Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) assemble válasza Land (#5999) üzenetére


assemble
addikt

Nekem valami ilyesmi van, perfekt.

(#6002) Land válasza assemble (#6001) üzenetére


Land
veterán

Haver enyémet rádugta és nem működött, de a telefonja vitte az OTG-t...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6003) Nefretic


Nefretic
csendes tag

Megvettem a készüléket. 2 buta kérdésem lenne:
- lépésről lépésre frissítsem a 4.4es rendszert 6ra, ahogy felajánlgatja a tablet, vagy rögtön töltsem le a 6ost külön?
-refurbished termék, van valakinek jó tanácsa miket ellenőrizzek le, mi szokott az általános hiba lenni ennél a készüléknél?
Köszi a segítséget!

(#6004) Nefretic


Nefretic
csendes tag

Persze rootolás nelkül, ha úgy ki lehet kerülni a lepcsős update-elést :)

(#6005) Keem1 válasza Land (#6002) üzenetére


Keem1
addikt

Ott valami más gond lesz, nem a kábel. Stock rom? Vagy valami kotyvasztott? Legfrissebb 6.0? (valami korábbi verzióval nem ment alapból az otg, csak root plusz segédprogrammal, de 6.0 már tutira gyárilag viszi)

(#6006) #70516736 válasza Land (#6002) üzenetére


#70516736
törölt tag

A 6.0 - n megy az otg
Egy astrum otg card readerrel próbáltam

(#6007) Land válasza #70516736 (#6006) üzenetére


Land
veterán

Hétvégén radobjuk a 6-ost.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6008) net91


net91
senior tag

Nekem nem jelez 6-ra frissítési lehetőséget.
Viszont jelez egy system update-tet, amelyet hiába telepítek, utána ismét feldobja.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#6009) assemble válasza net91 (#6008) üzenetére


assemble
addikt

Akkor valszeg nem sikerul telepiteni, pl mert modositva van a rendszer (root, stb).
Factory image restore-ral rakd fel a 6.0-t, az mindig mukodik, es bombabiztos.

(#6010) net91 válasza assemble (#6009) üzenetére


net91
senior tag

Teljesen gyári állapotba van, ajándéknak van megvásárolva.
A factory image restore módszert sajnos nem ismerem. :F

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#6011) Delerium válasza net91 (#6010) üzenetére


Delerium
senior tag

Frissítsd addig amíg már nem talál többet, OTA-n keresztül jó pár óráig el fog tartana, én is így csináltam.

"I fight for the Users"

(#6012) net91 válasza Delerium (#6011) üzenetére


net91
senior tag

Azt csináltam!
OTA-n frissítettem 5.1-ig, itt feldobott egy system update-t, amelynek végig megy a frissítése.
Ennek ellenére ezt a frissítést utána ismét feldobja.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#6013) #70516736 válasza net91 (#6012) üzenetére


#70516736
törölt tag

Nekem 3 db 5.1.1 feissitést adott mind más méretű volt utána jött a hatos

Amúgy a telókhoz képest elég jól bírja az aksi
Zhh

[ Szerkesztve ]

(#6014) net91 válasza #70516736 (#6013) üzenetére


net91
senior tag

javítva

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#6015) net91


net91
senior tag

Megoldódott a problémám, leírom hátha ezzel másnak is segítek.
A probléma az volt, hogy nem tudtam az 5.1.1-ről tovább lépni, mivel egy "android system update" frissítést dobott fel folyamatosan, ami nem tudott települni.
Mint később kiderült, az volt a probléma, hogy nem voltam fejlesztő. Miután fejlesztővé váltam, már dobta is fel a 6-os verziót, amely azonnal fel is települt.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#6016) Maxximus


Maxximus
őstag

Most akciós 7 dolcsi. Nekem 3 hét alatt megjött. SlimPort To HDMI HDTV Adapter Connector w/USB For Google Nexus 4 5 7

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#6017) Maxximus válasza Land (#5999) üzenetére


Maxximus
őstag

OTG + Nexus Media Importer vagy TC

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#6018) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

Szevasztok srácok!

Lenne egy nagyon noob kérdésem. Magyar szótárt hogy lehet előcsalni? Vagy telepíteni kéne? Elmúlt 4 évben wp-t használtam, ott meg volt gyárilag.

Köszi előre is a segítséget.

(#6019) Keem1 válasza zsoltyyy (#6018) üzenetére


Keem1
addikt

Ez a használt billentyűzet apptól függ. De többnyire ugyanott kell keresni. Beállítások - Bevitel és nyelv - (billentyűzet), itt pedig már megtalálod a szótár beállításait. Én Gugli billt használok, ott van külön hozzá menü, szerintem a Samsung vagy a Swiftkey esetén is errefelé kell keresgélni.

Feltéve, ha jól értettem, és a billentyűzet autocomplete beállításait keresed, és nem mondjuk valami angol-magyar szótár appra gondoltál :D

[ Szerkesztve ]

(#6020) zsoltyyy válasza Keem1 (#6019) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Igen, autocorrect-re gondoltam. Gyári bill appot használok. Nekem kb semmit nem ajánl fel. Olyat meg 1x se, hogy pl leírok valamit ékezet nélkül és kijavítaná ékezetesre.

(#6021) Keem1 válasza zsoltyyy (#6020) üzenetére


Keem1
addikt

Közben most esett le, hogy mi a Nexus 7 topikjában beszélgetünk, nem az S4-ében :DDD
Öööö.. a Gugli bill jelenleg nem tud magyarul, hivatalosan már igen, gyakorlatilag nem. Ha nagyon kell a javítás, akkor Swiftkey. Én együtt tudok élni vele, mert amúgy nagyon szeretem, nexuson és s4-en is a gugli billt használom.
Jelenleg csak a saját magad által hozzáadott szavakkal segít, mással nem :(

[ Szerkesztve ]

(#6022) zsoltyyy válasza Keem1 (#6021) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Jó, akkor nem én voltam a béna, hanem a google. ;]
Megpróbálom ezt a swiftkey-t, köszi a tanácsot.

Azért ezt elég érdekesnek tartom, h képtelenek belerakni... Na mind1, legalább van lehetőség a pótlására. :DDD

(#6023) hjanos1


hjanos1
senior tag

Sziasztok!

Klasszikus meghalt a belső tárhely hiba, Google logonál nem megy tovább, flashelni nem lehet.
USÁból vásárolt gép, itthon nem szervizelik.
Mit lehet vele ilyenkor tenni?
Nem gond az alaplap kicserélése, csak kéne egy hely, ami megbízható és ahol jó áron van.
Van valakinek ilyennel tapasztalata?

KöszI!

The Factory Must Grow

(#6024) Keem1 válasza hjanos1 (#6023) üzenetére


Keem1
addikt

Nggabit keresd meg.

(#6025) assemble


assemble
addikt

6.0.1 kint

(#6026) ittakary


ittakary
nagyúr

Nova Launcher Prime most csak 125Ft... sokkal sokkal jobb mint a gyári

(#6027) #41133696 válasza ittakary (#6026) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, ez a harmadik, a Next Launcher 3D Shell és a TSF Launcher 3D Shell után :K

(#6028) assemble


assemble
addikt

Lock screen-rol a double tap power kamerat indit 6.0.1-el :)

(#6029) Mezcal


Mezcal
addikt

Rootolt gépre hogy lehet feltenni a 6.1-et úgy, hogy ne kelljen úra rakni a rendszert?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#6030) assemble válasza Mezcal (#6029) üzenetére


assemble
addikt

6.1-re meg sehogy, mert olyan meg nem jott ki :)
Amugy pl valami ilyesmi alapjan lehet probalni (n5-hoz irtak, de gondolom atirva a megfelelo reszeket n7-en is mukodnie kene) : [link]

[ Szerkesztve ]

(#6031) ittakary válasza Mezcal (#6029) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nexus Root Toolkittel betallózod is kiveszed a pipát a WIPE elől

(#6032) Teagol


Teagol
aktív tag

Gyári 6.0. Gratulálok!

(#6033) ittakary válasza Teagol (#6032) üzenetére


ittakary
nagyúr

folyamatosan ezt csinálja?

nekem soha nem volt még ilyen :)

(#6034) Keem1 válasza Teagol (#6032) üzenetére


Keem1
addikt

Gondolom factory reset megvolt és úgy csinálja ezt...

(#6035) #41133696


#41133696
törölt tag

(#6036) #41133696 válasza #41133696 (#6035) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ugyanúgy mint az elődje ez is főleg itthon lesz használva. A 2012-es verzióhoz nekem van dokkolóm, viszont ehhez már ilyen nem volt szükséges, azonban én szeretnék neki valami állványt, amin miközben megy a TV Stream, olyan betekintési szögben nézhetem kb mint az elődjét. Milyen megoldást tudnátok erre javasolni?

(#6037) SkyLaci


SkyLaci
őstag

Sziasztok
Az öcsém a héten vásárolt egy nexus 7-et (16GB, edigital)
Frissítés után egy furcsa bugra figyelt fel a kijelzőn, egy sávban nincs összhangban a képfrissítés a kijelző többi részével.
videó a hibáról

Ismert hiba, találkoztatok már vele? Van szoftveres megoldás, vagy vissza kell vinni?

[ Szerkesztve ]

(#6038) ittakary válasza SkyLaci (#6037) üzenetére


ittakary
nagyúr

előfordult már ilyen hiba

próbálkozhattok gyári visszaállítással, esetleg újratelepítéssel, de szerintem a legegyszerűbb az ha visszaviszitek :) no meg azért is, mert kétlem hogy szoftveres a probléma

(#6039) Teagol válasza Teagol (#6032) üzenetére


Teagol
aktív tag

Megoldódott.

A hiba: csak az áruház alkalmazás futott.
Kerestem benne valamit, amikor megpróbáltam szűrni a listát, mindig kilépett.

Megoldás: újra indítás. :W

(#6040) #41133696 válasza #41133696 (#6036) üzenetére


#41133696
törölt tag

A következő lenne az elképzelés:

Nexus 7 2013 - Rajta Filmbox Live, Mindig TV, TV GO előfizetéssel , Youtube Streammel-, és ehhez kellene egy megbízható HDMI kábel, hogy:

" Alul középre került a microUSB-aljzat, mely SlimPort-támogatással rendelkezik, azaz megfelelő átalakítóval USB-hoszttá lehet varázsolni, illetve akár HDMI-, DVI-, VGA- és DisplayPort-csatlakozóvá is lehet változtatni."

Hozzá tudjam csatlakoztatni a Philips 237E3QPHSU monitoromhoz.

A billentyűzet nem gond, mert az már a 2012-es Nexus 7 alatt is megvolt, az egérrel együtt, egy Rapoo E6100 Blade Hun Bluetooth billentyűzet és egy GIGABYTE M7700B Bluetooth egér párosával oldva

Hangfalnak egy Genius SP-M150-et használnék szintén az előző Nexus-tól örökölve.

Viszont az a kérdés, hogy a vezeték nélküli töltést hogyan oldjam meg? Van e olyan erre alkalmas töltő amivel egyszerre úgy tölthetem és használhatom, hogy a folyamatos Streamet táplálni bírja úgy energiával, hogy egyáltalán nem merül közben az akkumulátor? N7 2012-nél a dokkoló ezt megoldotta.

Aztán még lenne egy ilyen része is a dolognak, hogy nálam az N7 2012 a dokkolón éjszaka mutatta az időt, és az időjárást is:

Van e mód, hogy ez is működjön?

[ Szerkesztve ]

(#6041) assemble válasza #41133696 (#6040) üzenetére


assemble
addikt

Szoval ha jol veszem ki, lenyegeben minden megoldott, csak annyi hianyzik, hogy ki tudd kotni hdmi-re, mikozben toltve van es kap annyi aramot, hogy ne meruljon?
Az osszes slimport adapter amit lattam hozza olyan, hogy belemegy egy tolto is, ami tolti kozben a cuccot, de a legjobb a gyari adapter, ami asszem nagyobb sebessegu toltest is tamogat: [link]
Amugy van valami hivatalos dokkolo hozza, de ovatosan, m
ert megoszlanak a velemenyek rola ahogy latom: [link]

Daydream-re sztem biztos van valami megoldas, legalabbis gyari ficsor volt mar 4.0 idejen is...

(#6042) zedorf4


zedorf4
csendes tag

Sziasztok!
Ma vettem egy 32GB Wifi + LTE Refurbished készüléket. Wifin 5.1.1-ig frissítette magát, de itt még néhány javító frissítés után nem dobja a 6-ost. Az előzőekben írt fejlesztői lehetőségek is be van kapcsolva. Mi lehet a gond?
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#6043) Keem1 válasza zedorf4 (#6042) üzenetére


Keem1
addikt

Az, hogy ne OTA-n tedd fel a frissítést, hanem factory image-ből így:

1.) Factory reset
2.) ROM telepítés image-ből
3.) Factory reset
4.) Használod

(#6044) Mezcal válasza SkyLaci (#6037) üzenetére


Mezcal
addikt

Ismert hiba, nekem is ilyen. Egy újraindítás után megszűnik, de csak ideiglenesen. Vagy újraindítgatod, vagy cseréled.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#6045) zedorf4 válasza Keem1 (#6043) üzenetére


zedorf4
csendes tag

Köszönöm a választ! Valahol le van ez írva részletesebben? Közben a gmail beállítása közben lefagyott, majd újraindult. A bootolás közben újrafagyás majd újraindulás. Legalább 20 percig ezt csinálta, semmire sem reagált(közben hívtam az asust, de nem vették fel). Majd egyszer csak beindult... Hát nem tudom, most mi legyen...

(#6046) #41133696 válasza assemble (#6041) üzenetére


#41133696
törölt tag

"Szoval ha jol veszem ki, lenyegeben minden megoldott, csak annyi hianyzik, hogy ki tudd kotni hdmi-re, mikozben toltve van es kap annyi aramot, hogy ne meruljon?"

Pontosan. Töltőn egyébként is csak itthon lenne, mert a pár órás kiruccanásaimat a 2012-es verzió is mindig kibírta az elmúlt csaknem 3 évben :)

Viszont Magyarországról szeretném beszerezni a cuccot, és újonnan a garancia miatt.

[ Szerkesztve ]

(#6047) #41133696 válasza #41133696 (#6046) üzenetére


#41133696
törölt tag

Itt lehet kapni:

ASUS Dokkoló Nexus 7 (2013)-hez.

Egyébként a Nexus 7 2012-höz is itt vettem :)

[ Szerkesztve ]

(#6048) #41133696 válasza #41133696 (#6047) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez megrendelve:

(#6049) assemble válasza #41133696 (#6046) üzenetére


assemble
addikt

Ez a hivatalos magyar oldala a slimport-nak (igy hivjak a tablet altal tamogatott hdmi kimenet szabvanyt) : [link]
Es ha ramesz az oldalon a HDMI adapterre, ugyanarra a linkre iranyit, amit az elobb beirtam az amazon uk-n, a hivatalos SP1004 modellre. (van amugy 4k-s verzio is, nem tudom ez kompatibilis-e a mi tabletunkkel is, szerintem annak kene lennie)
Szoval ez a hivatalos modja, en is onnan rendeltem, 1 het alatt ideert sztem, tudod itthonrol is ervenyesiteni a garanciat. Persze az is jo, ha itthon talalod meg egy boltban ugyanezt a hivatalos adaptert (SP1004 legyen a tipusa, arra figyelj, voltak regebbi, kevesbe jo valtozatai is), de szerintem nem valoszinu hogy megtalalod itthon, vagy ha meg is talalod, sztem nem lesz olcsobb.

Illetve ha megrendelted a dokkolot, ugy latom azon mar van hdmi kimenet alapbol, szoval akkor gondolom slimport adapter ugy kulon nem is kell mar.. :)

(#6050) #41133696 válasza assemble (#6049) üzenetére


#41133696
törölt tag

A dokkolót megrendeltem, így 4-ből 3 dolog megoldva:

- Folyamatos töltés - kipipálva
- Dokkolók által nyújtott megtámasztás - kipipálva
- HDMI port kipipálva.

Viszont kábel az nem jár hozzá. Milyen kellene? Mint ez például?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.