Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Ixion77 válasza rankesz (#1049) üzenetére


Ixion77
őstag

Bocs, 10.2 és 10.1.3

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1052) madoxx válasza PistiSan (#1050) üzenetére


madoxx
aktív tag

Vagy pl azért is jó nyitni mert ha touch problémád van, jó eséllyel megoldod a megfelelő driverrel.

(#1053) assemble válasza Drizzt (#1048) üzenetére


assemble
addikt

Hm, lassan lehet h irni kene valahova egy ilyen altalanos Nexus FAQ-t, mert ezek a dolgok minden Nexus-nal ugyanugy mukodnek, es megis sokszor ismetlodnek ezek a kerdesek...

[ Szerkesztve ]

(#1054) madoxx válasza assemble (#1053) üzenetére


madoxx
aktív tag

Mondjuk én nem értem miért szállnak el az adatok. Technikailag sem világos, de pl amikor nyitottam a Nexus4-em, ugyanezt írták, mégis megmaradt minden rajta. (nyilván backupoltam előtte, mert én is azt vártam hogy factory reset lesz)

[ Szerkesztve ]

(#1055) KZP válasza assemble (#1053) üzenetére


KZP
őstag

A 2012-es Nexuson elszállt minden, ha a toolkitből unlockolta az ember a bootloadert. Itt viszont fastboot módban oem unlock-kal lehet nyitni, és ott leginkább a garanciára vonatkozó szöveg olvasható. Na mindegy, lementek róla mindent, aztán nyitok. :)

(#1056) assemble válasza madoxx (#1054) üzenetére


assemble
addikt

Nem nagyon van technikai oka sztem, inkabb amolyan biztonsagi intezkedes ahogy a szovegben is irjak. En meg nem lattam olyat h nem vesztek volna el vele az adatok, de ha valahol tenyleg igy is van, azert jobb ra mindenkeppen felkeszulni.

KZP: minden Nexus-t azzal a fastboot paranccsal lehet unlockolni. Ha toolkitbol csinalod, akkor a toolkit adja ki azt a parancsot, de ugyanaz tortenik.

(#1057) madoxx válasza assemble (#1056) üzenetére


madoxx
aktív tag

Vagy sose néztem még meg ezt a szöveget vagy nagyon kiment a fejemből, de még csak nem is rémlik :U

(#1058) Petii88


Petii88
tag

Azt olvastátok hogy okt 14 én mutatják be a 4.4 et ? Kíváncsi leszek milyen lesz :) Főleg hogy okt 20 án kapok egy N7 et én is :)

S7 Edge

(#1059) modern5


modern5
tag

Sziasztok, úgy látom direkt a fórumban nem lehet boltneveket írni, ellenben privátban megírnátok, honnan érdemes Nexus-t rendelni? Én szívesebben rendelnék Magyarországról, de ha van kipróbált, megbízható, külföldi tippetek azért az is érdekelne. Előre is köszönöm :)

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#1060) assemble válasza modern5 (#1059) üzenetére


assemble
addikt

Sztem nyugodtan lehet bolt neveket irni amig valaki nem kifejezetten reklam cellal csinal ilyet.
Nagyobb boltok kozul (pl mediamarkt, edigital, stb) nagyjabol mindegy hol veszed amig hivatalos forgalmazasu es 2 ev gyari garanciat kapsz ra.
Kintrol veve is valami hivatalos helyrol ajanlott (pl google play), illetve ajanlott EU-n belulrol, hogy legyen ra gari itt is.

(#1061) modern5 válasza assemble (#1060) üzenetére


modern5
tag

Akkor olyan nagy árdifferencia nincs az itthoni boltok között? Én nem nagyon találtam mondjuk.

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#1062) Ixion77 válasza modern5 (#1061) üzenetére


Ixion77
őstag

Csak hogy nehogy elfáradj a google használatától:
[link]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1063) modern5 válasza Ixion77 (#1062) üzenetére


modern5
tag

Köszönöm a linket, de ahogy írtam én sem találtam komolyabb különbségeket a keresgetés után. Mivel itt többen túl vannak már a vásárláson, személyes tippekre voltam kíváncsi :)

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#1064) JSaN válasza modern5 (#1063) üzenetére


JSaN
addikt

Árban igaabol nincs nagy diferencia itthon, inkabb usa<eu<hun ami nagyon eltero es eben a sorrendben.
Amugy enyim muncheni mm-bol valo 32gb es kb 69k volt.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#1065) modern5 válasza JSaN (#1064) üzenetére


modern5
tag

Ha a szállítás is benne volt, akkor az nem hangzik rosszul. Mondjuk londoni ismerős van aki esetleg ott körbe tudna nekem nézni és így tudnék spórolni a szállítási költségen is...na majd körbenézek. Köszi az infókat :)

ASROCK B75 Pro3 INTEL Core i5-3570K 3.40GHz 16 GB 1333MHz DDR3 ASUS ROG GeForce GTX 1660 Ti 6GB Windows 10 Pro X64 LG IPS LED 27"

(#1066) assemble válasza modern5 (#1061) üzenetére


assemble
addikt

Olyannyira nincs nagy ardifferencia, hogy konkretan minden magyar boltban ahol hivatalos magyar forgalmazasu cuccot arulnak 2 ev garival, teljesen egysegesen 85k a 16-os, 120k az lte-s, sehol nem lattam meg mas aron oket.
Angliaban 200 font a 16 gigas, szoval ott is olcsobb mint itt, viszont a kintrol beszerzett cuccokra csak 1 ev gari van, meg ugye a tolto is ottani konnektorhoz valo - persze barmilyen microusb-s cuccal tudod tolteni, legfeljebb lassabban.

(#1067) KZP


KZP
őstag

Jött ma reggel egy frissítés, így 4.3.1 JLS36I lett a verziószám.
Még jó, hogy tegnap raktam újra az egészet...
Feltelepült simán a rootolt készülékre.

(#1068) PistiSan válasza KZP (#1067) üzenetére


PistiSan
addikt

Reggel rá néztem én is.... de csak a -2 fok volt, amin ott akadt a tekintetem!
Haza megyek, majd frissítek ^^

[ Szerkesztve ]

(#1069) hardverhudi válasza KZP (#1067) üzenetére


hardverhudi
tag

Milyen változást esetleg javulást tapasztaltál ? :)

(#1070) z0d1AK válasza KZP (#1067) üzenetére


z0d1AK
veterán

Gondolom az LTE-s modell van nálad is, igaz?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1071) KZP válasza hardverhudi (#1069) üzenetére


KZP
őstag

Eltüntette a recovery-t. :D
Így azt újra fel kellett tenni, meg utána a SuperSU-t is.

Eddig is nagyon gyors volt a masina, de most mintha még gördülékenyebb lenne.

Ja, azt elfelejtettem az előbb, hogy 32-es LTE változatról van szó, nem tudom, a wifis verzióhoz is jön-e ez az update. Akinek wifis van, annak is 4.3.1 a verziószáma, vagy még csak sima 4.3?

(#1072) Drizzt válasza z0d1AK (#1070) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Biztosan, mert ez LTE-s build number.

I am having fun staying poor.

(#1073) PistiSan válasza Drizzt (#1072) üzenetére


PistiSan
addikt

Akkor nem várok semmit, szóval JS wifi, JL lte, ha jól értem.

(#1074) KZP válasza PistiSan (#1073) üzenetére


KZP
őstag

Mivel nem csak a build szám frissült, hanem az android verzió is, így szerintem mindenki megkapja ezt a frissítést. :K

(#1075) z0d1AK válasza KZP (#1074) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez minden bizonnyal így van, azonban egyelőre csak a nexus 7 LTE-re indult el a frissítés a külföldi információk szerint, a wifis modellekre nem.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1076) KZP válasza z0d1AK (#1075) üzenetére


KZP
őstag

Mondjuk, ha pár héten belül valóban jön a 4.4, akkor most ennek a kiadását kicsit feleslegesnek érzem.

(#1077) z0d1AK válasza KZP (#1076) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nyugi, egy év múlva lesznek még olyan készüléktulajdonosok, akik örülnek majd amikor a jelenlegi csúcsmodelljükre megkapják a (valószínűleg utolsó) Android 4.3.1 frissítést. :D

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1078) Watson25


Watson25
tag

Amióta rootoltam a tabletem,azóta valahogy nem települnek fel a frissítések.A múlthéten is kétszer,meg tegnap is kiírta a tab,hogy rendszerfrissítés érkezett (8mb).Rányomok hogy frissítés,majd újraindúl és recovery módba rakja magát.Itt nyomok egy reboot-->system-->swipe to fix root,majd újraindul és nemtörténik semmi,marad a Build szám is JSS15Q.Jól csinálom a frissítést,vagy "wipeolni" is kell?

(#1079) PistiSan válasza Watson25 (#1078) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem minden gyári.
Frissítésnél újra indul, lefut egy csomó minden, és bekapcsol.
2 frissítésen vagyok túl összesen.

(#1080) Ixion77 válasza Watson25 (#1078) üzenetére


Ixion77
őstag

Ugye megmondtam...

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1081) Watson25 válasza PistiSan (#1079) üzenetére


Watson25
tag

Amikor még nem rootoltam,akkor nekem is így volt,de most már bedob recovery módba,és ott nemtudom mit kell csinálni.Amúgy neked mi a build verzio?

Ixion77:Én a titanium backup miatt rootoltam,és volt egy pár gyári alkalmazás amit úgysem használnék és ezeket tüntettem el.

[ Szerkesztve ]

(#1082) Ixion77 válasza Watson25 (#1081) üzenetére


Ixion77
őstag

Vigyázz azoknak a gyári alkalmazásoknak a leszedésével, mert attól hogy te nem használod, más program még használhatja az activityjeiket, és furcsa dolgok történhetnek ha nincsenek ott ahol lenniük kellene...

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1083) klevente


klevente
tag

Nálam is fent van a jls36i az lte-sen.

(#1084) Judy075


Judy075
tag

Sziasztok,
Tudtok olyan alkalmazást, amivel hálózaton látom a szgépet?
J.

(#1085) Magnat válasza Judy075 (#1084) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Total Commander + Lan Plugin

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1086) assemble válasza Judy075 (#1084) üzenetére


assemble
addikt

Es file explorer

(#1087) PistiSan válasza assemble (#1086) üzenetére


PistiSan
addikt

Hálózaton samba megosztást ki tudok vele tallózni, ami úgy van beállítva hogy jelszó nélkül, oda be tudok vele menni, viszont ahol jelszót kérne, ott egyszerűen meg jelenik egy "Sikertelen bejelnetkezés, ezt okozhatja: a fiók nem rendelkezik a szükséges engedélyekkel." Esélyt nem ad felhasználói név, és jelszó beírására. Esetleg valami ötlet?

(#1088) Watson25 válasza Watson25 (#1081) üzenetére


Watson25
tag

Kis utánaolvasás után találtam XDA-n egy jó kis programot Nexus root toolkit a neve.Nagyon egyszerű a használata.Szerintem ezzel e legkönnyebb rootolni,recoveryt telepíteni.Nem kell parancssorral vacakolni.A gyári visszaállításhoz is csak egy pár perc kell.Most már Én is JSS15R-ön vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#1089) assemble válasza PistiSan (#1087) üzenetére


assemble
addikt

Hat nem tudom, nalam nem volt meg ilyen gond, de mondjuk a legtobb gep amit hasznalok nincs is kulon lejelszozva. De regen mintha mukodott volna jelszo beirassal is.

(#1090) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ma jott Chrome frissites, s vegre megint hasznalhato sebesseguve valt a bongeszo.

I am having fun staying poor.

(#1091) Phoenixy válasza Drizzt (#1090) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Az/új stabil Chrome-ba is van már "data saving" opció végre.

Motorola Edge 20 Pro

(#1092) assemble válasza Drizzt (#1090) üzenetére


assemble
addikt

Bizony, most lepett a 30-as verziora (ahol eddig a beta volt), ami tenyleg jocskan javult sok dologban.
A beta meg tovabblepett 31-re :)

(#1093) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Kedves Fórumozók!

Milyen hivatalos magyarországi forrásból érdemes Nexus 7-et vásárolni?
Mindenféleképpen 2év gyártói garanciával szeretném beszerezni,
és láttam már helyeket, ahol br. 80 000Ft volt az ára, mondjuk nem is írták oda, hogy hány év gar van rá!!!

A touch screen "problémán" kívül van valami más ismert hibája a készüléknek? Ha csak ez van szerintem nyugodt szívvel megvehetem...

(#1094) tekk válasza Faresz29 (#1093) üzenetére


tekk
tag

Media Markt akció október 13-ig: 85.000 a 16 gigás változat, mellé adnak 8.000 HUF összeget ajándékkártyán, szóval 77.000, 2 év garival.
Garancia szempontjából eddig minden alkalommal korrektek voltak.

(#1095) Faresz29 válasza tekk (#1094) üzenetére


Faresz29
aktív tag

Köszönöm a tippet!

Szerintem élek vele!!! Elég jó ajánlat így már :)
A 8.000Ft-ot pedig bármire el tudjuk költeni utána...

(#1096) thomasa válasza Faresz29 (#1095) üzenetére


thomasa
senior tag

Pl. autós szett, tok, fólia, már meg is van.

(#1097) tekk válasza Faresz29 (#1095) üzenetére


tekk
tag

Szegeden tegnap 2 db volt a polcon, azaz most már csak egy, mivel a másik itt van a töltőn :)

(#1098) assemble


assemble
addikt

Most ejszaka a tolton hagytam a cuccot, es reggel csak hosszu bekapcs gombra kapcsolt be (pedig nem kapcsoltam ki). Egyszer mintha mar lett volna ilyen, pont akkor amikor tolton hagytam estere, fura...

A tietek milyen szerias amugy? (SSN eleje)
Enyem D8O (az elso szamjegy a gyartasi evre, a masodik a honapra utal, D8 pl augusztust jelent)

(#1099) JSaN válasza assemble (#1098) üzenetére


JSaN
addikt

Nemtudom szamit e valamit is ez? Amugy az enyim D7O.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#1100) CHIPman válasza assemble (#1098) üzenetére


CHIPman
nagyúr

D8O, és a touch katasztrofális, ha hétvégéig nem jön frissítés, akkor felrakom a CM10.2-t...

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.