Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#7301) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Üdv.
Az alvás "rögzítés" csak akkor működik, amikor a telefonon fent van a S. Healt. Vagy anélkül is? Mert eddig mintha nekem anélkül is ment volna, de mostanság közli velem h nem tudja lekérni az adatokat a telefonomról.
Illetve van valami tanács egy optimalizált beállításrol. Gondolok ilyenre pl hogy : folyamatos mérés, vagy elég csak a 10p ként és ha tétlen vagyok stb. Stb.

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#7302) ollie válasza $atirka (#7282) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagy nem. Simán lehet, hogy ez károsította annyira a szigetelést, hogy legközelebb szétesik.

***

(#7303) ollie válasza Badboys (#7294) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez így igaz.

***

(#7304) ollie válasza Dazsar (#7301) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát, eléggé használhatatlan az óra S Health nélkül szerintem, mármint ha akarod is tárolni az adatokat visszamenőleg.

***

(#7305) rea0422


rea0422
csendes újonc

Sziasztok. Ma vettem egy ilyen órát Mate 20 Pro mellé. Olvasgattam a fórumot a Bluetooth kapcsolat megszakadásával kapcsolatban. Valakinek sikerült megoldani a problémát? Vagy ez Huawei-el nem fog összejönni? Megszakad a kapcsolat ha eltávolodom, de ha visszamegyek hatótávon belülre nem kapcsolódik magától. Minden engedélyt megadtam az alkalmazásoknak és az akkumulátor kezelőnél is kézire állítottam az indítást és mégsem jó sajnos... Valaki, valami megoldás? :) Köszi előre is

(#7306) Badboys válasza rea0422 (#7305) üzenetére


Badboys
őstag

Ezerszer le lett írva, hogy csak samu telefonnal 100 as. Nem fogod tudni használni a teljes tudást. A telefonod mellé a hüvely órák passzoltak volna. Samuval nem szakad meg csak hatótávon kívül érve. Automatikusan vissza csatlakozik. Tudom ez rossz hír, de sajnos ez van. Vásárlás előtt kellett volna tájékozódni. Vagy használod így vagy 14 napos elállást kihasználod. Vagy telefont váltasz. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#7307) ArthurShelby válasza rea0422 (#7305) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Igazából a huawei energiatakarékossága lövi ki a samsung wearable programot a háttérből. A samsungoknál ez azért nincs, mert ott van alapból a gyári romban is van egy (másik, kisebb méretű) samsung wearable nevű folyamat.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#7308) rea0422 válasza Badboys (#7306) üzenetére


rea0422
csendes újonc

Olvastam a fórumot. Volt akinek Huawei-el teljesen hibátlanul működött, volt olyan, akinek a samuval is szívás volt. Egy sima BT kapcsolat szerintem nem kellene, hogy telefon függő legyen. Mert, hogy egy ECG vagy egy BP nem működik azt még megértem, de hogy egy sima BT kapcsolat... Holott az óra leírásánál az van írva, hogy asszem android 10.0 fölött megy másfajta telefonnal is. De azért köszi az észrevételt! :)

(#7309) ArthurShelby válasza ArthurShelby (#7307) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Kicsit törtem a magyart, utazás két rohanás közt fogalmaztam, sorry

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#7310) erikke17


erikke17
őstag

Nálam Xiaomi Mi Note 10 alatt az lett a megoldás, hogy a Wearable és a Samsung Accessory Service-t felmentettem minden akksi kímélő optimalizáló nyavaja alól, tehát ha indul telefon semmilyen körülmények között nem lövi ki őket

Miui akkumlátor kímélőt kikapcsoltam, automatikus indítás bekpacsoltam, memóriába zároltam őket és még a külön az optimalizálóba is kivételek közé tettem az említett applikációkat. Plusz minden engedélyt meg kaptak az apllikációk.

Sosem dobja el órát amíg hatótávon belül vagyok ha ki megyek akkor újra csatlakozik pár pillanat alatt. Minden értesítés azonnal jön, telefonálás stb. minden megy :)
Gondolom Huaweinél is hasonlóan kell eljárani mert ott is van mindenféle optimalizáló baromság, hiába "lakatolod" le a futó appokat, ha akku kimélő lezárás után kilövi.

Más: Nálatok mennyire melegszik töltés közben az óra? Vagy mi számít normálisnak? :)

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#7311) ArthurShelby válasza ArthurShelby (#7309) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Asszem mára befejezem :D

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#7312) rea0422 válasza ArthurShelby (#7307) üzenetére


rea0422
csendes újonc

Igen ezt olvastam és azért állítottam át, hogy ne állítsa le az alkalmazást. Nem az van, hogy ész nélkül ledobálja az órát a telefon, - csak, ha távol vagyok - hanem mintha nem lenne automatikus az újra csatlakozás. :F

(#7313) ArthurShelby válasza rea0422 (#7312) üzenetére


ArthurShelby
addikt

A visszacsatlakozást (a bluetooth kezelést) az app csinálja (ha nincs kilőve épp valamilyen módon)

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#7314) Schuler888 válasza erikke17 (#7310) üzenetére


Schuler888
senior tag

Wow most meglepodtem azt hittem eddig hogy ebben a miui a rosszabb, nem az emui, de most felirok egy jo pontot a miuinak :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#7315) rea0422 válasza ArthurShelby (#7313) üzenetére


rea0422
csendes újonc

Igen, köszi :) Az akkukezelés trükkös kicsit... nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki most visszatalálnak egymáshoz, ha újra hatótávon belül vannak...

(#7316) kniisa


kniisa
csendes tag

Olvasgattam már a fórumot, de nem egyértelmű számomra, hogy az óra képes véroxigén szintet mérni? Akár periodikusan is, mint a pulzust?

(#7317) ollie válasza kniisa (#7316) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hardveresen képes lenne rá, de szoftverben le van tiltva, szóval gyakorlatilag nem lehet vele véroxigént mérni.

***

(#7318) atomka78 válasza kniisa (#7316) üzenetére


atomka78
tag

Edzés közben méri a véroxigén szintet. Normál állapotban nem..

(#7319) kniisa válasza atomka78 (#7318) üzenetére


kniisa
csendes tag

Saját tapasztalat? Látszik mobilon az S Health alkalmazásban külön adatként?

(#7320) atomka78 válasza kniisa (#7319) üzenetére


atomka78
tag

Igen. Az edzés után megtudod nézni..

(#7321) Badboys válasza atomka78 (#7320) üzenetére


Badboys
őstag

Hol? Végig néztem a kerékpáros műsort sehol sem találtam. Kíváncsi lettem volna. Midig óráról indítom igaz nekem SGW3 van, de szerintem mindegy. Igaz mostanában az összesítő végén a térképet is vagy mutatja az óra vagy nem. Pedig most cseréltek alaplapot állítólag.

(#7322) Gabesz87


Gabesz87
addikt

A szerviz mennyi időn belül "köteles" megjavítani a leadott (garis) órát? Gondolom van valami határidő. 3. hete, hogy leadtam az órát a tönkrement EKG szernzor miatt, és még semmi. Felvevő lapon néztem, még dátumot sem írtak rá, amikor leadtam. Nem volt jó tapasztalatom róluk, de erről már írtam.

(#7323) ArthurShelby válasza Badboys (#7321) üzenetére


ArthurShelby
addikt

A telefonon fogod látni futás után

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#7324) Schuler888 válasza ArthurShelby (#7323) üzenetére


Schuler888
senior tag

V en vagyok vak v meg mindig keveritek a VO2maxot az SpO2vel...

Ugyanis a 2 eg es fold...

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#7325) ArthurShelby válasza Schuler888 (#7324) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Én csak megmutattam mi van (az is csak futásnál).
Én azt nem értem az óránál, hogy egy pulzusmérés néha 2mp, valamikor meg 15, illetve néha szól, hogy ne mozogjak :F, akkor futásnál hogy méri?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#7326) S@c@ válasza ArthurShelby (#7323) üzenetére


S@c@
őstag

Nekem 46.2 a VO2 max pedig rendszeresen.futok 5-6kmeket. Neked, h 48??

(#7327) Schuler888 válasza ArthurShelby (#7325) üzenetére


Schuler888
senior tag

Folyamatos probalkozassal es ezaltal a frissessege hiszterezises, legalabbis jozanesszel, persze ezt sok dolog befolyasolja, en pl a szenzor alatt 0as geppel lenyirom azt a minimalis lanyos szort ami a karomon van es azert a kozepesnel egy fokkal szorosabbra van allitva igy altalaban eleg pontos

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#7328) Schuler888 válasza S@c@ (#7326) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ez genetika, mint a testepites, van aki edzhet akarmennyit ha nincs meg a genetikaja mas meg a szalamis zsomletol is no mint a gomba, efelol ne aggodj :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#7329) ArthurShelby válasza S@c@ (#7326) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Én ennél rövidebb távokat futok általában, azt sem egyben (1km bemelegítő futás, utána nyújtás, majd 4km fő futás), lehet amiatt. Illetve szerintem középtávon átlag feletti futó adottságom lehet (csak soha nem használtam ki).
Most végignéztem, hogy milyen érteim voltak, és hogy változott időrendben visszafelé (ha túl rövid ideig futottam, illetve automatikusnál, ott nem mérte a VO2-max-ot):
48
48,1
47,8
47,9
47,5
47
47,5
48,5
48,3
49,4

szerk: az óra április óta van meg, akkor azért nem volt ilyen meleg idő, és mikor utoljára futottam is épp hidegebb volt.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#7330) Badboys válasza Gabesz87 (#7322) üzenetére


Badboys
őstag

Nekem 1 hét alatt cseréltek hátlapot, alaplapot, akksit.. Az alaplap, akksi ? nem bizonyítható. 15 nap a törvények szerint én így tudom max, 30 nap, Utána lehet kérni cserét vagy arányosan értékcsökkentést. Majd valaki pontosítsa aki pontosabban tudja, Valószínű, hogy megy vissza mert az napi kerékpározás után vagy van térkép, de többnyire csak kockás a helye.

[ Szerkesztve ]

(#7331) ollie válasza Gabesz87 (#7322) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy emlékszem, hogy 1 hónap.

***

(#7332) Schuler888 válasza Gabesz87 (#7322) üzenetére


Schuler888
senior tag

Jopar eve nincs ra törvény csak ajanlas, amivel ugye ki lehet torolni, mint a bekelteto testulettel...

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#7333) Badboys válasza Schuler888 (#7332) üzenetére


Badboys
őstag

Hát igen a békéltető testület egy guriga taknyot sem ér. Nem a vásárló érdekeit képviseli. Tapasztalat.

(#7334) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Bejött a véroxigén alváshoz, most kapcsoltam be, majd holnap kiderül milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#7335) ollie válasza ArthurShelby (#7334) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez valami új update-tel, vagy eddig is volt?

***

(#7336) ArthurShelby válasza ollie (#7335) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Szerintem a telefonon frissült az s health, csak most vettem észre ezt az opciót.
Az, hogy működik-e majd kiderül.
Nálad nincs ilyen opció?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#7337) polonic válasza ArthurShelby (#7336) üzenetére


polonic
félisten

Nálam sincs ilyen opció. Mi a telefonos S health verziója?
Itt 6.18.5.023

(#7338) kisNero


kisNero
csendes tag

[kép] "Öröm és boldogság", a 10 hónapos órám, amit semmilyen extrém dolognak nem tettem ki, szimplán csak viseltem a karomon, szétesett, elengedte a ragasztó a hátlapot. Kíváncsi vagyok, a Samsung szerviz mit mond majd rá, Media Marktban lett véve plusz garanciával. Azt mondták, ha a samu visszadobja, akkor az ő garanciájukkal csinálnak neki valamit.

[ Szerkesztve ]

(#7339) Badboys válasza kisNero (#7338) üzenetére


Badboys
őstag

Tudom nem vígasztal, de szerintem ez az óra gyenge pontja. Sok a probléma vele.

(#7340) S@c@ válasza kisNero (#7338) üzenetére


S@c@
őstag

En ugy vettem eszre az ujabb generaciot erinti. A regebbiel eddig kopp kopp jobbak voltak.

(#7341) jack982 válasza polonic (#7337) üzenetére


jack982
aktív tag

6.18.6.015
Én is bekapcsoltam most.

(#7342) jack982 válasza ArthurShelby (#7334) üzenetére


jack982
aktív tag

Köszi!

(#7343) ollie válasza ArthurShelby (#7336) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alvás közben nincs rajtam az óra, szóval nincs mit megnéznem.

***

(#7344) ollie válasza kisNero (#7338) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szó nélkül fogják javítani.

***

(#7345) Firedaddy válasza jack982 (#7341) üzenetére


Firedaddy
tag

Nekem pld még nem frissült. Note 20 ultra 5g

(#7346) Dello79 válasza jack982 (#7341) üzenetére


Dello79
aktív tag

Szerintem csak egy plusz funkció az új modellek miatt.. nem csinálnak minden órához külön szoftvert.. ez csak egy menüpont.. sztem..

(#7347) jack982 válasza Dello79 (#7346) üzenetére


jack982
aktív tag

talán lesz alváson kívül is véroxigénszintmérés így, ha már éjszakára engedik.

(#7348) jack982 válasza Firedaddy (#7345) üzenetére


jack982
aktív tag

s10e

(#7349) nagyj74 válasza Dello79 (#7346) üzenetére


nagyj74
senior tag

Szerintem sem. Már készülnek a 4-es sorozatra. Ezért újulhatott meg a Wearable is.

(#7350) polonic


polonic
félisten

Működik valakinél az alvás közbeni véroxigén mérés?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.