Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9051) Melak03 válasza szirtesp (#9050) üzenetére


Melak03
tag

Ma este elvileg jön

(#9052) szirtesp válasza Melak03 (#9051) üzenetére


szirtesp
tag

(#9053) Xaels válasza szirtesp (#9052) üzenetére


Xaels
félisten

Nem is néz ki rosszul :K Ne legyetek gonoszak ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9054) mumk1 válasza Xaels (#9053) üzenetére


mumk1
addikt

Esetleg egy S-OFF lépésről lépésre.... ?? ;] :DDD

szerk.
Bocccs, gonosz voltam. :D De csak elcsábulsz egyszer...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#9055) szirtesp válasza szirtesp (#9052) üzenetére


szirtesp
tag

Szerintetek ha visszarakom backupbol a 3.4.6-ot, akkor kell (vagyis ajánlott) full wipeolni a 4.0.1 előtt? :F

(#9056) Xaels válasza mumk1 (#9054) üzenetére


Xaels
félisten

Na majd Karácsony után ha lesz időm és türelmem, most nincs :DDD

Amúgy úgy néz ki megjavult a gondom. Ma már rendesen működött a képernyő lezárás/feloldás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9057) mumk1 válasza szirtesp (#9055) üzenetére


mumk1
addikt

Szerintem kell, teljesen másik rom, ráadásul más android verzió. Még a TB visszaállításokkal is csak óvatosan, mert repkedni fognak az FC-k.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#9058) szirtesp válasza mumk1 (#9057) üzenetére


szirtesp
tag

ójaj. most gondoloik csak bele, hogy egy csomo progi még nem lesz kompatibilis. Na mindegy, kibírom.

Más: Melyik Recovery a "legjobb"? Te melyiket használod most? Lehet h beújitok, mert kicsit engem is idegesít már ez a NONONONOYESNONNO hülyeség :DDD

(#9059) mumk1 válasza szirtesp (#9058) üzenetére


mumk1
addikt

Ez egyértelmű válasz lesz. 4EXT Touch!!!!! Érintős, semmi gomb nyomkodás, a legjobb!

Torrenten tolom vissza az InsertCoint-ot, ha valaki töltené. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#9060) szirtesp válasza mumk1 (#9059) üzenetére


szirtesp
tag

Innen ha a fully-t letöltöm azaz ?

És ez gondolom nem fogja kezelni a CWMR-es backupokat. ugye?

[ Szerkesztve ]

(#9061) szirtesp válasza szirtesp (#9060) üzenetére


szirtesp
tag

jajajaj nem ez valami fizetős marketre mutat. akk honnan töltsem le?

(#9062) mumk1 válasza szirtesp (#9060) üzenetére


mumk1
addikt

Én úgy tudom, hogy a touch-t csak a "4EXT Recovery Control" tudja felrakni, ami a fizetős, de én már régebben megvettem, szerintem nagyon megéri és főleg megérdemli a fejlesztője. :)
[link]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#9063) rizso


rizso
addikt

Getjar-t használja valaki? Most néztem, hogy a Smart Office+ most ingyenes, és le akartam tölteni: először települt egy getjar kliens, azon belül megkerestem a smart office-t, de az istenért nem akarja leszedni...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9064) zool1 válasza szirtesp (#9061) üzenetére


zool1
őstag

p.ü.

(#9065) T0rnad0 válasza rizso (#9063) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem simán lejött, igaz én nem most telepítettem a klienst...
Más: a képeket ugye AmazeCAM-mal lövöd? Nincs FC, jól működik?

Z Fold 4

(#9066) rizso válasza T0rnad0 (#9065) üzenetére


rizso
addikt

Nem tudom hogyan lehet a getjar appon keresztül letölteni, de ha apk formájában szedte le a smart office-t, akkor átküldenéd?

AmazeCAM: én a v7-et használom, mert a v8 folyamatosan fagyott, kb. használhatatlan volt számomra. Néha a v7 is lefagy (csinálok egy képet, és nem tudok újat csinálni, törölni sem enged), ilyenkor csak a home-ra reagál, majd manuális lelövöm, és újraindítom. De tényleg nagyon ritka, hogy lefagyna...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9067) Something_ válasza rizso (#9066) üzenetére


Something_
őstag

300 kepet csinaltam az amazecammal, nekem meg soha nem fagyott ki. Amugy mi a kulonbseg a v7 es a v8 kozott?

(#9068) rizso válasza Something_ (#9067) üzenetére


rizso
addikt

Gondolom finomhangolás...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9069) T0rnad0 válasza rizso (#9066) üzenetére


T0rnad0
addikt

Bár nem apk-t tölt le, hanem egyből telepíti, sikerült kinyernem a Titanium Backup-al, el is küldtem.

Z Fold 4

(#9070) szirtesp


szirtesp
tag

Na egészen meg vagyok elégedve az insertcoin féle 4-es androiddal, csak az amazecam nem megy fel rá :S

(#9071) Májköl


Májköl
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Egy kis segítséget szeretnék kérni.Szeptember elején vettem meg a telefont és azóta hiba nélkül működik.Néhány napja csináltam egy s-offot,majd rootot.Gondoltam kezdésnek elég lesz egy téma telepítése is,nem ugrok bele rögtön egy room cserébe.Ezt a témát néztem ki magamnak http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1229400 Ez zip fájl,tehát Recoveryben install zip from sdcard, choose zip from sdcard.Miután Recoveryben újraindítottam a készüléket,csak a boot képernyőig juttott a gép és ismételten újraindult többször is,de a gyári roomot nem töltötte be.Akku ki,majd egy restore.Ezzel helyre álltak a dolgok valamint ez az értesítés jelent meg „ A telefon egy rendellenes újraindulás után helyreállt.Jelentés küldésea htc-nek.”Mi lehetett a probléma?Valamit nagyon elqrtam?Eléggé beparáztam,és mióta olvastam EDÉNYKE esetét a „téglával”azóta el is ment a kedvem a további kisérletektől.

(#9072) Something_ válasza Májköl (#9071) üzenetére


Something_
őstag

Meg volt a wipe cache/dalvik?

(#9073) Májköl válasza Something_ (#9072) üzenetére


Májköl
csendes tag

Igen.Ez alapján csináltam. https://sites.google.com/site/sensationtudastar/

(#9074) Something_ válasza Májköl (#9073) üzenetére


Something_
őstag

Sokan irjak xdan, hogy nem megy, megoldast nem talaltam ra, nem vmi jo az angolom. En is prpbaltam mar, igaz fozott romra, az elo hszben levot is es kulon xe romos verziot is. Boot kepernyo....

(#9075) mumk1 válasza Májköl (#9071) üzenetére


mumk1
addikt

Ezzel a régebbi virtuous_sensation-pyramid-v1.1.0.zip rommal tuti hogy működött a neon téma, mert anno használtam vele. Egy kis boot loop-tól meg nem kell megijedni :) mindennapos jelenség ha romozgad moddolgat az ember, a nand backup mindig segít. Amíg nem sérül meg a HBOOT/FASTBOOT , addig nagy gond nem lehet. Edenyke esetében pedig, nagyon valószínű, hogy valami hardver hiba is közrejátszott, mivel ezzel a módszerrel már sokan állították vissza a gyári állapotot gond nélkül, többek között előtte már Ő is.

@szirtesp
Én megnéztem, de ment vissza a SENSEaY. Nagyon béte ez még, akadozik rendesen, főleg a böngésző. Pár hét és kipofozzák a szakácsok. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#9081) Májköl válasza mumk1 (#9075) üzenetére


Májköl
csendes tag

Köszönöm a kimerítő választ.Lehet megpróbálom az általad javasolt room-mal,mert nagyon piszkálja a csőrömet ez a főzőcske.Csak hát még ez az első androidom,totál ismeretlen területen járok. :R

HGabor89
Neked is köszönöm a fáradozást. :R

(#9082) bbalika81


bbalika81
aktív tag

Valaki találkozott olyan hibával, hogy telefonalas közben a másik fél nagyon rosszul, nagyon halkan hall,pedig én teljesen normál hangerovel beszélek.

(#9083) Anulu79


Anulu79
addikt

5,000 Ft-ig szerintetek lehet kapni olyan sztereo bluetooth fülest ami a gyárival megegyező szinten szól?

(#9084) Zirowe válasza Anulu79 (#9083) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Bár nem ismerem az árakat, de a gyárival megegyezőt minőségűt nem lesz nehéz találni, mivel egy kalap sz.., annál jobban szólót már talán kicsit nehezebb/drágább lesz találni. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9085) lama_lamm válasza Zirowe (#9084) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Elég gáz szerintem, hogy egy 100k-s telefonhoz képesek ilyen szart adni, még az iphone gyári fülese is jobb, pedig az jobban szól kifele, mint befele:)

(#9086) Anulu79 válasza Zirowe (#9084) üzenetére


Anulu79
addikt

Kényelmesnek nem valami kényelmes de nekem megteszi arra az időre míg zenét hallgatok rajta. Úgy szeretem hallgatni, hogy halljam azért egy kicsit a külső zajt is.

(#9087) Zirowe válasza lama_lamm (#9085) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Hadd ne nyilatkozzak az iphone gyári füleséről, illetve az ipodok gyári füleséről, ami amúgy külön 10k lenne, de a valóságban kb 10ft-t sem ér meg. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9088) hanati64 válasza lama_lamm (#9085) üzenetére


hanati64
tag

Én az XE-hez kaptam a beatsaudió fülest (ami állítólag nem olcsó) és akármelyik méretű gumiharangocskát rakom rá, kiesik a fülemből. Ki is cseréltem a DS-ével, azt majd azzal elpasszolom. Csak azért írtam, ha valaki olyan kialakítású fülest akar venni mint amit az XE-hez adnak előtte próbálja ki.

(#9092) Zirowe válasza hanati64 (#9088) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nekem olyan van, igaz nem eredeti, de ugyanolyan jól szól, eddig meg vagyok vele elégedve.
Egyetlen bajom vele, hogy nem asszimetrikus kialakítású.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9093) brillians


brillians
csendes tag

No, megjött végre! :D Kibontás, körülnézés megvolt, már csak szombat estig kell várnom a kipróbálásig. :D

(#9094) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Akku kalibrálàs utàn mennyi idő mèg rendesen beáll? Mert megcsináltam battery calibrationnal ès most még rosszabb mint mielőtt megcsináltam :(

(#9095) Something_ válasza brillians (#9093) üzenetére


Something_
őstag

Hehe, én is karácsonyra kaptam, igaz saját magamtól (meg ugye asszonytól, mert közös a kassza), ezért nálunk csak a doboz van a fa alatt :B

Ma kondiba kipróbáltam egy S2-t, hát erősen elgondolkodtam... az a kijelző valami brutál szép. Igaz, a tulaj mondta, hogy már eléggé zavaró, mert túl erősek a színek és bassza a szemét rendesen.
Viszont az anyaghasználat az pocsék, tipikus 2 pálcás minőség..

[ Szerkesztve ]

(#9096) zolee0124


zolee0124
csendes tag

A mai nap érkezett meg a készülék hátuljára a skinem, fel is helyeztem!! Nekem nagyon tetszik!!
Nektek mi a véleményetek róla??

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#9097) davidcsaba93 válasza zolee0124 (#9096) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

nem igazán működnek a linkek :D

(#9098) zolee0124 válasza davidcsaba93 (#9097) üzenetére


zolee0124
csendes tag

én ha rákattintok akkor behozza!! mi lehet a gond akkor???

(#9099) davidcsaba93 válasza zolee0124 (#9098) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

úú az én hibám, regisztrálnom kéne hozzá gondolom :DD

[ Szerkesztve ]

(#9100) Zirowe válasza zolee0124 (#9098) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az, hogy regisztráció kell, és nem hinném, hogy ezért regisztrálna külön bki is.

Rámész az egérrel, jobb klikk, kép megjelenítése, és azt az új linket már bhova bemásolhatod, mindenki látni fogja regisztráció nélkül is.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.