Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#6251) ollie válasza 용 Bob (#6249) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az iPhone SE akkor is felsőkategóriás telefon.

***

(#6252) 용 Bob válasza ollie (#6251) üzenetére


용 Bob
senior tag

A legolcsóbb alma legyen 140k SE 2020-as verzió. Ha azt megveszem, soha nem fog akadozni. Androidos telefonból milyen kategóriát kellene vennem, hogy uyanezt az alapvető elvárást teljesítse a telefon? Remélem nem Galaxy S20 ultrát írsz 500k-600k...
Próbáltam szemléltetni, hogy mi az alapvető problámám a droiddal. És minden mást kizártam az elvárásokból (tárhely, kamera, akkuidő...stb.) De ez már egy másik topic vitája lehetne.

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6253) 용 Bob válasza Schuler888 (#6206) üzenetére


용 Bob
senior tag

"A Samsung Health Monitor alkalmazása 2020 decemberében kapta meg a CE-jelölést, így a szolgáltatás kiterjedhet a 28 EU-tagországra. A CE-jelölés egy hivatalos tanúsítvány, amely azt mutatja, hogy a kérdéses termék megfelel az Európai Unió biztonsági-, egészségügyi- és környezetvédelmi előírásainak. ... "

Ha találtál is ilyen, vagy ehhez hasonló olcsó kínai okosórát és egészségügyi probléma miatt monitorozni akarod a vérnyomásodat, vagy a szinusz szív ritmusodat, akkor nem ajánlatos használni a fentiek tükrében :)

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6254) ollie válasza 용 Bob (#6252) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy 2020-as csúcs android telefon ára nincs messze attól, sőt, sokkal jobb ár/érték arányban mint az SE 2020.

***

(#6255) Schuler888 válasza SpongyaBob (#6220) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Ez azért lenne fontos, mert akkor a korlátozások után én sem viszem rögtön szervizbe"

A szervizek nem mehetnek?

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#6256) Schuler888 válasza coolinggg (#6236) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hasznald a keresot, TI gyártmányú, tehat nem kispalyas, vki egyszer belinkelte mar

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#6257) SpongyaBob válasza Schuler888 (#6255) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nem tudom.. csak tippelek hogy nincsenek :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#6258) Schuler888 válasza 용 Bob (#6249) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Iphone SE-em van a régebbi 4"-os (4-5 éves telefon) és mai napig gördülékenyen megy. Nem akad, nem gondolkozik"

Naaa, boven nem egyszer talalkoztam olyan userekkel akiknel nem ilyen kezes mar, ami azert ertheto is.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#6259) Schuler888 válasza SpongyaBob (#6257) üzenetére


Schuler888
senior tag

Sztem lenniuk kellene, a szerviztevekenyseg elegge prior

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#6260) baani59


baani59
aktív tag

Az óra 2 elvezetéses EKG-t tud. Az egyik elektróda a hátlap, a másik a "vissza" gomb. A hátlappal egy egység az EKG és PPG jeleket erősítő és szűrő analóg chip. Az XDA-ás fórumokon olvastam, hogy többeknek a hátlap cseréje után megjavult az EKG. Beadtam én is EKG hibával a szervizbe és kicserélték a hátlapot. Sokkal jobb lett, de nem 100%-os. Alapvetően egyetértek ollie-val a szoftver fontosságával, remélem hogy hamarosan jön egy frissítés és javítanak az EKG-én. :U

Samsung Galaxy S23 (Android 14) - Pocketbook Inkpad 4 - Samsung Galaxy Watch 4

(#6261) HoldfenyLuna válasza ollie (#6251) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Én novemberben vettem használtan egy iPhone 8-at (3 éves készülék), most egy Samsung S10e-m van. Utóbbiba kevésnek érzem a RAM-ot, be-bezár már oldalakat, újratölti őket, vagy az appokat. Az I 8-nál 2 giga RAM van, na ott ilyen nem volt. Számomra is fluidabb a rendszer, és ott nem kell bezárni az appokat. A legújabb OS van rajta. Ugyanaz a rakás app, ami itt. Úgyhogy ezt én is adom, saját tapasztalatból.

(#6262) ArthurShelby válasza 용 Bob (#6249) üzenetére


ArthurShelby
addikt

A samsung galaxy s7 is ugyanez az árkategória mint az Iphone SE (30-40ezer ft használtan), mai napig tökéletesen használhatók, és az órával is kompatibilisak (galaxy telefon).

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#6263) Schuler888 válasza ArthurShelby (#6262) üzenetére


Schuler888
senior tag

De szerettem :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#6264) Parallaxis válasza ollie (#6241) üzenetére


Parallaxis
addikt

Mert az Apple Watch EKG és vérnyomásmérése működik nem iphone-nal? Akkor most melyik gyártó ki az inkorrekt?

Miért, az Apple mikor állította azt, hogy működni fog az AW más gyártó készülékével? Csak mert a Samsungnál ez a helyzet...

(#6265) SpongyaBob válasza Parallaxis (#6264) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nem akarok belemenni gyártói vitába, de hol volt ez leírva, nyilatkozva, hogy az EKG kompatibilis lesz minden készülékkel? Úgy értékesítették annak idején, hogy tudja az EKG-t és majd frissítéssel megérkezik. Igen ez igaz. Jó sokat kellett rá várni ez is igaz.. azonban sem megerősítve sem pedig cáfolva nem volt ez idő alatt, hogy milyen készülékekkel fog működni az a funkció. Vagy rosszul tudom?

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#6266) coolinggg válasza SpongyaBob (#6265) üzenetére


coolinggg
tag

Ez gátlástalan cinizmus!

(#6267) SpongyaBob válasza coolinggg (#6266) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Semmilyen cinizmus nincs abban amit leírtam. :N

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#6268) coolinggg válasza SpongyaBob (#6267) üzenetére


coolinggg
tag

no comment...

(#6269) SpongyaBob válasza coolinggg (#6268) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Mit no komment? Linkeld már be légy szíves akkor erről a Samsung hivatalos tájékoztatását hogy minden telefonnal működni fog az EKG?! Annak idején úgy reklámozták, hogy hamarosan (az már egy másik kérdés, hogy gusztustalanul sokat kellett várni rá) elérhetővé teszik egy frissítéssel.
de azt nem, hogy milyen készülékekkel lesz kompatibilis.
Szerintem ilyet nem nyilatkozott a Samsung, de természetesen a tévedés jogát fenntartom.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#6270) adamklark


adamklark
senior tag

úgy volt hirdetve hogy EKG/vérnyomásmérés majd lesz, az sehol se volt feltüntetve hogy csak
Samsung telefonnal lesz kompatibilis, (aztán le is lett véve a hivatalos oldalakról sunyi módon hogy van-e egyáltalán ez a funkció), aztán megjelent de csak Samsung-ra, ez nem csak etikátlan hanem konrkétan szabálytalan.
Miért is? Félrevezetően történt a reklámozás, simán lehet azzal érvelni, hogy: ha tudtam volna hogy nem fog müködni nem Samsung telefonnal akkor biztos nem veszem meg. Az más kérdés hogy megéri-e ezzel szarakodni.

(#6271) adamklark válasza SpongyaBob (#6269) üzenetére


adamklark
senior tag

pont ezaz, hogy nem volt kimondva hogy csak Samsung vagy mindennel lesz kompatibilis, ebből könnyen arra következtethet a vásárló hogy azon van a fókusz hogy majd lesz, és nem lesz probléma nem Samsung telefonnal, erre minden marketingesnek oda kell figyelnie, USA-ban ezért elég szorgalmasan perelnének.

(#6272) kmarci25


kmarci25
veterán

Tényleg nem unjátok még ezt? :U Van egy helyzet: csak Samsung készülékkel párosítva működik ez a 2 új funkció hivatalosan. Hetek óta ezen megy a kommenthalom, hogy etikátlan vagy nem, almához hasonlítható-e vagy sem, pénzlenyúlás-e vagy sem, vásárló megtévesztése-e vagy sem stb. Nem teljesen mindegy? Én már rémesen unom...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6273) adamklark válasza kmarci25 (#6272) üzenetére


adamklark
senior tag

nos ha ilyen húzást csinál bármelyik cég az mellett nem lehet elmenni, nekem samsung telefonom van és nem érint, de akkor is pofátlanság(bár ECG nem müködik hibás szenzor miatt, köszi samsung)

(#6274) kmarci25 válasza adamklark (#6273) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem ezt vitatom. Azt unom, hogy 3 hete erről szól a kommentfolyam. Senki nem ment el mellette, sőt...

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6275) Sgr_A válasza kmarci25 (#6272) üzenetére


Sgr_A
addikt

Sajnos nem mindegy
Ha valaki ezekért a funkciókért vette meg (még mielött aktivàlták) az joggal érezheti hogy átverték
Én is gondolkodtam a megvétlén amikor megjelent de kivártam
így utólag jól döntöttem, de biztos ideges lennék én is

(#6276) kmarci25 válasza Sgr_A (#6275) üzenetére


kmarci25
veterán

Látom, nem értitek, amit írtam. :( Oké, akkor szóljon erről tovább a fórum. :U

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6277) worxland válasza Sgr_A (#6275) üzenetére


worxland
addikt

Átverték őket? Igen.
Leírták 100x itt a fórumon? Igen.
Van értelme még többször leírni? Nem.
Olvassa a Samu ezt az oldalt? Nem.
Lesz változás? Nem.
Mit tudsz tenni? Nem veszel többet Samu terméket.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#6278) HSanyi válasza kmarci25 (#6272) üzenetére


HSanyi
tag

:C :C :C
Lassan pont ezért sírásért nem olvasom a fórumot, értelmes dolog alig jelenik meg, olyan magyaros ez.....

:R :R :R

Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

(#6279) HSanyi válasza worxland (#6277) üzenetére


HSanyi
tag

:C :C :C
Röviden, ahogy írtad.
Ennyi.

Privátot írj, arról mindig kapok értesítést, KÖSZI

(#6280) Parallaxis válasza SpongyaBob (#6265) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nem akarok belemenni gyártói vitába, de hol volt ez leírva, nyilatkozva, hogy az EKG kompatibilis lesz minden készülékkel?

Ezt a kérdést ugye nem komolyan gondoltad?
Tudod, ha nincs leírva, hogy kizárólag Samsung készülékkel megy egy funkció, az azt jelenti, hogy MINDEN ESZKÖZZEL KOMPATIBILIS!

Nem kell ennyire szemellenzősen mosdtani a Samsungot!

(#6281) Parallaxis válasza kmarci25 (#6272) üzenetére


Parallaxis
addikt

Hetek óta ezen megy a kommenthalom

Ha nem tetszik, akkor:
- nem olvasod az adott hosszászólásokat
- felvetsz egy izgalmasabb, érdekesebb témát
- csendben maradsz

Nem teljesen mindegy?

Igazából ez a tipikus magyar mentalitás....
Van valami gubanc... akkor arról ne beszéljünk, ne lázadjunk, mert minek, úgyis teljesen mindegy.... mindenki törődjön bele mindenbe stb...

A világ boldogabbik felén meg már pertársaságok alakulnak az ehhez hasonló fórumokon, mert valóban, egy ember nem tehet semmit, de 100, 1000, vagy 10000 már igen... és egy több 100 millió dolláros perrel rá lehet venni bármelyik céget arra, hogy gondolkodjon el.

(#6282) espista


espista
senior tag

Akit zavar, hogy nem Samsung készülékekkel nem megy az EKG és a BP az miért nem a Samsunggal levelezik?
Leírja neki, hogy nem volt rendesen tájékoztatva, kéri vissza a pénzt!
Aztán vagy visszaveszik tőle az órát, vagy nem, de azért a másik érintett felet nem bevonni az "egyeztetésbe" és úgy pácát törni felette...
Hát mindenesetre elég egyoldalú.

Romani ite domum!

(#6283) kmarci25 válasza Parallaxis (#6281) üzenetére


kmarci25
veterán

Ahamm. A te logikád alapján, ha nem tetszik amit írtam, akkor te is maradj csendben. ;] És akkor még jössz ezzel a magyaros mentalitás dologgal. Nem beszélünk róla? :Y Olvastad a fórumot? 3 hete másról sincs szó.
Miért nem alakítasz pertársaságot? :F
Hogy te is megértsd: pont ezt nem értem. Miért nem tesznek valamit azok, akik emiatt fel vannak háborodva? Miért csak az van, hogy írtok, írtok, írtok, hogy mennyire gonosz meg rossz dolog ez, de nem tesztek semmit. :W
Legközelebb készülj fel alaposabban, mert ez nagyon kevés volt. ;]

worxland és a többiek: azért jó, hogy van, aki megérti miről írok, és nem csak zsigerből háborog. :R

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6284) SpongyaBob válasza Parallaxis (#6280) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Senki nem mosdatja, főleg, hogy most készülék váltani almára :D Ez most nem jött be :))

Én kiszálltam ebből a hülyeségből tőlem mindenki azt bizonygat magának amit csak akar ;)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#6285) S@c@


S@c@
őstag

Kéne ide egy moderátor, kicsit elment a topic téma nagyon.

(#6286) Schuler888 válasza SpongyaBob (#6269) üzenetére


Schuler888
senior tag

Így!

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#6287) Schuler888 válasza adamklark (#6271) üzenetére


Schuler888
senior tag

USA-ban ezért elég szorgalmasan perelnének.

Megsugom usaban sem megy mas markaval, megse perelnek :DDD
H miert? Mert elvesztenek. Szal ez ennyi.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#6288) adamklark válasza Schuler888 (#6287) üzenetére


adamklark
senior tag

nem egészen, ott simán nyernének csak nekik tök mindegy, kb apropópénz. arról az országról beszélünk ahol mikrózott macska miatt pereltek hogy miért nem volt említve és nyertek.

(#6289) Schuler888 válasza adamklark (#6288) üzenetére


Schuler888
senior tag

Mindig ez a macskas pelda.. budan is csak egyszer volt kutyavasar.. ;)

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#6290) adamklark válasza Schuler888 (#6289) üzenetére


adamklark
senior tag

sajnos vagy nem sajnos van elég sok példa :D

(#6291) adamklark


adamklark
senior tag

nemtom hogy frissítések miatt, de mostanában 6 napot is elmegy az óra

(#6292) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Működik az EKG, vérnyomásmérés is. A frissítéssel! Végre használható mókolás nélkül. :R Most már csak az official nfc fizetés hiányzik! :D

Üdv: -=Yogibear=-

(#6293) ollie válasza adamklark (#6291) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És hogyan használod? Éjszaka is rajtad van? Mi van kikapcsolva az órán?

***

(#6294) VIBO válasza adamklark (#6291) üzenetére


VIBO
őstag

Az komoly. Nekem max 2 nap. :Y

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6295) adamklark válasza ollie (#6293) üzenetére


adamklark
senior tag

nappal hordom, csak Bluetooth, GPS be, ugye remek covid miatt csak hosszabakat sétálok, aod-t nem használok mert minek

(#6296) szalai112 válasza VIBO (#6294) üzenetére


szalai112
senior tag

Az engem is érdekelne?

(#6297) jlaci74


jlaci74
tag

Üzemidő nálam is egész jó , 7-21h között van bekapcsolva ( éjszaka off )
3 nap után ma reggel 36%-on kezdtük a 4. napot .
Értesítések , buetooth , wifi bekapcsolva , pulzus mérés automatikus 10 percenként , vérnyomás mérés napi 1-3 alkalommal , EKG 2-3 naponta .

Persze majd kíváncsi leszek , hogy kinti , hoszabb bringázások alkalmával , folyamatos GPS-el mit produkál majd az akku ...

Strava-s tapasztalatok nálatok hogy alakulnak úgy mint üzemidő, GPS pontosság ?

A pulzus mérést összehasonlítottam HRM övvel ( 1 óra bringa, görgőn ) meglepően pontos volt , időnként 1 ütés eltérés volt ( avg. 148, max. 168 bpm ) , lehet hogy az is csak a frissítés lassúsága miatt .

Vérnyomás mérőt havonta újra kellene kalibrálni , de ezt a funkciót nem találtam meg ,
valaki segítene aki már túl van rajta?
Thx!

(#6298) kmarci25 válasza jlaci74 (#6297) üzenetére


kmarci25
veterán

Szól a Samsung Helath Monitor app, 3 nappal a kalibrálás előtt. De egyébként ha nem tudsz várni :), akkor az app-ban a vérnyomás fülön a View history-ra böksz, ott pedig jobb felső sarokban a három pöttyre, és Recalibrate.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#6299) Parallaxis válasza jlaci74 (#6297) üzenetére


Parallaxis
addikt

Akkor ez se több mint 2 nap, csak éjszakára kikapcsolod :)

(#6300) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Tegnap megérkezett a Watch Active 2 44mm a MM-tól. Örülök, hogy a fekete acélt válaszottam, nagyon tetszik és a bőr szíj is. Valószínűleg be fogok szerezni egy gyári szilikon szíjat is a nyári biciklizésekhez. Watch Active után a 44mm-nek végre igazi óra hatása van, pedig nincs egy vastag csuklóm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.