Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11851) tgb válasza Xaels (#11849) üzenetére


tgb
senior tag

:R

az irányár nem félarat jelent!

(#11852) Xaels válasza Something_ (#11850) üzenetére


Xaels
félisten

Lesz One V ami olyan mint a Legend és lesz One XL is ami 2magos 1,5GHz-es cucc lesz. Jah és a One X, S, XL majdnem tök ugyanúgy néz ki... :((

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11853) Something_ válasza Xaels (#11852) üzenetére


Something_
őstag

:W :W :W :W :W

(#11854) T0rnad0 válasza Xaels (#11852) üzenetére


T0rnad0
addikt

Melyik gyártó készülékét nézted ki, ha cserélsz? Ezek az új HTC modellek nekem sem jönnek be :(

Z Fold 4

(#11855) Xaels válasza T0rnad0 (#11854) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem az Xperia S lesz a befutó amint lesz rá ICS és bekerül szolgáltatóhoz. Ha nem akkor a Sensation nyer még legalább fél évet :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11856) tgb


tgb
senior tag

ilyen felhozatal mellett tényleg az evo3d a legjobb választás per pilanat,vagy megtartani a sensationt!

az irányár nem félarat jelent!

(#11857) dropopi válasza Xaels (#11855) üzenetére


dropopi
aktív tag

(#11858) Apika válasza dropopi (#11857) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ez nekem is nagyon tetszik! :K

(#11859) Xaels válasza dropopi (#11857) üzenetére


Xaels
félisten

Ez sem rossz :K Viszont nagyobb mint az S kijelzőben. 4,3 - 4,55. Nekem amúgy az S jobban bejön, már akkor is jobban bejött amikor még Nozomi néven ment a hírekben. Majd meglátjuk.

A HTC kínálatától meg többet vártam. Semmi fantázia nincs benne. Sem egy Qwerty, sem egy Diamond korszakot idéző szögletes formavilágú készülék :(

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11860) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ettől a one x-től nagyon, de nagyon nem estem hanyatt.

A hátlap ocsmány, videón mutatták, hogy simán benyomódik, nem is fémből van--> gáz.

Érintőgombok szintén nem meggyőzőek, és főleg rondák.

Szimpla vaku, micros sim és nincs memkártya bővítési lehetőség?!
Hol élünk, almafalván?!

Lehet, hogy a vas baromi jó, de nálam ez a generáció nagyon, de nagyon ki fog maradni.

Kíváncsi leszek a hivatalos kifogásokra, hogy miért nem lesz 4.0ás sense sensationre.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11861) keIdor


keIdor
titán

HTC: One X, One S, One E, One V, One XL
Sony: Xperia S, Xperia P, Xperia U
LG: L3, L5, L7, 4X
Samsung: Galaxy S, Galaxy W, Galaxy R, Galaxy Y

Nekem tetszenek a HTC, Sony, sot 1-2 LG is, de hogy a neveknel elfogyott az a maradek fantazia is, as fix.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11862) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

E-care e-mail címét megtudná adni vki.?

X.Y.

(#11863) Zirowe válasza IkszIpszilon (#11862) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Csúnyát akartam válaszolni, de nem akarom, hogy egy ilyen miatt kapjak bant.

Használd azt a nyamvadt googlet!!!!!!!!

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11864) IkszIpszilon válasza Zirowe (#11863) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

Hát ez így éjfél körül nem jutott eszembe, a honalpon néztem van telefonszám meg skype de az emailt nem láttam a másik fülön meg nyitva volt ez a topic és egyszerűbbnek tűnt :U

[ Szerkesztve ]

X.Y.

(#11865) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Hát ez az SLCD szerintem már gáz 2012-ben...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#11866) 19_OsY_81 válasza hülyegyerek (#11865) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Nekem olybá' tűnik, hogy még az AMOLED kijelzőkből nem tudnak nagy hibamentességgel kihozni HD kijelzőket, így kénytelenek az SLCD-nél maradni.

Ha jól tudom, akkor a "kistestvér" One S viszont AMOLED-es kijelzővel bír... Asszem, valahol ezt olvastam a hírekben.

Nekem ez a 4,3-as One S kellene AMOLED kijelzővel és 4 maggal. Sajnos ez a 4,7-es One X túl nagy lenne már. A Sensation nálam már így is épp határeset a mérete miatt.

Asszem ez a széria nekem is kimarad, marad a Sensation. :(((

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#11867) hülyegyerek válasza 19_OsY_81 (#11866) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Amoled se kellene. Jófajta IPS viszont jöhetne :K
Mondjuk ez a széria nálam is felejtős lesz, még egy évig fizethetem az XE részleteit.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#11868) WiZARD


WiZARD
addikt

szerintem nem baj hogy lcd, jobban szeretem, szebb "valósabb" képe van.

jobban zavar, hogy mi kapjuk a tegrát, usa meg a snapdragon s4-et.
eleve nem jó ez a fragmentáció, de nekem az S4 jobbnak tűnik, és persze hogxy nem mi kapjuk :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#11869) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Remélem mi is kapunk a kamera újdonságaiból párat.

Z Fold 4

(#11870) T0rnad0


T0rnad0
addikt

IC-vel használ valaki Friendcaster For Facebook alkalmazást? Nekem nem akar belépni, de egy jópár hasonló programmal sem. Illetve a facebookot sem szinkronizálja a naptárral. IC 4.6 alatt van gond ezekkel?

Z Fold 4

(#11871) Zirowe válasza WiZARD (#11868) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ahelyett, hogy végre örülnél, hogy legalább Európában a htc elhagyja a qualcommot és tegrázik (amit sokáig, a hivatalos bejelentésig, nem akartam elhinni). :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11872) WiZARD válasza Zirowe (#11871) üzenetére


WiZARD
addikt

és annak miért kell örülni? :)

http://www.anandtech.com/show/5563/qualcomms-snapdragon-s4-krait-vs-nvidias-tegra-3

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#11873) Zirowe válasza WiZARD (#11872) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Papíron bmit le lehet hozni.
Ellenben az elmúlt évek alapján nem az jött le, hogy "hú de nagy támogatása van a qualcommnak"+játékok terén is jobban el van eresztve a tegra.

Tudom, tudom, chainfire+qualcomm is alakít ki saját zónát, de egyrészt az első az gányolás, a második pedig megkésett.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11874) CrAck69 válasza Zirowe (#11860) üzenetére


CrAck69
senior tag

"Kíváncsi leszek a hivatalos kifogásokra, hogy miért nem lesz 4.0ás sense sensationre."

Valahol hallottál/olvastál ilyet?
Szomorú lettem :(

Egyszer fenn....

(#11875) Zirowe válasza CrAck69 (#11874) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Csak abból indulok ki, hogy egyre stabilabb a kiszivárgott rom, de 3.6nál feljebb nem nagyon akar menni+az újításokat sem látom.

Persze megint előjöhet azzal a csicska kifogással a htc, hogy a "régi gombkiosztás miatt nem fogja megkapni a 4.0-ás senset", amit már egyszer hallottunk egy másik telefon esetében is.. :U

De ne legyen igazam. :)

+ in xda we trust! :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11876) T0rnad0 válasza Zirowe (#11875) üzenetére


T0rnad0
addikt

+ in xda we trust!: inkább erre tippelek...A Hero-nál már elég volt egyszer ez a halogatósdi, nem várok arra, hogy mikor óhajtják megcsinálni :U

Z Fold 4

(#11877) keIdor válasza Zirowe (#11871) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem is jobb a Tegra. Ez a Qualcomm is, ami a Sensation-ban van a leggyengébb kétmagos, mert ugyebár ez két darab Cortex A8, "összedrótozva". Nem natív két magos.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11878) mumk1 válasza Zirowe (#11871) üzenetére


mumk1
addikt

Nem tartom túlságosan sokra a Tegra 3-t, inkább üzletileg húzott vele nagyot az Nvidia, azzal, hogy mindenkit beelőzött a 4 magos piacon. Kíváncsi leszek hogy alakul majd a fogyasztása. Az 5. mag készenlétben biztos segít, de az elavullt 40nanós technológia, 4 maggal, fog zabálni rendesen, ha megtekerik. Kicsit olyannak tűnik, mintha azért került volna ez az X-be, mert hirtelen nem volt jobb a Qualcommnak. :U

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11879) Zirowe válasza mumk1 (#11878) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Inkább örülök annak, hogy nem volt jobb a qualcommnak, és ezért kellett a tegrához "folyamodniuk", valamint remélem, hogy most már ez marad a gyakorlatuk.

Amikor desire-em volt, mindig szurkált az a tudat, hogy egyrészt ott van az adreno, csak hát inaktív, mert nem lett hozzá driver véve (most beszéljünk csak a gyári állapotokról), illetve, hogy a sok szappantartós sgs tulaj veri a mellét, hogy ugyanazon órajel mellett (tudom, az nem tegra volt még) mennyivel jobb a saját procijukkal meg a powervr-el, bizonyítottan nagyobb teljesítmény és alacsonyabb fogyasztás.

És eléggé low end, olcsójános megoldásnak találtam mindig is a qualcommos procikat.

Amúgy, vajon hogy fog kinézni az sgs 3?
sgs
sgs 2

Talán így?
;] ;] ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11880) hülyegyerek válasza Zirowe (#11879) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nem pont arról volt mindig is szó, hogy pl. a Tegra 2 nagyon harmatos a többi kétmagoshoz képest ? Ott van nagyon jó példának az LG.
Valahogy mindig le van maradva sebesség terén...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#11881) Zirowe válasza hülyegyerek (#11880) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Azzal a szoftvertámogatással, amit az lg nyújt, nem is csodálkozom..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11882) keIdor válasza hülyegyerek (#11880) üzenetére


keIdor
titán

LG-nel a szoftver volt rossz, nem a hardver.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11883) pap válasza Zirowe (#11875) üzenetére


pap
senior tag

Nem is kell nekünk hivatalosan sense 4.0 ;]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#11884) KunyA válasza pap (#11883) üzenetére


KunyA
csendes tag

Nekem fontos! :D Bár lassan én is eljutok oda h felrakjak valami romot v ilyesmi :D

(#11885) kokler válasza Zirowe (#11879) üzenetére


kokler
aktív tag

Inkább én is örülök a Tegrának, mert mindig nagy volt a beharangozott mért tesztérték és aztán nagyon lemaradtak mindenkitől.
Persze most gyanús, hogy egyszer nem QualComm jön hozzánk és a Samsung is Snapdragon S4-et rak néhány eszközébe, ami elgondolkodtat... :U

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#11886) HIJ válasza Zirowe (#11881) üzenetére


HIJ
őstag

A samsung is nagyot esett a szemembe szoftveres optimalizáció terén. Galaxy Tab 10.1 -em van, de majdnem sírva fakadtam, mikor elkezdtem használni egy HTC Flyer után. Dupla hardveres teljesítménnyel nem hozta a Flyer felhasználói élményét (természetesen sebességre értem, nem a sensre, ami szintén hiányzott)... A samuék ráfogják a HC kiforratlanságára, ami érdekes, tekintve hogy a Flyer mind GB -vel, mind HC -vel akadás mentesen futott...

Nem tudom mi a helyzet más Samsung termékekkel, de kiábrándultam belőlük, főleg hogy a Galaxy Tab egy húzó termék lenne...

(#11887) pap válasza KunyA (#11884) üzenetére


pap
senior tag

Pedig jobban járnál. :)

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#11888) Fikasz


Fikasz
tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem.
Tegnap óta a Sensation olyan dolgot csinál, hogy pihenő stand by módból egyszercsak megjelenik a lezárási kép mintha valaki megnyomná a tetején a gombot. Aztán elalszik majd újra előjön.
Volt e valakinek hasonló gondja és ha igen orvosolható-e a hiba.
Az újraindításon már túl vagyok.

(#11889) Fikasz


Fikasz
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#11890) Sasal1ty válasza Zirowe (#11871) üzenetére


Sasal1ty
tag

Hiaba orulok hogy tegraval jottek ki mikor az en sensationoben nem az van.

GTA V : Pacikuki007

(#11891) Newlocal


Newlocal
aktív tag

Sziasztok!

Most stockon vagyok, igaz még csak 2 hete van meg a telóm de nagyon izgatja a fantáziám az új ICS.
Tudnádtok valami igazán frankó ROM-ot linkelni, ami már tényleg normálisan működik (gps, mobilnet, etc) persze némi instrukció is elkelne. :) Ez jöhet akár PM-ben is.

Jelenleg nincs rootolva a telo, gondolom azzal kellene kezdeni és utána egy full nand backup. Meg a CID-et is gondolom le kellene menteni. Egyébként a CID-hez kapcsololódik, hogy melyik gyári rom mehet vissza rá?

Köszi előre is.
Üdv.

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#11892) mumk1 válasza Fikasz (#11888) üzenetére


mumk1
addikt

Lehet hogy a power gomb romlott el, volt már itt akinek cserélték. Esetleg vedd le a hátlapot és nézd meg, hátha bekerült valami szöszmösz a gomb és a műanyag kezelő közzé, amitől beragad és folyamatosan nyomva tartja.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11893) Fikasz válasza mumk1 (#11892) üzenetére


Fikasz
tag

Köszi az infót megnézem.
Egyébként ha a szoftverszám végén "by mike1986" név található a telefon rootolt?
Ha igen, a garancia ugrott?

(#11894) mumk1 válasza Fikasz (#11893) üzenetére


mumk1
addikt

Igen, ez egy custom rom, de visszaállítható a gyári állapot ha esetleg szervizelni kell, a garjegye legyen meg, az a lényeg.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11895) keIdor válasza Sasal1ty (#11890) üzenetére


keIdor
titán

Le kell cserélni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11896) Sasal1ty válasza keIdor (#11895) üzenetére


Sasal1ty
tag

Fogyasztói társadalom :) Marad a Sensation még 2 évig addigra ezek is elavulnak és jön jobb új. Inkább az ICS jönne már annak jobban örülnék mint az új termékeknek.

GTA V : Pacikuki007

(#11897) Fikasz válasza mumk1 (#11894) üzenetére


Fikasz
tag

Köszi a választ.
Én teljesen analfabéta vagyok a rootoláshoz. A gyári állapot visszaállítását én is meg tudom csinálni vagy a szervizre bízzam?

(#11898) mumk1 válasza Fikasz (#11897) üzenetére


mumk1
addikt

Azt neked kell, a szervizbe így nem viheted. Itt egy útmutató a visszaállításhoz, vagy esetleg kérd meg azt, akitől így megvetted.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11899) Fikasz válasza mumk1 (#11898) üzenetére


Fikasz
tag

Kösz. Valószínű másra bízom :)

(#11900) keIdor válasza Sasal1ty (#11896) üzenetére


keIdor
titán

Az. Bár nem feltétlen rossz az, csak túl gyors az egész. Több kifutási időt kéne hagyni a termékeknek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.