Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) z0d1AK válasza Sixkiller6 (#1650) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az Expansys az egyik legnagyobb európai webshop, így sokszor jó árai vannak. A termékek angliából jönnek, brit áfával.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1652) zSSeli válasza Drizzt (#1647) üzenetére


zSSeli
tag

ja, ez a touch hiba nálam összesen, meg amikor az asztalon van magában, akkor gyakrabban van, hogy nem veszi be az érintést, de ez más eszközöknél is így van

(#1653) Carvus


Carvus
senior tag

El se hiszem, h ma végre meghozta a postás, és hát amióta a kezembe került el se engedtem! Ez egy igaz szerelem! :C

Viszont egy kis problémám lenne: 1080p videó mx playerrel(armv7) alapból nem mindig ad hangot(kép tökéletes), szoftveres kódolás egyik hangsáv már jó, de ha több van, akkor csak 2.-nál van hang. Ez mitől ilyen? Valami codec még hiányzik? Samu Galaxymon ilyen probléma még nem volt!

(#1654) zSSeli válasza Carvus (#1653) üzenetére


zSSeli
tag

Vlc nekem mindent visz, mxet akkor használok, ha túl halk a videó, de eddig nem futottam problémába

(#1655) Sixkiller6 válasza z0d1AK (#1651) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ok, nagyon köszi. akkor innen veszek.
még egy kérdés, karácsonyi ajándéknak szánom, vajon várható érdemleges árváltozás addig?

- no es importante -

(#1656) Cold86


Cold86
csendes tag

LTE-sek, nektek előfordult már olyan, hogy többször, indokolatlanul kérte a SIM pint? Nekem valamikor úgy is, hogy előtte használtam 5 perce..... érintkezési probléma lenne?

(#1657) simon128 válasza Carvus (#1653) üzenetére


simon128
tag

Üdv!
Nálam is ez van! Én Lg 4x HD telómon jól megy , de itt N7 nálam se volt hang! Én annyit csináltam hogy a beállítások menüpontban benyomtam a H/W+dekóder mellé a pipát, aztán minden csudás lett! És még annyi ,hogy ha kipipáltad ,utána amit nézel ,azt ne folytatásból indítsd, hanem az elejéről ,nálam akkor lett teljesen jó!

"Láttam emböröket, gyimilcsbű lekvárt főzni!"

(#1658) thomasa válasza Magnat (#1649) üzenetére


thomasa
senior tag

Erős a gyanú :D

(#1659) Drizzt válasza Carvus (#1653) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem dts a hibas esetben a hang? Annak a tamogatasa egy ideje licenszelesi problemak miatt ritka, mint a feher hollo.

I am having fun staying poor.

(#1660) TomPack


TomPack
őstag

Nekem réges-régen volt màr touch hibàm a Motorola Defy-men. Ott az volt a jelenség, ha egy icipicit piszkos volt a kijelző, vagy egy nagyon kicsi nedvesség érte akkor megbolondult. Olyan volt, mintha egyszerre szàz új nyomkodnà véletlenszerűen össze-vissza a kijelzőt. Nedves törlőkendőt hozzáérintve 100-ból 100x reprodukáltam a jelenséget.
Aztàn vettem rà egy fóliàt, és a hiba megszűnt!
Hasznàlja esetleg valaki fóliàs kijelzővel a tabjàt, és a touch hiba jelen van nàla?

(#1661) Carvus válasza simon128 (#1657) üzenetére


Carvus
senior tag

Jaja kódolás már segít rajta, de érdekes, h a jóval gyengébb telom alapból viszi, ehhez pedig "segítség" kell! :)

(#1662) zSSeli válasza TomPack (#1660) üzenetére


zSSeli
tag

én ma szedtem le róla a fóliát, ront is az érzékenységen kicsit, meg "pucéran" sokkal szebb az üveg

(#1663) David3 válasza Carvus (#1653) üzenetére


David3
őstag

VLC-t ajánlom én is, az visz szerintem mindent!

A tokot jövő héten megrendeled? Hogy állunk rendelőkkel?

[ Szerkesztve ]

(#1664) darkpower


darkpower
aktív tag

Sziasztok!
Megjött végre nekem is a tablet, majd idővel szeretném rootolni is, milyen leírás alapján érdemes neki indulni?

(#1665) zSSeli válasza darkpower (#1664) üzenetére


zSSeli
tag

One click
Én ezzel csináltam, felhasználóbarát

(#1666) thomasa válasza zSSeli (#1665) üzenetére


thomasa
senior tag

És ezzel most mivel lett jobb? Komolyan érdekel, hogy érdemes-e megbütykölni.

(#1667) darkpower válasza zSSeli (#1665) üzenetére


darkpower
aktív tag

Köszi :-)

(#1668) Mazsika válasza David3 (#1663) üzenetére


Mazsika
őstag

Tokba lehet en is beszallok. Rendeltem ebayrol egy feher forgathatos, de nem az igazi, de abszolut nem rossz...

Dáccsika

(#1669) szponzor válasza thomasa (#1666) üzenetére


szponzor
senior tag

Sima root-ot én személy szerint max Titanium Backup-ra és reklámok eltávolítására tudnám használni, de mivel a tabon nem tárolok fontos adatot és az app-okat általában megveszem, ezért nekem pl. teljesen lényegtelen lenne. 2GB RAM-nál nem hiszem, hogy fagyasztani kellene app-okat, szóval Greenify sem játszik nálam.

(#1670) zSSeli válasza thomasa (#1666) üzenetére


zSSeli
tag

Full!screen és stickmount appokhoz kelkett nekem

(#1671) thomasa válasza szponzor (#1669) üzenetére


thomasa
senior tag

Hm, köszi, ránézek ezekre, amiket írtatok.

(#1672) David3 válasza Mazsika (#1668) üzenetére


David3
őstag

Rendben van. Szerintem hétfőn jó lenne már megrendelni.

(#1673) Abysmal


Abysmal
aktív tag

Annak mi lehet az oka, hogy néha bezárogat RAM igényesebb alkalmazásokat a háttérben, amikor még bőven van szabad memória? Volt, hogy a Real Racing 3-ból átugrottam az uTorrentbe bezárni, hogy ne fusson a háttérben fölöslegesen, majd rögtön visszaléptem és bezárta ez idő alatt a RR3-mat, pedig még bőven volt szabad memória.
Ez félig off, de a Real Racing 3 milyen felbontást használ? A játék pixeles a tableten (máson nem próbáltam), és egyáltalán nincs élsimitás, így villódznak a távoli és/vagy vékony dolgok játék közben, amik nagyon zavarják a szememet. Más is tapasztalta ezt? Ez a játék "hibája" ugye?
Ha kiadják a 4.4-et és frissítek, akkor a telepített alkalmazások mentéseivel és a root-tal mi lesz a helyzet? A mentések nem vesznek el, a root meg igen, ugye? Ilyenkor ugyanazzal az eszközzel ugyanúgy kell majd rootolni, mint előtte, vagy mivel ez új verzió, így változik valami?
Tudtok ajánlani valami app-ot, amivel le tudom tiltani az egyes appokat a netről? Nagyon zavaró amikor egy játéknál ha neten vagyok, akkor minden újrakezdés után várnom kell, hogy a 15 másodperces videó reklám végig menjen, aztán még egy másik is és egy ideig még csak ki se nyomhatom őket.

(#1674) TomPack válasza Abysmal (#1673) üzenetére


TomPack
őstag

RR3-nàl én is észrevettem az àltalad említett hibàt! El is ment a kedvem a jàtéktól, nekem kifolyik a szemem tőle! Nexus 7 2012-el rengeteget toltam, és ott tökéletes volt a grafika, és jelenleg a N4-emen is jó. Én is gondolkoztam rajta, hogy ez mifene lehet! Engem is érdekelne a megoldàs. Màs jàtéknàl nem tapasztaltam ilyet.

(#1675) assemble válasza Abysmal (#1673) üzenetére


assemble
addikt

A konkret apptol is fugg hogy hogy kezeli azt hogy atvaltasz valami masra, sok app ilyenkor reflexbol felszabaditja a memoriajat.
Nem tudom milyen felbontast hasznal, de igen, nyilvan a jatekon mulik hogy mennyire reces, hasznalhatna elsimitast is ha akar, stb, persze kerdes milyen sebesseggel.
Altalaban OTA frissitesnel megmaradnak a dolgok, de en biztosan "tisztan" raknam fel factory image-bol (es elotte manualisan elmentem ami kell), ugy a legbiztosabb. Az valtozo hogy ugyanazzal tudod-e rootolni mint elozoleg, erdemes utanaolvasni majd pl Chainfire oldalan.
Van reklamblokkolo app (ami effektive letiltja oket a netrol), ehhez root kell es szerintem nincs is fent a play store-ban.

(#1676) Carvus


Carvus
senior tag

Holnap reggel rendeljük amazonról a poetic tokokat!
Ha esetleg még vki beszeretne csatlakozni az utolsó pillanatokban, akkor reggelig még jelentkezhet, eddig 4-en vagyunk, úgyh Angliából való szállítás is jó árasítva lesz!

(#1677) Mazsika válasza Carvus (#1676) üzenetére


Mazsika
őstag

Ment privi...

Dáccsika

(#1678) David3 válasza Carvus (#1676) üzenetére


David3
őstag

Várjuk a jelentkezőket, eddig négyen vagyunk.

(#1679) Carvus válasza Mazsika (#1677) üzenetére


Carvus
senior tag

rePÜ! már 5! :)

(#1680) Carvus


Carvus
senior tag

Tokok megrendelve, 5 lettünk végül! Amint levonja Amazon a pénzt tőlem, jövök a pontos részletekkel az érintetteknek! Elvileg jövő héten meg is fog jönni.. :U ;]

(#1681) PistiSan válasza zSSeli (#1670) üzenetére


PistiSan
addikt

A FullScreen ha jól látom a 4.4-ben már benne lesz!
Várom már nagyon hogy jöjjön, nem tudjátok véletlenül, hogy előző nexus 7-re, mennyi idő volt amíg meg jelent az új rendszert a tabon?
Gondolom már adtak ki azokra is frissítést.

(#1682) thomasa válasza PistiSan (#1681) üzenetére


thomasa
senior tag

Az létezik, hogy a kábel miatt nem tölt rendesen USB-ről?
(nem gyári, hanem noname kábel)

(#1683) hardverhudi válasza thomasa (#1682) üzenetére


hardverhudi
tag

Előfordulhat,hogy lassabban vagy gyorsabban tölt. :)

szerk.: persze az is hogy nem tölt, rosszul érintkezik.

[ Szerkesztve ]

(#1684) Magnat válasza hardverhudi (#1683) üzenetére


Magnat
veterán

Röhej egyébként, h az egész micro usb vonalat a szabályosítás és egységesítés jegyében vezették be (pár éve még azt is pedzegették, h eljön az idő, amikor töltő nélkül lehet majd telefont/tabletet venni), ennek ellenére több olyan esetet is hallottam/láttam, amikor egy készülék csak a saját töltőjével/kábelével töltött megfelelően. Arról nem is beszélve, h pár éve a mini sokkal elterjedtebb volt, plusz a saját tapasztalatom az, h a micro usb sokkal sérülékenyebb a mininél és mindkettő sokkal sérülékenyebb pl a Nokia-féle jack aljzatnál. Ha én készüléket gyártanék, tuti tennék rá jack aljzatot is, de persze usb-n is lehetne tölteni. (Mint ahogy vannak is ilyenek a piacon)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1685) thomasa válasza Magnat (#1684) üzenetére


thomasa
senior tag

Erről a vezeték nélküli töltésről azóta sem hallottam.

(#1686) TomPack válasza thomasa (#1682) üzenetére


TomPack
őstag

Én úgy vettem észre, hogy szàmít a kàbel hossza, meg talàn a vastagsàga is. Volt olyan telefonom, ami csak a sajàt rövidke vastag usb-kàbelével volt hajlandó gyorsan feltölteni, amit a töltőfejbe kellett dugni. Ha màsik kàbelt dugtam bele, mert kényelmetlen volt a rövidke kàbel az àgyban való nyomkodàshoz, akkor képes volt akàr töltőn is merülni... :-) Xperia Ion

(#1687) FeRkE válasza Magnat (#1684) üzenetére


FeRkE
őstag

Vicces, nalam a Galaxy Nexus es a Nexus7 (1st gen) kabele se szereti egymast, vmelyik nem szereti a masik kabelet :(

(#1688) szponzor válasza thomasa (#1685) üzenetére


szponzor
senior tag

Én pl. azzal töltöm a Nexus 7-emet, Nexus 4-emet, kényelmes és már abszolút nem drága, 6E Ft-ért lehet venni ilyen töltőt.

(#1689) Magnat válasza thomasa (#1685) üzenetére


Magnat
veterán

Ahogy már írták is az már létezik, de én arra céloztam, h az eredeti törekvés a micro usb egységesítéssel az volt, h ne kelljen töltőt venni minden készülékhez hanem a meglévőt lehesen használni.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1690) Magnat válasza szponzor (#1688) üzenetére


Magnat
veterán

Van vmi mágneses v más rögzítés rajta,h használat közben is lehessen kényelmesen tölteni?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1691) assemble válasza FeRkE (#1687) üzenetére


assemble
addikt

Nalam volt mindketto es semmi gondjuk nem volt egymassal, talan valami egyeni hiba lehet.

(#1692) thomasa


thomasa
senior tag

Köszönöm a tapasztalatokat, még kísérletezek akkor kábelügyileg :)

(#1693) David3 válasza Carvus (#1680) üzenetére


David3
őstag

Szuper, akkor pár hét és itt lesz!

(#1694) Carvus válasza David3 (#1693) üzenetére


Carvus
senior tag

Pár hét? Amazon jövő hetet ír az order alatt, megjön én egyből küldöm is, és másnap már Nálad(tok) lesz! :)

(#1695) David3 válasza Carvus (#1694) üzenetére


David3
őstag

Oh, az szuper lenne!

(#1696) hardverhudi válasza TomPack (#1686) üzenetére


hardverhudi
tag

Nagyon is számít milyen hosszú és vastagságú kábellel töltjük.
Én pl.: a nexus 4emet a nexus 7es rövid kábelével töltöm mert sokkal gyorsabban tölti ( kb. 2szer olyan gyorsan).

Magnat: sajnos ilyen idők vannak hogy minden gyártó más irányt választ egy adott "szabvány"-on belül is.Pedig milyen egyszerű dolgunk lehetne :)

(#1697) Ixion77


Ixion77
őstag

Van köztünk N7 (2013) tulaj aki Budapesten, a Corvin negyed metrómegálló közelében lakik?
Azért keresek ilyet, mert már két Slimport adapterem is van, de az én N7-esemnek az egyikkel pár másodperc után kifagy a kép, a másikkal egyáltalán nem is jelenik meg semmi. Kezd gyanús lenni, hogy esetleg az N7-esem lehet a ludas, de nem akarom visszavinni gariba amíg nem vagyok biztos benne.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1698) assemble válasza Ixion77 (#1697) üzenetére


assemble
addikt

Utangyartott mindketto?
Egyebkent meg az eredetinel is olvasni amazon-on 1-2 kommentet hogy bizonyos tv-kel nem akar menni, de az azert altalaban jol mukodik a legtobb helyen.

[ Szerkesztve ]

(#1699) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Sziasztok!

Hol érdemes ezt a készüléket megvásárolni a lehető legolcsóbban? Brüsszeli media markban adott gari érvényes Magyarországon? Lehet esetleg amazon.de-ről rendelni, vagy áfáztatják? Mondjuk, ha ajándékcsomagként kérem.

(#1700) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Jön a 4.4-es update.
Link

Motorola Edge 20 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.