Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Judy075 válasza assemble (#748) üzenetére


Judy075
tag

Köszi, nem reagál semmire se, csak a Google felirat jelenik meg, majd eltűnik.
Holnap meg vissza az üzletbe, a baj csak az, hogy nincs másik.

(#752) PistiSan


PistiSan
addikt

Nekem így bírja átlagos használt mellett.

[ Szerkesztve ]

(#753) z0d1AK válasza Rage47 (#744) üzenetére


z0d1AK
veterán

A hivatalos neve : Nexus 7 (2013), normális boltokban elvileg így kellene szerepelni, legalábbis ott, ahol nem szarnak rá hogy mit adnak el. Bár nem teljesen hivatalos, de az Új Nexus 7 és a Nexus 7 II is feltűnik egy két helyen.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#754) Kyller válasza PistiSan (#752) üzenetére


Kyller
senior tag

Nekem is kb. így bírja. Ha napközben nem birizgálom, 3 napot elszaladgál. Egy kicsivel amúgy többet vártam ilyen téren. De nem gond, mert tudom mindenhol tölteni:)

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#755) PistiSan válasza Kyller (#754) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem meg felel, elvégre van teljesítmény is mögötte.
Voltak akik panaszkodtak rá, hogy csak 5-6 órát bír!
Még a navigációra leszek kíváncsi, ha tudom majd kipróbálom valahol mennyire meríti hosszú távon. Egyébként nagyon jó benne a GPS, 10mp-en belül talált eddig jelenet akármikor próbáltam.

(#756) Phoenixy válasza PistiSan (#752) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Ebből hány órát volt a képernyő bekapcsolva? :)

Motorola Edge 20 Pro

(#757) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Jon a JSS15R update, USAban nehol mar kint van. Kivancsi vagyok valtozik-e az MT/TS bug. :U

Kyller: Abc megvan? :) Eddigi image-k ezek voltak: JWR66N, JSS15J, and JSS15Q.

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#758) Kyller válasza Drizzt (#757) üzenetére


Kyller
senior tag

Az a JSS15Q előtti verzió volt... :U

Bocs, hülyeség, az a J volt... :B

[ Szerkesztve ]

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#759) assemble válasza Drizzt (#757) üzenetére


assemble
addikt

Erre kivancsi leszek mit javit. Gondolom a frissen felfedezett driver hibat amitol a Chrome Beta is ujraindul meg nem, ahhoz tul keves ido telt meg el azota.

(#760) Drizzt válasza assemble (#759) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Persze itt meg nem jott az OTA. :( Pedig tukon ulok. :D

I am having fun staying poor.

(#761) pampika válasza assemble (#759) üzenetére


pampika
őstag

nem feltétlenül. a guglis fórumon egy jófej dev küldött egy workaround/megoldást egy kernel patch képében, ami tényleg megoldotta a hibát. ha tényleg csak ennyi, akkor akár jöhet is a frissítéssel. ha ennél komolyabb, akkor valszeg több idő kell, mire rendesen kitesztelve (remélhetőleg...) kiadják a javítást.

(#762) thomasa


thomasa
senior tag

32 GB-s Wifi verziót árul már valamelyik bolt?
Mindenhol csak a 16-ost vagy a 32 4LTE-st látom.

(#763) z0d1AK válasza thomasa (#762) üzenetére


z0d1AK
veterán

Hivatalosan nem is lesz itthon 32 GB WiFi only verzió. Ahogyan a tavaly modell esetében is, a Nexus 7 (2013) is csak 16 GB Wifi only és 32 GB Wifi+Cellular verzióban lesz elérhető.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#764) Watson25


Watson25
tag

Sziasztok.Vásároltam Én is Asus Nexus 7 16gb tabletet.Amerikából hozattam.Tegnap este véletlenül megrántottam a fülhallgatót,moközben zenét hallgattam a készülékkel.Azóta fülhallgatón keresztül nagyon furán szól.Nincs benne mély meg eléggé torz.Sajna nem a füles ment tönkre mert azóta 3 fülessel is próbáltam.Felhívtam az Asus ügyfélszolgálatát,sajna garancia nincs rá Magyarországon.Lehet ezt egyátalán javítani?

(#765) Drizzt válasza Watson25 (#764) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Kell, hogy legyen pedig, legalabbis az en dobozomban a garancia kartyara az van irva, hogy worldwide warranty, bar van 1-2 kikotes.

Ezen a szamon probalkoztal?

Asus support telefonszamok.
Warranty policy

Hungary

Phone:+36-15054561

Open Hour:09:00-17:30

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#766) Watson25 válasza Drizzt (#765) üzenetére


Watson25
tag

Nem.A Magyarországi Ügyfélszolgálatot hívtam a +36-1-505-4561 telefonszámon.

(#767) Drizzt válasza Watson25 (#766) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ugzanaz a szam, csak maskent van tagolva. Mi alapjan mondtak, hogy nem ervenyes a garanciaja a keszulekednek idehaza? Azok alapjan, amiket a weboldalon es a garanciakartyan a szinten USA peldanyomban, ervenyesithetonek kell lennie a garancianak itt is. Vagy mondtad, hogy lehet te rontottad el? Ezesetben mindegy hol vetted, ha nem rendeltetesszeru hasznalatbol ered a hiba, akkor sehol nem ervenyes ra a garancia.

I am having fun staying poor.

(#768) Watson25 válasza Drizzt (#767) üzenetére


Watson25
tag

Tényleg ugyanaz a szám :) Csak annyit mondtam,hogy furán szól fülessel.Bediktáltam a sorozatszámot és azután mondta hogy csak Amerikában tudják javítani.

(#769) pampika válasza Watson25 (#768) üzenetére


pampika
őstag

playről vett nexus 4-re olyan gari volt, h csak az eladó országban érvényes. ha kint vetted, de hivatalos forgalmazónál (némileg drágábban, pl. mm, saturn, etc), akkor élt az eu/világgari. lehet, itt is ilyesmi van a háttérben...

(#770) Maxximus válasza Drizzt (#757) üzenetére


Maxximus
őstag

Az usában vásárolt N7-et itthon is símán tudom OTA frissíteni, nem? Sőt az ottani frissítések hamarabb is jelennek meg.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#771) Watson25 válasza pampika (#769) üzenetére


Watson25
tag

Azért majd még rákérdezek mégegyszer,hátha csak elnézett valamit az ügyfélszolga,mert ahol vettem ott azt mondták,hogy egy év gyártói garancia van hozzá.

Maxximus: Ahogy tegnap bekapcsoltam először,le is frissítette magát.

[ Szerkesztve ]

(#772) Maxximus válasza Watson25 (#771) üzenetére


Maxximus
őstag

Valami érezhető változás/javulás?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#773) Watson25 válasza Maxximus (#772) üzenetére


Watson25
tag

Tegnap kapcsoltam be először a tabot,és JSSQ-ra frissített.

(#774) Drizzt válasza Maxximus (#770) üzenetére


Drizzt
nagyúr

De, a jss15q nekem is úgy jött amikor először bekapcsoltam.

Watson25: arra gondoltam még, hogy esetleg az is lehet, hogy még nem tudnak itt gariztatni készülékeket, aztán később változik. Fene se tudja. Enyém BestBuy-ból származik.

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#775) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Tovabbra se jott meg az OTA nektek sem?

I am having fun staying poor.

(#776) Kyller válasza Drizzt (#775) üzenetére


Kyller
senior tag

Nem, de szerintem még egy darabig nem is fog. Az előző frissítés is 1 hét csúszással jött kb...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#777) hardverhudi


hardverhudi
tag

Sziasztok! Ti hogy oldjátok meg hogy az értesítések (pl.:face,gmail...) ne jelenjenek meg a tabon akkor ha már olvastam őket más készülékemen ?
Wifi nélkül szoktam lerakni és mikor bekcsolom mindig értesítés-cunami lep meg követhetetlen pittgással :-)

(#778) z0d1AK válasza hardverhudi (#777) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez max úgy oldható meg (legalábbis az FB esetén), ha kikapcsolod az értesítéseket, de akkor azt sem fogod megkapni a tableten ami akkor jön, mikor a kezedben van a készülék. Ezt én is nagyon utálom, mikor valamelyik telefont sokáig nem használom, majd bekapcsolom, vagy csak csatlakozom a wifihez, akkor van, hogy 2 percig rezeg és zenél össze-vissza, ami bizony nagyon idegesítő.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#779) hardverhudi válasza z0d1AK (#778) üzenetére


hardverhudi
tag

Sajnos nagyon idegesítő tényleg :(
Köszi :)

(#780) assemble válasza hardverhudi (#777) üzenetére


assemble
addikt

Gmail-t ha valahol elolvastam, egybol olvasottnak jelolodik a level es a tobbi cuccra mar nem megy ertesites, illetve ha mar kiment rajuk az ertesites eltunik.
Fb-re nem tudok mit mondani, nem hasznalom se telefonon, se tableten az appjukat, szerintem kukaba valo az egesz. :)

(#781) Phoenixy válasza assemble (#780) üzenetére


Phoenixy
senior tag

"Gmail-t ha valahol elolvastam, egybol olvasottnak jelolodik a level es a tobbi cuccra mar nem megy ertesites, illetve ha mar kiment rajuk az ertesites eltunik."
Hangouts ugyanez.
Hangouts-on is ha ír valaki, megnézem pl. telefonon, rögtön eltűnik az értesítés tableten, vagy megnézem gépen és akkor nem jön értesítés tabletre és telefonra...

Motorola Edge 20 Pro

(#782) mouzrr


mouzrr
őstag

Sziasztok!
http://www.techspot.com/products/tablets/google-asus-nexus-7-inch.85690/
Ez alapján igaz, hogy nincs telepített camera app? Azaz nem lehet használni az előlapi kamerát csak pl. skype-nál?

(#783) z0d1AK válasza mouzrr (#782) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem igaz, van kamera applikáció amiben lehet fotózni az első és hátsó kamerával is, azonban ez a Nexus 7 (2013) készülékre igaz.
Amit te linkeltél, az a 2012-es modell, ott eredetileg valóban nem volt kamera app.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#784) mouzrr válasza z0d1AK (#783) üzenetére


mouzrr
őstag

Köszi, véletlen rossz topic-ba írtam, a könyvjelzőkben félre kattintottam.
És ott mivel lehet megoldani hogy lehessen használni? Camera fx pl?

(#785) assemble válasza mouzrr (#784) üzenetére


assemble
addikt

Valami camera launcher-rel, volt valami modaco-s, azt most nem talalom, itt van pl ez

(#786) sumi4623


sumi4623
tag

sziasztok! nekem most frissítette a tablet-emet. de nem tudom mi frissült. tudtok vmi okosságot mondani h mi frissült?

(#787) JSaN válasza sumi4623 (#786) üzenetére


JSaN
addikt

A tablagep bealitasainal nezd meg a build szamot hogy mi az, akkor utana tudunk mondani valamit.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#788) sumi4623 válasza JSaN (#787) üzenetére


sumi4623
tag

JSS15R

(#789) Kyller


Kyller
senior tag

Nekem is frissült, Jelentem: A multi touch még mindig egy darab szar.... :U

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#790) assemble válasza Kyller (#789) üzenetére


assemble
addikt

Ha tenyleg zavaroan rossz miert nem gariztatod le? Nalam soha nem volt baja. Max akkor tud a teszten is bezavarodni kicsit ha sok ujjat egyszerre nagyon kozelre viszek egymashoz, de ez minden touch screennel igy van.

[ Szerkesztve ]

(#791) Kyller válasza assemble (#790) üzenetére


Kyller
senior tag

Nem zavaróan rossz, mert gyakorlatban ritkán jön elő. Pl. Maps használatánál. Ott viszont szinte használhatlan...Egyébként meg USA-ból jött a termék.

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#792) turkburk válasza z0d1AK (#763) üzenetére


turkburk
tag

"Hivatalosan nem is lesz itthon 32 GB WiFi only verzió." - ez valami hivatalos infó vagy feltételezés? Mert ha hivatalos, akkor inkább most elindítom a külföldi beszerzést. De ha mégis lesz itthon, akkor inkább várok, mert mégis jobb lenne itthon venni. :F

(#793) z0d1AK válasza turkburk (#792) üzenetére


z0d1AK
veterán

Hivatalos infó.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#794) assemble válasza z0d1AK (#793) üzenetére


assemble
addikt

Szabad tudni honnan vagy ilyen bennfentes info? :)
Akkor jo, hogy nem vartam tovabb ra...

[ Szerkesztve ]

(#795) sumi4623


sumi4623
tag

mivel érdemes tisztítani a kijelzőt?

(#796) Kyller válasza sumi4623 (#795) üzenetére


Kyller
senior tag

Mivel koszos... :)) :DD

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#797) PistiSan válasza sumi4623 (#795) üzenetére


PistiSan
addikt

Én azzal a mikroszálas törlőkendővel szoktam, amit monitorhoz, vagy tv-hez adnak. De ha nincs, akármelyik szemüveges boltban adnak. De mivel GG van rajta, ezért nem feltétlen kell ennyire óvni, de jobb félni úgy gondolom.

(#798) thomasa válasza Kyller (#789) üzenetére


thomasa
senior tag

Mi az amihez annyi ujjal kell tapicskolni? A teszt progin kívül? :DD

(#799) Kyller válasza thomasa (#798) üzenetére


Kyller
senior tag

Ezt az asszonytól kérdezd... :DDD

Egyébként már a két ujjas tesztnél is szarakodik, azt meg használod a böngészőbe, galériába, stb...

[ Szerkesztve ]

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#800) babose


babose
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen progi kell a pendrive olvasásához, illetve a touch teszthez?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.