Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12301) storm4


storm4
aktív tag

Üdv Mindenkinek!
Most fogtam hozzá a telefonom rootolásához,de sajnos nem sikerül,pedig mindent a leírások alapján csinálok (vagy mégis elrontok valamit?)
Az S-OFF meg van!
Kérlek segítsetek! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#12302) sbeci válasza nimfas (#12300) üzenetére


sbeci
csendes tag

htc sensation sport case-re kidobja őket

(#12303) randras válasza nimfas (#12300) üzenetére


randras
veterán

Hát igen, csak Nextelnél a bruttó a nettó. Ők az E-Care-be adják a garit, a másik komolytalant meg hagyd a francba. :K

(#12304) sbeci


sbeci
csendes tag

IC 5.1.2-vel csak nekem tűnt fel, hogy jobban merül a teló mint 5.1.1-gyel, és jóval több memóriát eszik, pedig változást csak a menü hátterében vettem észre!?

(#12305) xors válasza nimfas (#12295) üzenetére


xors
senior tag

nextelshop. szerintem ez a legolcsóbb hely :D

(#12306) szirtesp válasza sbeci (#12304) üzenetére


szirtesp
tag

ójaj épp most akartam feltenni, de így nem teszem. Ha másnak van tapasztalata 5.1.2-vel, ossza meg! :D

(#12307) szegto válasza szirtesp (#12306) üzenetére


szegto
senior tag

Nekem IC 5.1.2 van fent és teljesen meg vagyok vele elégedve.
Szerintem ez az új base gyorsabb mint az előző, vagyis nálam a screen sokkal gördülékenyebb.
Ajánlom.

Más: hogyan tudom megoldani, hogy a telefonkönyvben a facebookos nevekhez hozzárendelt képek ne olyan ocsmányak legyenek? Tudom hogy a google tárolja xar minőségben, de ez eddig nem jött elő, csak a legutóbbi 2 IC romnál.... előtte frankó volt.
Erre van valami megoldás? A Fullscreen cellar ID (vagymi a neve) meg hasonló programokat nem szeretnék használni, ez a sense-s lenne a megfelelő számomra, de valami miatt 2-3 hete ocsmány a kép. :F
THX.

[ Szerkesztve ]

(#12308) pap válasza sbeci (#12304) üzenetére


pap
senior tag

Nekem is ez van fenn nincs probléma vele

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#12309) sbeci válasza pap (#12308) üzenetére


sbeci
csendes tag

gondom nekem sincs vele, és a görgetés talán tényleg gördülékenyebb. lehet akkor, hogy a romtól függetlenül jött össze a gyorsabb merülés.

(#12310) Fikasz


Fikasz
tag

Sziasztok!
Tapasztalt ilyet már valaki, hogy időnként nem tudom felvenni a telefont. Illetve felveszem, majd kiírja, hogy nem fogadott hívás. Állandóan vissza kell hívnom az embereket.
A teló Rootolva van, bár vissza raktam egy gyári ROM-ot amit elméletileg elfogadnak az E-care-ba mivel még garanciális. Viszont ez a gyári ROM nem tartalmaz Magyar nyelvet.
Esetleg tud valaki olyan gyári ROM-ot ami hivatalos és Magyar is egyben?

(#12311) Melak03 válasza Fikasz (#12310) üzenetére


Melak03
tag

Gb óta az android hivatalosan is támogatja a magyar nyelvet ha jól tudom. Nem tudom mit raktál fel.
Nekem nem szokott olyan problémám lenni sose, amit egy reboot ne tudna megoldani. Ilyen is csak nagyon ritkán van.

(#12312) randras válasza Fikasz (#12310) üzenetére


randras
veterán

A gyári ROM visszarakásával még nem nyerted vissza a garanciád, ahhoz S-ON-t kell végrehajtani. Leírásod alapján még ROM-ból is rosszat raktál fel. :(

Itt találod, mit is kell csinálnod. A fastboot oem writesecureflag 3 parancs kiadása előtt mindenképp futass le egy RUU-t!

(#12313) Fikasz válasza Melak03 (#12311) üzenetére


Fikasz
tag

Bármelyik RUU Pyramid Romban nem találok magyar nyelvet.
Szerencsés vagy, hogy egy Reboot tal megoldódnak a problémáid, én már a második HTC-met nyúzom amivel telefonálási problémák léptek fel. Kezdem a bizalmamat elveszteni az Android iránt.

(#12314) Fikasz válasza randras (#12312) üzenetére


Fikasz
tag

Az rendben van, hogy S-ON t kell végrehajtani, de addig nem akarom míg meg nem találom a megfelelő Magyar gyári ROM-ot. Ebbe kérnék segítséget.

(#12315) randras válasza Fikasz (#12314) üzenetére


randras
veterán

(#12316) Fikasz válasza randras (#12315) üzenetére


Fikasz
tag

Igen, viszont egyikben sincs Magyar menü.
Mivel eredetileg Magyar nyelv is volt rajta, gondolom az E-care visszadobja mivel Magyarnak kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

(#12317) randras válasza Fikasz (#12316) üzenetére


randras
veterán

Hogy ne lenne? :U

Bemész a nyelvi beállítások közé, és nincs magyar nyelv a listában?

Ha tényleg így van, töltsd le ezt, indítsd el a cmd-t, navigálj a mappába, írd be, hogy adb reboot bootloader, aztán hogy fastboot getvar cid.

Amit kiír, oszd meg velünk, légyszi.

[ Szerkesztve ]

(#12318) Fikasz válasza randras (#12317) üzenetére


Fikasz
tag

Már többel próbálkoztam. Csak Angol és Francia.

[ Szerkesztve ]

(#12319) Fikasz válasza randras (#12317) üzenetére


Fikasz
tag

Legutolsó próbálkozás ICS 3.30.401.1

(#12320) Fikasz válasza randras (#12317) üzenetére


Fikasz
tag

A Cid kell?

(#12321) randras válasza Fikasz (#12320) üzenetére


randras
veterán

Az.

Jólvan, akkor azt is vissza kell írnod 32-es re, de nem most. Ez viszont nem oldotta meg, miért nincs több nyelved. Hogy telepítettél gyári romot?

[ Szerkesztve ]

(#12322) Fikasz válasza randras (#12321) üzenetére


Fikasz
tag

Cid: 11111111
Csupa egyes

(#12323) Fikasz válasza randras (#12321) üzenetére


Fikasz
tag

Bootloaderbe a telefon,
gépen elindítottam a letöltött RUU_Pyramid_HTC_Europe_***.exe-t
a többit csinálta autómatikusan.

(#12325) randras válasza Fikasz (#12323) üzenetére


randras
veterán

Hát.. tudtommal RUU-t standby módból indítva kell telepíteni, de ha tényleg így van, sem hiszem, hogy amiatt nem lenne magyar nyelved, mert bootloaderből indítottad. Írd vissza a CID-et, rakj fel random RUU-t, és csináld meg a writesecureflag-et.

Az enyémen sem volt magyar nyelv alapból, mégis vittem vissza gariban, morelocale2-vel telepítve, szóval csináld meg a többit, ezt meg sz*rd le szerintem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#12326) guni válasza nimfas (#12292) üzenetére


guni
tag

Ó, a SilexComp egy zseniális cég! :) Egyszer volt egy kb háromnegyed órás Monty Pyton jelentbe illő vásárlásom náluk. Leegyszerűsítve: Megyek személyesen átvenni a terméket (1000 Ft-os apróság) olyan dél magasságában, az ürge aki bent van mondja hogy jó, hogy most jöttem, mert ő is nemrég ért csak ide. (wtf #1) Mint kiderült ő nem itt dolgozik, csak beugrott szívességből. (wtf #2) Ezután kb 10 percig kereste a terméket a kb 5nm-es üzletben. (wtf #3). Ezután újabb negyed órán keresztül nem tudta bekapcsolnia számítógépet hogy megnézze az árat. (wtf #4) Miután sikerült, számlát már valamiért nem tudott nyomtatni (vagy lehet hogy a gépet nem sikerült bekapcsolni és telefonon kérdezte meg a cucc árát, már nem emlékszem) Miután nagy nehezen megegyeztünk, hogy emailben elküldi majd a számlát, átnyújtottam egy ötezrest és valahogy már kicsit kicsit sem lepődtem meg hogy a csóka visszakérdezett: apród nincs? Mert sajnos nem tudok visszaadni... :D (wtf #5) Hát nem volt... Nosza, bolt bezár és elkezdtünk végigmenni a környéken lévő boltokon hogy ki tud felváltani egy ötezrest. :D Szóval ezen a netshopos magyarázaton valahogy kicsit sem voltam meglepődve. :C

[ Szerkesztve ]

(#12327) Fikasz válasza randras (#12325) üzenetére


Fikasz
tag

Rendben

(#12328) zool1 válasza Fikasz (#12318) üzenetére


zool1
őstag

szia!

Próbáld ki a következőt, segíthet a magyar nyelvben:
Menu > Beállítások > Alkalmazások > Alkalmazások kezelése > Összes: Itt keresd meg a Customization Settings Provider-t! > Adatok törlése. Most futtasd újra a Settings-et, a nyelvek között ott kell legyen a magyar is. Nem tudom hogy nálad használ e nálam lett magyar nyelv, és menü + minden magyar....

(#12329) xors válasza guni (#12326) üzenetére


xors
senior tag

de ha legalább olcsón adják... :DD

(#12330) Fikasz válasza zool1 (#12328) üzenetére


Fikasz
tag

Micsoda műhelytitkok!
Ez bejött! Van magyar nyelv! :R :R :R

Már S-ON ba is tettem a telót.

[ Szerkesztve ]

(#12331) tgb válasza Fikasz (#12330) üzenetére


tgb
senior tag

pedig zool1 kolléga 20-30 hsz-ként közzé teszi ezt a "műhelytitkot"! :DD

az irányár nem félarat jelent!

(#12332) Fikasz válasza tgb (#12331) üzenetére


Fikasz
tag

Amit keresek általában sosem találom.

(#12333) Fikasz válasza zool1 (#12328) üzenetére


Fikasz
tag

Visszaraktam S-ON ba, most viszont nem tudok kilépni a Bootloaderből. Illetve ujraindításnál mindig a Bootloaderbe lép vissza. Erre van műhelytitok? Vagy valami nagy galibát csináltam?

(#12334) szirtesp válasza Fikasz (#12333) üzenetére


szirtesp
tag

én a galibára szavazok :((( ilyet nem szabadna csinálnia. reménykedj hogy a hozzáértőek adnak valami tanácsot :K

(#12335) pap válasza Andrew10 (#12324) üzenetére


pap
senior tag

Androidra nincs igo hivatalosan. Ez így warez,keruljuk. :(((

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#12336) randras válasza Fikasz (#12333) üzenetére


randras
veterán

Próbálj meg futtatni egy RUU-t megint. :U

(#12337) Fikasz válasza randras (#12336) üzenetére


Fikasz
tag

Nem engedi!
Bootloader Version Error. :(
S-OFF-ba vissza lehet valahogy rakni?

[ Szerkesztve ]

(#12338) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan gondom lenne hogy internetes átvitel van bekapcsolva ha rádugom kábelre viszont nemcsinál semmit,ha kihúzom a kábelt bejön a jobbra balra nyíl de az alsónál van egy x,néha ritkán sikerül működésre bírni.Ezzel mitlehetne kezdeni?4.6.1es rom van rajta.Cseréljek romot?Van esetleg újabb?

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#12339) kokler válasza Fikasz (#12337) üzenetére


kokler
aktív tag

Csak érdeklődöm, hogy egy 1.27-es bootloader-re tettél vissza valami régi RUU-t vagy régi bootloader-re tettél új (ICS) ROM-ot? Melyik hibát követted el? S-OFF még a telefon?

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#12340) Andrew10


Andrew10
aktív tag

Üdv. tudna valaki segiteni rèszletesen leirva hogyan kell felrakni gyàri ics-t, ès hol talàlom. Nagyon kezdö vagyok. Előre is köszönöm szèpen.

[ Szerkesztve ]

(#12341) randras válasza Fikasz (#12337) üzenetére


randras
veterán

Eleve miért tetted vissza S-ON-ba? A CID visszaíráshoz is S-ON-nak kell lenni, amit szintén néznek garanciázáskor, ezt lentebb írtam is. Ha régi bootloaderre raktál ICS-t, vagy újra GB-t, ahogy lentebb kérdezték, akkor kiszálltam a témából, mivel amióta új bootloader is van, nincs Sensation-öm. :(

Innen nem vágom a témát. :((

[ Szerkesztve ]

(#12342) Something_


Something_
őstag

Visszaolvastam 2 napnyi hsz-t.
OTA ICS Frissítési Őrület :C :C :C

Amúgy ma beszámítottam egy Samsung Galaxy S Wifi 5.0-át. Eszméletlen szép a képe és jó, hogy ilyen baromi nagy:D

[ Szerkesztve ]

(#12343) hülyegyerek válasza Something_ (#12342) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ha hosszabb ideig kellene használnod, hidd el, hogy visszatérnél SLCD-re.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#12344) Something_ válasza Something_ (#12342) üzenetére


Something_
őstag

Amúgy így belegondolva, hogy a One X-nek 4,7-es kijelzője van, szerintem használhatatlan már az ekkora kijelző egy kézben fogni, nagyon kényelmetlen. (most az 5-öből indulok ki, 4,7-es nem sokkal kisebb)

4,3 is határeset a véleményem szerint. Magasságban már így is sok, szélességben lehetne még max 1cm-mel több.

hülyegyerek:
ez nem Samoled, hanem Super Clear LCD. A betekintési szöge eszméletlen, majdnem vízszintes nézőpontból is éles és jól látható a képe.

[ Szerkesztve ]

(#12345) Luser2000


Luser2000
addikt

Gyári T-s XE-re (S-off) után feltettem a kijött "hivatalos" OTA verziót.
Azt kell mondjam, hogy a 2.3.4 után egy alaposan átdolgozott rendszert kaptam.
(Ez nyilván sokaknak nem újdonság, akik főzött verziókkal próbálkoznak, de ha valaki az eredeti rendszerről tér át, akkor sok az újdonság).

---

Sajnos ettől függetlenül nagyon csalódott vagyok most a készüléktől.
3. hónapja használom. Pár napja egy egész napot kellett volna kibírjon velem (külföldön voltam). Nos, bő 9 óra után beadta a kulcsot. Nagy csalódás volt. Főleg fotóztam, meg néha a térképet néztem, telefon semmi.

A hangszórója is csak kb. "cincog", normálisan szinte fel se lehet hangosítani. (Feleségemnek van egy iPhone4, annak gyönyörű hangja van kihangosítva).
Igazság szerint nagyon kevés olyan telefonra emlékszem, aminek jó hangszórója van beépítve.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#12346) Something_ válasza Luser2000 (#12345) üzenetére


Something_
őstag

Látod, ezért jó a főzött rom. Itt már a hang is normális hangos. Pár hónapja még nem volt a főzött romokban ez a hang tuning, előtte Volume+-t használtam, próbáld ki. Teljesen meg voltam vele elégedve. Szépen, hangosan szólt, a beszélgetési hangerő és a csengőhang is.

(#12347) Fikasz válasza kokler (#12339) üzenetére


Fikasz
tag

1.27 bootloader, ICS ROM. Már S-ON a telefon.

(#12348) Fikasz válasza randras (#12341) üzenetére


Fikasz
tag

Imádok kisérletezni. Sokszor a saját káromra. :N

(#12349) Something_ válasza Fikasz (#12348) üzenetére


Something_
őstag

Próbáld ki a szerkesztés gombot, abból baj nem lehet :DD

(#12350) hülyegyerek válasza Something_ (#12344) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Akkor nem szóltam. :)

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.