Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-17 12:40:07

LOGOUT.hu

A Nexus 4 a Google 2012 novemberében kiadott fejlesztői telefonja. A fórumban lehetőleg kerüljük az iPhone-Android háborút, mert senki sem kíváncsi rá, valamint mindenféle Flame és Off témát, amennyire csak lehetséges.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) #16820480 válasza ilyen_85 (#9250) üzenetére


#16820480
törölt tag

nekem még annak idején a Motorola Milestone-nál működött, aztán utána áttértem Meizu-ra, aminél nem ment, most az N4-en ismét megy, illetve N7-en is ment. igaz, hogy N7-en az összes feltelepített alkalmazást letöltötte, ami előtte a tabletemen volt és ami a telefonon volt/van azt is.

(#9252) zorromoto válasza sonique (#9246) üzenetére


zorromoto
senior tag

akkor most nem működött a józan paraszti ész :-)
Te már feltoltad ez a verziót?

(#9253) Sanya válasza defy456 (#9247) üzenetére


Sanya
nagyúr

pontosan. el lehet vele szórakozni, de értelmetlen dolog szerintem is. nem mindenkinél van y kábel, ami külső tápot ad...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9254) sonique válasza zorromoto (#9252) üzenetére


sonique
őstag

felraktam de furán hiányoznak dolgok
amit nem értem miért vettek ki
kapcsolok közül kiszedték a 2g/3g kapcsolot nem értem miért
a teljes performance menüpont is eltünt fura :(

(#9255) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Jaj de komoly [link] :DD

Nexus 5

(#9256) Bilux válasza Kunsztler (#9255) üzenetére


Bilux
veterán

Csak nehogy bevigyenek majd a bolondok közé, mert nem tudják mire vélni ezt a koordinálatlan mozgásod. :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#9257) retesz147 válasza Kunsztler (#9255) üzenetére


retesz147
addikt

azt hittem átmegy harlem shake-be:D

Xiaomi 13 eu dev...

(#9258) mrdavid válasza sonique (#9254) üzenetére


mrdavid
aktív tag

ezt én sem értettem... de majd meglátjuk, a vissza jelzések alapján lehet vissza fog kerülni
2g/3g nekem is hiányzik

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#9259) zorromoto válasza sonique (#9254) üzenetére


zorromoto
senior tag

Feltettem én is. Eddig fel sem tűnt míg nem mondtad. Ezt én sem értem. Biztos ott már nem szarakodnak holmi 2 G-vel

(#9260) tybsen válasza Kunsztler (#9255) üzenetére


tybsen
addikt

16 nap alatt Hozzad is elert az aprilis 1-jei viccük? ;] :DDD

(#9261) waccamár


waccamár
senior tag

üdv mindenkinek, olvasgatom már egy ideje a fórumot, ma sikerült megrendelnem a N4-et, Hollandiában, 440euró szállítással, holnapra itt lesz ha minden igaz. Nagyon várom már :) Már megjött hozzá a Nillkin tok, illetve IPG fólia is...

(#9262) atike válasza waccamár (#9261) üzenetére


atike
nagyúr

Tyűha.

Grat, hogy már nemsoká megkapod... :) De ennyi erővel nem lett volna egyszerűbb mondjuk innen rendelni akár? Vagy ez nem megbízható forrás? :U

Tényleg, valaki rendelt már innen? :)

(#9263) turika86


turika86
aktív tag

Nexus 4 display control-t használja valaki?!(franco dev féle)
Mert most készülök rootolni a telefont csak h kalibráljam kicsit jobban a kijelzőt! Esetleg egyéb programok amiket ajánlatok?!(ha már egyszer root) :))

"Time is the fire in which we burn"

(#9264) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Üdv

Nos újfent csak besokalltam a Droidtól... úgyhogy az N4-em eladó

Akit érdekel írjon privátban... a hardveraprón fent van a hirdetés... :K

Zolka

(#9265) RECSKA válasza Cruzolka (#9264) üzenetére


RECSKA
veterán

Mi a baj vele? :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#9266) petipetya válasza Cruzolka (#9264) üzenetére


petipetya
nagyúr

A led értesítés kimaradása még adott a felefonodon?

"nincs rá lezsóidő"

(#9267) rasky


rasky
senior tag

Na ez a fólia felrakás, el is szartam egy spigent, de a második se lett tökély, soha többet száraz folia.

(#9268) sonique válasza mrdavid (#9258) üzenetére


sonique
őstag

na 2g/3g ugy jön vissza ha a kapcsolo kinézetét átállitjátok hagyományosra és vissza akkor megjelenik

(#9269) leslien


leslien
nagyúr

aki ebay ről rendelt fóliát ès jó. pls egy link :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#9270) mrdavid válasza turika86 (#9241) üzenetére


mrdavid
aktív tag

Nos, le töröltem... Vissza raktam volna a fileokat is, de ah leszedem a playről a real racingrt, 5,3% nál meg áll a le töltés majd jó pár perc múlva ki írja, hogy hiba... Szóval nem tudtam fel telepíteni többszöri próbálkozásra sem...

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#9271) ak76


ak76
senior tag

Segítsetek plz,hol tudom beállítani hogy a gmail,és egyéb mail fiókjaim egy bizonyos időintervallum (pld 30 perc) szerint szinkronizáljanak?
SGS3-on simán be tudtam állítani,itt meg hiába keresem nem jön össze.

(#9272) mrdavid


mrdavid
aktív tag

Megoldottam, fogtam rootexplorrel ki töröltem a r3 mappát és most már települ...

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#9273) Seth1


Seth1
tag

Vettem ma én is egy Nexus 4-et.
Lehet Budapesten kapni rá való normális tokot?
Van pár tok ami tetszik az ebayen, de inkább megnézném mielőtt megveszem.
Üdv.

(#9274) válasza ak76 (#9271) üzenetére



őstag

Alul jobb oldalt - beállítások - rákattintasz az adott mail címedre - és kiválasztod a "beérkező levelek letöltésének gyakorisága„ - 5......30 perc.

[ Szerkesztve ]

(#9275) tybsen válasza Cruzolka (#9264) üzenetére


tybsen
addikt

Miert sokalltal be a droidtol?

[ Szerkesztve ]

(#9276) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Nem is tudom, valahogy másra vágyom...mint a kisgyerek aki miután megkapta a rég áhított játékát, már a sarokba is dobja, és másvalamit akar... :O

Én most egy Wp8-as lumiát :K

Zolka

(#9277) Hobbbyt válasza RECSKA (#9100) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Én bezzeg ram hiánnyal küzdök a nexus 10-en.
És a 4.2.2 óta csak alig 1.2 gb a felhasználható ram.. Mi a tökömnek kell 800mb a gpu-nak? :(

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#9278) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Lehet csak az én parám, de egyszerűen Nem bírom megszokni ezt a "Nagy" telefon...a szifon 4 után óriási!!! :W

Zolka

(#9280) korpicschess válasza Cruzolka (#9278) üzenetére


korpicschess
veterán

Nekem totál átlagos.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#9281) TomPack válasza Cruzolka (#9276) üzenetére


TomPack
őstag

Akkor inkább vegyél mellé otthonra bütykölni egy másik telót, mondjuk egy Defy-t. :) Nekem volt 1x, érdekes feelengje volt, és szerintem az egyik legjobban romolható telóm volt. Masszív teljesítményre is érzésre smooth, mint az N4, és még a kutya szájába is oda adhatod játszani, lezuhanyozhatsz vele, és olyan hangosan csörög mint a vezetékes telefon. :) Ezt meg hagyd meg főtelónak, mert később meg fogod bánni.

[ Szerkesztve ]

(#9282) tybsen válasza korpicschess (#9280) üzenetére


tybsen
addikt

Sot, a meretet tekintve lassan atlag alatti ;] Egyebkent szerintem is teljesen normal/atlagos - sot, szamomra peldaul kicsit talan kicsi is (plane a kijelzo a kijelzon levo gombok miatt), ugyhogy siman el tudnam kepzelni 5"-ban.

(#9283) Pőze válasza TomPack (#9281) üzenetére


Pőze
aktív tag

És ennek mi értelme lenne? :D Olyan mintha veszek két laptopot azért, hogy az egyiket csak ágyba használom a másikat meg csak asztalnál...

(#9284) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Ami a legjobban zavar benne, az az - hogy hiába veszem már majdnem Maxra a csengőhangerőt, ha az N4
a hátán pihen sokszor nem hallom hogy csörög... :W

Zolka

(#9285) FearTomi válasza TomPack (#9281) üzenetére


FearTomi
őstag

" masszív teljesítmény, érzésre smooth, mint az N4" azért ez kicsit erős:)

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#9286) FearTomi válasza Cruzolka (#9278) üzenetére


FearTomi
őstag

Mióta van meg? Nekem 2 hét után, már akkorának tűnt mint a 3.7" -es defym:D

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#9287) TomPack válasza Pőze (#9283) üzenetére


TomPack
őstag

Mert pl van rá magyar miui. Érdemes vele megismerkedni, tanulságos lehet a késöbbi rom-választásoknál, mint etalon. :) Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én pl több sim-kártyával tolom, több telóm is van itthon, ezért magamból kiindulva próbáltam ajánlani valami pótcselekvést a kollegának, akinek teljesen átérzem a problémáját. :)

Szerk; na tessék, azért nem csak engem sodort ide a szél, mint ex defy-s usert! :)

[ Szerkesztve ]

(#9288) Cruzolka válasza FearTomi (#9286) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

2.hó 11-e óta...folyton azon agyalok hogy mikor csapom oda valamihez véletlenül...
A Szifonnal sosem problémáztam ennyit, pedig annak is üveg volt eleje-háta..és azon még tok sem volt csak fólia :F

Zolka

(#9289) TomPack válasza FearTomi (#9285) üzenetére


TomPack
őstag

Idővel az ember már csak a szépre emlékszik... :) Egyébként meg éppen annyira le voltam nyűgözve a teljesítményétől, mint most az N4-től Ion után. A Defy előtt már nem emlékszem milyen telcsim volt.

(#9290) saltanus válasza Cruzolka (#9288) üzenetére


saltanus
aktív tag

mikor megvetted nem láttad mekkora?

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#9291) FearTomi válasza Cruzolka (#9288) üzenetére


FearTomi
őstag

válts vissza iphone-ra. Nekem már nincs rajta fólia, meguntam, csak egy bumper és semmi baja. Nekem amúgy nincs bajom a mérettel.

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#9292) Picco válasza Cruzolka (#9288) üzenetére


Picco
addikt

Ha kivancsisag hajt, add el. Hadonlo tudasu telot nem nagyon fogsz talalni kissebb meretben, esetleg xiaomi.
Nekem inkabb ugy tunik hogy az android a problemad, ha meret lenne akkor "hazon belul" keresgelnek szvsz.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#9293) mrdavid


mrdavid
aktív tag

Valaki tud olyan programot amivel tudok törölni az android/data mappából? Root explorer se engedi nem tudom miért... Ha valakinek van tippje várom...

Köszönöm

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#9294) crhis86 válasza Cruzolka (#9276) üzenetére


crhis86
tag

Szerintem a WP8 az Androidhoz képest nagyon sivár. Egyik haveromnak Lumia 920-a van, szoktam nézegetni, pöpec kis gép, de annyira kevés számomra egy N4-hez képest: nincs testreszabható home screen/launcher, sokkal kevesebb app, azok közül is sok olyan fizetős ami androidon ingyenes, nincs rom-olási lehetőség és a többi. Félre ne érts nem lebeszélni akarlak, csak leírom a véleményemet.

A méret nekem is durva volt 3.7-es Desire után, de már teljesen megszoktam. Tök picinek tűnik mellette a Desire, pedig anno az is milyen nagynak tűnt :)

(#9295) RECSKA válasza Hobbbyt (#9277) üzenetére


RECSKA
veterán

Nem a gpu foglal annyit!
Maga az android rendszer!
Valszeg 256 az igp, es 500mb pedig maga az android rendszer, kernel, stb... Nalam pl 2gb - 256 ugye, es 500mb korul van a szuz android core... Erre jonnek aztan a programok. Ritkan van 1gb felett a szabad ramok, de inkabb 500... :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#9296) leslien válasza Cruzolka (#9288) üzenetére


leslien
nagyúr

Hát persze h nem látod , most is be van kötve a szemed :D na vicc fèlre ,add el csak aztán kèsöbb majd vissza kacsingatsz majd :K

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#9297) FearTomi válasza Picco (#9292) üzenetére


FearTomi
őstag

Ne dramatizáljuk túl a helyzetét, teljesen érthető az amit mond. Miért választana házon belül mást, ha neki a N4-tetszik? Egyszerűen vagy megszokja a méretét a telefonnak, vagy vissza vált iPhone-ra. Kissebb méretű droidos telóra amúgy én sem váltanék, mert nincs olyan amin olyan döccenő mentesen futna a droid mint ezen.

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#9298) zorromoto válasza sonique (#9268) üzenetére


zorromoto
senior tag

erre hogy piklibe jöttél rá?

(#9299) asysoft válasza Cruzolka (#9288) üzenetére


asysoft
aktív tag

Én is a full üveg külső miatt tartok kicsit a Nexus 4-től. Most iPhone 4-em van, ennél is utálom a tudatot (eddig szerencsém volt, kibírta azt a pár leejtést:) ), Nexusnál meg nagyobbak a felületek, így sérülékenyebb is. Próbáltam keresni a topikban, de ahogy láttam, eddig csak egy hozzászólás született repedésről, ezek szerint azért nem olyan vészes a helyzet? Az a fajta vagyok, aki utálja tokokba/bumperekbe/fóliákba/kendőkbe csavarni a telefonját, így ez nálam nem opció, iPhone-t is a'la natur használom (csak hátlapja lett karcos egy picit). Max egy repedt hátlapra raknék dbrands fóliát :DDD

(#9300) asysoft válasza crhis86 (#9294) üzenetére


asysoft
aktív tag

Na igen, WP-nek is meg vannak a maga gyengeségei. Őszintén szólva nekem nagyon tetszik a rendszer koncepciója, de néhány hiányossága (pl nincs egyszerre rezgés és csörgés, csak rezeg-majd-csengés) miatt WP8-cat alighanem kihagyom. És amit L920 topikban olvasni, sajnos nem hibamentes az eszköz, pedig tud pár innovatív dolgot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.