Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#936) Dyraxx válasza balu1977 (#933) üzenetére


Dyraxx
tag

Oksa, köszi! A monokrómmal nincs bajom, csak azzal, hogy lehetne kontrasztosabb. ÉPp most kezd romlani a szemem (öregségi 45+) és ha ennyire összeolvad a fekete a fehérrel, tehát nincs kontraszt köztük, mert gyenge az alap fényerő, akkor összemosódnak az apró számok, betűk a kijelzőn. Szerencsére vannak nagyobb karakteres fészek, de a menürendszer betűi éppoly összemosódottak maradnak.

Vagy csak az én órámnak ilyen low a fényereje, mert pl. hibás? Amit a videókban látok, azok azért az enyémnél dupla olyan világosak, persze lehet a felvétel miatt is, de mindnél?

Akartam fotót készíteni róla, összehasonlítás végett, de a fotókon meg szuper jól látni, sokkal nagyobbnak tűnik a fényereje, mint ami valójában... Ezzel korrelál az a hosszú topik is, amit találtam ezügyben a Garmin fórumján:
https://forums.garmin.com/outdoor-recreation/outdoor-recreation/f/instinct-2-series/286546/instinct-2-solar-tactical-washed-out-display-anyone-else-having-this-problem-w-their-display#pifragment-1292=1
A topikban sokan jelzik, hogy úgy vették észre, hogy az óra fejjel lefelé sokkal jobban látszik, sőt olyan is felröppen benne, hogy úgy tűnik, mintha a instinct 2 (s, tactical, solar) modellekben fordítva építették volna bele a polarizációs szűrőt és ezt senki nem vette észre. :P Minden esetre tele van hasonló fényerő/láthatósági/olvashatósági problémás topikkal a fórumuk az i2-re vonatkozóan. Hát elég fura.

Remélem valami firmware-rel fogják orvosolni. Ha akár 150%-ig fel lehetne tolni a fényerőt/kontrasztot, akkor már nem lenne semmi problémám az elolvasásával. Amúgy épp most talált az automata szoftverfrissítés egy új fw-t: 5.21 (c09ad4a) - ez a legfrissebb szoftververzió jelenleg, vagy érdemes manuálisan frissíteni, vannak béta meg fejlesztői változatok amik az automata frissítésben nem elérhetők, hasonló módon, mint ahogy pl. a TCL tévéknél?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.