Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12451) Bátor75 válasza Something_ (#12443) üzenetére


Bátor75
tag

Én is csináltam már, roppant egyszerű.
Az XDA-s leírás tökéletes. Nekem annyi bajom volt, hogy hiába látta a win a telót nem futott le az RUU, de másik gépen elsőre megvolt. Ebben én vagyok a hibás, mert kb. fél éve halogatom a windows-om újratelepítését...

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#12452) Andrew10


Andrew10
aktív tag

Azt szeretném kérdezni az igaz, hogy az ICS már támogatni fogja a 2magos procikat és sokkal gyorsabb lesz a gép.

(#12453) Something_ válasza pap (#12438) üzenetére


Something_
őstag

Sajnos nem működött 2 új aksival sem! Irány az E-Care és reménykedem, hogy nem bukok másfél év garit..

Ezúton is köszönöm mipityu-nak a segítséget és az idejét!

(#12454) pap válasza Andrew10 (#12452) üzenetére


pap
senior tag

Igaz,nekem gyorsabb lett sokkal.Nem tudom hogy a + mag miatt van,vagy egyszerűen csak jobb az optimalizálás.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#12455) Fl4tl4nd3r válasza tgb (#12439) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

akkor jólsejtettem,nah majd ha kijön lehet felrakom :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#12456) pap válasza Something_ (#12453) üzenetére


pap
senior tag

Engem nem is a gari érekelne hanem az h. mennyibe fog kerülni a csinaltatasa. :(
Sok sikert.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#12457) davidcsaba93 válasza Something_ (#12453) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Azért nem semmi hogy csak úgy egyik pillanatról a másikra elszállhat a telefon, drukkolok hogy ne kössenek beléd a gariztatásnál.

(#12458) mipityu válasza Something_ (#12453) üzenetére


mipityu
tag

Nagyon szívesen. Örülök, hogy segíthettem :-)
Az igazi az lett volna, ha elindul :-(

Nekem egy Blade szállt el hasonlóan, mint Gábornak. Fájl átnevezés közben elhívtak, mire kb. 10 perc múlva folytatni akartam a műveletet, már kakukk volt :-(
Alaplap cserés lett garanciában (ezek szerint a szervíz sem tudta elindítani, mert rootolva volt, főzött rommal).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#12459) Something_ válasza pap (#12456) üzenetére


Something_
őstag

Ööö, ezt hogy érted? Engem azért érdekel a gariztatás, mivel ha nem csinálják meg gariban, akkor kerülne pénzbe a javíttatása. Gondolom garin kívül egy alaplapcsere 30e körül mozoghat. Még nem is ez a 30.000 ft aggasztana annyira, hanem hogy fél éves a telefon és ha elszáll a gari akkor még a másfél év alatt előjöhet akármi baja és azt is zsebből megcsináltatni egy felsőfelsőkategóriás készüléknél, azért az gáz:D

Ha esetleg elszáll a gari, megcsináltatom saját zsebből és ha el akarnám adni, gari nélkül mennyiért tudnám? 60e ft? Azaz kifizettem 130at, elszállt a gari, kifizetek 30e-et alaplapra, 30e-ért adnám el a 130e-es telefont:D

davidcsaba93: hát igen, ez nagyon érdekes.

(#12460) randras válasza Something_ (#12459) üzenetére


randras
veterán

30 ezer körül? Most viccelsz? Egy kijelző+digitizer került egy Desire HD-nál 35 fölötti 45200 pénzbe, beszerelés nélkül, a szervizen keresztül! Az más kérdés, hogy eBay-ről megvan 12-ből, de Sensation alaplapot nyílván nem kapsz eBay-en. :(

Sok szerencsét, és ha megfogadsz egy jó tanácsot: várunk az Evo topikban!

[ Szerkesztve ]

(#12461) pap válasza Something_ (#12459) üzenetére


pap
senior tag

Nah jolvan 30ert megveszem mikor már megcsinaltattad. :))

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#12462) #54715584 válasza Something_ (#12459) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem akarok sem flamelni, sem trollkodni, de gyanús, hogy a nem gyári rommal rendelkező telók megadják magukat...

(#12463) Something_ válasza randras (#12460) üzenetére


Something_
őstag

Nem értem pontosan:D Most akkor több vagy kevesebb az alaplap?:D Nem vagyok otthon mobiltelefon alkatrész témakörben:D

Nekem az Evo nem tetszik, hogyha megcsinálják gariba akkor megtartom, ha nem akkor van nálam egy beszámított Milestone, akkor azt meghagyom, mert nem fogok még egyszer 130e-es telefont venni:D

(#12464) randras válasza Something_ (#12463) üzenetére


randras
veterán

70-75 ezerre saccolnám, amilyen pofátlanok, szóval k*vára imádkozz!

Elvégre az alaplap a telefon lelke, azon van minden, az az egész telefon lényegében, leszámítva a gombokat, a házat, meg a kijelzőt és a digitizert.

:(((

(#12465) Zirowe válasza Something_ (#12459) üzenetére


Zirowe
nagyúr

30ezer..
Hd2-be, ami nem mai készülék 50ezeret mondtak alaplapcserére kb egy hónapja.

Gyári rom és s-on melletti érveket sorolsz éppen. :U

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12466) szirtesp válasza Something_ (#12463) üzenetére


szirtesp
tag

volt overclockolva?

(#12467) pap válasza randras (#12464) üzenetére


pap
senior tag

nah elég széles a skála 30-75 ig terjed :DDD

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#12468) randras válasza pap (#12467) üzenetére


randras
veterán

A 30 irreálisan kevés, a 75 pedig kicsit talán túl sok is, de ha az ember a legrosszabbra készül, nem érheti meglepetés, nemde? :U

(#12469) mumk1


mumk1
addikt

Felesleges keresgetni az okokat, stock vs custom meghibásodásra (persze ami nem a teljes hozzá nemértésből adódik) pont ugyan akkora az esélye. Elég csak végigolvasni a topicot. Eddig 3 év alatt kb. minden készülékemen 1 hetet ment stock rom, na jó, Sensationon 2 hónapot, mert késett a bootloader nyitás :DDD és semmi bajom nem volt velük. Sőt, a gyári órajelet sem használtam, a Desire-n majd 2 évig mindig rajta volt a SetCPU. :) Sajnos ezek a rejtélyes meghibásodások benne vannak a mai technikába, márkától függetlenül.
Szerintem gond nélkül cserélni fogják.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#12470) Something_ válasza Zirowe (#12465) üzenetére


Something_
őstag

Gyári rom használhatatlan, ezért rak mindenki főzött romot fel.

Esetleg te nem tudsz ránézni a készülékre, hogy tényleg kakukk? Természetesen nem ingyen. Nagyon nem akarom, hogy az E-Care el tudja indítani..

szirtesp: nem, 1.2 stock volt.

mumk1: nagyon imádkozom :((

[ Szerkesztve ]

(#12471) #54715584 válasza Something_ (#12470) üzenetére


#54715584
törölt tag

A gyári ROM nem használhatatlan, cáfolom :D

(#12472) keIdor válasza Something_ (#12470) üzenetére


keIdor
titán

Megéri akkor Android-ot tartani.
Alapból szar, ha meg mókolod és behal, nuku gari.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12473) Zirowe válasza Something_ (#12470) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Már mondtam, hogy ha teljesen sötét a képernyő, akkor én nem tudok vele kezdeni semmit.

Innen már az ecaren múlik.
Meg ugyebár figyelemmel követik a topicokat is..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12474) Something_ válasza Zirowe (#12473) üzenetére


Something_
őstag

Az nagyon jó, akkor adhatom be a T-Mobile-nál :DDD :DDD

(#12475) Something_ válasza Zirowe (#12473) üzenetére


Something_
őstag

Amúgy honnan van ez az info, hogy figyelemmel követik a topikokat? Szerintem az összes E-Care dolgozó főzött romot használ, feltéve ha Sensation-e van:D

(#12476) randras válasza Something_ (#12475) üzenetére


randras
veterán

A topikban is volt, régebben. Még beszélgettünk is vele a porosodásról, ha jól rémlik. Aztán egyszercsak eltűnt. :DDD

(#12477) Xaels válasza randras (#12476) üzenetére


Xaels
félisten

smurfie ha jól emlékszem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12478) Zirowe válasza Something_ (#12475) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Még desirenél volt, hogy az egyik tagnak mondták a szervizben, hogy figyelemmel követik a topicot.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12479) Something_ válasza Zirowe (#12478) üzenetére


Something_
őstag

E-Care-ban nem adnak cserekészüléket csak a T-Mobile-ban nem? Mert eladtam apám 1 hónapos X8-át és megveszi a nálam lévő Milestone-t, viszont míg az enyém szervizben lesz kell nekem ez a teló. A cserekészüléket pedig megkapja ő :DDD

(#12480) S e t h válasza #54715584 (#12462) üzenetére


S e t h
nagyúr

Süldő koromban én is preferáltam a koton nélküli szexet, ma már inkább biztonsági játékos vagyok.
:D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#12481) davidcsaba93 válasza Something_ (#12479) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Nekem a Tré valami kőkori nokiát adott cserèbe. Telefonálni lehetett vele ès elég volt hetente egyszer tölteni ;]

(#12482) Something_ válasza davidcsaba93 (#12481) üzenetére


Something_
őstag

De az e-care nem ad csere készüléket, mármint nem köteles, mivel a t-vel vagyok szerződésben. Vagyis így emlékszem:DD

Amúgy tiszta vicc, mert ugye romozgatáskor az a veszély fent áll, hogy ha szakszerűtlenül root-ol, s-offol az ember, meghalhat a készüléke. De most odavisz az ember a szervízbe egy tégla készüléket és azt mondja, hogy egyszer csak se kép, se hang, persze, hogy a custom romra fogják.
Ez a vicc, hogy tényleg így történt :DDD Mármint hátlap le, aksi ki és ez után már nem kapcsolt be.

(#12483) xors válasza Zirowe (#12478) üzenetére


xors
senior tag

már nem azér de nem mind1??? honnan tudnák azonosítani, hogy ez épp xy fórumuzó mobilja? elég sok mobil érkezik be oda... aztán, ha az alaplap elszállt, akkor elvileg minden elszáll ami a memóriában van nm? tehát akkor azt már senki nm mondja meg, hogy milyen ROM vt rajta... :U

(#12484) Something_ válasza xors (#12483) üzenetére


Something_
őstag

Ezért reménykedem, hogy az alaplap szállt el. Amúgy lényegtelen, nem is az én nevemen van az előfizetés (szerződés) a Like díjcsomag miatt :DD

[ Szerkesztve ]

(#12485) pap válasza Zirowe (#12478) üzenetére


pap
senior tag

Szerintem ez nagy marhaság. Persze lehet figyelik,(inkább csak követik az eseményeket),de ha Gábor beviszi az e-carebe akkor nyilván azt fogják mondani, hogy áhá, Te vagy Gábor a topicból , tieden főzött rom van. :DDD

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#12486) Zirowe válasza xors (#12483) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mint már korábban írtam, letámadás helyett egy kis körültekintés ugyebár, a hivatalos szerviz rendelkezik olyan eszközökkel, amivel bmikor megállapítható, hogy milyen rom található a készüléken, annak állapotától függetlenül.

Mivel az elszállt alaplapok esetében ez a folyamat idő, és ezáltal pénz igényes, feltehetőleg nem alkalmazzák mindig, csak amikor erős gyanú van afelől, hogy itt bizony nem "természetes halál" történt.
És egy ilyen drága javítást visszautasítani és érvényteleníteni gondolom sokat megér egy szerviznek (általában a gyártótól fix összegeket kapnak készülékenként, ami nem sokra elég).

Nincs olyan sok sensation ebben az országban, és ha ezen a héten vagy jövő héten beérkezik hozzájuk egy vagy három alaplaphalott készülék, akkor nekik máris megéri bevizsgálni őket, hiszen a füles (értsd: fórumról szerzett infó) tutinak bizonyul.

Gondolkozz, mielőtt posztolsz.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12487) Something_ válasza Zirowe (#12486) üzenetére


Something_
őstag

Ha nyomon követik a topikot, akkor látják, hogy nem rommolás közben halt meg :DDD

(#12488) Zirowe válasza Something_ (#12487) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Felesleges, mert főzött rom volt rajta, s-off ténye meg élből garancia érvénytelenítéssel jár, ha úgy adod le.

De valójában senki sem tudhatja mi lesz. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12489) davidcsaba93 válasza Zirowe (#12486) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

A nagy testvér mindent lát, lehet hogy nem túl jól választottam anno nicket.
Nekem minden stock és gyári, becsszó ;]

(#12490) pap válasza Zirowe (#12486) üzenetére


pap
senior tag

Szerintem ez akkor sem életszerű... Egész egyszerűen ez hülyeség hogy ez alapján vizsgálódjanak.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#12491) Zirowe válasza pap (#12490) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Lehet, de megvan rá az esély.

Biztosat senki nem tud, csak aki ott dolgozik.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12492) nimfas


nimfas
addikt

Skacok!

Szeretnék lefoglalni egy telót a Nexttel-nél, maradnék náluk... a 2 év gyári gari miatt...

Most épp akcióban van a teló, de attól tartok, hogy mire jövő héten mennék Bp-re, addigra nem lesz... ezért akarom kifizetni akár részben és jövő héten átvenni, erre gondolom van mód.

Egyébként meg tuti az lesz, ha megveszem 1 hét múlva 10eFt-tal olcsóbb lesz :-)

Mire figyeljek a telefonnál ami esetleg a dobozon van feltüntetve... nem szeretném ha olyan telót kapnék ami nem gyári garis... ?!?

Előre is köszönöm!

(#12493) Balinov válasza davidcsaba93 (#12489) üzenetére


Balinov
félisten

hat, a nickvalasztasnal te sem voltal valami fantáziadús... :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12494) szegto


szegto
senior tag

One S RUU.
Már nincs sok hátra egy normlis Sense 4.0-ig :DD

(#12495) Zirowe válasza szegto (#12494) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Azért lesz még ezzel munka (kernel és driverek kicserélése), viszont már egyre közelebb a végredmény+ahogy nézem ismét jelentősen hízott a rom, ami szerencsére manapság már nem probléma, max annyiban, hogy kisebb lesz a programok számára fenntartott hely).

Akit érdekel, itt le tudja tölteni az új htc-s háttérképeket sense 4.0-ból kiszedve.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12496) szegto válasza Zirowe (#12495) üzenetére


szegto
senior tag

Mindenre van ember XDA-n, szerintem néhány lelkes fejlesztő nekiesik biztos ... drukkolok nekik úgy hátha gyorsabban megy. :D

(#12497) nimfas


nimfas
addikt

Ilyen cuki "tokokat" találtam (hát nem csodás a színe?):

Red

és,

Orange

Kérdésem az lenne, hogy mindkettő jó a sensation-höz? Csak mert kép akapján mintha a vakunak a kivágás mintha nem egyforma lenne, vagy én látom rosszul? Most akkor melyik a jó forma?

Találtam vízálló tokot:

Neoprene-Water-Resistant

továbbá egy zip-záras tokot:

Zipper-Velvet-Case

A párral feljebb linkelt nagykapacitású akksi is érdekelne, ha már kipróbálta az illető, hogy valójában mennyit bír vele a telefon :-D

(#12498) Something_ válasza nimfas (#12497) üzenetére


Something_
őstag

Köszönjük Emese :DDD :DDD

zippzárosat tuti nem vennék, így is kényes a sensation:D Még a végén bezárja valaki a gumihátlapot:D

(#12499) Zirowe válasza nimfas (#12497) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Első kettő kb értelmetlen, és szerintem csak kárt okozhatnak a toknak, harmadik volt nekem: kényelmes, pont belefér a telefon, jól megvan benne, illetve olcsó.
Negyediknél engem baromira idegesítene a cipzár, illetve az, hogy a telefont esetleg megkarcolhatja.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12500) nimfas válasza Something_ (#12498) üzenetére


nimfas
addikt

az igazából a munkaidőre gondoltam.... az gondolom jól zár... jobban mint egy belecsúsztatós....

apropó... fóliát milyet vegyek?...A 200 fajtából melyik ami jó?

Hátlapra az első kettő közül melyiknek jó a villanó kivágása?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.