Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#6901) dionaea válasza espista (#6897) üzenetére


dionaea
őstag

Nah én is ilyenen gondolkodom. Mert hát önmagában az active 2 rusnya.
Meg tolgatnal képet ha van időd. Thx

(#6902) adamklark


adamklark
senior tag

szerintem nem rusnya annyira csak nem ehhez az órához illik, szerintem az a profilja hogy kicsi meg nincs lunetta, bumpszli órát máshol is lehet venni ami csak sportoláshoz talán jobb is

(#6903) VeryByte


VeryByte
őstag

Sziasztok,

Adott egy GWA2 eSim (SIM nélkül) és egy Xiaomi Mi 10 T (vagy valami hasonló), BT-n kapcsolódnak.
A probléma, hogy bejövő hívások esetén az óra BT kihangosítóként/fülhallgatóként viselkedik, vagyis a hang oda irányítódik és kézzel kell visszavenni.
Próbáltam megtalálni az ellenszert, de nem sikerült.

Valakinek ötlet?

Üdv,
G.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#6904) ollie válasza VeryByte (#6903) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor is ha nem az órán veszed fel a hívást?

***

(#6905) VeryByte válasza ollie (#6904) üzenetére


VeryByte
őstag

Igen, ez a lényeg, hogy a telefonon veszi fel az ember. (Barátomról van szó, nálam s10e+GWA2 minden ok)

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#6906) Luser2000


Luser2000
addikt

Tudnátok abban segíteni, hogy a 2020-ban a Telekomtól vásárolt WA2-re a Telekom1 év jótálláson kívül van további mondjuk +1 év Samsung jótállás?

Ha esteleg igen, van, akkor ez hol van leírva? (A Telekom jótállási jegyen nincs). Köszi szépen.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#6907) Ateszpapa válasza Luser2000 (#6906) üzenetére


Ateszpapa
addikt

12+12 hó gari van rá. A Samsung oldalán fent találod mi mihez mennyi gari jár. Van egy táblázatuk.

(#6908) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
Abban kérnék segítcséget hogy a GWA2 LTE 44mm mílyen szíj jó hozzá
És gyárit hol kapok itthon elfogadható árón?

(#6909) Ateszpapa válasza Luser2000 (#6906) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Kerestem a Samu oldalán, de csak a 2021-est találtam meg.

(#6910) ollie válasza szalai112 (#6908) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bármelyik 20mm-es gyorscsatlakozós óraszíj jó hozzá.

***

(#6911) szalai112 válasza ollie (#6910) üzenetére


szalai112
senior tag

Kösszönöm :R

(#6912) S@c@


S@c@
őstag

Mi a kulonbseg a 2021-es active es a korabban kiadott verzio kozott?

(#6913) Luser2000 válasza Ateszpapa (#6909) üzenetére


Luser2000
addikt

Köszi szépen Ateszpapa!

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#6914) djalmasi


djalmasi
tag

Hali. A Galaxy store kuponkód módszere csak Samsung telefonokon működik? Ha igen fel lehet valahogy varázsolni az APK-t Xiaomi telefonra vagy nem lesz életképes?

(#6915) ollie válasza djalmasi (#6914) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi az a kuponkód módszer?

***

(#6916) djalmasi válasza ollie (#6915) üzenetére


djalmasi
tag

(#6917) ollie válasza djalmasi (#6916) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem értem ennek mi köze a telefonhoz, hogy van e kuponod egy adott alkalmazásra vagy számlapra.

Ha óra számlap kuponok kellenek, BoxFaces appot, ott a fejlesztők rendszeresen osztogatnak kupon9okat a számlapjaikhoz.

***

(#6918) djalmasi válasza ollie (#6917) üzenetére


djalmasi
tag

Teljesen érthetően leírtam a kérdésemet, de te teljesen félre értelmezed. A barátom egy Xiaomi telefont használ az órájához, akárhogy, akármilyen úton-módon nyitja meg a Galaxy Store linket ahol azt adott számlap szerepel NINCS lehetősége megadnia kuponkódot csak és kizárólag azt engedi, hogy fizesse ki rendesen azt az adott számlapot.

Tessék:

Ezért érdekelt, hogy esetleg valahogy valakinek sikerült-e megoldania...

[ Szerkesztve ]

(#6919) gmatyi88


gmatyi88
tag

Sziasztok. Van egy olyan probléma az órával, ha 2percet telefonálunk vele (Nem tűző napon persze) fogja magát és átteszi repülő módba magát, majd kiírja, hogy ha lehűlt a készülék újra használhatja.. Vagy valami ilyesmi. Köszi

(#6920) Csocsesz75 válasza djalmasi (#6918) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Szia !

Én Oneplus telefonnal használom. Ha megvan a kupon megnyitom a Galaxy Wearable alkalmazást ott pedig : felfedezés - továbbiak a Galaxy Store-ban - jobb felül 3 csík - beállítások - utalványok. Oda lehet regisztrálni a kuponokat. Aztán kikeresi az adott óraarcot és a fizetésnél szerrpelni fog a kedvezmény.

(#6921) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Van arra lehetőség ,hogy kerékpározás közben ne mondja be minden km után az adatokat?

(#6922) djalmasi válasza Csocsesz75 (#6920) üzenetére


djalmasi
tag

Hali. Köszönöm szépen, de sajnos neki így sem működik. Követtük végig és ki is listázza a kuponok között, de amikor kikeresi ahogyan írtad is az adott számlapot sajnos továbbra is csak annyit ír, hogy adja meg a bankkártya adatait a fizetéshez. (Xiaomi Mi A2)

(#6923) djalmasi válasza Gedeon31 (#6921) üzenetére


djalmasi
tag

Hali. Edzések -> Kerékpár (Fogaskerék ikon) -> Legörgetsz az aljára

(#6924) ollie válasza djalmasi (#6922) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bankkártyát mindenképpen hozzá kell adni (Samsung telefonnál is!), akkor is, ha ingyen van valami, vagy kuponnal fizetsz.

***

(#6925) Csocsesz75 válasza djalmasi (#6922) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Van neki egyáltalán regisztrálva bankkártyája?

(#6926) Gedeon31 válasza djalmasi (#6923) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm szépen :R

(#6927) djalmasi válasza ollie (#6924) üzenetére


djalmasi
tag

Samsung telefonnál nem kötelező! (akkor sem ha felkiáltójelet raksz a mondat végére!) Minimum 20 számlapot aktiváltam már kuponkóddal és nem nincs hozzáadva a bankkártyám. Más eszköznél elhiszem ahogyan Csocsesz is írta, de ez teljességgel kizárt amit itt írsz.

(#6928) djalmasi válasza Csocsesz75 (#6925) üzenetére


djalmasi
tag

Ezer hálám :R sikerült neki ezzel a módszerrel amit mondtál, de xiaominál ez a kuponkód aktiválás valahol nagyon kicsi betűvel van írva és ilyen ultra halvány szöveggel, hogy véletlenül se vedd észre :D (nem kellett kártya)

[ Szerkesztve ]

(#6929) ollie válasza djalmasi (#6927) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De kötelező! Akkor nem az, ha be van állítva mobil fizetés a szolgáltatód által, de az meg megint nem Samsung sajátosság. Samsung telefonom van, és csak úgy tudtam fizetni kuponnal, hogy előtte beállítottam bankkártyát is.

[ Szerkesztve ]

***

(#6930) djalmasi válasza ollie (#6929) üzenetére


djalmasi
tag

Nincs beállítva mobilfizetés, dominós vagyok és jelen pillanatban egyenleg sincs a kártyán valamint bankkártya sincs hozzáadva, próbáltam korábban google storeból mobilfizetéssel fizetni és NEM ENGEDTE azaz NINCS BEÁLLÍTVA és még is tudok kuponozni, na erre varrjál gombot.(A xiaomis barátomnak sem kellett megadnia)

[ Szerkesztve ]

(#6932) DRMB


DRMB
újonc

Sziasztok !
Pár napja megbolondult az órám. Ki írta ,hogy rebooting... próbál elindulni ,na azt addig csinálja míg le nem merül , aztán a töltőn folytatja.
Lehet rajta segíteni ? Vagy csak a szervíz?

https://www.youtube.com/watch?v=njoqBDlPOsE
Ezt csinálja!

(#6933) ollie válasza DRMB (#6932) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem szerviz.

***

(#6934) S@c@ válasza DRMB (#6932) üzenetére


S@c@
őstag

Nekem meg a regi watchomnal volt ilyen (gear sport) Sajnos szerviz, nincs megoldas.

(#6935) DRMB válasza ollie (#6933) üzenetére


DRMB
újonc

köszi

(#6936) Badboys


Badboys
őstag

Tudnátok abban segíteni, hogy a saját faceim hogyan kerülnek vissza az órára? Telefont cseréltem A típus maradt az S20FE csak SD lett. Az óra párosítás megvolt. A Wearable ban viszont nem találom a kuponozott facekat. Netán a telefon cserével eltűntek? A storban a nyugták közt szerepelnek, de onnan nem tudom vissza tenni. Köszönöm

(#6937) ollie válasza Badboys (#6936) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Galaxy App Store -> My Apps -> Watch

Itt van az összes, órára megvásárolt app és watchface, a kuponozottak is.

***

(#6938) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Spotify Premiumot használok zenehallgatásra, az órán is elég jól lehet kezelni a Spotify alkalmazást. Gondolkodtam nem e járnék jobban egy YouTube prémiummal. Csak nem tudom ,azt az óráról hogyan tudnám kezelni?

(#6939) ollie válasza Gedeon31 (#6938) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az óra gyárilag tartalmaz egy zene irányító appot, azzal tökéletesen működik a YT Music, én is azon hallgatok zenét. A widgeten a leállítást, indítást, előre és hátraugrást értem, plusz kijelzi épp mit hallgatsz. Ha megnyitod az appot az órán, akkor jóval többet tud (pl playlistet kezelni), de nem próbáltam.

***

(#6940) kmarci25 válasza ollie (#6939) üzenetére


kmarci25
veterán

Ez oké, de vajon a YT music-nak van saját alkalmazása az órára? Mert a Spotinak igen, és ez kvázi kiváltja a telefonos alkalmazást nagy részben, pl. kedvencnek is meg lehet jelölni zenét, saját gyűjteményt lehet vele kezelni stb. Míg ha a gyári zene alkalmazással irányítod a Spotit, akkor play/pause, előre/hátra léptetést és hangerő fel/le a lehetőségek, azaz jóval korlátozottabb.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6941) Jorgos01


Jorgos01
tag

Sziasztok!
Most lettem tulaja (3 napja) egy ilyen órának és edzéssel kapcsolatos kérdésem lenne.
Teniszre (kültéren) és kispályás focira (terem és kültér egyaránt) használnám elsősorban a fitness részét.
Az órán ezek a sportok alapból ugye nincsenek, de a Samsung Healthban igen.
Mit és hogyan indítsak az órán, hogy lássam edzés közben az adatokat (edzési idő, megtett táv, pulzus, stb.) és legalább a végén kültéri edzésnél lássak térképét a mozgásról mind az órán, mind a Samsung Healthban.
Van-e esetleg arra mód, hogy az órára új edzési tevékenységként felkerüljön a labdarúgás és a tenisz?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Egyébként eddig minden OK, értesítések, telefon, e-mail, viber szépen megjönnek.
Akkuval sincs különösebb gondom. Most ismerkedem vele, de a 2 napot bírja úgy látom.
44-es verzió, alvás közben éjszakai-repülő módban 5-6%-ot esik reggelre.
Vérnyomást, EKG-t méri, ami tájékozódási alapnak jó, de tudjuk ez nem orvosi műszer.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#6942) ollie válasza kmarci25 (#6940) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy van saját alkalmazása a YT Musicnak, a google nem csinál meg semmit Tizenre. De te is rákereshetsz a store-ban.

***

(#6943) gyuri2008 válasza Jorgos01 (#6941) üzenetére


gyuri2008
veterán

3 nap alatt hányszor töltötted?

(#6944) kmarci25 válasza ollie (#6942) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem nekem kell a YT Music.A kérdezőnek válaszoltál, és erre írtam, hogy szerintem a Spoti a saját Tizen-es alkalmazásával profibb e téren, mert pont az volt a kérdés, hogy jól tudja-e kezelni az óráról.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6945) Jorgos01 válasza gyuri2008 (#6943) üzenetére


Jorgos01
tag

Pénteken vettem. Ekkor feltöltöttem 100%-ra. Beüzemeltem, mindent frissítettem, vérnyomásmérőt kalibráltam, meg jó sokat nyomogattam (az újdonság ereje).
Szombat este lefekvés előtt ismét feltöltöttem 100 %-ra. Azóta használom és jelenleg 35%-on van. Ma este (hétfő) lefekvés előtt ismét töltő. Így megvan a két nap.

[ Szerkesztve ]

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#6946) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
A GWA2 esim 44mm vetem tépőzáras szíjat vettem 1500Huf volt az órás üzletben, benne volt a munka díj is.
Kényelmes úgy álitom ahogy kényelmes.
A gyári bőr szíj megnyulot.
Csak a szíj takarja a szenzort :O
Rögtönöztem mert a régi szíj nem volt jó.
Majd veszek másikat

[ Szerkesztve ]

(#6947) TFSi


TFSi
őstag

Sziasztok! Érdemes megvenni az Active 2-t, vagy várjam meg a 4-et? Persze tudom, hogy utóbbiról még csak pletykák vannak.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#6948) szalai112 válasza TFSi (#6947) üzenetére


szalai112
senior tag

Szerintem várj, mert a GWA2 Os támogatás ha igaz

Galaxy Watch - 3 hónap
Galaxy Watch Active - 10 hónap
Galaxy Watch Active 2 - 16 hónap
Galaxy Watch 3 - 27 hónap

(#6949) Badboys válasza ollie (#6937) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm a segítséget A számlapok meglettek, de a vásárolt alkalmazások nem. Azok továbbra is csak a nyugták közt vannak.

(#6950) Badboys válasza TFSi (#6947) üzenetére


Badboys
őstag

Szerintem szoftver váltás előtt nem érdemes venni. Amit az S20FE telefonok körül is művelnek igencsak elgondolkodnék újbóli samu vásárlásán. Csupán az a baj, hogy értelmes alternatíva nem igen van. Tehát szerintem várj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.