Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) TomPack


TomPack
őstag

Úgy néz ki, hogy Pőze leírása nálunk is működik. Természetesen a file neveket áthelyettesítettem, és a radio részt kihagytam.
3 perc alatt volt fennt a 4.4. :DD

(#1802) szponzor válasza darkpower (#1795) üzenetére


szponzor
senior tag

Ha fogsz egy ikont és húzod a jobb szélére, akkor hozzáadja az új oldalt. Itt már bármennyi oldalt hozzá lehet adni.

(#1803) laszlohu válasza Kyller (#1789) üzenetére


laszlohu
addikt

Ha hardveres eredetű a touch probléma,
azt szoftveresen nem tudják javítani,
a hardverest csak szervizben.

[ Szerkesztve ]

(#1804) Kyller válasza laszlohu (#1803) üzenetére


Kyller
senior tag

Persze. De sajna USA-ból jött a gépezet = no gari... :O

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1805) darkpower válasza szponzor (#1802) üzenetére


darkpower
aktív tag

Köszi, én widgetet próbáltam, ott nem volt hajlandó, de igy már megy. Olyan nektek is van, h ha felülre raksz egy widgetet aztán elforgatod a tabletet, akkor a g kereső sávja csúnyán rá lóg

(#1806) z0d1AK válasza Kyller (#1804) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mint ahogyan többször le lett írva, lehet venni USA-ból Nexus 7-et, mert olcsó, viszont ez a probléma fent áll, hogy bizony nem tudod itthon garanciáztatni. Azt a pár ezer forintot egy hiba esetén bőven megéri az EU-s vásárlás.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1807) ch13 válasza Zirowe (#1797) üzenetére


ch13
csendes tag

Akkor maradok ennél, amazonról rendelésről mi a véleményetek? Még VÁM+ADÓ val is 15-el olcsóbb mint itthon egy normális boltban...

(#1808) PistiSan válasza ch13 (#1807) üzenetére


PistiSan
addikt

15-el olcsóbb, de mondjuk ha 2 hét múlva nem kapcsol be, akkor vállald az ügyintézést, és a postázás költségeit!
Nem volt még ilyenre példa, de én mindig így gondolkodok az ilyen kütyükkel kapcsolatban.
Lehet olcsóbban be tudod szerezni, de ha probléma lesz vele, hamar vissza fogod fizetni a meg spórolt pénzt.
Ja, és ha Magyarországon veszed, akkor 2 év garancia jár hozzá, ami szerintem nem el hanyagolható!

(#1809) Kyller válasza z0d1AK (#1806) üzenetére


Kyller
senior tag

Nagyon jól tudom. Bár amikor vettem (2 hétre rá hogy megjelent), mindenki esküdött rá, hogy jó lesz az EU-s gari...Hát nem. De nem is parázok emiatt, a touch problémám nem jelentős, csak a Maps-et nem lehet normálisan használni miatta, máshol nem igazán jelent gondot...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1810) madoxx válasza Kyller (#1809) üzenetére


madoxx
aktív tag

Egyébként én is így vettem meg.
Ami fura hogy az előző n7-et simán gariztatták itthon, akkor is ha USA-ból jött :U

(#1811) Mazsika válasza Kyller (#1804) üzenetére


Mazsika
őstag

próbáld ezt megcsinálni, nekem a legelsővel jó lett...

Dáccsika

(#1812) ch13 válasza Kyller (#1809) üzenetére


ch13
csendes tag

Te hol vetted?

(#1813) Kyller válasza ch13 (#1812) üzenetére


Kyller
senior tag

USA Best Buy! (Hozattam)

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1814) ch13 válasza Kyller (#1813) üzenetére


ch13
csendes tag

És csak ott lehet érvényesíteni a garanciát? Az úgy elég gáz...

(#1815) -Valinas- válasza Kyller (#1809) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Egyébként ezt az új szériáknál javították már? Én karácsony körül tervezek venni, de ha még nem javították ki, akkor várok még vele...

(#1816) TomPack válasza ch13 (#1814) üzenetére


TomPack
őstag

Én köttetem rá egy ilyet a boltban. 5e HUF/év. Jobb mint a gari, mert ha földhözcsapom mérgemben, akkor is fizet. :K
Nem tudom, hogy megoldható-e, hogy ha besétálsz hozzájuk egy bontatlan tengerentúli darabbal, megkötnék-e rá. Szerintem egy próbát megér.

(#1817) szponzor válasza TomPack (#1816) üzenetére


szponzor
senior tag

Kb. kizárt, a T-Mobile is csak a náluk vásárolt készülékekre hajlandó biztosítást vállalni és azt is csak akkor, ha a vásárlás kevesebb, mint 30 napja történt.

(#1818) madoxx


madoxx
aktív tag

Egyébként arra van valakinek tippje, hogy mitől worldwide a gari, ha eu-ban nem javítják?

(#1819) ch13 válasza madoxx (#1818) üzenetére


ch13
csendes tag

Amazonon pl csak Észak Amerikai garancia van.

Még egy utolsó kérdés, megéri megvárni a fekete Pénteket?

(#1820) assemble


assemble
addikt

Egesz jonak tunik: GT Racing 2

(#1821) thomasa válasza assemble (#1820) üzenetére


thomasa
senior tag

Ennyit nem ér meg. Inkább a NFS.

(#1822) assemble válasza thomasa (#1821) üzenetére


assemble
addikt

Mennyit? Ingyen van :)

(#1823) TomPack válasza assemble (#1822) üzenetére


TomPack
őstag

RR3-at próbàlta màr valaki gyàri 4.4-alatt? Még mindíg csíkozódnak a textúràk? Kipróbàlni nincs kedvem, mert egy év mire lejön.

(#1824) Phoenixy válasza assemble (#1822) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Drága a tárhely, nem ér annyit, amennyit foglal. :DDD

Motorola Edge 20 Pro

(#1825) madoxx válasza ch13 (#1819) üzenetére


madoxx
aktív tag

Ez play-ből van, ráadásul az első n7-et simán gariztatták itthon, többen is.

(#1826) Zsombo®


Zsombo®
csendes tag

Sziasztok! Gondolkozom már egy ideje egy nexus 7 vásárlásán, és látom, hogy az amazonról 220 usd-ért is lehet kapni. Ha onnan rendelném, akkor itthon nem lehetne garanciáztatni? Vagy, ha igen, akkor hol? Köszi szépen előre is a válaszokat! :)

(#1827) z0d1AK válasza Zsombo® (#1826) üzenetére


z0d1AK
veterán

Vissza olvashatnál! Minden oldalon szó van róla!
[link]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1828) zSSeli


zSSeli
tag

Ha valakinek sikerült eltüntetni a system bart 4.4 alatt, az szóljon majd plz. Pdf olvasáshoz kéne, a google még nem támogatja a pdf olvasókat natívan, a fullscreen progik meg még nem támogatják a 4.4-et...

(#1829) TomPack


TomPack
őstag

4.4-alatt előjött esetleg valakinek a touch probléma? Nekem csak annyi gondom volt 4.3-nàl, hogy gépelés közben néha megfagyott a gép pàr màsodpercre. Most még nem volt vele gondom. Valamit biztosan javítottak rajta.

(#1830) PistiSan válasza TomPack (#1829) üzenetére


PistiSan
addikt

Amint jön az OTA, meg fogom nézni!
Nálam is van néha gond gépelésnél, nem vészes, várom már hogy ki tudjam próbálni.

(#1831) Drizzt válasza TomPack (#1829) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem saját élmény, de írták XDA-s fórumon, hogy megint teljesen össze-vissza, van akinek javult, van akinek elúlt, van akinek romlott, van akinek meg nagyon rossz lett. Itt is írta valaki, hogy neki elmúlt, másvalakinek meg nem változott.

I am having fun staying poor.

(#1832) klevente


klevente
tag

Valaki tett már fel 4.4-et az LTE-re factory imageből?

(#1833) TomPack válasza Drizzt (#1831) üzenetére


TomPack
őstag

Akkor nekem szerencsém volt. Nektek nem tűnt még fel, hogy a Chrome nem zabàlja az akksit?! Nekem most 46%-on és első helyen a képernyő van, a màsodik helyen a Chrome 11%-al. Nem ehhez vagyok szokva. De lehet ez csak pillanatnyi üzemzavar nàlam!?

(#1834) Drizzt válasza TomPack (#1833) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem még nem jött az OTA, szóval nem tudok nyilatkozni semmiről. :)

I am having fun staying poor.

(#1835) zSSeli


zSSeli
tag

Touchscreen gond nálam megoldva a boot-ts10-lock.img-vel, álomérzékeny lett a gép. Asztalon fekve, tokban, akárhogy, nem tudtam halott érintést produkálni vele.
Ha valaki egyáltalán nem ért hozz, egy-két youtube videó alapján könnyel elsajátíthatja az adb kezelést, én is ma csináltam először, megéri..

(#1836) assemble


assemble
addikt

Nalam eddig sem nagyon voltak touch gondok, most sincsenek. Eddig semmi touch hibat nem vette eszre frissites ota.

(#1837) TomPack válasza Drizzt (#1834) üzenetére


TomPack
őstag

Miért vàrsz az OTA-ra? Google factory image miért nem jó? Alàbb belinkeltem hogyan lehet 3 perc alatt feltenni windows parancssorból. De van rà millió toolkit is.

(#1838) PistiSan válasza TomPack (#1837) üzenetére


PistiSan
addikt

Ha factory image-ből rakom fel, akkor minden adatom el fog feszni?
Olyan mint a gyári állapot, vagy inkább olyan mint az OTA frissítés?
Előbbire tippelek, ezért várom én is az OTA-t.

(#1839) TomPack válasza PistiSan (#1838) üzenetére


TomPack
őstag

Igen, elveszik minden.
OTA-utàn viszont ajànlott a factory reset, tehàt ugyanott leszel, ha megteszed.
Instabilitàsi gondok lehetnek a visszamaradt 'szemétből', jobb egy tiszta telepítés egy új rendszernél, mert ez verzió ugràs, nem csak egy szimpla frissítés. Làsd; csomó 4.3-ra írt alkalmazàs nem működik megfelelően.
Ezért csak opció a frissítési lehetőség, nem kötelező. Ha nagyon fontosak az adataid, jàtékàllàsaid, akkor mentsd le titanium-al, aztàn majd legfeljebb visszapakolod később, ha màr menni fog 4.4-alatt is.

(#1840) KZP válasza klevente (#1832) üzenetére


KZP
őstag

Igen. :K

(#1841) Hatii válasza PistiSan (#1808) üzenetére


Hatii
tag

Nekem ilyen volt. Első nexusom 3 nap után megadta magát. Nem kapcsolt be, nem reagált semmire. Rosszul esett volna, ha garanciáztatás bonyolult lett volna, de mivel itthon vettem, csak vissza kellett vinnem. Raktáron nem volt, 2 nap múlva már kezemben volt az új.
Egyébként másodikhoz képest is érezhető különbség volt. Az döcögős volt, akadozott. Folyamatosan újraindult, már ha tudott. Általában aközben is kifagyott már.
Szóval eddig is így gondoltam, ezek után meg főleg így gondolom, hogy ha megtehetem, akkor inkább itthon veszek ilyen kütyüket némi ráfizetéssel.

(#1842) klevente válasza KZP (#1840) üzenetére


klevente
tag

wipe-al tetted fel?

(#1843) KZP válasza klevente (#1842) üzenetére


KZP
őstag

Igen, full törlés a twrp-ben, aztán flash-all.bat. :))

(#1844) vackor22


vackor22
csendes tag

Sajnos a KitKat nálam sem szüntette meg a multitouch gondot! A kijelző érzékenysége érezhetően javult, 2-3 órás használat után sem produkált hibás érintést, beragadó billentyűt, stb... Több ujjas érintésnél azonban teljesen megkergült! (google earth szinte használhatatlan volt)
A jó hír azonban, hogy az xda-fórumos fix (boot-ts10-lock.img) orvosolta a problémát!!! Bár jobban örültem volna, ha ezt google-ék oldották volna meg helyettem...
(amúgy külföldön vásárolt 32gb-os wifis készülékről van szó)

(#1845) zSSeli


zSSeli
tag

na miközben a navibar-t próbáltam eltüntetni, hogy teljes képernyőben használhassam ismét a tabletet, a build.prop módosítás közben valami félrecsúszott és bootloop-ba estem :D laza 2 órás szórakozás után inkább újrahúztam az egészet, még jó, hogy már pár hete nem backupoltam semmit a tableten... így járnak a türelmetlenek (és bénák) :D

(#1846) szponzor válasza PistiSan (#1838) üzenetére


szponzor
senior tag

Az OTA csomag linkjét is megtalálod itt a fórumban, azt felrakva megmarad mindened.

(#1847) David3


David3
őstag

Járt már valaki úgy, hogy nem talált jelet a navigáciòs program? Próbáltam Sygic-csel, Be on road-dal, de nem volt jó... Újraindítás után viszont fél percen belül megtalálta magát.

Meg még valami: ha kilépek egy alkalmazásból, hirtelen eltűnik a háttér, mintha megakadna... Ilyennel találkozott valaki?

Ja, és még annyi, hogy OTA-n valakinél jelzett már a KitKat?

[ Szerkesztve ]

(#1848) Kyller válasza TomPack (#1839) üzenetére


Kyller
senior tag

Hali. Most próbálnék factory resetet 4.4-en a hivatalos google image-el. De amit linkeltél posztot a legutolsó parancs nem hajtódik végre, ezt írja ki:

checking product...
FAILED

Device product is 'flo'.
Update requires 'deb'.

Mi lehet a gond?

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1849) Zirowe válasza Kyller (#1848) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Rosszat szedtél le, flo a wifis.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1850) Kyller válasza Zirowe (#1849) üzenetére


Kyller
senior tag

Shit. Valóban (görög van a falóban... :O )
Kösz. Jól nem néztem hogy mit szedek le... :W

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.