Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) St3ven válasza #43960832 (#950) üzenetére


St3ven
addikt

Mennyi szabad helyet ir a beallitasokban?

Nekem 9 progi van fent, koztuk egy 5 es fel megas, es semmi nincs athelyezve SD-re, igy van osszesen 62 mega szabad hely.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#952) #43960832 válasza St3ven (#951) üzenetére


#43960832
törölt tag

Belső tárhelyre 23mb-ot ír, 6 program van fent átlagosan 1 megásak. :(

[ Szerkesztve ]

(#953) St3ven válasza #43960832 (#952) üzenetére


St3ven
addikt

Aztarohadt. :Y

Próbáld meg a cache ürítését az "Összes program" fül alatt.

Akkor lehet, hogy nálam az a titka a dolognak, hogy még egyszer sem jelentkeztem be a Play-re, így nem frissültek még a gyári alkalmazások?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#954) #43960832 válasza St3ven (#953) üzenetére


#43960832
törölt tag

Aha!

Térkép és Google-Play frissítések eltávolítása után már 68MB szabad. :C

Nem szabad frissítgetni ész nélkül. Sajnos kevés a belső tárhely, és így ugye letöltéskor nem tudja hova rakni és hibát dob.

[ Szerkesztve ]

(#955) DS39 válasza #43960832 (#952) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem a gyári progik frissítették magukat az foglal ennyi helyet.
nekem 39 alkalmazás van telepítve és még van 27,64 MB szabad belső tárhelyem.

közben már látom rájöttél úgyhogy tárgytalan :)

[ Szerkesztve ]

(#956) Cbumi28 válasza #43960832 (#950) üzenetére


Cbumi28
csendes tag

A böngésző, a fb kliensek és hasonlók rengeteget hízhatnak a belső tárhely rovására... Én pl a böngésző "adatait" szoktam törölni, ha sokat netezek. Ettől lesz szabad hely, viszont nyilván az előzmények & a mentett oldalak, jelszavak vesznek...

(#957) St3ven válasza #43960832 (#954) üzenetére


St3ven
addikt

Örülök, hogy "megoldódott". :K

Nekem amúgy is az az alapelvem, hogy ha egy program jól működik, akkor minek frissítsem?!

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#958) DS39 válasza St3ven (#957) üzenetére


DS39
nagyúr

egyébként ja, de mindig beleesek abba a hibába hogy kipróbálom, azt sokszor megy vissza backup-ból a régi :D
viszont vannak nagyon hasznosak is, tegnap volt egy frissítés az egyik biliárd játékhoz, azóta az még szuperebb lett, szóval érdemes megnézni hogy mit is javítottak rajta :)

(#959) olivera88


olivera88
veterán

Hogy lehet eltávolitani az érvénytelen parancsikonokat a menüből? Eltávolítottam pár alkalmazást és midnek megmaradt a parancsikonja.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#960) St3ven válasza olivera88 (#959) üzenetére


St3ven
addikt

Szerintem egy újraindítás segítene rajta.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#961) olivera88 válasza St3ven (#960) üzenetére


olivera88
veterán

Nem segített.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#962) St3ven válasza olivera88 (#961) üzenetére


St3ven
addikt

:F

Milyen launcher? Azt, hogy menüből, úgy érted, hogy az app drawer-ből?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#963) DS39 válasza olivera88 (#959) üzenetére


DS39
nagyúr

nekem ilyen csak egyszer fordult elő, úgy tűnt el hogy még egyszer felraktam a progit és uninstall, úgy már eltűnt mindkettő. (mert ugye az új telepítéssel kirakott egy újabbat)

(#964) olivera88 válasza St3ven (#962) üzenetére


olivera88
veterán

Igen, az alkalmazásokból.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#965) St3ven válasza olivera88 (#964) üzenetére


St3ven
addikt

Ha tényleg sikerült az alkalmazás eltávolítása, akkor ez a launcher sara lehet. Én ADW-t használok, és még nem tapasztaltam ilyen jelenséget.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#966) olivera88 válasza St3ven (#965) üzenetére


olivera88
veterán

Mi az az ADW?
Más mit jelent ha zöldell mutatja a térerőt és mit jelent ha szürkével? Zöldnél erősebb a térerő?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#967) tothbenc


tothbenc
csendes tag

Sziasztok!
2 kérdésem lenne hozzátok.

1: Az érintőképernyő alatti 3 érintős gomb világítása mindig ki-be kapcsol. Ezt valahol lehetne állítani? Nekem eléggé irritáló. pl: 2 perc után kapcsoljon ki ha nem nyúlunk a képernyőhöz..

2: Próbálgattam a GPS-t, és csak mobil net segítségével kel életre.
Lehetséges életre kelteni internet nélkül is, vagy le kell tölteni egy másik GPS-t, ami nem kér internetet. 100 megás netem van rá, és nem akarom a GPS-re elszúrni az egészet..

Előre is köszönöm!

(#968) DS39 válasza olivera88 (#966) üzenetére


DS39
nagyúr

a háttéradatok szinkronizálásánál zöldül be. nincs köze a térerősséghez.

tothbenc: 1. az érintőgombok automatikusan ilyenek, amikor piszkálod a képernyőt világít, majd ha nem nyúlsz hozzá akkor pár mp után lekapcsolódnak. ill. ha automatikus fényerőt használsz, és erősebb fényben használod a telód fel sem kapcsolódnak (mivel úgysem látszódna)
2. olyan navit használj amihez nem kell a net, a GPS net nélkül is talál pozíciót alapból.

[ Szerkesztve ]

(#969) P.mini válasza olivera88 (#959) üzenetére


P.mini
aktív tag

próbáld elindítani az appot. mivel nem tudja elindítani ezért törli a parancsikont. nekem működik

(#970) olivera88 válasza P.mini (#969) üzenetére


olivera88
veterán

Köszi. Nálam is működik.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#971) Egorov válasza #43960832 (#952) üzenetére


Egorov
aktív tag

Én ezeket tettem fel a gyáriak mellé:

Facebook for android; Callmeter 3G; Menetrendek; Opera mini; Telvira;

A beállításokban az Internal storage 33,94MB elérhető helyet mutat. Nem valami sok. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#972) St3ven válasza olivera88 (#966) üzenetére


St3ven
addikt

ADW Launcher

A gyári home alkalmazást cseréltem le vele. Tetszetősebb, és sokkal jobban személyre szabható.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#973) St3ven válasza Egorov (#971) üzenetére


St3ven
addikt

Nekem a következő appok vannak fent (mind a belső tárhelyen), és még 62 MB szabad hely van:

ADW.Launcher (1,77 MB)
Battery Widget (160 KB)
Call Meter 3G (2,81 MB)
CPU Spy (48 KB)
MobileVoip (5,55 MB)
Month Calendar Widget (68 KB)
Opera Mini (2,1 MB)
Profile Scheduler (1,41 MB)
Screen Off and Lock (364 KB)

Most néztem, ha betölti a fenti appok adatait, a szabad tárhely 66 MB-ra változik.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#974) Egorov


Egorov
aktív tag

Na megint előjött a MicroSD kártya téma. :)
1GB MicroSD kártyám van, nem ismerte fel a teló. Leformáztam FAT32-re, most azt írja ki a telefon, hogy SD card blank or has unsupported file system. Nem jó a FAT, nem jó a FAT32 -.-
Naezmiez? :Y

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#975) DS39 válasza Egorov (#974) üzenetére


DS39
nagyúr

hát ha most formáztad akkor blank, vagyis üres.
a FAT32 fájlrendszert támogatja a telefon.

egyébként nem lehet hogy vmi régi típusú az a kártya?

(#976) Egorov válasza DS39 (#975) üzenetére


Egorov
aktív tag

Igen most formáztam le. Na az lehet, hogy valami relikvia már. :D Múgy ha a telefonon az értesítésre nyomok, akkor mondja, hogy formázza nekem, de hiába nyomok 'OK'-ot, ugyanezt írja ki.
A Storage settings-ben is azt írja a SD kártyára, hogy total space unavailabe. :(

Há' akkor veszek egy 8GB-os kártyát, elég olcsóság mostanában.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#977) Vesztor87 válasza St3ven (#948) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Hát eddig nem is volt vele gondom. Legalábbis komoly nem. Most feltettem az Angry birds-et.... A mort playerrel zenét nem tudok hallgatni a játék mellett.... :(

(#978) Vesztor87 válasza Egorov (#976) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Tessék vmi rendes karit venni:) 3k alatt már vadi új, bontatlan class6-os 16gb-os karit lehet kapni:) Tudok segíteni ez ügyben, ha gondolod pm- ben keress meg:)

(#979) olivera88


olivera88
veterán

Létezik olyan kliensprogram mint Nokiához a suite? Amivel menthetem képeket számítógépre, és tudom modemként csatlakoztatni a készüléket.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#980) aboriginal74 válasza olivera88 (#979) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Na igen ez engem is érdekelne!

i don't know, but i need energy

(#981) aboriginal74


aboriginal74
aktív tag

Mere nem jó a gugli : itt egy link és még kutakodok!

PC Suite / Font Flasher for your rooted Android phone

és még egy:

Android PC Suite 1.7.6.208

[ Szerkesztve ]

i don't know, but i need energy

(#982) aboriginal74 válasza aboriginal74 (#981) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Utóbbi számomra kibogózhatattlan irásjeleket tartalmaz, feltevésem szerint Kínai nyelven van :DDD

Megoldás a telefon ikonra kattintva fentről lefelé haladva a 3. pont és lám ott rejtőzik benne az english :D Hajrá...

[ Szerkesztve ]

i don't know, but i need energy

(#983) DS39 válasza olivera88 (#979) üzenetére


DS39
nagyúr

van vmi HiSuite nevű progi, a G300 topikban azt használják.

de igazából felesleges az ilyen mert a PC felismeri a telót gond nélkül így egyszerűen áthúzhatod a képeket vagy bármit a gépre.

(#984) St3ven válasza DS39 (#983) üzenetére


St3ven
addikt

Pontosan. :K

Esetleg a MyPhoneExplorer-t tudnám javasolni, régen használtam, de rájöttem, hogy tök felesleges. :U

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#985) DS39 válasza St3ven (#984) üzenetére


DS39
nagyúr

én ezt szoktam még használni, ha nincs kábel a közelben, csak egy netes gép.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#986) zoli55570


zoli55570
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék vajon tényleg annyira rossz képeket csinál ez a telefon,mint az alábbi teszten állitják rola?

http://mobilarena.hu/teszt/huawei_y200_tarolhat/multimedia.html

kép--http://mobilarena.hu/dl/cnt/2012-03/83641/y2003.jpg
http://mobilarena.hu/dl/cnt/2012-03/83641/y2001.jpg

""Bár élt bennünk a remény, hogy a lebutított kamera is nyújt valami meglepetést, a felvételeket végignézve meglehetősen csalódottá váltunk. Egyrészt valamiért az automatika úgy gondolja, hogy a környéken két szinttel világosabb van, mint valójában, ezért ha nem babrálunk a fehéregyensúllyal, akkor minden kép sötétre sikeredik. De igazából mindegy is, mert egyszerre képes csúnyán zajos, ugyanakkor meglehetősen homályos lenni az eredmény, ami különösen szép kombináció akkor, ha hozzávesszük, hogy a dinamikatartomány rettentően kicsi, ezért a világosabb részek nem csak beégnek, hanem el is tűnnek a képről. Egy szó, mint száz: az Y200 kamerája nem sikerült túl jól,""""

Esetleg van vmi trükkje a dolognak? Úgyértem vmi program,stb,bármi......

Köszönöm a választ előre is,üdv,Zoli!

(#987) aboriginal74 válasza zoli55570 (#986) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

El kell döntened higy fényképezőt veszel vagy okostelefont ami ha nagyon muszáj készít fényképet... :R

[ Szerkesztve ]

i don't know, but i need energy

(#988) DS39 válasza zoli55570 (#986) üzenetére


DS39
nagyúr

Camera360 progi esetleg.
amúgy telón nézve jók a képek.

(#989) aboriginal74 válasza DS39 (#988) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Azért ez jobb mintha csak másolgatnád Android PC Suite 1.7.6.208 :R

[ Szerkesztve ]

i don't know, but i need energy

(#990) olivera88


olivera88
veterán

Telepítettem egy telón lévő témát de nem tetszik, hogyan tudom visszaállítani az eredetire?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#991) aboriginal74 válasza olivera88 (#990) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Ha az általad telepített témát alapértelmezettnek választottad, akkor csak egy helyen tudod mikor magának az általad telepített témának a beállításaiban vagy benne, minden témának van egy olyan beállítási lehetősége, hogy ( akarod a témát alapértelmezetttnek?) kérdés...Ott kell tőle az alapértelmezett jogot elvenni, vagy leszeded az alkalmazások közül, vagy letörlöd...több 5letem nincs ill. felteszel egy általad perfelált témát és az állítod be alapértelmezettként :D

i don't know, but i need energy

(#992) olivera88 válasza aboriginal74 (#991) üzenetére


olivera88
veterán

Valójában nem is akartam telepíteni :DDD Root app deletenél a disablet választottam témánál és erre települt :F Azt se tudom hol vannak témák beállításai.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#993) aboriginal74 válasza olivera88 (#992) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Neked a (beállítások/alkalmazások/alkalmazások kezelése) utána fülek leöltött etc... folyamatok kellenek és ott kered meg és abszolváld neki az eltávolítást.

[ Szerkesztve ]

i don't know, but i need energy

(#994) olivera88 válasza aboriginal74 (#993) üzenetére


olivera88
veterán

Köszi, megvan de ott semmit se birok kiválasztatni a témán belül. Uninstall lesz akkor.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#995) aboriginal74 válasza olivera88 (#994) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

:R

i don't know, but i need energy

(#996) olivera88 válasza aboriginal74 (#995) üzenetére


olivera88
veterán

Eltávolítottam de ugyanaz a felület maradt home screenen.és alkalmazásoknál is. :(

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#997) DS39 válasza olivera88 (#996) üzenetére


DS39
nagyúr

eltávolítás, helyett alapértelmezések törlése gomb majd home gomb és kiválasztod a gyári launchert.
ezután lehet törölni.
mivel nem így csináltad, bent maradt a memóriában ez a launcher, indítsd újra a telót. akkor sztem jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#998) olivera88 válasza DS39 (#997) üzenetére


olivera88
veterán

Újrainditottam de hiába. Mi az a launcher?Parancsikon?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#999) DS39 válasza olivera88 (#998) üzenetére


DS39
nagyúr

launcher - indítóprogram, az amit te témának neveztél, de ez így nem pontos mert ugyan másképp néz ki tőle a kezelőfelület, de más dolgokra is képes beállítások terén, mint az eredeti, tehát több mint csak egy téma, egy skin.

ilyesmit telepítettél fel, nem? [link]

[ Szerkesztve ]

(#1000) olivera88 válasza DS39 (#999) üzenetére


olivera88
veterán

Értem.Nem telepitettem azt.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.