

[ Szerkesztve ]

(#84) Graphics válasza blueMerle (#83) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A nálatok az melyik államot takarja :DD

Szerk: megvan, és erre is gondoltam :), őshazám állítólag :D, ősöregnagydédsszülők által

[ Szerkesztve ]

-

(#85) HuaweiU8500 válasza blueMerle (#83) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Milyen supportra gondolsz?

Hotline

http://www.huaweidevice.com/resource/mini/201107199604/FAQ_ServiceHotline_en/index.html
Service Hotline
Hungary +3640386638 Hungarian

Sevice Centerhttp://www.huaweidevice.com/worldwide/netWorkPorint.do?method=index&directoryId=40
Name Address Service Scope Contact

Telemax H-2040, Budaörs, Kinizsi u. 2/B. Data Cards
Data Cards,UMTS Handset,UMTS Data Card
Tel: 003623880319
Fax: 003623880301

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#86) kolosanyi válasza Graphics (#81) üzenetére


kolosanyi
veterán

A memória miatt kizártnak tartom én is, amúgy a vas bírná.

(#87) VD válasza kolosanyi (#86) üzenetére


VD
őstag

Kis ellentmondást vélek felfedezni a mondatodban! A "vas"-nak nem része a memória? :U

(#88) kolosanyi válasza VD (#87) üzenetére


kolosanyi
veterán

Valójában egyik se része, mert egyik se fém. Vagy mégis?! :Y
De hülyeséget félretéve, jogos, kissé idiótán fogalmaztam. Szóval a kevés RAM-ot leszámítva szerintem a SoC-nak bírnia kell (kéne) az ICS-t. ARMv7, A5 mag (tényleg, akkor ezt most licencelik az ARM-től, vagy megint saját fejlesztés?), 800 MHz, nem tartom valószínűnek, hogy ne menne az ICS egy mondjuk 512 MB RAM-mal.

(#89) scyllarus válasza kolosanyi (#86) üzenetére


scyllarus
veterán

Head Moderator of CyanogenMod forum said that there are two basic requirements to run Ice Cream Sandwich
I.e. Devices must have 256 MB RAM or more and also decent GPU since Hardware-accelerated 2D drawing might be needed.

Elég neki a 256 MB. Persze, az más kérdés, hogy hogy futna.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#90) f4lcon válasza nagysandor88 (#75) üzenetére


f4lcon
őstag

off: használj Dolphin HD-t, az Opera sz*r

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#91) kolosanyi válasza scyllarus (#89) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát nemtom. Eléggé zabálja a RAM-ot, Nexuson nálam az elérhető 384-ből (vagy 334 talán, most nem ugrik be) 70 körül van szabadon és fut 3 widget a háttérben, meg a gyári appok. De szűz rendszer esetén sincs 100-nál több szabadon.

(#92) HuaweiU8500 válasza kolosanyi (#91) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Az Y 200-on kb. 70-80 MB RAM van szabadon alapból a 2.3.6-os rendszerszoftverrel

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#93) kaller1 válasza HuaweiU8500 (#92) üzenetére


kaller1
veterán

Csak pár appot/widgetet kell megnyitni, és máris leesik 30-ra.

.::> <::.

(#94) blueMerle válasza HuaweiU8500 (#85) üzenetére


blueMerle
veterán

Nézegetted mostanában a Huawei FB oldalát? A TÖBB EZER elégedetlen vásárló panaszát? Hogy egyáltalán nem frissítik az oprendszert a telefonjaikon? Hogy tojnak rá, hogy a hivatalos download centerjük nem müködik (tehát ha ki is adnak updatet, azt se tudod letölteni, mert 404 error, ez VICC)? Egyszerüen nem érdekli őket a user miután megvette a telefont. Ha ezen változtatnak, akkor majd talán egyszer újra veszek Huaweit. Mert a készülékek bizony nagyon jók :K

Egyébként nem azt mondtam, hogy nem lehet őket elérni, épp ezért ez a felsorolás nem értem hogy jön ide.

Az már csak hab a tortán, hogy nekem vagy 10 e-mailre a mai napig nem válaszoltak. Persze, biztos válaszoltak volna, ha nem egy kínos kérdést tettem volna fel. :)

Persze a Huawei így is sikeres, hiszen a legtöbb vásárlójuknak gondolom fingjuk sincs arról, hogy egyáltalán mi az az Android, nem hogy frissíteni szeretné a készülékét (2.3-ra, LOL, 2012-ben.....)

[ Szerkesztve ]

(#95) Buci21 válasza Kamikazeman (#9) üzenetére


Buci21
addikt

Volt rajta custom rom?? mondjuk valami cm7.1 vagy még jobb ha valamelyik sweedish rom :D
Én egy Swedish Snow rls5-tel nyúztam jó ideig, most pedig egy MIUI van rajta, ha még megvan a telefon és használni akarod, tegyél rá valami jó romot és nagyon faja kis cucc lesz :D (szvsz imádom)

[ Szerkesztve ]

(#96) Buci21 válasza qltsar (#14) üzenetére


Buci21
addikt

Valamint átnevezték az egész sorozatot, azaz az én MSM7227 procim is Snapdragon, S1 generáció :D de részletkérdés. Csak hogy kicsit ON is legyek, elég jó kis teló, bár a kis ZTE húzza még, de ezért az árért igazi best buy. Csak a 256 RAM nem tiszta... Ennyire csak nem drága az az LPDDR memória... A mai SoC-ek mellett már simán elfér 512 vagy 768 középkategóriában és néha alsóban is... :D

(#97) schulzz


schulzz
tag

Sziasztok. Tud valaki vmi pontos infót arról, hogy a Huawei fogja egyáltalán a jó telókat itthon forgalmazni, mert az, hogy csak a méze smadzsagot huzogatja a magyarok előtt (pl: Honor, G300) az kicsit bosszantó :O :O

(#98) earlyrat válasza blueMerle (#94) üzenetére


earlyrat
tag

azt írtad, nincsen support. ami nem igaz, mert van, maximum még nem olyan fejlett, mint a nagyoknál.
majd ha az eladott mennyiségek ezt lehetővé teszik, akkor nyilván majd ez is fejlődni fog.

Asus A320M-K, Ryzen 3 1300X, MSI Radeon HD 7770, Forza 8Gb DDR4 2400, Samsung 840 SSD, win 10 Pro

(#99) nagysandor88 válasza f4lcon (#90) üzenetére


nagysandor88
tag

Probáltam. Szerintem meg az egy szar, valamint az opera link-et aktívan használom. Opera mini szépen fut, de azt is zárogatja, ahogy a dolphint is. Nem tudsz meggyőzni. Kevés a RAM.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#100) blueMerle válasza earlyrat (#98) üzenetére


blueMerle
veterán

Ugyan... :) Na ne akard azt mondani, hogy nincs ott annyi zseton, hogy ne tudnának legalább egy hivatalos Ginger frissítést kiadni az egy évvel ezelőtti készülékeikre.... :) Vagy legalább VÁLASZOLNI a kérdésekre. Ez utóbbi nem pénz kérdése...

Amire meg ki is adtak, arra hivatalosan a mai napig sem érhető el. Tehát ott van a weboldalon hogy frissítés, az első két órában le is lehetett tölteni (hála azoknak akik megosztják), de azóta semmi, ha rákattintasz akkor 404 error. Ez röhej, ez vicc. Ez a magasról leszarom a vásárlót effektus. Ehhez nem kell 2000 mérnök hogy egy sz*ros linket kijavítson. Csak én írtam nekik vagy 10 e-mailt (különböző címekre), EGYRE sem válaszoltak. Ezt nevezed Te supportnak? :F A FB falukon CSAK akkor adtak ki egy semmitmondó marketing-közleményt (hogy lépj kapcsolatba a supportal, LOL) amikor több ezer vásárló kérte őket hogy adjanak ki egy GINGERBREAD frissítést egy telefonra (2011-es modell...). Ezt nevezed Te supportnak? :F

Maradjunk annyiban hogy nincs support (terméktámogatás). Az hogy fel lehet őket hívni és írni lehet nekik, az nagyon nem egyenlő a terméktámogatással. Kevered a fogalmakat ;) Itt nem arról van szó hogy milyen fejlett-fejletlen náluk ez a rendszer. Őket egyszerűen addig érdekli a vásárló, amíg megveszi a telefont, aztán viszlát. Ha pedig panaszkodik akkor nem hallgatjuk meg, nem vesszük figyelembe. Igen, ha ezt jelenti neked a terméktámogatás fogalma, akkor VAN náluk. :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.