Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#6651) Kiskakukk válasza evitiguF (#6645) üzenetére


Kiskakukk
csendes tag

Igen, ezeket szerettem volna megtudni.
A válaszok alapján már mindent értek 😃

(#6652) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Jött egy frissítés (5.5.0.2) az órámra (e-simes SM-R825), bár fogalmam sincs mi változott

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#6653) róland válasza ArthurShelby (#6652) üzenetére


róland
veterán

Biztonsági frissítés volt.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#6654) modd3r válasza róland (#6653) üzenetére


modd3r
őstag

Azért volt benne más is. :D
The new update improves the stability of the messaging app and the Wi-Fi connection on the smartwatches.

(#6655) nak0n


nak0n
aktív tag

Skacok, érdemes még ilyen órára beruházni (első órám lenne), hiszen másfél éves már, vagy várjak az újabb szériára?

(#6656) S@c@ válasza modd3r (#6654) üzenetére


S@c@
őstag

Nekem ez még nem jött meg az órára. :F

(#6657) adamklark válasza nak0n (#6655) üzenetére


adamklark
senior tag

őszintén, nem hiszem hogy sokkal többet tudna fejlődni egy okosóra és már oké áron van, rajtad áll hogy vársz valami csodára/új funkcióra vagy ez megfelel

(#6658) kmarci25 válasza nak0n (#6655) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem kell várni az újra, a Watch 3 tavaly szeptemberben megjelent. Persze a külsőn kívül sok különbség nincs a két óra között.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6659) ollie válasza nak0n (#6655) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdemes, már csak az ára miatt is. Akcióban ezt megkaphatod 60-70 ezer Forint körül, az új meg várhatóan a duplája lesz, és nem sok különbség lesz (a Watch Active2 és Watch 3 között is alig van különbség a külsőn kívül).

***

(#6660) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok, létezik 2 fele szíjjal jött ki az óra? - mert az egyik óraszíjon nincs az a kis kiszélesedés, mint a galaxy watchon 46mm-nek

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6661) ollie válasza anonymus89 (#6660) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Más szíja van az acél (bőr) és az alu (szilikon) változatnak.

***

(#6662) anonymus89 válasza ollie (#6661) üzenetére


anonymus89
addikt

Az alura gondoltam mutatom a 2 közötti különbséget:
Láthatjátok nem egyezik a 2 szíj sőt a 2020-as még sötétebb árnyalatú szíjjal jött.
Nem beszélve milyen ótvar csomagolásban érkezett az amit ajándékba szántunk születésnapra.A dobozon lévő kis "pecsét" sérült volt ki kell bontaniuka terméket? Vissza kell ragasztani egy új "pecséttel"?

2019-es gyártasi szám

2020.11. havi

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6663) jack982 válasza anonymus89 (#6662) üzenetére


jack982
aktív tag

szerintem azt már valaki visszavitte a boltba, és eladták neked újként.
sérült pecséttel nem szabad átvenni, rá is van írva angolul.

(#6665) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tilos szakmai topikban hirdetni!

***

(#6666) eriklili válasza ollie (#6665) üzenetére


eriklili
tag

Bocs, nem tudtam!
Egyébként olvastam én is hirdetés szerüt azért írtam. :R

[ Szerkesztve ]

Eriklili /Anna

(#6667) anonymus89 válasza ollie (#6661) üzenetére


anonymus89
addikt

Mi a véleményed?
Valóban sértetlennek kell lenni a pecsétnek?

Levideóztam egyébként

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6668) adamklark válasza anonymus89 (#6667) üzenetére


adamklark
senior tag

elég régóta írják a csomagokra hogy sértetlennek kell lennie különben baj lehet..

(#6669) ollie válasza anonymus89 (#6667) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, sértetlennek kéne lennie.

***

(#6670) anonymus89 válasza ollie (#6669) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszönöm, megfogalmaztam egy szép levelet illetve csatoltam a videót és a képeket az emailhez.
Várom a fejleményt.

adamklark: köszönöm Neked is!

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6671) ArthurShelby válasza HSanyi (#6633) üzenetére


ArthurShelby
addikt

A szenzor teszt alapján a fényérzékelő valahol az óra bal szélén van 9 óránál (270°-nál)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#6672) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Be lehet állítani az órán, hogy bizonyos alkalmazás értesítései (signal, viber, messenger) az értesítések megjöjjenek, de az óra ezeknél ne rezegjen?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#6673) ollie válasza ArthurShelby (#6672) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azt lehet, hogy az óra egyáltalán ne jelezze, de a mobilon attól még ott lesznek.

***

(#6674) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Sziasztok!

Szerintetek elég a Telekomos gari papír, vagy a számla is kell mindenképp?
Sajna úgy tűnik, behalt az órám. Nem érzékeli a kijelző az érintést. Használhatatlan lett. :(

Itt vettem HA- n használtan.

(#6675) ollie válasza Ateszpapa (#6674) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, szerintem nem kell a számla. Vidd közvetlenül SES-be. Ha ott ragaszkodnak a számlához, akkor a Telenorhoz, oda szerintem még a garipapír sem kell.

Mod: ja, hogy használtan vetted. Akkor a Telenornál kellene a számla szerintem.

[ Szerkesztve ]

***

(#6676) Ateszpapa válasza ollie (#6675) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Képzeld, miközben írtam a sorokat, jött is a TMX-es futár, mert Vasárnap megrendeltem, de csak a garjegyet tudtam csatolni elektronikusan.

Úgy voltam vele, ha nem jelentkeznek, bemegyek a KÖKI SES szervizbe.

Nagyon kiváncsi vagyok meg is javítják-e vagy bent már hiányolják a számlát.

[Telekom Garanciafutár]

Pár nap és megírom mi lett a vége.

Egy biztos, gyorsan reagáltak az igénybejelentésre.

(#6677) anonymus89 válasza anonymus89 (#6670) üzenetére


anonymus89
addikt

Már hívtak is nem kellett volna megkapnom azt az órát ők nem is "értik, hogy történthetett ilyen".
Küldenek futárt kicserélkik egy 2021-es gyártásúra.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#6678) S@c@


S@c@
őstag

Uj frissites elerheto!

(#6679) Luser2000 válasza S@c@ (#6678) üzenetére


Luser2000
addikt

Igen, néhány napja már tudjuk mi is ;-)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#6680) S@c@ válasza Luser2000 (#6679) üzenetére


S@c@
őstag

Oke, de nekem ma ajanlotta fel. Most raktam fel.

(#6681) kkdesign válasza S@c@ (#6680) üzenetére


kkdesign
senior tag

Nekem is csak ma ajánlotta fel :)

(#6682) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Tudom, láma vagyok, de hol találom a telefonon a samsung heath-ben a térképet, hogy merre futottam?
Illetve mikor vége volt az edzésnek az órán volt egy összegzés, azt miután leokéztam vissza tudom hozni?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#6683) kkdesign válasza ArthurShelby (#6682) üzenetére


kkdesign
senior tag

Szia, Samsung health / edzések, majd kikeresed amelyik erdekel es rakattintasz, ott mindent mutat az adott edzesrol amit rogzitett

(#6684) prehistoric válasza Ateszpapa (#6676) üzenetére


prehistoric
csendes tag

KÖKI szervíz tőlem nem kért számlát garanciális ügyintézéshez. Ha legális forrásból van a Samsung terméked, akkor a rendszerben látszódik, hogy melyik nagykerből, mikor és melyik kiskerbe került, ott pedig a kitöltött garancialevélen rajta van a vásárlás dátuma. Nem hiszem, hogy kérni fognak számlát.

(#6685) Dello79


Dello79
aktív tag

Kb 1 hete mérem rendszeresen , 2x lett újrakalibrálva .. direkt vettem egy Omront ehhez.. kimondható ! hogy a pluzusmérés TIPP ! ami többnyire nem jön be az órának.. a 84-et valószínű azért találta el.. mert tegnap a kalibrált értékeim 135 / 85 volt és úgy látom , hogy utána bárhogy mérek az órával.. +-10 értékkel behasolja a SYS-t valamint a DIA -t is tippeli -+5 értékkel.. és annyi... 1 esetben néz ki úgy mintha pontos lenne.. a kalibrálció után.. :D dehát úgy én is megmondom.. szóval kb. vicc.. a pluzusmérése.

(#6686) ArthurShelby válasza kkdesign (#6683) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Tudom, hogy vak vagyok, de nem találom. Rengeteg az adat, de ez nincs meg.

szerk: közben megtaláltam órán hogy lehet visszanézni, ott mutatja a térképet a végén. Viszont most látom, hogy nem volt bekapcsolva a gps és csak cellainformációk alapján dolgozhatott. Ennek ellenére más edzésnél sem találom a térképet a telefonon, amikor tudom, hogy annál direkt bekapcsoltam.

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#6687) ArthurShelby válasza ArthurShelby (#6686) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Közben látom, hogy az órán a samsung health, testmozgás, válasszon edzést, futás fogaskerék, majd a közös beállításoknál be van kapcsolva a hely és a nagy pontosságú hely, szóval gondolom nem kell külön bekapcsolni a fönti gyorsmenüben a gps-t.
Viszont kijjebb a samsung health, beállítások között nincsenek ezek a közös beállítások, ellenben fölös/nem oda való beállítások (pl folyamatos pulzusmérés, ami nem az edzés közbeni, hanem általános) van :(((

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#6688) S@c@ válasza Dello79 (#6685) üzenetére


S@c@
őstag

A pulzusmerest kevered a vernyomas meressel.

A diastole sosem a pulzus...az a bpm. A dia a sziv osszehuzodasa. Amugy a pulzusmeres kb 80-90%ban pontos. Ezt meg apple watch sem tudja jobban.

(#6689) S@c@


S@c@
őstag

Az új frissítés valóban stabilabb és gyorsabb rendszert eredményezett, de ennek az az ára, hogy az üzemidő visszaesett a korábbi 2 nap 8 órára a 3 napról nekem.

(#6690) kmarci25


kmarci25
veterán

Feleségem az előbb szólt, hogy a padlón találta meg az órája hátlapját... :F :U Extreme digital, decemberi vásárlás. Egyből mehetünk a SEStore-ba?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6691) S@c@ válasza kmarci25 (#6690) üzenetére


S@c@
őstag

Igen...számla gari legyen nálatok. :K

(#6692) kmarci25 válasza S@c@ (#6691) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszi, megvan mindkettő. Nem is értem, hogy ez hogyan lehet. :U

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6693) S@c@ válasza kmarci25 (#6692) üzenetére


S@c@
őstag

Anyagfáradás :)) ....igazából minden terméknél lehet bármi, ma már egyik sem örök életű sajnos.

(#6694) Ateszpapa válasza prehistoric (#6684) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Telekomos, remélem rendben lesz, nagyon megszerettem az órát.
:R

(#6695) Ateszpapa válasza kmarci25 (#6690) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Az meg hogy, hisz 4 csavarral is oda van rögzítve plusz a ragasztás.
:Y

(#6696) kmarci25 válasza Ateszpapa (#6695) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem tudom pontosan, nem láttam. Szerintem nem az egész hátlap, csak a fém színű kerek kis izé.
S@c@: nem várok örök életet, de azért 5 hónapnál többet. :((

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6697) Dello79 válasza S@c@ (#6688) üzenetére


Dello79
aktív tag

Igen igazad van .. jogos vérnyomásmérés .. dehogy 80-90% .. TIPP re megy .. annak akinek nem jó a vérnyomása és ingadozik nagyon O tudna letesztelni érdemben ..

Az Apple Watch ban benne van minden ami a jelenlegi technikai színvonalon elérhető .. gondolom ez azért nincs benne .. mert ők ezt a bohockodast nem vállalták be.. amit ők megcsinálnak az működik nem csak papíron ..

(#6698) S@c@ válasza Dello79 (#6697) üzenetére


S@c@
őstag

Ott sem minden arany...pulzusmérés ott is néha sántít. Nyilván ez technologia miatt van így, nem a márkától. Egy mellkaspánt sokkal jobban mér, de az más típus már.

(#6699) HSanyi válasza Dello79 (#6697) üzenetére


HSanyi
tag

A pulzus mérése relatíve egyszerű ésakár pontosabb is lehet a vérnyomásmérő által mutatott értéknél, pusztán a számítási intervallum miatt (a vérnyomásmérőim, amik voltak eddig, általában 10-15mp-ig mértek.

És sajnos igen, az óra vérnyomásmérése "bohóckodás" mint írtad, mert csak egy adott helyzethez mérten viszonyít, ez a kalibrálási érték.
Akinek annyira kaotikus a vérnyomása mint nekem, (a felső érték nyüzüge :110-160 ig kedve szerint) ott állandóan hamis lesz.
A kalibrálás csak a kő stabil vérnyomású embereknél megoldás.

A szükségességét, mint az ekg-t is indokolatlannak tartom, hasznosabb és egyszerűbb az SPO és hőmérséklet mérés.

Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

(#6700) anonymus89 válasza ollie (#6669) üzenetére


anonymus89
addikt

No megjött futárral a cserekészülék.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.