Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Vesztor87 válasza SektorFlop (#1698) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Sose mahináltam még egyik telóm sem, nem mertem hozzá fogni:)

(#1702) jaxer válasza DS39 (#1700) üzenetére


jaxer
tag

Aki fenn van a twitteren nézze meg a retweet-jeim közt van egy cikk a 48!!!!! magos processzorról, 2014-re ígérik.

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#1703) dgergo91


dgergo91
csendes tag

Sziasztok!
Mennyire karcolódik a kijelző? Nálam még nincs rajta semmi sérülés, de nagyon vigyáztam rá(1 hete van meg).

(#1704) b0bcat válasza dgergo91 (#1703) üzenetére


b0bcat
addikt

Vegyél rá fóliát, és akkor minimálisan sem fog tudni! ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#1705) P.mini válasza dgergo91 (#1703) üzenetére


P.mini
aktív tag

nekem a 6 hónapos telón eddig 2 darab pici karc van, fóliát még nem látott.

(#1706) DS39 válasza dgergo91 (#1703) üzenetére


DS39
nagyúr

én fél éve bőrtokban hordom, fólia nincs rajta, de vigyáztam rá, nincs rajta karc. mivel nem gorilla glass-os, csak plexi, így tok vagy fólia nélkül, zsebben hordva biztos karcolódna.

(#1707) jaxer válasza DS39 (#1706) üzenetére


jaxer
tag

Sajna nekem is csúfítja már két pici karc... :O én sem használok fóliát, és zsebben is szoktam hordani.

3PO by Andrew ROM -> letöltés: http://huawei.blogger.hu Kövess a Twitteren: @jakabandras

(#1708) andreina válasza Cavsfan (#1691) üzenetére


andreina
csendes tag

ezer köszönet!!!

(#1709) andreina


andreina
csendes tag

Próbáltam az adatfolyamokhoz felrakni a FB-t, de állandóan hálózati hibát ír ki, pedig van net. Mi lehet a gond?

(#1710) andreina


andreina
csendes tag

ismeri valaki ezt a programot? Root App Delete
https://play.google.com/store/apps/details?id=zsj.android.uninstall&feature=apps_topselling_free#?t=W251bGwsMSwxLG51bGwsInpzai5hbmRyb2lkLnVuaW5zdGFsbCJd
Érdemes felrakni?

(#1711) gabancs


gabancs
addikt

Sziasztok!

Hol lehet beállítani, hogy csak 1-2 képernyő lehessen. Nem tudom törölni a felesleges képernyőket.

(#1712) olivera88 válasza andreina (#1710) üzenetére


olivera88
veterán

Én használom egy ideje már. Inkább ezt rakd fel.[link]

gabancs Nyomd meg hosszan amit kiakarsz törölni majd húzd fel egészen és akkor törlödik azt hiszem. Gyári launchert használsz?

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1713) NoMagix válasza gabancs (#1711) üzenetére


NoMagix
addikt

Úgy emlékszem a gyáriban nincs lehetőség törölni a képernyőkből!
de cáfoljatok meg, ha rosszul emlékszem!

(#1714) gabancs válasza NoMagix (#1713) üzenetére


gabancs
addikt

Az a baj, hogy egy letöltött másik launcher-ben sem engedi. Ilyet én még nem is láttam. Miféle android van ezen a telefonon?

(#1715) gabancs válasza olivera88 (#1712) üzenetére


gabancs
addikt

Nem az enyém a telefon, a munkatársam vett tegnap egy ilyet. Nem csak a gyári képernyőt nem engedi törölni, de egy letöltött launcher képernyőit se.

(#1716) olivera88 válasza gabancs (#1715) üzenetére


olivera88
veterán

Van egy olyan opció a launcherekben h lezárja home screent és az app drawert ezért nem birod módosítani, ez lehet bekapcsolva. Go ban és ADW ben is van ilyen.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#1717) Szabyka_


Szabyka_
tag

Ebben a telefonban is van email widget mint a G300-ban ?
Köszi! :R

(#1718) gabancs válasza olivera88 (#1716) üzenetére


gabancs
addikt

Biztos így van, én még nem találtam ilyen opciót. A gyáriban sem találtunk semmi ilyesmire utaló beállítást.

(#1719) petya000


petya000
csendes tag

Valakinek megy rajta az angry birds star wars? nekem sajna mindig kilép, bár olvastam, hogy több telefonnál csinálja ezt, nálatok?

(#1720) NoMagix válasza petya000 (#1719) üzenetére


NoMagix
addikt

nálam még a Samu Tab-ról is kilép

(#1721) b0bcat válasza petya000 (#1719) üzenetére


b0bcat
addikt

Az ABSW az én tapasztalataim szerint is elég "válogatós". A Navon Platinum 7 tablet-emen nem indult el, bár az M-Tech aTab5 tepsifonomon igen. A "kis" Ascend-re meg sem próbáltam telepíteni... Örülök, hogy ez utóbbin az AB első része hibátlanul fut. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#1722) petya000 válasza NoMagix (#1720) üzenetére


petya000
csendes tag

bár most sikerült megcsinálni, úgy ahogy máshol olvastam, rámentem a Path of the Jedire, és ott ilyen hirdetésekre nyomkodtam, és azóta nem lép ki.

(#1723) StaChys válasza gabancs (#1715) üzenetére


StaChys
tag

Nálam jelenleg LauncherPro [link] fut, abban minden ilyet testre tudok szabni. Nekem bejött.
Hozzáteszem nekem rootolt, szolgáltatófüggetlen a telefonom, nem tudom ez mennyire számít.

(#1724) gabancs válasza StaChys (#1723) üzenetére


gabancs
addikt

A munkatársam telója Telenoros, és 2 napos, nem rootolt, és nem is igen lesz.

(#1725) DS39 válasza gabancs (#1724) üzenetére


DS39
nagyúr

nem kell root egy launcher beállításaihoz, a leírásában sem írják Playen.

a gyári Huawei launcherben viszont nem tudod szabályozni a home screenek számát. mondjuk nem tudom miért zavaró hogy több van, engem nem zavart még, 5-ből 1 üres, azt annyi. legalább a háttérkép azon a screenen teljes egészében látszik :)

[ Szerkesztve ]

(#1726) Szabyka_ válasza Szabyka_ (#1717) üzenetére


Szabyka_
tag

Valaki nézze meg legyen szíves akinek Y200 van!
Köszönöm! :R

(#1727) DS39 válasza Szabyka_ (#1726) üzenetére


DS39
nagyúr

az adatfolyamatoknak van. a gyári email kliensnek, ill. a gmail-nek nem látom a listán a widgetjét. (T-Mobile-os a teló)

[ Szerkesztve ]

(#1728) gabancs válasza DS39 (#1725) üzenetére


gabancs
addikt

Engem nem zavar, mert az én telefonomon azt állítok amit csak akarok. De őt azért zavarja, mert nagyon kevés a memória. Na most minél több home screen van, nyilván annál több memóriát foglal feleslegesen.

(#1729) chungee


chungee
addikt

Sziasztok!

Szöveg gépelésnél hol tudom kikapcsolni a T9-et:F Tudjátok, amikor alávonással felajánl szavakat.

(#1730) DS39 válasza gabancs (#1728) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem ha üres egy home screen nem eszi a memóriát csak ha tele van rakva ikonnal widgettel.
de amúgy nálam a launcher mindössze 18 MB körül eszik a ram-ból ami nem sok és ráadásul ez gyorsítótárazott folyamat, szóval induláskor betölti és kész.

próbáld (vagy a tulaj) ki azt a launcherpro-t és abban fogod tudni szabályozni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1731) gabancs válasza DS39 (#1730) üzenetére


gabancs
addikt

18M nem sok, de ha csak 256 van, akkor bizony be kell osztani.

(#1732) DS39 válasza gabancs (#1731) üzenetére


DS39
nagyúr

nekem ne mondd :)
de hidd el, nem a gyári launcher veszi el pl az "engri bördc" elől a memót, az úgy kaki ahogy van, nekem is mindig kidob a star wars a videós pályákon. (ezt nem feltétlen neked írom, csak kérdezték)

ezer meg egy launcher közül biztos találsz/tok egy olyat ami kevesebbet eszik és állítható a home screen szám :)

(#1733) gabancs válasza DS39 (#1732) üzenetére


gabancs
addikt

Mint írtam, egyet leszedett (meg nem mondom melyiket) és azon se lehetett kikapcsolni egyet sem.

(#1734) DS39 válasza gabancs (#1733) üzenetére


DS39
nagyúr

és? most nem értelek, mit rugózol ezen, nem a telefon tehet róla, tessék kérdezősködni az Android alkalmazások topikban, ott tapasztalt androidosok vannak, biztos tudnak mondani fejből vagy 5-öt amiben lehet.

(#1735) gabancs válasza DS39 (#1734) üzenetére


gabancs
addikt

Az androidnak nem sok köze van ehhez, hiszen minden normális telefonon ki lehet törölni a felesleges képernyőket, csak ezen a csudán nem. Tehát csak a Huawei cseszett el valamit.

(#1736) DS39 válasza gabancs (#1735) üzenetére


DS39
nagyúr

leszedek egy launcherpro-t, komolyan kipróbálom, abban 7-ig lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

(#1737) DS39 válasza DS39 (#1736) üzenetére


DS39
nagyúr

és így is van, 3-tól 7-ig tudom szabályozni, úgyhogy ne beszélj itt nekem sületlenségeket hogy a Huawei mit cseszett el... csak a megfelelő launchert kell megtalálni ennyi. a LauncherPro-t bátran tudom ajánlani.

még hogy az androidnak nincs köze hozzá, agyam eldobom...

[ Szerkesztve ]

(#1738) gabancs válasza DS39 (#1737) üzenetére


gabancs
addikt

Öreg! Nem tudom, hogy ki vagy, de sületlenségeket te beszélsz. Ha még mindig nem egyértelmű, se a gyári, se egy ingyenesen letöltött lancher-ből sem lehet törölni.
Én egy percig sem állítottam, hogy nincs olyan, amiből nem lehet törölni. Na de milyen már, hogy alapból nem törölhető?

(#1739) DS39 válasza DS39 (#1737) üzenetére


DS39
nagyúr

ja és plusz egy adalék:
a gyári launcher 5 home screen, amiből 4 van használva, kettőn widget is van az ikonok mellett, 11 MB-ot használ épp most, a LauncherPro 3 home screen, abből kettő üres, egyen vannak ikonok, 0 widget és 14 MB.
asszem jól optimalizál a Huawei :P

(#1738) gabancs : ezek után még zavar hogy nem törölhető ha kevesebbet eszik???
de mondom a LauncherPro-t most próbáltam ki, 3-7 között lehet állítani tetszés szerint, nem tudom milyen nem törölhetőről beszélsz itt.

[ Szerkesztve ]

(#1740) gabancs válasza DS39 (#1739) üzenetére


gabancs
addikt

Még mindig nem érted! Ha én csak egyet akarok használni, akkor ne a Huawei mondja már meg, hogy akarom e.
Egyébként meg nem érdekel, nem én szenvedek egy ilyen retek telefonnal.

(#1741) Szabyka_ válasza DS39 (#1727) üzenetére


Szabyka_
tag

Köszi szépen! :R

http://www.geeks.hu/tesztek/120924_huawei_ascend_y200_okostelefon_teszt?page=0,2
Itt a teszt azt írja, meg a képen is látszik, hogy lehet törölni az oldalakat ...
Vagy rosszul látom ? :F

[ Szerkesztve ]

(#1742) DS39 válasza gabancs (#1740) üzenetére


DS39
nagyúr

igen, ez van a gyáriban nem lehet, de mivel ez egy Android !!! olyat használsz amilyenben lehet, ha ez kell, valószínűleg a Huaweinél is ebből indultak ki.

de tulajdonképpen miért is jöttél ide? azon vitatkozni hogy a gyáriban miért nem lehet? ajánlottuk a LauncherPro-t amiben lehet 3-ra redukálni ezt a számot, és biztos kis kereséssel lehet olyat találni ahol 1-et is lehet.

retek telefon, mi? -> na a viszont (nem) látásra!

[ Szerkesztve ]

(#1743) Szabyka_


Szabyka_
tag


Ez nem törlés ?

(#1744) DS39 válasza Szabyka_ (#1743) üzenetére


DS39
nagyúr

na ilyen (x-ek) nálam nincsenek a gyárin, de ez szemmel láthatólag szintén egy gyáriról készült kép, szóval lehet hogy a magyar szolgáltatói verziót butították le így. (vagy root kell hozzá)

(#1745) gabancs válasza Szabyka_ (#1743) üzenetére


gabancs
addikt

Aranyos! Szóval ez finom célzás volt arra, hogy hülyék vagyunk. Hát nem! A 2 napos telenoros telefonon nincsenek "X"-ek.

(#1746) Szabyka_ válasza gabancs (#1745) üzenetére


Szabyka_
tag

Ne haragudj, nem hülyéztem le senkit, csak fent írtam, hogy a tesztben láttam volt ilyen ...
Teszt
De elnézést ha valakinek ez sértő volt ...

[ Szerkesztve ]

(#1747) P.mini


P.mini
aktív tag

a LauncherPro ban 1 - 7 között lehet állítani. Menü gomb -> Preferences -> Homescreen Settings -> Number of screens
Nem rootolt T- mobilos.

ADW Launcherben szintén 1 - 7 Között.
Menü -> Edit

[ Szerkesztve ]

(#1748) andreina válasza olivera88 (#1712) üzenetére


andreina
csendes tag

köszi, felrakom.
Ezzel le lehet törölni a google+ -t?
milyen alap root programtól érdemes még megszabadulni?

(#1749) petya000 válasza andreina (#1748) üzenetére


petya000
csendes tag

Én a térképet töröltem, mindig elindult magától, és nincs rá szükségem, ha mégis, akkor majd letöltöm.

(#1750) olivera88 válasza andreina (#1748) üzenetére


olivera88
veterán

Igen. Nekem törölte. A Toucpalt is töröltem( ehhez szükséges újramountolni total commanderrel azt mappát amiben van). Az adatfolyamokat is töröltem. Csak a térkép maradt gyári app. Na meg törölheted a Play frissítését avval is helyet nyersz, csak sajnos utánna újra frissíti magát, ehhez törölni kell a marketupdater.apk fájlt és akkor nem fogja magát frissiteni.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.