Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#7151) Dello79 válasza Sirandrish (#7149) üzenetére


Dello79
aktív tag

Garmin ! csakis.. minden más felejtős ha sport..

(#7152) Sirandrish válasza Dello79 (#7151) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azok elég drágák, a Watch Active 2höz képest.. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7153) ArthurShelby válasza Dello79 (#7151) üzenetére


ArthurShelby
addikt

A polar az gagyibb?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#7154) róland válasza Doosa (#7147) üzenetére


róland
veterán

Hétvégén jó 3 órán keresztül teszteltem wellness és gyógyfürdőben. ;)
Voltam vele gőzfürdő részben, volt különböző hőfokú gyógyvizes medencékben és úsztam is úgy, hogy közben track-elt.
(Nekem kell megszokni, hogy az edzés track-elését csak úgy lehet leállítani, ha kilépek a víz alatti módból.)

Viszont még mindig nagyon hiányzik, hogy Samsung/Google Pay elérhető legyen az órán.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#7155) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Nekem az EKG mérés valamiért totál meghülyült. Alig akarja érzékelni hogy ráteszem az ujjam, de ha érzékeli is, tök hülyén mér, össze-vissza sávok jelennek meg a normáls sin-ritmus helyett, 2-3 másodperc múlva meg is szakad a mérés. Órát újraindítottam, szíj feszesre húzva. Telóm S21, szóval még csak kompatibilitási problémák sem lehetnek. Vérnyomást is kalibráltam. Nem értem, mi van, mert korábban használtam.

(#7156) djalmasi


djalmasi
tag

Hali. Nem mozdítod meg véletlenül a teszt közben a kezed? Vagy nem kézmosás, fürdés után próbálod? Mert akkor kvázi teljesen használhatatlan (ha nagyon száraz, steril a kezed) akkor szintén. .

(#7157) Gabesz87 válasza djalmasi (#7156) üzenetére


Gabesz87
addikt

Nem, teljesen mozdulatlanul ülök, és nem kézmosás/fürdés után próbálom.

(#7158) adamklark válasza Gabesz87 (#7157) üzenetére


adamklark
senior tag

csináltál tesztet (az a kék cucc, már nem emlékszem a parancsra)? nekem amióta megjelent nem müködik mert halott a szenzor, lehet nálad történt valami az értékelővel

(#7159) modd3r


modd3r
őstag

Kijött Telekom e-sim-re is a frissítés.

(#7160) ArthurShelby válasza modd3r (#7159) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Most, hogy írod ellenőriztem, és nekem is.
Viszont nem tudom feltenni, mert annyira tele van a memória, hogy törölnöm kell.
Nem lehet valahogy a telefonról kezelni, hogy mit törlök le?

Egyébként az előző frissítés óta nem tettem fel zenét, és úgy telt be, hogy már vérnyomást sem tudtam mérni, mert szólt, hogy fullon van :F

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#7161) kmarci25


kmarci25
veterán

Tegnap leadtuk a szervízben ismételten az órát (leváló/mozgó hátlap). A szervizes rác szerint 3 vagy 4 ugyanazon hiba megjelenése után lehet kérni cserekészüléket. Ami így elég elkeserítő. Azért furcsa ez, mert láthatólag a legtöbbeteknek szerencsére nincs ilyen gondja. Azért érdekelne van-e valakinek ilyen modell: arany színű, acél tok, 44 mm.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#7162) Gabesz87 válasza adamklark (#7158) üzenetére


Gabesz87
addikt

Fogalmam sincs, mire gondolsz :) Milyen teszt / hol, milyen kék cucc?

(#7163) Gabesz87 válasza Gabesz87 (#7162) üzenetére


Gabesz87
addikt

Ja, visszakeresve rátaláltam a topicban. Érintés nélkül 0, ami jót jelent, viszont érintéssel az az L-O érték nálam 6 :( 5-re már azt olvastam, hogy hibás a szenzor/rosszul mér. Akkor szerviz?

(#7164) adamklark válasza Gabesz87 (#7163) üzenetére


adamklark
senior tag

igen arra gondoltam, érdemes akkor megkeresni egy szervízt, írták többen hogy cserélték

(#7165) ArthurShelby válasza ArthurShelby (#7160) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Frissítés előtt volt kb 100mb szabad helyem, frissítés után kb 200mb szabad helyem van. A frissítés meg kb 50mb volt :)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#7166) Dello79 válasza Sirandrish (#7152) üzenetére


Dello79
aktív tag

Hát a Polárnál sokkal, sokkal jobb a felhős része.. honlapon keresztül az összes érték elérhető. Nekem garmin volt samu előtt.

Hát nem drágább.. max picivel.. Vivoactive 4 .. nem a Fenix családot kell nézni.

(#7167) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Fű de elegem van a Samsungból. Az órával nincs bajom, csak most, hogy valami lett az EKG szenzorral...bevittem a Westendbe a SES-ba, ahol elküldtek, hogy vigyem az Oktogonba. ÁÁÁÁ. Azt hittem, ott majd leadom és örülök. Persze megtehettem volna, csak mondta a srác, hogy ők is az Oktogonba küldik, heti 1x a cuccokat. Úgyhogy inkább vigyem el magam. Faxa. Inkább a telómmal van bajom (S21), ami miatt tele a tököm a Samuval. Azt hiszem cserélni fogok inkább iphone 12-re. Bár azt vettem volna eleve februárban. Habár az alma sem kimondottan nagy kedvencem (akár a Samu). :(

(#7168) gyantaszuz válasza Gabesz87 (#7167) üzenetére


gyantaszuz
tag

Ha szabad kérdezni mi a baj a telóval?

(#7169) Gabesz87 válasza gyantaszuz (#7168) üzenetére


Gabesz87
addikt

Nekem az ujjlenyomat olvasó iszonyat x.ar. Hiába próbáltam már többször, többféle képpen felvenni az ujjlenyomatot, lassabb, mint az előző telómon (P20 Pro). Érezhetően több idő, szinte rajta kell tartani az ujjam, nem azonnali. Gondoltam, akkor majd az arcazonosítás...hát az is csalódás...feleségem iPhone XR-én pikk pakk megy az face ID még sötétben is. Na a Samu megoldása, működése, sebessége ahhoz képest -5év. Legfőképp ezek a gondjaim. Ja, és az update. Azért az kritikán aluli, hogy egy 300k-s telefonra ne jöjjenek meg az update-ek OTA-n, hanem gépre kelljen dugni. Amikor megvettem a telót, utána nem is működött egy ideig (köv. frissítésig) az OTA, mert valami hibát írt ki (nem egyedi probléma volt), de azóta se jönnek meg, amikor már sokan jelezték napok, vagy 1-2 hét elteltével, hogy megjött nekik az új update. Nem vagyok abszolút Apple fan, soha nem szerettem, de azt el kell ismerni, hogy ha bejelentik, hogy 15 óra 01 perckor jön a frissítés, az tényleg úgy van minden eszközön!

(#7170) Gabesz87 válasza Gabesz87 (#7169) üzenetére


Gabesz87
addikt

Ja és még egy dolog: úgy melegszik mint az isten csapasa. Egyetlen telefonommal sem volt ezidáig olyan, hogy néhány perc napsutestol kiírta hogy tulmelegedett, vagy hogy emiatt az Android Auto használhatatlanná lassul. Vagy nem működik a vezeték nélküli töltés. Botrány

(#7171) Sirandrish válasza Gabesz87 (#7169) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem S21U-m van, de ezek közül amiket felsoroltál, egyiket sem tapasztalom. Álom az a telefon..
Bár az órába most én is csalódtam picit..igaz, én a sima Galaxy Watchba :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7172) Badboys válasza Gabesz87 (#7169) üzenetére


Badboys
őstag

Én S20FE SD vel használom teljesen jó a telefon, pedig nem vagyok samu hívő sőt. Ellenben az óra hát az erősen megkérdőjelezhető.

(#7173) gyantaszuz válasza Gabesz87 (#7170) üzenetére


gyantaszuz
tag

Köszi az infót, néha elgondolkodom a váltáson S8-ról.
Bár amiket leírtál, nekem kicsit egyedi hibának tűnnek. Remélem megoldódnak. :)

(#7174) kisdani


kisdani
csendes tag

Sajna mivel az active 2 órám nem javítható értelmes áron :(( , így inkább veszek egy használtat.
Az lenne a kérdésem, hogy valakinek van-e LTE órája ami régiómókolt és fut rajta a samsung pay. Az én régi órámon remekül mőküdött a fizetés, de nagyon gondolkodom, hogy inkább LTE-s órát vennék csak nem tudom , hogy a mókolás után is fel lehet-e tenni a T-mobil esimet.
Illetve mennyire vált be az LTE aki napi szinten használja.

Előre is nagyon köszönöm! :R

(#7175) kmarci25 válasza kisdani (#7174) üzenetére


kmarci25
veterán

Én a helyedben megvárnám a Watch4-et. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#7176) Badboys


Badboys
őstag

Megpróbálkoznék újra a problémám orvoslásához segítség kéréssel. Hátha valakinek volt hasonló gondja. SGW3 as óráról van szó.
A problémám a következő. Gyaloglásnál mutatja a megtett út térképét. Kerékpározásnál csak térkép nélküli útvonalat mutat amikor meg nézem az összegzés alján lévő útvonalat. Elmegyek motorral bekapcsolom a kerékpározást mutatja az az útvonalat térképpel. Amint kerékpárra ülök nincs térkép Újra indítás megvolt. Gyári vissza állítás nem mentésből megvolt Mégis mi lehet a gond? Azért próbálom itt a megoldás keresést mert ez mozgalmasabb oldal. Már a szerviz gondolatával játszom mert roppant idegesít. Köszönöm

(#7177) adamklark válasza Badboys (#7176) üzenetére


adamklark
senior tag

nos konrkét választ nem tudok de ami probléma szokott lenni ha nem samsung telefonod van hogy minden engedélyt, aksikímélő beállítást stb. meg kell nézni mert bezavar, illetve csak akkor mutat térképet ha az óráról indítod az edzést

(#7178) Eiki


Eiki
tag

Ma arra lett figyelmes, hogy villog az óra a csuklómon. Valamiért boot loopba került, akármelyik gombot nyomkodom nem reagál. Megvárom majd, hogy teljesen lemerüljön, de addig is van bármi ötletetek? Sajnos már nem haris.

(#7179) S@c@ válasza Eiki (#7178) üzenetére


S@c@
őstag

Ez egyre több embernél jön elő, sajnos garanciális lesz.
Te vagy minimum a 3ik szerintem mostanában. :( Remélem az enyém még sokáig bírja.
A tied alu vagy acél?

(#7180) Eiki válasza S@c@ (#7179) üzenetére


Eiki
tag

Alu.

(#7181) kisdani válasza S@c@ (#7179) üzenetére


kisdani
csendes tag

Nekem is így ment tönkre... :W

(#7182) kisdani válasza kmarci25 (#7175) üzenetére


kisdani
csendes tag

Maradok az active2 nél ha találok valami megfelelő használtat.

(#7183) Badboys válasza adamklark (#7177) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm sajnos ez nem sok. A telefon S20FE, Akksikímélő nincs, Óráról van indítva.

(#7185) Badboys válasza atomka78 (#7184) üzenetére


Badboys
őstag

Bocs, de nem értem mit is szeretnél? Szerintem valamit nagyon félre értettél.

(#7186) atomka78 válasza Badboys (#7185) üzenetére


atomka78
tag

Benéztem és nem neked akartam :R

(#7187) róland válasza atomka78 (#7184) üzenetére


róland
veterán

Ha már írtad, hogy LTE változatod van. Kipróbálnád, hogy Telekom eSIM-el működik-e?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#7188) Schuler888 válasza S@c@ (#7179) üzenetére


Schuler888
senior tag

Egyre jobban orulok hogy az elso kutyum amit a Turbadonal vettem... :W

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#7189) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztók
A Galaxy Active2 44mm esimes órám hardver hibás lett.
A sms seki sebe, hang hívás fogadni índitani lehet.
Nem rég volt szervízben, új alaplap stb.
A telekomal beszéltem náluk nincsen technikai gond.
3x megy vissza a szervízbe :(((

[ Szerkesztve ]

(#7190) Nordik


Nordik
őstag

Hogyan tudom kikapcsolni az automatikus edzesfigyelest? Ma sétáltunk egy nagyobbat és állandóan kiírta hogy merne a gyaloglást.

Találtam olyat, hogy edzeseszleles, ezen belül jelzések. Ez lenne az a kapcsoló?

Illetve van egy olyan ahol kategóriánként lehet kapcsolni, az egyértelmű.

(#7191) Firedaddy


Firedaddy
tag

Valaki tudna segíteni hol keressem a véroxigén mérést az órában? Vagy megint kivették? Az elemek kezelésénél nincs lehetőség kiválasztani. Előre is köszönöm a segítséget

(#7192) adamklark válasza Firedaddy (#7191) üzenetére


adamklark
senior tag

elvileg van, gyakorlatilag korlátozva van hogy a watch 3-t vedd meg

(#7193) Firedaddy válasza adamklark (#7192) üzenetére


Firedaddy
tag

Hát ez valami csoda marketing. Akkor nem merünk spo2 t 🤣

(#7194) lumpy95


lumpy95
tag

Sziasztok,

Ses store árul külön töltőt, illetve ha esetleg nem, akkor tudtok olyan boltot ajánlani Győrben ahol van? Esélyes, hogy elhagytam valahol még a múlt héten, aztán nem árt, ha fel tudja tölteni az órát az ember.

Ha nem árulnak SES-ben vagy nincs bolt Győrben akkor természetesen marad Alza meg ilyenek.

(#7195) lumpy95 válasza lumpy95 (#7194) üzenetére


lumpy95
tag

Megtaláltam a a töltőt a ses oldalán közben

(#7196) Firedaddy


Firedaddy
tag

Az órában most van nfc vagy nincs. Egyik oldalon azt írják van a másikon meg h nincs

(#7197) ollie válasza Firedaddy (#7196) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van, de nem tudod használni, mert csak a Samsung pay-jel működik, ami Magyarországon viszont nem.

***

(#7198) Firedaddy válasza ollie (#7197) üzenetére


Firedaddy
tag

De gáz

(#7199) Indiant válasza ollie (#7197) üzenetére


Indiant
addikt

Tehát foglaljuk össze, van az órában NFC, de nem használható. Van EKG, de nem használható. Vízálló, de beázik és nem vállalják rá a garanciát.
Az is hülye, aki ilyet vesz. (beleértve magamat is)

(#7200) ollie válasza Indiant (#7199) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az EKG használható. Akkor ázik be, ha nem rendeltetésszerűen használod. Az úszás, zuhanyozás, élményfűrdőzés pl nem az, ezeknél mindegyik óra, mobil, stb be fog ázni egy idő után (kivéve, ami pl kifejezetten búváróra).

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.