Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#213) Chaser válasza kolopele (#207) üzenetére


Chaser
titán

teszt? :)

Vesa
finomhangolás után - uv, és manual órajelek -, nem tudom mennyit eszik az 590, de 1v@1500mhz-en nálam a nitro 1db ventivel elment, ami 8-900rpm-en járt és megállt 75 fok alatt - boost módot is kiiktattam -
annyit tudok, h elvileg 30% terhelésnél kapcsolbe a seasonic 550-es ventije, de nem kapcsolt be, egy módon tudtam elérni tegnap, ha furmarkot futtattam és preme blendet a z2700-tel ( :
napokban beszerzek fogymérőt most már, nagyon kíváncsi vagyok mennyit ehet a gép
6+8 pines pcie csatija van, tegnap gondoltam egyet, és lehúztam a 6 pint, ugyanúgy megy a 8-assal is magában
driver oldalán sajnos tényleg nagyobb opások' lehetnek rx vonalon is, és pl a default feszelés nagyon hitvány náluk, plusz második monitornál felcsapja maxra a vram órajelet és onnantól feleslegesen eszik többet, na ezekért kéne hátba verni az amd kedves vezetőségét, ez utóbbi pl 10 éve is így volt
maga 590 az egy dolog, nem is érdekelne, kifejezetten a nitro 590 az viszont bitang, mostani áráért pedig nagyon korrekt, uv után pedig fogyasztása is korrekt, 12nm azért érződik rajta erősen - persze "vackolni" kell vele fél órát-órát, megértem ha valakinek az nem pálya -
1660-ért már nem érdemes pénzt adni - új áraknál - 1660s az viszont igen ígéretes, de még mindig alig lehet itthon kapni, csak ufóéknál láttam, de egyelőre nem sok modell van ténylegesen készleten, az már ár/értékben elég jó, majdnem ti szint, de az ára 1660 és ti közt van modelltől függően - persze hivatalosan 1660+10$ ( : -
szerencsére vannak kifejezetten amd kártyát keresők, nyilván mint minden eladás, ár és típus kérdése

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.