Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#705) tDr1v3r válasza Lacy6 (#698) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Oh, az S5... haverom vett egyet amikor az volt az aktuális flagship (2014 ősze talán), na most azt stock állapotban gyönyörűen szétalázta az én agyonjb-zett, akkortájt többéves konstrukció iPhone 5-öm. :DDD A röhögés kerülget attól a telefontól, főleg ha belegondolok hogy milyen volt a biometrikus azonosítója, meg az a hadonászós gesztusvezérlés... komolyan egy szégyen az egész, a házáról nem is beszélve. De legalább azóta csak pozitív irányba volt fejlődés, csak az UI és az optimalizáció miatt nem vennék S6-ot vagy S7-et.

- - - - - - - - - - -

Nekem ezzel a telefonnal (megjegyzem, nem volt még a kezemben sajnos) az egyik bajom az hogy marhára herélték a Sense-t. Azzal még nincs is bajom hogy a stock notification/toggle felületet használják - ez Lolli óta amúgy is jobb szvsz, N-el meg közel tökéletes lesz -, de a főképernyőn és a lockscreenen kívül minden közel stock maradt - pl. a Settings panel is követi az alap MM-designt, annyi hogy belebabráltak a layoutba egy kicsit. Meg ahogy nézem, tényleg egyre kevesebb saját alkalmazásuk van... nagyon sajnálom, jók voltak a HTC által készítet default appok, de gondolom így könnyebb lesz majd a rendszerfrissítés. Mondjuk érdekes, hogy az A9-nél beígértek valami 15 napon belüli főverziófrissítést, míg abba sokkal jobban bele van nyűlva... de ezen nem akadok fel inkább.

A kijelzőt és az összeszerelést nem tudom megítélni, biztos kiváló mindkettő, de nekem ez így külsőleg nem jön be túlzottan... valószínűleg élőben másabban ítélném meg, nem tudom, de az előlap nekem teljesen aránytalannak tűnik. Túlzottan lent van a fingerprint reader is, meg mellette azok a szoftveres gombok... meh, tiszta SGS3 feeling, azt se szerettem túlzottan. Legalább tolták volna fel és akkor alá raktak volna egy hangszórót vagy valami, vagy csinálták volna meg olyanra mint az A9-é, vagy eleve lett volna vékonyabb és akkor szoftveres gombokkal menn... áh, ez így nem nekem való, talán majd jövőre.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.