Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11201) Something_ válasza Something_ (#11200) üzenetére


Something_
őstag

Hülyeséget mondtam. Passzolom:D

(#11202) Loboda válasza Dávid01 (#11192) üzenetére


Loboda
senior tag

T-mobilnál, dominoba?

(#11203) r4z válasza HIJ (#11165) üzenetére


r4z
nagyúr

2 vagy 3 porosodó Desire-ről hallottam eddig, elég kicsi az arány a topikjában megfordulók között.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#11204) HIJ válasza r4z (#11203) üzenetére


HIJ
őstag

Pontos számokat nem tudok, de amíg aktív dézis voltam ,akkor napi téma volt a porosodás...

(#11205) Iomega válasza Dávid01 (#11192) üzenetére


Iomega
őstag

Szerintem, ha besétálsz egy Euronics, vagy Media Markt-ba, akkor ott tudsz rendelni.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11206) xors válasza randras (#11195) üzenetére


xors
senior tag

Én is itt vettem (csak nem XE-t de az mind1). Ők is németországból veszik a telefont, tehát európai régiós, csak németországba küldték, de a dobozon fel van MO is, tehát itt is működik.(egészpontosan Vodafone, de a Vodafone függetlenítette, úhogy független) Én nem tapasztaltam semmilyen problémát vele, a nyelv is magyarra állítható (még ott a boltban elmondják h hogyan) sztem teljesen korrektek. van rá 2 év gyári HTC gari is!
Annyi az egész, hogy így olcsóbb, és megspórolod az ÁFA-t is, mivel "használt"ként árulják, és használt készülékre nincs ÁFA :D
ezért ilyen olcsó
de am ha felhívod őket akkor ők is elmondják részletesebben :C
nyugodtan vásárold meg itt: [link] nem lesz problémád, nekem sem volt!!! :DD

(#11207) pap válasza Something_ (#11179) üzenetére


pap
senior tag

Köszönöm,a routerben a SSID-et megváltoztattam ,ez segített.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#11208) steelsec


steelsec
aktív tag

Hellosztok
Valaki használ a telóhoz, tpu vagy silicone case-t és screen protectort? Van egy tokom amit a vodánál vettem mikor a készüléket vettem de nem nagyon jön be mert kikell húzni mindig a tokból ez nekem nem kényelmes...
szóval tapasztalatokat kérnék.
Köszi

(#11209) Iomega válasza steelsec (#11208) üzenetére


Iomega
őstag

Én screen protectort most raktam rá 1 órával ezelőtt. Szerencsére hibátlanul sikerült feltennem, 100%-os lett. Olyan mintha nem is lenne rajta semmi, olyan szépen ráilleszkedik. :C
Ajánlott, nem kell arra gondolni véletlenül sem, hogy megkarcolódik.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11210) rizso válasza steelsec (#11208) üzenetére


rizso
addikt

Nekem ilyen volt, mikor még megvolt a Sensation. Szerintem nagyon jó kis tok, és fóliát is adnak mellé.

Más: ha valakit érdekel, akkor van egy Sensation gyári hátlapom. Karcmentes állapotban van, egyedüli "szépséghibája", hogy a felső műanyag rész kicsit meg lett ragasztva, mert elengedte a fém részt, viszont ez a ragasztás nem látszik, és a működést sem befolyásolja.
3500Ft-os baráti áron vihető (ebben a postázás is benne van)! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#11211) steelsec válasza Iomega (#11209) üzenetére


steelsec
aktív tag

Milyen fajta és honnan rendelted?

rizso: [link] ezt esetleg ismered?

[ Szerkesztve ]

(#11212) rizso válasza steelsec (#11211) üzenetére


rizso
addikt

Gondolom ugyanaz az anyaga, mint amit én linkeltem, csak más a mintával.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#11213) Iomega válasza steelsec (#11211) üzenetére


Iomega
őstag

Telefonos boltban is kapsz, vagy akár a neten is rendelhetsz.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11214) dropopi válasza randras (#11195) üzenetére


dropopi
aktív tag

Na ez az, amit én biztos nem vennék meg, ez jó példája a nem korrekt forgalomba hozatalnak. Ettől függetlenül lehet minden oké garanciáztatásnál. És még nem is titkolják a sumákságot, lol.

Szerk.: Az enyém Kelet-közép európai régiós, köztük természetesen magyarország is szerepel. El tudom képzelni, hogy egy-egy típus más régiókra van osztva gyártón belül is, más gyártók meg nagy eséllyel máshogy osztották fel a régiókat.

[ Szerkesztve ]

(#11215) csipuka válasza pap (#11177) üzenetére


csipuka
senior tag

Nekem szinten elveszti a wifi-t a cegnel. De nem mindig.
Mar rutinbol ranezek, ha visszajovok a kantin-bol, mert ha elfelejtem, akkor szivja az akksit rendesen a probalkozassal, hogy visszakapcsolodjon.
Eddig a wifi ki/be segitett, de marhara erdekelne egy automatikus megoldas.

(#11216) randras válasza dropopi (#11214) üzenetére


randras
veterán

És mi lenne a sumákság? Bontatlan dobozban, gyártói garanciával kapsz egy független telefont.. Ki nem szarja le, hogy nem fizetnek adót? :DDD

(#11217) dropopi válasza randras (#11216) üzenetére


dropopi
aktív tag

Akit nem érdekel, hogy ilyenek miatt/is/ csak nekünk(neked, nekem, sok másoknak is) lesz egyre kevesebb pénze, egyre rosszabb lesz az életminősége... inkább fizessünk pár ft-al többet, mint hogy hosszabb távon rosszul járjunk, a pillanatnyi pár ezer ft-os előny kihasználása végett.

(#11218) Zirowe válasza dropopi (#11217) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Akkor gondolom az EU belüli szabad termékáramlásról se hallottál még, illetve a média markt meg hasonló rabló banda által hangoztatott szürkeimportnak (amely megnevezés hivatalosan nem létezik) is bedőlsz.

Megsúgom, hogy minden termék, amit EU belül veszel, teljes EU-ra kiterjedő garanciával rendelkezik.

Importőr meg a márkaszerviz húzhatja a fogát, de köteles elfogadni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11219) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Sziasztok!

Már pár hónapja nem romoltam és most szeretnék újítani. Senseay 2.1 van fent most. Ha át szeretnék térni Insertcoinra ( vagy van jobb? ), akkor elég felrakni a 3.24-es firmware-t, utána meg a romot recovery-ből?

Z Fold 4

(#11220) Something_ válasza T0rnad0 (#11219) üzenetére


Something_
őstag

Logoutomba van leírás senseay-ről ic-re. Azóta a legújabb ic-vel van aroma telepítő, de azt is ugyan úgy kell beflashelni recovery-ből csak lesz egy 5-6 lépésből álló telepítési sor, amiben ki tudsz választani egyéb opciókat is.

(#11221) T0rnad0 válasza Something_ (#11220) üzenetére


T0rnad0
addikt

Köszi, így már menni fog :R

Z Fold 4

(#11222) T0rnad0 válasza T0rnad0 (#11221) üzenetére


T0rnad0
addikt

Illetve nem, bootloop lett a vége, másodjára is :(((

Z Fold 4

(#11223) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Tudtok valami ginger romot ajánlani senseay helyett, ami gyorsabb ? Ez nekem sajna elég lagosnak tűnik...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#11224) Something_ válasza T0rnad0 (#11222) üzenetére


Something_
őstag

Érdekes. Írd le, hogyan csinálod.

Most van egy kis időm, rakom is vissza a sensey backupomat.

(#11225) T0rnad0 válasza Something_ (#11224) üzenetére


T0rnad0
addikt

Még egyszer megpróbálom azzal a firmware-rel, ami az IC oldalán volt.

Z Fold 4

(#11226) T0rnad0 válasza T0rnad0 (#11225) üzenetére


T0rnad0
addikt

Most máshogy csináltam meg a telepítést, így meg jó... ( más menüpontot választottam telepítéskor az IC-ben )

Z Fold 4

(#11227) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Na ez eddig nagyon tetszik, érdemes volt váltani. Go Launcher Ex is pihen kicsit:)

Z Fold 4

(#11228) Something_ válasza T0rnad0 (#11227) üzenetére


Something_
őstag

Mobilneted működik?

(#11229) T0rnad0 válasza Something_ (#11228) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, működik. Hosszabb ideig még nem próbáltam...

Z Fold 4

(#11230) mumk1 válasza Something_ (#11228) üzenetére


mumk1
addikt

Kobun1980-nál nem működött, de kiderült, hogy az volt az oka, hogy TB-vel visszarakott valami appot GB-s mentésből, amitől megfeküdt a mobilnet.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11231) KonzolKartel válasza mumk1 (#11230) üzenetére

Nekem sem működik IC alatt.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#11232) T0rnad0 válasza KonzolKartel (#11231) üzenetére


T0rnad0
addikt

Milyen szolgáltató?

Z Fold 4

(#11233) KonzolKartel válasza T0rnad0 (#11232) üzenetére

T.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#11234) T0rnad0 válasza KonzolKartel (#11233) üzenetére


T0rnad0
addikt

Az enyém V.

Z Fold 4

(#11235) Kobun1980 válasza mumk1 (#11230) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Közben feltettem az IC 4.5.3.-at, és csak a progikat tettem vissza TB-bol az egyéb bewllitasokat nem,így működött elsőre a mobilnet. :) Meg most lakom be.

(#11236) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Nekem sem megy a mobilnet, be sem kapcsol, nem jelenik meg a kis 2g/3g ikon sem. T és ic 4.5.2.

(#11237) Kobun1980 válasza davidcsaba93 (#11236) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Nem lehet,hogy a mentes a ludas nálatok is?
Nekem ugyanez volt a gondom, próbáltam az Android Revolution HD-t is, ott is ugyanez volt.
Akkor tűnt fel,hogy a TB-vel lehet gond,amikor a ROM feltétele után simán csatlakozott a TB visszaallitas után,meg se kép,se hang.
(Egész használható a Chrome Beta, nem kell ekezeteket használni, és relatív kis hibákkal dolgozik.)

(#11238) mipityu válasza davidcsaba93 (#11236) üzenetére


mipityu
tag

Nekem sem ment ICS romokkal. Visszatettem a CM7.1.0-t, azzal működött. Az APN van rosszul beállítva az ICS romoknál - IC4.5.1-gyel próbáltam. Kiírtam a CM-ből a beállításokat és most már az aláírásomban levő ICS rommal is működik.

Telenor beállítások:
APN: net
MMS protokoll: WAP 2.0
MCC: 216
MNC: 01

A net helyett ICS-ben hibásan internet volt beállítva, és még volt valami beállítva, ami nem kell, de arra már nem emlékszem. Mindenesetre csak a 4 fenti sor lett az ott levő adatokkal kitöltve és működött (csak hétvégén volt rá szükségem, most azért nem működik, mert nem mobilnet előfizetéses kártya van benne).

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#11239) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Na ma visszakaptam szervízből a telót, remélem mos tmár nem fog porosodni:) Spica után gyári rom is szélvész és élvezetes :D

GTA V : Pacikuki007

(#11240) Sasal1ty válasza rizso (#11210) üzenetére


Sasal1ty
tag

Engem lehet érdekelne az a hátlap nagyon jó áron adod:)

GTA V : Pacikuki007

(#11241) Something_ válasza mipityu (#11238) üzenetére


Something_
őstag

Még mindig nem raktam vissza a senseay-t, és még mindig nincs mobilnetem...
Már próbálkoztam az APN beállításokkal, ez alapján: [link]

4.4.4-es IC-nél tökéletesen ment a net. Felraktam a 4.5.0-át és már nem volt mobilinternetem. Ekkor update-ltem a 4.4.4-et.
Aztán full wipe után felraktam a 4.5.1-et. Még mindig nincs mobilnetem, és eddig csak pár programot raktam fel marketből.. MX Video Player, 3betűs navi, aDownloader, MC3, Volume+.
Ezek vannak fent, plusz a "gyári" IC alkalmazások.

Fogalmam sincs, hogy mi lehet a gond.

(#11242) Something_


Something_
őstag

A másik érdekes dolog, hogy település sem vált át nálam.. 3 napja voltam a kiírt helyen, de azóta nem írta át Budapest-re... pedig itt is be van állítva minden..

(#11243) mumk1


mumk1
addikt

Rejtély mi lehet ez a mobilnet mizéria IC romokkal. :F
Nekem két Sensationon van fent otthon a 4.5.3, egy simán és egy XE-n, ezen kívül tettem már fel még egy XE-re is és semmi gond nem volt még velük. AOSP/MIUI romoknál csinált ilyeneket, hogy nem akart menni a mobilnet, de egy kernel csere általában megoldotta azt is.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11244) #54715584 válasza mumk1 (#11243) üzenetére


#54715584
törölt tag

Tegnap óta nálam is szarakodik a mobilnet, a teló T-s, gyári ROM-mal. Lehet vmi gubanc van a szolgáltatóknál is.

(#11245) hülyegyerek válasza #54715584 (#11244) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Tegnap óta nálunk is elmegyeget a mobilnet az SGS-en...Az XE-n nem volt vele problémám, de csak 1 órát ment a 3g. Szerintem szolgáltatói gázok lehetnek.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#11246) #54715584 válasza hülyegyerek (#11245) üzenetére


#54715584
törölt tag

Arra is gondoltam, hogy volt vmi napkitörés múlt héten, és annak a szele elért minket vagy vmi ilyesmit olvastam talán néhány oldalon, nem emlékszem már. Sztem nem a teló hibája, fogjuk rá a nyuszira :)

(#11247) hülyegyerek válasza #54715584 (#11246) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Tegnap babot ettem, szóval itt nem a nap tört ki... :DDD

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#11248) mumk1 válasza hülyegyerek (#11247) üzenetére


mumk1
addikt

Na, azt fogd a nyuszira, bakker. ;]

Újabb IC frissítés. 4.5.4 :DDD
Changelog:
- added Wifi PM = Fast thanks SebastianFM
- for t-mo US users made the app billable on the t-mo account – thx daerl
- added EQS 3.2.0 by j4n87
- also TMO user get EQS with 4g icon
- updated beats over BT by mudhi to 4.6
- added SwitchMe app. more info http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1465661
- modified aroma installer a bit to avoid errors some users were having
- updated ES File Explorer
- updated hosts

Ez a SwitchMe jópofa app. Lehet vele több profilt beállítani a telefonon, ügyes.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11249) davidcsaba93 válasza Something_ (#11242) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Ilyen nekem is van csak nekem egy olasz hegységi várost mutat ahol még soha sem jártam :D

(#11250) Gh0sT válasza HIJ (#11166) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ezer hála! :R

Aki Hypersensation-t használ, tapasztalt olyat, hogy hívásnál "robothangon" cseng ki a telefon és semmit nem lehet érteni?

[ Szerkesztve ]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.