Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Cobra87


Cobra87
csendes tag

Hosszu erintesre hogy reagal? ( ikonok mozgatasa pl)

(#252) Peat;) válasza Zirowe (#247) üzenetére


Peat;)
veterán

Telefon fronton én meguntam a root és room cserélgetést. Kész terméket szeretnék vásárolni nem olyat amit én fejezek be, akkor sem ha pár perces a munka. (a garanciavesztés - írásban legalábbis - terhe mellett)
Én elvárom hogy alapból tudja ezt, ha nincs ilyen termék 2014 felé közeledve akkor így jártam, nem ismerem a technikai hátterét hogy az android miért ilyen. Remélem azért változik majd a helyzet.

(#253) haxxika válasza Cobra87 (#251) üzenetére


haxxika
senior tag

Nálam működik rendesen.

u.i.: ha legközelebb 2 posztot nyomsz 5 percen belül használd a szerkesztés gombot! :)

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#254) Zirowe válasza Peat;) (#252) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha jól tudom wp8 egyáltalán nem támogatja az otg-t, ios-nál is korlátozott, ntfs nincs.

Akkor gondolom telefon nélkül maradsz.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#255) thomasa válasza Phoenixy (#219) üzenetére


thomasa
senior tag

Ez a rablás, mindenki a szegény végfelhasználón akar nyerészkedni.

(#256) honfoglalo


honfoglalo
senior tag

Miért nem lehet normális, esztétikus, az iPad Minihez hasonló káva ezen is? Vártam, hogy talán javítják az előző verzióhoz képest.
Szerintem borzasztó nagy hiba és nagyon gagyinak tűnik, ocsmány ez a vastag keret..
Persze az ára kedvező, de ez az elszíneződés a gagyi kávával számomra elveszi a termék vonzerejét. Nagyon várom, hogy végre kijöjjenek egy iPad-del formában és kivitelezésben is versenyezni képes Android tablettel 7-8 colon, akár valamivel drágábban is. Persze nyilván így többet el lehet adni, hogy olcsóbb, de egyben gagyibb is. :U

(#257) Aftereffect


Aftereffect
tag

Ha Youtube engedi, miért nem full Hd a videó? :F

Hogy ne lehessen látni a feliratokat a teló menüjében? Vagy nincs hozzá megfelelő hardveretek???? :U

(#258) Drizzt válasza Sonja (#229) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Bocs, akkor elneztem.

I am having fun staying poor.

(#259) petipetya válasza honfoglalo (#256) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mi az az Ipad?

"nincs rá lezsóidő"

(#260) csaszi72 válasza regnilreg (#242) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:K
Legalabbis a Hüvely 701-es MediaPadjan iztosan.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#261) cirx válasza petipetya (#259) üzenetére


cirx
senior tag

én is ezen a tabon gondolkodom, de ez a kijelzőprobléma most elbizonytalanított!
sajnos egyes felhasználók hiába telepítik a JSS15Q frissítést, a probléma ugyanúgy jelen van!

valaki valami friss infót nem tud erről?

S23 GREEN

(#262) #16820480 válasza Zirowe (#254) üzenetére


#16820480
törölt tag

A W8RT elvileg tudja az otg-t, miintha valamelyik topikban láttam volna. illetve elég ciki lenne, ha nem tudná az ntfs-t.

[ Szerkesztve ]

(#263) Zirowe válasza #16820480 (#262) üzenetére


Zirowe
nagyúr

ő akkor már telefon frontról beszélt. :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#264) #16820480 válasza Zirowe (#263) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ja, hát az kellemetlen :) Amúgy nem volt valami olyan hír, hogy a WP8 meg W8rt össze lesz vonva?

[ Szerkesztve ]

(#265) Zirowe válasza #16820480 (#264) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Passz, nem nagyon követem azt a frontot. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#266) Roxbury válasza cirx (#261) üzenetére


Roxbury
őstag

Garanciális. Kapsz egy újat teljesen ingyen. :)

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#267) cirx válasza Roxbury (#266) üzenetére


cirx
senior tag

az ok csak közben megy az idő! visszaküldöm, próbálgatják, bírálják, küldenek egy újat!
gondolom nem 3 nap alatt megy végbe a transfer! :D

S23 GREEN

(#268) PistiSan válasza cirx (#267) üzenetére


PistiSan
addikt

Pont ezért gondolom én is úgy, hogy helyben fogom megvenni, trükközés nélkül, 20K+ költséggel akár. Akármi baja lesz, 2 évig akármikor kereshetem vele az árusító helyet.
Bár még várok vele, hogy a touch, és gps probléma egyértelműen megoldott legyen, addig pedig hát ha csökkennek itthon is az árak.

(#269) Izzé válasza honfoglalo (#256) üzenetére


Izzé
őstag

Parancsolj! Androidos iPad Mini klónok olcsón...

(#270) Cobra87


Cobra87
csendes tag

Na megvedtem. Problema nincs az erintőkijelző vel. :)

(#271) haxxika


haxxika
senior tag

Mindenki ezen a káván van kiakadva, hogy ilyen széles. Márpedig mikor fekvőbe van a tab, fogom a kezembe és nem kell azon vacakolni, hogy hozzáér véletlen az ujjam a kijelzőhöz, szóval csak van értelme.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#272) joey04 válasza Cobra87 (#270) üzenetére


joey04
titán

így nézted?
271: ez nem indok, szoftveresen megoldható. ettől még nem dealbreaker a dolog persze.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#273) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Körömmel szerelhető... [link] ;)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#274) #16820480 válasza joey04 (#272) üzenetére


#16820480
törölt tag

Meg, viszont akkor nem működnének az oldalról behúzós gesztusok, mitn a Chrome-ban a lapozás, vagy akár a PIE controls, ribbon.

(#275) joey04 válasza #16820480 (#274) üzenetére


joey04
titán

na majd megnézem ezt ipad minin, mert az ios 7-ben is így lehet visszalépni a gyári felületen. érdekes lesz, de ezek szerint biztos van megoldás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#276) joey04 válasza joey04 (#275) üzenetére


joey04
titán

btw még szoftveres trükk nélkül is le lehetne vágni a felét. plusz ugye a swipe mozdulat meg a szimpla tartás között szvsz különbséget tud(na) tenni a rendszer. nem kell teljesen figyelmen kívül hagynia az érintéseket.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#277) #16820480 válasza joey04 (#276) üzenetére


#16820480
törölt tag

Lehet, hogy meg lehetne oldani. Mondjuk engem nem zavar a keret, az első generációst is kényelmes fogni így. Azt jobban sajnálom, hogy nem lett 8,0-8.5" a képernyő mérete. Sokat dobott volna a használhatóságon.

(#278) joey04 válasza #16820480 (#277) üzenetére


joey04
titán

Az igaz. 8" jobb lett volna szerintem is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#279) Sonja válasza #16820480 (#277) üzenetére


Sonja
veterán

Az az új LG tab lesz akkor. 8.3"-os hasonló hardware (1920x1200 IPS, 1.7GHz-es Snapdragon 600, 2GB RAM). :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#280) klevente


klevente
tag

Hello! Hülye kérdés következik:
Szerintetek hogyan tudom egyszerűen beszerezni a tokot amit google playen árulnak hozzá? Néztem amazont, ebayt, de nem nagyon találtam. Ha esetleg valaki tud valamit akkor írjon. Köszi!

(#281) GabeTheWhite válasza klevente (#280) üzenetére


GabeTheWhite
tag

én ezt vettem meg most hozzá, várom h jöjjön

(#282) #16820480 válasza Sonja (#279) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, hardvereen tökéletes, csak sajnos az LG szoftverét tették rá :(

(#283) cirx válasza Cobra87 (#270) üzenetére


cirx
senior tag

hol vetted? :)

S23 GREEN

(#284) bacchus78 válasza cirx (#283) üzenetére


bacchus78
csendes tag

Ez a dolog h a hatlap nem leszedheto,azt foglalja magaban h az akksit se tom kicserelni ha az kinyiffan?!
Mert ha igy van akkor az 1 nagyon unszimpatikus dolog... :(
Eljen a fogyasztoi tarsadalom!

[ Szerkesztve ]

(#285) Csigger


Csigger
őstag

Nagyon jó kis tablet lett ebből, én most értem el arra a pontra, hogy az iPad Minit ki fogom kukázni és ez jön majd a helyére.

Apple and Android user

(#286) Crucio válasza bacchus78 (#284) üzenetére


Crucio
aktív tag

Fogyasztói társadalom nélkül nem volna se interneted, se számítógéped, és a leszedhetetlen hátlapok miatt sem kell aggódni, de ha összefogtok, sok fogy. társ. ellenzők, akkor valahol lehet hogy létrehozhattok egy feudális államot

(#287) bacchus78 válasza Crucio (#286) üzenetére


bacchus78
csendes tag

Gratulalok hozza h te meg orulsz is annak,h 1feszt koltheted a penzed olyan termekre aminek epp lejart a gariideje!
Sztem a netet meg a szamitogepet sem a fogyasztoi tarsadalom hozta ossze,de ha megis kerlek vezesd le!
Magyarorszagon az akksira tobbnyire csak fel ev gari vonatkozik(hiaba szol a keszulekre 2 ev),tehat ha nincs szerencsed es epp a 7-ik honapban mondja fel veszel 1 ujat?!

(#288) PistiSan válasza bacchus78 (#287) üzenetére


PistiSan
addikt

Linkelt valaki itt egy videót, ahol leszedik a hátlapot, vagy az a régi nexus volt?
Bár volt felette bőven kábel.... nem biztos hogy nyugodt szívven fognák neki szétszedni.

Egyébént mennyit bír ez ilyen eszköz egy töltéssel, nap közben nyomkdom 2-3 órát.... akkor készenlétben bírhat 2 napot is ennyi hasznáalt mellett? Tudom, sok mindentől függ, általánosságban lennék rá kíváncsi.

(#289) assemble válasza PistiSan (#288) üzenetére


assemble
addikt

2-3 ora hasznalat/nappal sztem siman eldocog 2 napig, akkor talan nem ha a legdurvabb grafikaju jatekokkal jatszol max fenyeron vagy ilyesmi.

(#290) Peat;) válasza bacchus78 (#287) üzenetére


Peat;)
veterán

A fél éves akksi gari akkor vonatkozik egy termékre szerintem ha az tartozékként van feltüntetve, mely tehát a fogyasztó által cserélhető a gyár által biztosított másik darabra bármikor.. Ettől függetlenül ha egy tablet/telefon akksija nem tönkremegy hanem begyengül, akkor az lehet hogy az "így jártál" kategória, ezt nem tudom. De nem hallottam sokszor ilyet márkásabb termékeknél, ellenben a kínai tableteknél ez mindennapos, de azok úgy vannak tervezve hogy fél-egy évente vegyél újat. Elég megnézni a hazai átcímkézett kínai termékkínálatot, havonta okádják ki a "termékeket".

[ Szerkesztve ]

(#291) cirx


cirx
senior tag

kérdezném a fórumozó nexus 7 (2013) tulajokat, jelentkezett e náluk kijelző vagy gps probléma?

[ Szerkesztve ]

S23 GREEN

(#292) PistiSan válasza assemble (#289) üzenetére


PistiSan
addikt

Inkább netezni használnám, játékra nem igazán tudok elképzelni egy ilyen eszközt, max valami logikait, vagy ügyességit, nem igazán vagyok híve az ilyen tablet játékoknak.

Nem tudom tényleg kell e nekem tablet, mostanában sokat teloról olvasgatok, emailezek, csak picit nagyobb kijelzőre és sebességre vágyok. Ahogy látom ebből itt nincs hiány, ha meg olyan dolgot kell intéznem úgy is oda ülök a géphez. Kíváncsi lennék, akik már jó idje használnak tabok, ők mire hasznáják főként.
Remélhetőleg tényleg lesz magyarországi forgalmazás már ebben a hónapban, jó volna valahol élőben megnézni, kipróbálni.
Örülnék neki, ha addigra már mindenki arról írna, hogy megoldódott a touch ézékelsés, és GPS hiba, navigálni is jól jönne néha napján.
Vehetnék 20-ért is tabot, de minőségben sehol sincs ehhez képest, szeretnék egy viszonylag időt álló eszközt kapni a pénzemért.
Bár az aksi is tényleg kétséges...

(#293) Kyller válasza cirx (#291) üzenetére


Kyller
senior tag

Igen. A multi touch nem úgy működik, ahogy kéne (a frissítés után se..). A GPS-t nem próbáltam...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#294) PistiSan válasza Kyller (#293) üzenetére


PistiSan
addikt

Neked a 16 vagy a 32GB-os verzió van? Bár gondolom a tárhely méretén kívül nem sok különbség van. Nem emlékszel rá, az alap rendszeren kívül mennyi helyed van még telepíteni, illetve fájloknak?
Esetleg egy belakott, jelenlegi méret is érdekelne, vacilálok a 16 és a 32 között, egyi hazai web áruházban most 86K a 32 Gb-os verzió.
Lehet érdmes várni 1-2 hónapot, és olcsóbb lesz itthon is.

(#295) Kyller válasza PistiSan (#294) üzenetére


Kyller
senior tag

Nekem a 16GB-os van. Őszintén nem néztem mennyi helyem van, gondoltam 16GB csal elég mindennek, ha nem Full HD filmeket akarok rátenni. Arra OTG kábel + Flash drive kombót gondoltam ki. Szóval ennyi bőven elég a programokra.

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#296) Phoenixy válasza PistiSan (#294) üzenetére


Phoenixy
senior tag

12,21 GB szabad hely van alapból a 16GB-s verzióban.

Motorola Edge 20 Pro

(#297) szponzor válasza PistiSan (#294) üzenetére


szponzor
senior tag

Melyik az az áruház? :B

(#298) PistiSan válasza szponzor (#297) üzenetére


PistiSan
addikt

Ha már így rákérdeztél... [link]
Nem rendeltem még tőlük soha semmit, nem tudom mennyire megbízható a bolt.
Sok helyen olvasom, hogy 1 év hardveres, és +1 év vagy 2 szoftveres garit vállalnak rá... most akkor az a 2 év garancia amit reklámoznak itt ott, az most hardveres is vagy sem?

(#299) szponzor válasza PistiSan (#298) üzenetére


szponzor
senior tag

Viszont én rendeltem már tőlük :)
A Nexus 4-em tőlük jött, nem volt vele garanciális probléma, tehát ilyenről nem tudok mit mondani. A hátsó üvegem az törött a Nexus 4-en, akkor írtam nekik, hogy mit lehetne csinálni vele, segítőkészek voltak, de mivel nem annyira feltűnő a törés/repedés, így inkább hagytam a dolgot.
A szállítás viszont simán ment, adott dátumra kértem és akkorra is szállították ki.
A garancia érdekes...most akkor nem Asus világgarancia van az összes N7-re?

(#300) cirx válasza PistiSan (#298) üzenetére


cirx
senior tag

én ezt néztem! egész jó az ár is: LINK

S23 GREEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.