Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#7901) AMD Power válasza nortx55 (#7899) üzenetére


AMD Power
titán

Köszönöm szépen! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7902) mistvan68 válasza adamklark (#7882) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!
A bal oldali képernyőképet hogyan tudom a telefonon előhívni,mert én nem találok ilyen beállítást?

Üdv.István

(#7903) adamklark válasza mistvan68 (#7902) üzenetére


adamklark
senior tag

Samsung Health Monitor App->felül 3 vonal->adatok

[ Szerkesztve ]

(#7904) DomToretto


DomToretto
tag

sziasztok,

Active 2-re nem jön az sms, nem is találom az óra menüjében. Ezt le kellene tölteni alkalmazásként, vagy hogy lehet elővarázsolni?

(#7905) ollie válasza DomToretto (#7904) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Galaxy Wearable appban kell minden értesítést engedélyezni, amit akarsz látni az órán.

***

(#7906) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
Az LTE órámat elcsesztem, S pay véget, meg is rootoltam.
Nagy nehezen találtam XEH romot és az istenért nem akar esimet!
ha ezt nem tudom eltüntetni az gond

[ Szerkesztve ]

(#7907) szalai112 válasza szalai112 (#7906) üzenetére


szalai112
senior tag

Na hali sikerült vele meg etetnem vele a QR kódót! :)
1.) Nyissa meg a "Galaxy Wearable" alkalmazást a telefonon
2.) Győződjön meg arról, hogy Bluetooth-on keresztül csatlakozik az órájához.
3.) A fiók kinyitásához húzzon 3 sort a bal felső sarokban, majd válassza az "A Galaxy Wearable névjegye" lehetőséget.
4.) Ezen a képernyőn látni fogjuk a verziószámokat.
5.) Érintse meg 5-ször a "Watch xy Plugin" verzióját
6.) Válassza ki az "ESIM funkció tesztelése" lehetőséget ebből a rejtett menüből.
7.) Ezután módosíthatja a "Jelenlegi QR-tesztmód: ki" -> "Jelenlegi QR tesztmód:" opciót: tovább"
Javasolnám a xeh rendszert vissza rakását.
Van hívás és NET !

[ Szerkesztve ]

(#7908) szalai112 válasza szalai112 (#7907) üzenetére


szalai112
senior tag

https://youtu.be/CYxf2Fg6UCk
Bocsi ki futottam a szerkesztésből megint. :(((
csináltam egy kis vidit hogyan hozható elő a rejtett menü.
Ha valaki romot cserélt és LTE funkciós akkor szerintem be lehet olvasgatni a QR kódot, talán.

(#7909) modd3r válasza szalai112 (#7908) üzenetére


modd3r
őstag

Grat! Z Fold-od van? Milyen?

(#7910) szalai112 válasza modd3r (#7909) üzenetére


szalai112
senior tag

Nagyon gyors és figyelem felkeltő mobil.
Jó telefon ha az árát nézem anyira kinek mi.

(#7911) modd3r válasza szalai112 (#7910) üzenetére


modd3r
őstag

Nem túl nagy és nehéz? Nadrágzsebben elfér?

(#7912) szalai112 válasza modd3r (#7911) üzenetére


szalai112
senior tag

Szia
meglehet szokni, össze csukva húza rendesen a zsebet, kinyitva 2 kézel fogva türhető az én részemről.

Az tényleg igaz hogy az esim, csc függő?
akkor nem piszkálom meg az órát

[ Szerkesztve ]

(#7913) krisz12071


krisz12071
aktív tag

Sziasztok!
Rászántam magam,hogy veszek egy órát.
Active 2 és watch 3 a kiszemelt.
Tesztet olvastam,de a lünettán kívül érdemi különbséget nem találtam.
Van más is amiben az egyik jobb lenne.Ecg és pulzus a fő cél véroxigénszinttel.

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#7914) adamklark válasza krisz12071 (#7913) üzenetére


adamklark
senior tag

nagy különbség nincs, annyi hogy véroxigént hivatalosan a watch active 2 nem tud (hardveresen igen, de szoftveresen le van tiltva hogy 'motiváljanak' téged másik órát megvenni).

(#7915) krisz12071 válasza adamklark (#7914) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Köszönöm!
A watch 3 tudja a véroxigént?

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#7916) adamklark válasza krisz12071 (#7915) üzenetére


adamklark
senior tag

igen, hogy mennyire pontos /jó azt nem tudom

(#7917) AMD Power válasza krisz12071 (#7913) üzenetére


AMD Power
titán

Watch 4 vennék már.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7918) krisz12071 válasza AMD Power (#7917) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Igaz,hogy csak 20000Ft-al drágább,de annyival jobb is?

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#7919) AMD Power válasza krisz12071 (#7918) üzenetére


AMD Power
titán

Watch 3 hol láttál te 65e Ft-ért 45mm?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7920) krisz12071 válasza AMD Power (#7919) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Bocsi,a 41mm-et néztem 69-ért.
NZGA jó itthon?
Bocs,de ezek a régiókódok mindig elbizonytalanítanak.

[ Szerkesztve ]

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#7921) krisz12071 válasza AMD Power (#7917) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Hát ez elszállt! :)

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#7922) AMD Power válasza krisz12071 (#7921) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos igen. De én tuti ,hogy már csak 4-t vennék. Active 2 csak azért van nekem mert olyan olcsón tudtam megvenni ,hogy nem is volt kérdés.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7923) krisz12071 válasza AMD Power (#7922) üzenetére


krisz12071
aktív tag

Igen,most már hajlok én is a 4-re,csak rá kell jönnöm,hogy melyik régiókódos jó itthon.Eddig az active 2-nél tudtam,hogy a XEH biztos jó,de most megint elvesztettem a fonalat.
Amúgy így jár,aki túl sokat gondolkozik rajta.Ma reggel gondoltam mégegyszer átolvasom,megnézem amit küldtél és akkor láttam,hogy vége az akciónak.Őszintén szólva 110000Ft már sok nekem,így lehet beérem a kisebb mérettel is.
Köszönöm a segítséged!

Hardverapró:krisz12071 felhasználónak 51 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!krisz120_v felhasználónak 213 pozitív visszajelzése van a Vaterán!

(#7924) frischmannak


frischmannak
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Vettem ajándékba egy Watch Active 2-t egy rokonnak, mert párunknak már elég jól bevált a családban, azonban nem egy Samsung telefon mellé lett vásárolva. De több helyen is olvastam, hogy ez pár funkció hiányán kívül nem fog gondot okozni.
Azonban problémába ütköztünk. Már az első párosítás is gondot okozott, utána pedig frissített és frissítés után már nem akar vissza csatlakozni az óra a telefonra. Visszaállítottam minden, aztán kipróbáltam egy Xiaomi telefonon, de ott is vagy folyamatosan frissíteni akar, vagy eldobja a kapcsolatot az órával. Egy Meizu 7 Pro és egy Xiaomi telefon volt próbálva. A Meizu mellé lenne, olvastam egy külföldi fórumon, hogy a Xiaominél az MIUI 12 frissítés után nem volt jó a csatlakozás és az MIUI optimalizáció kikapcsolásával fejlesztői módban meg lehet oldani ezt a gondot, de a Meizu-hoz nem találtam semmi információt.

Van valakinek valami ötlete?

Köszönöm :R

(#7925) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
Ilyen hibája van az órának.
Szervíz ilyenkor megnézi az alaplapot?

[ Szerkesztve ]

(#7926) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Watch Active 2-nél az óralapon élőben mutatja a pulzust? Tehát ha változik az ember pulzusa azt követi az óralapon is azonnal ?

[ Szerkesztve ]

(#7927) AMD Power válasza Csocsesz75 (#7926) üzenetére


AMD Power
titán

Persze. Főleg ha folyamatosra van állítva a mérés.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7928) Csocsesz75 válasza AMD Power (#7927) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Akkor jól emlékeztem. Pár hónapja adtam el de már megbántam. Watch 4-et vettem helyette de most küldtem vissza mert az óralapon sem mutatja realtime a pulzust. Ha a pulzusra ráböktem megnyílt ugye a mérő és a kis szív ikon mellett ott volt, hogy 9-10 perce mért utoljára pedig folyamatosra volt állítva. Beállítások is egy csomó minden hiányzott belőle, óralapok hát szinte dedós kategória. Számomra nagy csalódás volt.

Lehet megint Active 2 lesz belőle.

(#7929) Geni86 válasza Csocsesz75 (#7926) üzenetére


Geni86
csendes tag

Nekem nem követi azonnal. Kb. 1 perces késésben van.

(#7930) Geni86 válasza Csocsesz75 (#7928) üzenetére


Geni86
csendes tag

Elcserélem veled a watch 2-őt. :D :D :D

(#7931) Csocsesz75 válasza Geni86 (#7930) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Mire ? Nincs már meg a 4, visszaküldtem.

(#7932) Badboys válasza szalai112 (#7925) üzenetére


Badboys
őstag

Sajnos nem tudom mit takar a fotó milyen hibát? Nálam a vérnyomás szenzor volt a hibás augusztusban vettem észre. Akkor írtam nekik küldték a futárt az óráért. Ott volt egy hétig majd hozta vissza. Állításuk szerint alaplap cser, hátlap csere, akkumulátor csere történt. Szerintem meg semmi, de ezt nem tudtam bizonyítani a vita közben. Ugyanis a vérnyomás szenzor továbbra is totál szar volt. Újra futár vissza kedden elvitték pénteken vissza állítólag hátlap cser , belakás előtt teszt a szenzor továbbra rossz volt. Pár heti száj tépés és javítás után jött vissza na akkor már a teszt szerint jó volt a szenzor. Kértem a cserét nem adtak csere papírt mert szerintük nem produkálható a hiba. Bocs, de csak egy kis szösszenet mire számítsál. Föl hoztam, hogy nem lett cserélve alaplap mert a szám megegyezett a régivel a válasz ez azért van mert ők átírják az imei számot. Tegyél egy próbát, ha gondolod, de a Mac Wifi és egyéb számot írd föl mert azokat nem tudják átírni.

(#7933) szalai112 válasza Badboys (#7932) üzenetére


szalai112
senior tag

Köszönöm a válaszát, felhívom a telemaxot

(#7934) szalai112 válasza szalai112 (#7933) üzenetére


szalai112
senior tag

Hali
Közben olvasóm az órát hogy a warranty void 0 (0x0000) ha 1 lenne akkor nincs hardver garancia?
Samsung.hu azt mondta ez itthon nem jelent semmit, feltetem a kérdést a Samsung.com-nak.
Még nem válaszoltak ha jól olvasom az angolt akkor van garancia! [link] Ez egy fizika biztosíték?

[ Szerkesztve ]

(#7935) nightelf


nightelf
tag

Sziasztok! Friss active 2 tulajként pár kérdésem lenne.
1. A messenger, viber, stb üzenetek csak addig vannak az órán az üzenetek között, amíg nem válaszolok rá. Utána felszívódnak. Van valamilyen lehetőség arra, hogy egyfajta üzenet folyamként megmaradjanak?
2. Messenger üzenetben kapott képet nem mutat az óra. Ez ellen lehet valamit tenni?
3. A válaszlehetőségeknél van egy mikrofon, ami mindenféle nyelvet szöveggé alakít, csak magyart nem. Találtam fizetős appot rá. Esetleg ingyenes nincs?
4. Poker esély számoló appot sem találok. Van ilyen?
5. Melyik programmal lehet a ruhánkhoz, egyebekhez szabni a háttérképet?
6. Multitasking lehetőség van itt? A több, egyszerre futó program között tudok valahogy váltani?
7. A google keephez van widget/app?
8. Feljegyzésekhet mit ajánlotok az órára?

Köszi

(#7936) AMD Power


AMD Power
titán

Kaptam ma egy frissitést.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7937) ferenck válasza nightelf (#7935) üzenetére


ferenck
senior tag

Szia.
1. Nincs.
2. Ha minden engedélyezve van, akkor nem. Vibernél is néha mutat, néha nem.
3. Nincs ingyenes.
5. Van egy olyan óra számlap, hogy Saját stílus. Ha jól emlékszem ezzel.
6. Alsó gomb, legutóbbi alkalmazások.
8. Reminder

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#7938) nightelf válasza ferenck (#7937) üzenetére


nightelf
tag

Az 5, 6, 8-at köszi, a többihez, ettől féltem!

(#7939) Denniss válasza ollie (#7891) üzenetére


Denniss
tag

Pont revolutos fizetéshez keresek megoldást.
Tudsz esetleg mutatni egy jó, lehetőleg megbízható megoldást?
:R

Ha azt hallod hogy a GPS vétel megszűnt, az nem azt jelenti hogy már nem árulják a boltokban... "Ajánlom hogy nagyon csöndbe maradj, mert rossz lóra tettél szert!" by MrSutyerák

(#7940) ollie válasza Denniss (#7939) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem foglalkoztam ezzel.

***

(#7941) $atirka válasza nightelf (#7935) üzenetére


$atirka
senior tag

Szia
A 3.pontban említett fizetős appot megosztanád velem? Nem ismerem...

Köszi

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#7942) nightelf válasza $atirka (#7941) üzenetére


nightelf
tag

G-keyboard pro

(#7943) AMD Power


AMD Power
titán

Tudtok ajánlani valami jó alkalmazást ami az óra aksijàt nézi/riportolja?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7944) $atirka válasza $atirka (#7941) üzenetére


$atirka
senior tag

Basszus ez nagyon jó, végre...
Ilyet már régóta szerettem volna, nem tudtam, hogy külső app beszélni madzsar. :C
Köszi.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#7945) Sera26


Sera26
aktív tag

Sziasztok!

A 40 mm-es verzió üzemideje hogy alakul?
Kibír egy teljes napot egy feltöltéssel?

(#7946) AMD Power válasza Sera26 (#7945) üzenetére


AMD Power
titán

Feleségemnél igen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7947) w333


w333
félisten

Sziasztok iphone hogy lehet azt beállítani hogy ha csörög akkor az órán tudjak beszélni ? mert most fel tudom venni de azt írja hogy nezzen a telefonjára es ott megy a hívás :R :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#7948) AMD Power válasza w333 (#7947) üzenetére


AMD Power
titán

Fura. Én ma is simán beszéltem rajta. Mármijt az órán.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7949) w333 válasza AMD Power (#7948) üzenetére


w333
félisten

Működik :C

Nyomtam egy visszaállítást és rájöttem hogy 2db. Bluetooh-ra kell kapcsolódni :DDD

Nagyon jó kis óra nekem jobban tetszik mint egy Apple watch, kis 40mm rozsdamentes acél :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#7950) beneboy válasza w333 (#7949) üzenetére


beneboy
tag

Sziasztok!
SM-R835F re valahogy lehet Samsung Payt varázsolni? Napokat töltöttem már a kérdéssel, de nem találok rá semmit :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.