Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#7851) kmarci25 válasza bbendre (#7850) üzenetére


kmarci25
veterán

Kétlem, hogy a szenzor adatait a health app megváltoztatná.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#7852) kmarci25 válasza Badboys (#7848) üzenetére


kmarci25
veterán

Számomra még most is tök hasznos tárgy. Mondjuk látom, hogy neked sok bajod van egy valószínűleg hibás darabbal, így megértem ha csalódtál.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#7853) Jorgos01 válasza kmarci25 (#7845) üzenetére


Jorgos01
tag

Köszönöm.
:R

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#7854) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Üdv!
Vettem egy ilyen órát, és lenne pár kérdésem:
-Google Pay megoldott valahogy?
-Moto wireless bölcsővel nem tölt, Huawei telefonról sem visszatöltéssel. Ennek mi az oka? Csak gyári töltővel használható?
-Nem Samsunk telefonnal EKG-ra esélyem sincs?
-Használható custom ROM?
Nagyon köszönöm a segítséget! :)

(#7855) ollie válasza Kovaratis (#7854) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Google Pay-t lehetetlen használni az órán, mert nincs Tizenre.

Nem csak a gyári töltővel, de többnyire Samsung töltőkkel megy, meg Samsung telefonról is töltheted (amin van wireless power share).

Nem Samsung telefonhoz van valami mókolt app az EKG-hoz, de most, hogy kijött az androidos Watch 4, lehet, hogy már nem fogják update-elni, és így nem gazán fogod tudni használni.

Nem tudok custom romokról az órához. Gondolom a fő oka ennek, hogy az óra operációs rendszere nem Android.

[ Szerkesztve ]

***

(#7856) Tassadar83


Tassadar83
csendes tag

Sziasztok,

Tudtok abban segiteni, hogy van-e értelme régiót cserélni annak érdekében, hogy müködjön a Samsung Pay?
Abban nem vagyok biztos, hogy Revolut kártya és a telefon régiója elég-e hozzá és nem fog-e más ellenőrzés miatt kibukni, hogy itthon használom.

Illetve nem teljesen egyértelmű, hogy a leírás felülírja-e a jelenlegi rom-ot, tehát egy régebbit kapok-e, ami frissülni fog (ez a kérdés az EKG hack-re is érvényes sajnos).

Fél napja van nálam az óra (40 mm, acél), maga a hardver nem rossz, de felhasználói élményben (sebesség, üzemidő, használhatóság) a feleségem Huawei GT 2 Pro-ja köröket ver rá. :(
Köszönöm,
Tassadar

(#7857) mistvan68


mistvan68
tag

Sziasztok!

Szombaton azt vettem észre,hogy nem tudtam vérnyomást kalibrálni az órán.Hibával leállt állandóan.Ekkor próbáltam az EKG-t is,de azt sem működött.A szokásos,hogy hidratáljam a bőröm,stb.Ekkor visszaállítottam az órát,majd a biztonsági mentésből vissza.Ez után már tudtam kalibrálni a vérnyomás mérőt és mért is.Viszont EKG-t továbbra sem mér egyik kezemen sem.Ha bevizezem a csuklóm,akkor sem,ha bekenem krémmel akkor sem.Szóval sehogy,csak a szokásos üzenetek.Samsung health a legfrissebb,óra szoftver is.Az óra fél éves,víz közelében sem volt,karcmentes,nem lett odaütve sehová.Note 9-el használom.Valakinek valami ötlete lenne vagy szerviz ez is? Üdv.István :W

[ Szerkesztve ]

(#7858) Tassadar83 válasza mistvan68 (#7857) üzenetére


Tassadar83
csendes tag

Samsung telefonon használod?

(#7859) mistvan68 válasza Tassadar83 (#7858) üzenetére


mistvan68
tag

Persze.Írtam a végén,hogy Note9-el,természetesen Samsung Note9-el.Üdv.István

(#7860) Schuler888 válasza mistvan68 (#7859) üzenetére


Schuler888
senior tag

Kipurcant

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#7861) mistvan68 válasza Schuler888 (#7860) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!
Akkor ez szerviz nem?
MM-es vásárlás 2021-06 hó.

Üdv.István

(#7862) mistvan68 válasza mistvan68 (#7861) üzenetére


mistvan68
tag

Mennyi most a teljes idejű garancia erre a Samsung Active2 órára, 2 év?

(#7863) ollie válasza mistvan68 (#7862) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, 2 év.

Viszont csak az első évben hosszabbodik meg a garancia a kicserélt alkatrészre (tehát pl ha kijelzőt cserélnek, akkor arra a cserétől számítva 2 év a garancia a kijelzőre), a másodikban már nem.

***

(#7864) mistvan68 válasza ollie (#7863) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Mi van abban az esetben,ha a számla nem az én nevemen van, de már nálam van?

Üdv.István

(#7865) ollie válasza mistvan68 (#7864) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ugyanúgy él a garancia.

***

(#7866) Kovaratis válasza ollie (#7855) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nagyon köszönöm a választ!

(#7867) AMD Power válasza mistvan68 (#7862) üzenetére


AMD Power
titán

Igen ké év. Vidd be ide az Aradi utcába.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7868) Badboys


Badboys
őstag

Mai napon frissült a Healt Monitor. Érdekelne , hogy valaki fölrakta e? Ugyanis azt írták, hogy nem megy az EKG rém hír vagy igaz? Köszönöm, ha van tapasztalat és megosztja.

(#7869) jack982 válasza Badboys (#7868) üzenetére


jack982
aktív tag

Megerősítem, elkurták.

(#7870) AMD Power válasza jack982 (#7869) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem működik.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7871) jack982 válasza AMD Power (#7870) üzenetére


jack982
aktív tag

mostmár nekem is.

(#7872) AMD Power


AMD Power
titán

Az mitől lehet ,hogy azonos beállítások mellett feleségem 40mm (aluminium) órája majdnem fele annyit bír egy töltőssel mint az én acélházas 44mm órám. :F

44mm model: 1.4-inch display; 340 mAh battery; Wi-Fi/LTE
40mm model: 1.2-inch display; 247 mAh battery; Wi-Fi/LTE


Ennyit számítana ez?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7873) Badboys válasza jack982 (#7869) üzenetére


Badboys
őstag

+ AMD Power köszönöm

(#7874) Badboys válasza AMD Power (#7872) üzenetére


Badboys
őstag

Elképzelhető. Lehet van valami app ami energia zabáló. Lehet egy face pl. Egy újra indítás hátha beragadt valami.

(#7875) ollie válasza AMD Power (#7872) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert kisebb az akkuja. A kijelző méretbeli különbsége szinte semmit sem számít.

***

(#7876) adamklark


adamklark
senior tag

felhasználási szokások is sokat számítanak

(#7877) Badboys válasza adamklark (#7876) üzenetére


Badboys
őstag

Föltettem a 2 frissítést ez nálam továbbra is szar. Nem viszi át sem a vérnyomás értéket sem az EKG t ja azt már törölte a samu.A Samsung Healt appba úgy kell be írogatni a vérnyomás értéket. Egyre gázabb ez az egész. Másnál jól működik nem kell átírogatni?

(#7878) Nunder válasza AMD Power (#7833) üzenetére


Nunder
őstag

Kis update:
SES-ből már kétszer elhajtottak, mert nem volt benn a szervizes kolléga (tipikus 9-5, utána nincs) amiről nem tudtam. Először hétvégén mentünk, akkor a hétköznapra toltuk, majd hétköznap negyed 6-kor mondták, hogy nem fog menni a dolog. Nem vehetik át, nincs meghatalmazásuk, csak a szervizes kolléga. Nem az ő hibájuk, csak mondom, hogy ezzel számoljon aki menne ilyen ügyben.

Ezen felbuzdulva, megint bekapcsoltam (bő 1 hét után) és lássanak csodát, megoldódott a töltési gond is, minden további nélkül veszi fel az áramot és működik :D

Úgyhogy egyelőre használom és majd látom, hogy lesz-e belőle szerviz vagy nem.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7879) adamklark válasza Badboys (#7877) üzenetére


adamklark
senior tag

nemtom. nálam ilyen nincs

(#7880) AMD Power válasza Nunder (#7878) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon jól hangzik. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7881) Badboys válasza adamklark (#7879) üzenetére


Badboys
őstag

Akkor neked átmegy? Akkor nem értem mi lehet nálam a gond.

(#7882) adamklark válasza Badboys (#7881) üzenetére


adamklark
senior tag

Ja olvasva megint, a Samsung health appba nem teszi át atumatikusan, csak ha beallitod Samsung health monitor - >adatokban (minden engedélyt add meg, képen pont kikapcsoltam véletlen) EKG-ról nem tudok nyilatkozni mert a szenzor nekem hibás első naptól kezdve amikor jött a feature de külföldön vagyok így nem volt se időm se kedvem cserélni

képernyőképek

[ Szerkesztve ]

(#7883) Badboys válasza adamklark (#7882) üzenetére


Badboys
őstag

Hú nagyon köszönöm a segítséget ez alapján már működik a dolog és van EKG diagram is. Nagyon rendes vagy, hogy szakítottál időt a probléma megoldásához. :R

(#7884) AMD Power


AMD Power
titán

Javaslom Mindenkinek,hogy ha meg vízbe akkor használja a vízalatti módot! Hasznos!! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7885) AMD Power válasza AMD Power (#7884) üzenetére


AMD Power
titán

Erre gondoltam.

Illetve amikor visszarakod sima módba, akkor az óra bal oldalán kifúja az óra a benne lévő vizet. Ezt sajnos a videóban nem mutatják! De próbáljatok ki nyugodtan!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7886) Ateszpapa válasza AMD Power (#7885) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Én 2 éve használom rendszeresen.
Az úszás miatt találták ki, hogy a víz ne "nyomkodja" el.

(#7887) AMD Power válasza Ateszpapa (#7886) üzenetére


AMD Power
titán

Meg a vizi mód után az óra kifúllya magából a vizet a bal oldalán.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7888) adamklark válasza AMD Power (#7887) üzenetére


adamklark
senior tag

azt külön is meg lehet nyomni asszem (víz kirázást), de mindenképp érdemes bekapcsolni hogy ne állítodjanak el a dolgok

[ Szerkesztve ]

(#7889) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok
Működik itthon a mobil fizetés ezzel az órával.?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7890) szalai112 válasza -Maci- (#7889) üzenetére


szalai112
senior tag

Szia
Elvileg trüközésel igen.

(#7891) ollie válasza -Maci- (#7889) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak Samsung Pay van rá a Tizen miatt, és ahhoz valami olyan régiós rom kell, ahol engedélyezve van, plusz a kártyának is onnan kell származnia (Revolut, ilyenek, működnek). Szerintem túl macerás.

***

(#7892) szalai112 válasza ollie (#7891) üzenetére


szalai112
senior tag

És ha LTE-es az óra bukta az esimet!
Mert hardver szoftver plusz régiót is nézik.
Annyit tudok hogy Az itthoni esim valamilyen felhős rendszer nézi az azonosítókat, ha nincs a listán nem regisztrál az esim hálózatra.

[ Szerkesztve ]

(#7893) -Maci-


-Maci-
addikt

Köszönöm szépen :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#7894) krisz12071


krisz12071
aktív tag

Sziasztok!
Ennél és mondjuk a watch 3-nál is ugyebár figyelni kell a régiókódot,ha itthon használni szeretném az ekg funkciót.
SES üzletből rendelve automatikusan jót kapok vajon?
(az active 2-nél jelzi a xeh kódot,de watch 3-nál például EUE van)

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#7895) kmarci25 válasza krisz12071 (#7894) üzenetére


kmarci25
veterán

Én edigitalnál vettem a 3-ast (és a 2 Active-ot is), mindkettő XEH régiós.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#7896) róland válasza krisz12071 (#7894) üzenetére


róland
veterán

Mivel hivatalos magyarországi forgalmazó, így nagyon minimális az esélye, hogy nem itteni régióst adnának el bárkinek is.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#7897) Badboys


Badboys
őstag

Ez érkezik [link]

(#7898) AMD Power válasza Badboys (#7897) üzenetére


AMD Power
titán

Elég *zar az angolom. Valaki összefoglaláni a fontosabb dolgokat belőle!? :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7899) nortx55 válasza AMD Power (#7898) üzenetére


nortx55
csendes tag

Érkezik 10 új óra design számlap, állítható lesz az esés érzékelés érzékenysége, illetve a csoportos kihívások (edzés eredmények stb is változik.) kb ennyi.

(#7900) nortx55


nortx55
csendes tag

Ohhh így könnyebb :DD

[kép]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.