Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) noname8922 válasza assemble (#550) üzenetére


noname8922
csendes tag

Igen egy év a gari. Egy Asus cuccnak sztem ha egy évig nincs baja akkor utána sem nagyon kell félni. Bár mint mindig előfordulnak kivételek :D csak ne az enyémnek legyen baja :D

(#552) Otisz válasza assemble (#550) üzenetére


Otisz
őstag

Vissza lehet keresni a másik topikban, hogy nekem még az első 7-essel volt problémám és utána pedig kálváriám az E-ben. 3 napon belül elromlott, de nem akarták cserélni, csak szervizbe küldeni. Én nem pénzt akartam vissza, hanem rápótolni, és elhozni egy drágábbat, de nem.
Volt ott vásárlók könyve, panasz tétele a fogyasztóvédelemnél, de semmi nem hatotta meg őket.
Konkrétan a 3G nem működött a készülékben. Hiába prezentáltam ott előttük, hogy ugyanaz a sim működik másik 2 eszközben is, csak nem akarták elhinni. Minden áron azt mondták, hogy rossz a VPN beállítás, azért nem látszik a 3G. VPN!!!
Ilyen analfabétákkal műszaki üzletben még nem találkoztam. Felhívták az Asus szervizt, hát sajnos ott sem voltak a toppon...hogy dolgozhatnak emberek olyan munkakörben, amihez halvány lila khm...izéjük sincs?
A legrosszabb, amikor egy műszaki analfabétával nem tudod elhitetni azt, amit neki kapásból tudnia kellene.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#553) assemble válasza Otisz (#552) üzenetére


assemble
addikt

Az is szep...
Mi lett vegul, szervizeltetted Asus-nal? Gondolom ott azert mar megoldottak :)

(#554) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Voltam ma MM-ben megnyomkondi ezt a kis csodát. Hát mit mondjak, lenyűgözött! Nekem minden tabbal a fényerő volt eddig a bajom. Hát ez virít mint egy angyal :D Ha lesz rá keret tuti ugrok rá! Hasonló tab 8"-ban nem várható mostanában?

• Honor Magic5 Pro •

(#555) Otisz válasza assemble (#553) üzenetére


Otisz
őstag

Gondoltak egyet, és a 3. napon a feleségemnek 2 óra huzavona után visszaadták a vételárat :U

(OO[IIII][IIII]OO)

(#556) HevonenKulli


HevonenKulli
tag

A btel-es 1+1év bolti gariról mi a véleményetek? Mit takar ez pontosan, és adnak e ők rendes számlát.

(#557) mbela69 válasza HevonenKulli (#556) üzenetére


mbela69
csendes tag

én tőlük vettem elég jó árban a 32 GB-os változatot (83+posta). Rendes számlát és kitöltött garanciajegyet kaptam (a töltő dugvillája szintén usákos, de küldtek hozzá adaptert így cseppet sem zavar)

(#558) hardverhudi


hardverhudi
tag

Sziasztok! :)
Valaki próbálta már OTG-vel egeret működésre bírni ?
nem akar működni :(

(#559) PistiSan


PistiSan
addikt

Sziasztok!

edigtalnál vettem a tabom, 16gb-os verzió, magyat töltőt kaptam hozzá, 2 éves asus gari papírral, számlával együtt!
Reggel írtam, hogy nagy nehezen sikerült elindítani, nap közben nyomkodtam egy kicsit, az igazi tesztet pedig itthon kapja. Sebességben szuper, kijelző nagyon jó! Próbáltam össze zavarni az ilyen touch hibát keresve, 2-3 újjal nem problémázott, 10-nál már volt egy pici anomália, de milvel főként 2-vel használom, engem ez nem zavar.
GPS... Most próblátam még ki, pár másodperc alatt talált jelet! Ez is nagyon jónak tűnik.... Eddig úgy érzem hogy jó tabot vettem, ajánlom mindenkinek.

ui: regeltem az asus oldalán, hozzá akarom adni mint saját termék, és nem tudom melyik kategóriába keressem az új nexust! Tablet nincs, az tuti! Magyar oldalon néztem.

(#560) szponzor válasza hardverhudi (#558) üzenetére


szponzor
senior tag

Nexus 4-gyel sem megy az OTG, mert nem tud elég áramot leadni. Vevő nélküli bluetooth-os egeret kell keresni.

(#561) hardverhudi válasza szponzor (#560) üzenetére


hardverhudi
tag

Nexus 4et tudtam,azt hittem javították azóta . Ugye a pendrive menni fog ? ha jól olvastam nexus media importer programmal.

(#562) szponzor válasza hardverhudi (#561) üzenetére


szponzor
senior tag

Nem vagyok benne biztos, hogy külső tápos USB hub nélkül menne...de azzal elvileg az egér is megy.

(#563) hardverhudi válasza szponzor (#562) üzenetére


hardverhudi
tag

az érdekes az hogy tápot mintha kapna,mert világít az egér :) még teszek egy újabb kört a Google-n hátha találok valami infót :) köszi!!!

(#564) assemble válasza PistiSan (#559) üzenetére


assemble
addikt

Eee Pad kategoriat keress, elozo verzio is asszem ott volt :)

(#565) mjos válasza Drizzt (#512) üzenetére


mjos
újonc

A többiekhez hasonlóan én is átalakítóval használom. Nem tudom, hogy nektek is feltűnt e, de nem 5V-os a töltő, hanem 5,2V.

mjos

(#566) KZP válasza hardverhudi (#563) üzenetére


KZP
őstag

Az előző Nexus 7-tel működik az egér rendesen, gondolom, ezen is kellene. Na, majd kipróbálom.

(#567) Otisz válasza hardverhudi (#561) üzenetére


Otisz
őstag

A pendrive működik nexus mediaval.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#568) hardverhudi válasza KZP (#566) üzenetére


hardverhudi
tag

Örülnék ha kipróbálnád :) ugyanis új a kábelem szval az is lehet rossz :)

Otisz: Köszi :R

mjos: Egyszer már írtam hogy másabb az USA töltőfej értékei 5.2V és 1.35 A, de az asus honlapja szerint 5V és 1.35A.

[ Szerkesztve ]

(#569) KZP válasza hardverhudi (#568) üzenetére


KZP
őstag

Működik az egér. :K
Nekem Edigitalos, talán Concorde-hoz való OTG kábelem van.

(#570) hardverhudi válasza KZP (#569) üzenetére


hardverhudi
tag

Köszi szépen :R Meg fogom próbálni másik kábellel.

(#571) Otisz válasza KZP (#569) üzenetére


Otisz
őstag

Nekem is ugyanaz :D

Viszont gondolkodok egy ilyen vételén:

Hozzá meg egy micro pendrive-ot:

Így nem lötyög, meg kevés helyet foglal :)

(OO[IIII][IIII]OO)

(#572) Kyller válasza Otisz (#571) üzenetére


Kyller
senior tag

És ennek mi a neve, és honnan lehet beszerezni?

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#573) Otisz válasza Kyller (#572) üzenetére


Otisz
őstag

OTG például.

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#574) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Valaki használ kijelzővédő fóliát a tablethez? Egyáltalán van értelme? Vagy megteszi egy valamirevaló tok is?

Előre is köszönöm a választ!

Egy reménybeli új tag :)

(#575) Kyller válasza Faresz29 (#574) üzenetére


Kyller
senior tag

Szerintem egy tok simán elég. Gorilla glass van rajta, szóval nem fog egy swipe-tól karcolódni :D

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#576) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Köszi!

Esetleg valaki ajánlhatna valami igazán minőségi tokot /e bay-ről/
ami már bevált, vagy csak márkát, hogy mit nézzek...

(#577) szponzor válasza Faresz29 (#576) üzenetére


szponzor
senior tag

Poetic Slimline vagy a Nilkin-nek van hasonló tokja.

(#578) hardverhudi válasza Faresz29 (#576) üzenetére


hardverhudi
tag

Én ezt rendeltem meg: [link]
A Nilkin-ről csak jót hallottam és fel is ébreszti a tabot ha felhajtom. Ha megjön többet tudok mondani.

Szerk: A poetic tetszett nekem is,sajnos csak USA seller-eseket találtam drága postaköltséggel :)

[ Szerkesztve ]

(#579) Faresz29 válasza hardverhudi (#578) üzenetére


Faresz29
aktív tag

Szia!

Én is néztem a Nilkin tokokat!
Jó minőségűnek tűnik, és árban sem veszélyes...

Ha megkaptad, kérlek írj majd róla, kíváncsi leszek, milyen minőséget lehet kapni "ennyi" pénzért!!!

Várom a beszámolódat!

(#580) hardverhudi válasza Faresz29 (#579) üzenetére


hardverhudi
tag

Mindenképp megosztom a tapasztalatokat :)

(#581) Kyller válasza szponzor (#577) üzenetére


Kyller
senior tag

Én ezt rendeltem: [link]

Nem néz ki túl minőséginek, viszont nekem csak az kell hogy tudjam ide-oda hurcibálni, anélkül, hogy sérülne:)

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#582) Faresz29 válasza Kyller (#581) üzenetére


Faresz29
aktív tag

Szia!

Ez sem rossz.. És olcsó is!!!

Minősége milyen?

(#583) Drizzt válasza Kyller (#575) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szerintem a tok is tok felesleges. 3. tabom lesz a Nexus 7 2013, de eddig az elozo ketton se volt tok soha, megse lett semmi bajuk.

I am having fun staying poor.

(#584) Kyller válasza Drizzt (#583) üzenetére


Kyller
senior tag

Elhiszem, de én sokkal szívesebben hordom egy tokba pl az utcán, mint hogy csupaszon. Ez az én paranoiám.

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#585) Otisz


Otisz
őstag

Én Nilkin tokot veszek hozzá, mert a telefonomon is az van, és eszméletlen jó minőségű, a fogásáról nem is beszélve. Már csak a tartó funkciója miatt is megéri.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#586) assemble válasza Kyller (#575) üzenetére


assemble
addikt

"Gorilla glass van rajta"

Ez biztos? Hivatalos oldalon csak annyit irnak, hogy Corning.
Elozon is asszem csak valami Corning Fit volt ami kicsit gyengebb elvileg. Mondjuk azt is folia nelkul hasznaltam es karcmentes.
Egy neopren tokom van hozza amibe bedobom ha viszem valahova (hogy meg se utodjon/karcolodjon hozza mindennek ami epp a taskaban van), allando tok nekem felesleges lenne ra, dobalni nem szoktam :)

[ Szerkesztve ]

(#587) pampika válasza assemble (#586) üzenetére


pampika
őstag

a corning gyártja a gg-t ;)
de valóban nem nagyon van infó arról, hogy melyik generációt alkalmazzák :(

[ Szerkesztve ]

(#588) assemble válasza pampika (#587) üzenetére


assemble
addikt

Tudom, de mast is gyart, lasd: Corning Fit...

[ Szerkesztve ]

(#589) noorbertt válasza hardverhudi (#578) üzenetére


noorbertt
őstag

Ezek a tokok hogyan ébresztik fel? Benyomja a bekapcs gombot?

(#590) assemble válasza noorbertt (#589) üzenetére


assemble
addikt

Dehogy :) Magnes van bennuk, amit a keszulek eszrevesz ha csatlakozik/levalik.

[ Szerkesztve ]

(#591) hardverhudi válasza noorbertt (#589) üzenetére


hardverhudi
tag

Igen mágnessel, így minden helyzetben védi is a kijelzőt :)

(#592) noorbertt


noorbertt
őstag

hm:) A mágnes nem tesz kárt benne? vagy az a régi módi?

köszönöm amúgy

szerk. Nexus 4 re is van ilyen vagy ez csak taboknál jellemző?

[ Szerkesztve ]

(#593) hardverhudi válasza noorbertt (#592) üzenetére


hardverhudi
tag

Nexus 4re szerintem nincs, nem hiszem hogy kárt tenne benne annyira nem erős mágnes. :)

(#594) Otisz


Otisz
őstag

Egyre jobban tetszik ez a kis kütyü.
Kipróbáltam egy usb-s egérrel, és működik :)
Wireless billentyűzeten gondolkodom még - magyar kiosztásún.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#595) Otisz válasza Otisz (#594) üzenetére


Otisz
őstag

Tud valaki ajánlani hozzá wireless billentyűt? Csak HUN kiosztással jöhet szóba.
Néztem a Samu KBD1500-at, de nem biztos hogy együttműködnek.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#596) assemble válasza noorbertt (#592) üzenetére


assemble
addikt

Nyilvan nem tamogatna a tab a megoldast ha kart tenne benne. Illetve ha valami brutal nagy magnessel probalkozol az mar lehet h nem tesz jot neki, de sztem erre keves az esely.
Telok sztem se tamogatjak, elozo N7 tamogatta meg, meg N10 is tamogatja asszem, szoval Nexus tabok mind tamogatjak.

(#597) JSaN


JSaN
addikt

Sziasztok
Lassan 1 het hasznalat utan egyre jobban szeretem ezt a nexust, jobbat sem talalhattam volna a 7 colos kategaroiaban. HD kijelzo mindent ut, fenyero brutalis ha maxra van tolva.
Egy komolyabb tokon elgondolkodtam en is, amirol fent is beszelgettetek.
a gps nalam tokeletes.
tapicskolasnal normal hasznalatnal egyatalan nincs anomalia, teszt progiban is csak ha 5-6 ujal egy helyre van huzva de ki az aki igy hasznalja?
Ujabb erdekeseget vettem eszre, kromban netezes kozben neha egy pillanatra feher negyzetek villanak be. Ez nalatok is elojon? Mondjuk en nem agodom mert olvastam a regi nexusnal is sokaknal elojon akik frisitettek 4.3ra, szal szoftveres dolog lesz majd javitjak.
Gondolkodok egy ceruzan is, mi a kulonbseg a rugos tapadokorongos es a sima gömb vegu cerkak kozott?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#598) Drizzt válasza JSaN (#597) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem is van ilyen, a régi Nexuson a 4.3 óta, szóval engem is most megnyugtattál. A fehér négyzetes dologra gondolok Chrome-ban.

Amúgy az enyém is megvan már, pénteken megyek tesómékért a reptérre. Nameg a tabletért is. :D

I am having fun staying poor.

(#599) assemble


assemble
addikt

Slimport-hdmi adaptert vett mar valaki hozza?
Ugy olvasom, hogy az Analogix gyartja a "hivatalos" cuccot amivel tuti jol mukodik, gondolom azt erdemes akkor venni hozza.
Sztetek honnan erdemes beszerezni?
A hivatalos oldala az Amazon UK-ra iranyit:
[link]
24 fontert van kiirva, a szallitas nem tudom mennyi, ez igy kb korrekt ar sztetek?

Meg lehet, hogy akkor mar USB OTG kabelt is rendelnek, azok eleg olcson mennek ahogy latom, csak van egy rakas fajta. Van ennek tobb fajtaja, mindegyik mukodik vele vajon? Milyet erdemes sztetek?

(#600) hardverhudi válasza assemble (#599) üzenetére


hardverhudi
tag

Én ezt az OTG kábelt vettem : [link]
Sajnos nem működik se egérrel se pendrive-val,pedig a media importer-t is megvásároltam hátha segít.
Az érdekessége az hogy világít a pendrive is és az egér is de ennél többet nem érek el :)

Így hogy nem működik szerintem kerüljétek ezt, ki fogok próbálni egy másik fajtát.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.