Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11351) Iomega válasza Dávid01 (#11348) üzenetére


Iomega
őstag

Ha tv-vel is össze akarod kötni, akkor egy MHL micro usb HDMI átalakító.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11352) HIJ válasza Iomega (#11351) üzenetére


HIJ
őstag

Most komolyan: valaki ra akarja kotni ezt egy tvre? Milyen eletszituban van erre szukseg?

(#11353) Something_ válasza HIJ (#11352) üzenetére


Something_
őstag

(#11354) Iomega válasza HIJ (#11352) üzenetére


Iomega
őstag

Azért mert, van egy bazinagy FHD LED tv-m és csak úgy, miért ne? Indokold már meg, hogy miért ne kössem a tv-mre,ha megtehetem.
Miért kell rögtön provokálni. :(

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11355) davidcsaba93 válasza Dávid01 (#11348) üzenetére


davidcsaba93
aktív tag

Ha jobb teljesítményt, nagyobb szabadságot akarsz kezdj el romolni ;]

HGabor89:
Ez de jó :D Én is gondolkodtam rajta hogy megcsináljam így, + még vettem volna bluetooth egeret és billentyűzetet. Csak nem kevés pénzt kéne leszurkolni a felszerelésért...

[ Szerkesztve ]

(#11356) HIJ válasza Iomega (#11354) üzenetére


HIJ
őstag

Jesszus. Nem kell mindent magadra venni. Csak kíváncsi lettem volna egy életszerű helyzetre, amikor erre valóban szükség lehet.

HGabor89:
Hát ez egy érdekes összetétel...

[ Szerkesztve ]

(#11357) szegto


szegto
senior tag

Valaki tudja, hogy az új InsertCoin (3.25) rommal működnek ezek a skinek?
Link
Valamint az több Base 3.25-ös skinek? Van néhány.

(#11358) pap válasza HIJ (#11356) üzenetére


pap
senior tag

Ez életszerű helyzet :U

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#11359) pap válasza szegto (#11357) üzenetére


pap
senior tag

Szerintem működnek,de csinálj előtte backupot és ki tudod próbálni.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#11360) Iomega válasza HIJ (#11356) üzenetére


Iomega
őstag

Te lehet, hogy nem tudnád kihasználni, én viszont kihasználom a telefon által nyújtott lehetőséget.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11361) Luser2000 válasza Something_ (#11279) üzenetére


Luser2000
addikt

Ne ragaszd le.
Ne dobd ki.
Megveszem szívesen némi pénzért cserébe.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#11362) Sasal1ty válasza Something_ (#11353) üzenetére


Sasal1ty
tag

Egy MHL kábel jól jönne nekem is arról az asztalról :D Csak nem eladók?:)

GTA V : Pacikuki007

(#11363) Something_ válasza Sasal1ty (#11362) üzenetére


Something_
őstag

Privi!:D Itt nem szabad bizniszelni.

(#11364) mipityu válasza Iomega (#11354) üzenetére


mipityu
tag

Valamikor anno '86 körül Commodore Plus4-gyel kezdtem. Amikor hozzájutottam az első Commodore emulátorhoz PC-re olyan '95 felé, elkezdtem basic-ben begépelni a commodore-on használt adatbázis kezelőt. A 20. sornál döbbentem rá - mit csinálsz?, ott az access. Na ez is ilyen valami lehet. Gondolom pc-re Neked is vannak sokkal különb alkalmazásaid, játékaid, mint amik az androidra vannak (bár egyik-másik arra sem semmi :-) ), de a fíling :-))

Nehogy megsértődj, azért írtam a bevezetést, mert megértelek. Lehet hogy én is rákötöm a 32"-es LCD-re és úgy fogok játszani az overkillel? Csak félek akkora felbontáson már minden hiba látszana (ha van).

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#11365) Xaels válasza Something_ (#11363) üzenetére


Xaels
félisten

MHL kábelen csak egy irányba mehet a jel? Értem ezalatt, hogy nem lehet valahogy a VGA kimenetét rákötni a telefonra?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11366) Something_ válasza Xaels (#11365) üzenetére


Something_
őstag

Szerintem nem lehet, de majd kipróbálom. De ez viszont tényleg full felesleges:D A PC-t rákötnéd a telóra, hogy a teló legyen a monitor? :DDD :DDD :DDD

(#11367) Xaels válasza Something_ (#11366) üzenetére


Xaels
félisten

Nem. A lényeg az, hogy a SOC képes 30fps-el 1080p-ben rögzíteni és ha működne a dolog akkor klónozással tudnám venni a telefonnal amit a gépen ügyködök anélkül, hogy leterhelné a felvétel a gépet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11368) Iomega válasza mipityu (#11364) üzenetére


Iomega
őstag

Nem fogsz csalódni benne, sőt teljesen jó netezni is rajta, átkapcsolod teljes nézetbe a telódon a böngészőt, és ugyanolyan, mintha a laptop monitorján néznéd, csak marha nagy kijelzőn.
Igaz a pc-t szoktam rácsatlakoztatni a tv-re hdmi-vel netezni, vagy filmnézéshez, sőt játékhoz is, mert a pc-m erős hardveresen, így a legújabb játékokat is viszi. A telefont rányomni is poén. :)

Legutóbb, mikor mentem a szüleimhez, nekik is van egy FHD 42"-os tv-jük, és rákötöttem a telefont, egy mkv 1080p-s videót játszottam le nekik, de fotókat is lehet nézni.

Szóval a lehetőség adott, csak nem mindenki tudja, vagy akarja kihasználni.
Minden ember máshogy gondolkodik, és ezt tudomásul kell venni mindenkinek.
Ha valakinek van valamire igénye, és azt kitudja használni, akkor használja. ;)

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11369) Something_ válasza Iomega (#11368) üzenetére


Something_
őstag

Én is nézegettem, egész jó pofa dolog ez az MHL adapter, habár én még semmire sem használtam.
Viszont az gáz, hogy ugye a menü meg a kezdőképernyő nem fordul át, de majd elvileg a sense 4.0-val :DDD
Viszont netezni, képeket átrakni tv-re, filmet nézni jó kis kütyü.

(#11370) Iomega válasza Something_ (#11369) üzenetére


Iomega
őstag

Egyetértek. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11371) Something_ válasza Iomega (#11370) üzenetére


Something_
őstag

Viszont, hogyha gépre akarsz kivetíteni képet, akkor ajánlom a vscreens-t. Nagyon jópofa alkalmazás. Ha a telódon van az app, akkor felmész a http://vscreens.com/ oldalra, a QR kódot beolvasod és már mehet is a megosztás. Így könnyedén kábel nélkül, dropbox és miegymás nélkül mehet a kép a monitorra. Természetesen kell hozzá wifi, mindkét készüléken, de pikk pakk átküldi (1 mp) a választott képet.

(#11372) Iomega válasza Something_ (#11371) üzenetére


Iomega
őstag

Ez jó , kipróbálom majd. Köszi a tippet!! :C
De akkor ez így mehet a tv-re is a wifi-n keresztül.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11373) HIJ válasza Something_ (#11369) üzenetére


HIJ
őstag

Na csak kilyukadtunk oda hogy jó ez, de igazából mire? Nekem is volt még anno a HTC Flyeremhez. Annyi volt hogy rákötöttem, megcsodáltam és az életben nem használtam többet...
Ezért kérdeztem, hogy más mi az istenre tudja hasznosítani ezt a való életben.

(#11374) Something_ válasza HIJ (#11373) üzenetére


Something_
őstag

Valakinek hasznos, valakinek nem. Én rendeltem magamnak egyet, pluszba még párat, hogy majd eladom, de bekötöttem, rájöttem, hogy nekem ez nem is kell, aztán eladom mindet.
Habár lehet megtartom:D Annyira lényegtelen erről beszélni, hogy hasznos-e vagy sem. Valamiért gyártják őket, valamiért kitalálták őket. Ha haszontalan lenne, akkor nem adnának el belőle egy darabot sem, ezáltal nem is gyártanák többet.

(#11375) Iomega válasza HIJ (#11373) üzenetére


Iomega
őstag

Mint írtam már, te nem használod, attól még más igen. Fogadd már el, hogy más nem úgy gondolkodik mint te.
Én nem akarok felmászni a Mount Everest tetejére, de más igen. Ezért még nem kérdőjelezem meg azt, hogy miért mászik fel.
Mindenki azt csinál, amit akar a lehetőségeihez mérten. Ezzel egyetértünk azt hiszem, akkor meg kár azon rágódnod, hogy miért. A miértekre nem kell mindig a választ keresni az életben.

Ezt soha nem értettem, amikor valaki más dolgain rágódik. Ne akarjál más fejébe belelátni, és nem is kell mindenáron más gondolkodását megérteni.
Mindenki törődjön magával, magunkkal kell foglalkozni és nem másokkal.

HGabor89: Ez jó észrevétel. :)

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11376) HIJ válasza Iomega (#11375) üzenetére


HIJ
őstag

Nem azt kérdőjelezem meg hogy miért vetted meg, hanem hogy valaha használtad e valamire? Amire még midig nem sikerült választ kapnom, illetve ennyi mellébeszédből már kb gondlom hogy semmire. Az a baj hogy te azt kérdőjelezed meg hogy én miért kérdőjelezem meg ennek az opciónak az értelmét. De értelmeset nem tudsz mondani rá, csak hogy : miért ne?
Na a témát az én részemről lezártam. Összenfoglalva: az MHL kábelnek szvsz nem sok értelme van a minden napokban

(#11378) Iomega válasza Something_ (#11377) üzenetére


Iomega
őstag

Köszönöm, legalább te elolvastad, amiben ott volt a válasz HIJ kérdésére. :)

HIJ: Emberek ilyen hibába belecsúsznak, el sem olvassa a választ, vagy nem tudod értelmezni, amit írtam, arról én nem tehetek, magyarul nyelven íródott, meg kell tanulni figyelni, olvasni, majd értelmezni az írott szöveget, mielőtt neki állnál provokálni és véleményt alkotni.

"valaha használtad e valamire?"

Hogy megkérdezed azt, hogy mire használom, az egyenlő azzal, mintha azt kérdezted volna, hogy miért vettem. :((

"Amire még midig nem sikerült választ kapnom, illetve ennyi mellébeszédből már kb gondlom hogy semmire."

Ebben bent van a válasz is, csak olvass mielőtt bármilyen véleményt írsz

Persze majd jön megint a mellébeszéd.
Mielőtt irkálsz bármit is, előbb olvass. :( :o

A témát pedig itt zárjuk már le!

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11379) Zirowe


Zirowe
nagyúr

A moddolt, nyilakkal ellátott htc_ime megy 4.0.3-on is?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11380) Newlocal


Newlocal
aktív tag

Nos, a névjegyes dolog annyira már nem is foglalkoztat, mivel előjött még néhány hiba :(((

- Facebookra nem tudok a galériából képet feltölteni - "Unknown error occured " hibaüzenetet kapok
- A telefon randomban restartolta magát a tegnapi napon úgy 3-4 alkalommal. Nem Sense restart volt, hanem full reboot.

Csináltam egy full factory resetet kb 10 perce, restart eddig még nem volt, de a FB fotó feltöltés még mindig nem megy :(

Tapasztalt már valaki hasonlókat? Valakinek van valami ötlete?
Ha nem sikerül megcsinálnom, du viszem vissza. Még benne vagyok a 3 napban.

[ Szerkesztve ]

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#11381) Newlocal válasza Newlocal (#11380) üzenetére


Newlocal
aktív tag

A FB problémára rájöttem közben. Viszont értetlenül állok előtte.
Ha nem frissítem a FB for Android alkalmazást a marketről akkor megy a fotó feltöltés. Ha felteszem a frissítést akkor már nem :(

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#11382) hülyegyerek válasza Newlocal (#11381) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Egyértelmű, nem? Szar az új FB...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#11383) koveradam


koveradam
tag

Milyen progit ajánlotok amivel fel lehet húzni a procit 1.5-re?
És még annyit, hogy biztonságosan működik?

(#11384) mumk1 válasza koveradam (#11383) üzenetére


mumk1
addikt

pl. SetCPU 2.2.4, de van sok app ami alkalmas rá. Van 1.5GHz-es kernel, ami alapból ennyin megy a sima Sensationon, minden külön állítgatás nélkül is. Egyébként 1.72GHz-ig szinte az összes stabilan megy, még feszültség emelés nélkül is.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11385) Iomega válasza mumk1 (#11384) üzenetére


Iomega
őstag

De akkor már túlmelegedésre lehet számítani, ami hosszútávon nem tesz jót a procinak, vagy? :F

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11386) mumk1 válasza Iomega (#11385) üzenetére


mumk1
addikt

Akkor nem, ha ésszel használják. Minden esetben az "ondemand" üzemmódot kell választani, ilyenkor ugyan úgy skálázódik a két mag órajele mint előtte. Úgy is csak akkor ketyeg a maximumon, ha az indokolt.
Itt is látszik, hogy nyugalmi állapotban szépen visszaáll a beállított minimum frekvenciára, míg a grafikonon lévő kiugrások a felpörgetett órajelet jelzik, teljesítmény igény esetén. Sokan használják ezeket arra is hogy akku időt nyerjenek, mert be lehet állítani szinte minden üzemállapothoz saját frekiket.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11387) Iomega válasza mumk1 (#11386) üzenetére


Iomega
őstag

:R
Én nem merem növelni a teljesítményt, meg úgy vagyok vele, hogy igazából jó a gyári érték is.
De ki tudja mit hoz a jövő. Én nagyon kíváncsi vagyok az ICS-re, hogy mennyit fog gyorsulni azzal a telefon.
Most meg már rebesgetik az új verziót a Jelly Bean-t.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#11388) steelsec


steelsec
aktív tag

Srácok gondolkozom ezen a oc-n de nemtom feltettem a setcpu-t de ott nem találom a msm 8x60 -at .. pedig a 2.2.4 eset tettem fel amiben benne van... inkább azon gondolkozom hogy [link] ezt tegyem fel a GB-set ezt lehet úgy csak simán feltolni rá a romot és nem csinálni mindent újra ha Hgabor leírása alapján tettem fel a főzött romom?

(#11389) kokler válasza Newlocal (#11381) üzenetére


kokler
aktív tag

A legutolsó FB frissítés nálam (és még vannak néhányan) reboot sorozatot indított el. Nem tudom miért, de nálam uninstall lett a vége. Használj egyelőre más FB app-ot :K

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#11390) mumk1 válasza steelsec (#11388) üzenetére


mumk1
addikt

Ha másik GB-s romot teszel fel a Senseay rom után, pl. ARHD-t, mindent törölni kell előtte recovery-vel. Ahhoz hogy az OC működjön, olyan kernelt kell felraknod pl. a Senseay romhoz is, ami támogatja azt. Ha ilyen kerneled van, akkor a SetCPU első indításakor az "Autodetect Speeds Recommended" gombot nyomd meg és már is láthatod mennyi a maximális érték amit az adott kernel támogat.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11391) dropopi válasza kokler (#11389) üzenetére


dropopi
aktív tag

Ugye gyárilag fent van a 'Facebbok a Htc' számára. Múltkor frissített az alkalmazásokon, és akkor a fiókomból feltette a Facebook Android-ot. Na nekem sikerült feltöltenem a képeket, és semmi hiba nem jött elő. Most annyi hogy két fb van.

(#11392) steelsec


steelsec
aktív tag

Senseay rom van fent ahhoz akkor mit kell feltenni tudsz adni pontos linket?

(#11393) Newlocal válasza hülyegyerek (#11382) üzenetére


Newlocal
aktív tag

Hat igen:)

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#11394) mumk1 válasza steelsec (#11392) üzenetére


mumk1
addikt

Pl. ez mehet rá, ráadásul a GPU is kap egy kis extra kakaót. :)
CPU 1.5 GHz, GPU 3D 320 MHz, GPU 2D 227 MHz

1. Kernel letölt, kiteszed SD-re úgy ahogy van, zip formában.
2. Recovery-t elindítod és csináljál egy backupot. Ez kb. 10perc és 1GB körüli hely kell az SD-n.
3.Wipe cache és Wipe Dalvik Cache. Mást nem kell törölni.
4.Felflasheled a kernelt, ugyanúgy mint anno a romot.
5.Restart.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#11395) Newlocal válasza kokler (#11389) üzenetére


Newlocal
aktív tag

Tudok azert élni nélkule, csak mindent ki akarok próbálni mielőtt lejar a 3 nap :) koszi

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#11396) T0rnad0 válasza Zirowe (#11379) üzenetére


T0rnad0
addikt

3.6-oshoz elvileg ezt kell felrakni, de még én sem próbáltam.

Z Fold 4

(#11397) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Erősen szemezek az ICS-el. InsertCoin-t néztem ki magamnak, ahhoz kell radio-t, kernelt, vagy valami mást felrakni ?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#11398) T0rnad0 válasza hülyegyerek (#11397) üzenetére


T0rnad0
addikt

Miről váltanál? Itt elég sokat leírt a HGabor89 fórumtárs. Ha nulláról kezded, S-OFF, stb.

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#11399) hülyegyerek válasza T0rnad0 (#11398) üzenetére


hülyegyerek
addikt

ARHD Ginger-ről. Supercid,ilyesmik megvoltak.

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#11400) steelsec válasza mumk1 (#11394) üzenetére


steelsec
aktív tag

Köszi szépen elég jól működik:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.