Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) vince válasza kelzsoca (#250) üzenetére


vince
őstag

ok, csak azt vártam, hogy SK lesz a célország, hiszen szlovák cégtől vettem. :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#252) MineFox54 válasza vince (#251) üzenetére


MineFox54
őstag

nem tudom mennyire vagy tisztában a dolgokkal, de éppen most szlovákoztad le kelzsoca-t :)
az más tészta hogy oda van bejegyezve a cég

(#253) kelzsoca válasza MineFox54 (#252) üzenetére


kelzsoca
félisten

Semmi probléma, Szlovák cégtől vásárolta. ;)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#254) vince válasza MineFox54 (#252) üzenetére


vince
őstag

Nem kelzsoca fórumtársat szlovákoztam le, csak a cégét, ami viszont ténymegállapítás volt, lévén az EU Stock s.r.o. északi szomszédainknál van bejegyezve. A többit a sorok közül kiolvastam ;)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#255) TomPack


TomPack
őstag

Sziasztok! Lehet nem a legjobb fórum ahol felteszem a kérdésem, de itt legalább van élet.
Szóval az Eustockon lehet szlovák áfával vásárolni?

Egyéni vállalkozó vagyok (magyar), van közösségi adószámom is, de nem szeretném az itthoni magasabb áfát befizetni, mert katázom, és nem tudom visszaigényelni, leírni, stb.

(#256) kelzsoca válasza TomPack (#255) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szia!

Nem, nincs rá lehetőség, nézd meg a likestore oldalán, hogy a keresett termék megtalálható -e.

https://vertigostore.eu

(#257) TomPack válasza kelzsoca (#256) üzenetére


TomPack
őstag

Köszönöm szépen, hát sajnálom! :R
Sokat vásároltam, de így már nekem egyszerűbb, ha megveszem itthon!

(#258) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Hamarosan beérkeznek az új Xiaomi készülékek, de változnak a jótállási feltételek.

A jövőben érkező Xiaomi telefonok 2 év gyártói garanciával lesznek megvásárolhatóak a hivatalos partnereknél.

A készülékeket nem a WayteQ Europe Kft. szervizeli a jövőben (ami a magyar piacot illeti) a készülékek szervizelését a gyártó központosítja, és saját szervizközpontjában, természetesen gyári alkatrészekkel végzik el a szükséges javításokat.

A szürkeimportos készülékeket bontott, vagy utángyártott alkatrészekkel tudják csak javítani, gyári alkatrész nem lesz továbbra sem elérhető.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#259) draco31 válasza kelzsoca (#258) üzenetére


draco31
veterán

A xiaomi.hu azt mondta, hogy csak amit onnan veszel, és a pesti üzletben amit veszel, arra van a 2 év gari. Más üzleteket nem említenek.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#260) kelzsoca válasza draco31 (#259) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, ezt kommunikálja, nem is említhet mást, de hidd el nekem, az eustock is 2 év gyári garanciával fogja értékesíteni a készülékeit.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#261) draco31 válasza kelzsoca (#260) üzenetére


draco31
veterán

Ez rendben, de az eustock az a mezei embereknek már kiesett sajnos.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#262) kelzsoca válasza draco31 (#261) üzenetére


kelzsoca
félisten

Erre lesznek a viszonteladó partnerek. :)

https://vertigostore.eu

(#263) Luck Dragon válasza kelzsoca (#262) üzenetére

EuStock megnevezett első viszonteladója a LikeStore is egy év garanciával rendelkezik, van arra esély hogy későbbiekben a viszonteladók is kettő év garanciával árusítják termékeiket?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#264) kelzsoca válasza Luck Dragon (#263) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az új telefonok esetén lesz elérhető a 2 év gyári garancia.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#265) Luck Dragon válasza kelzsoca (#264) üzenetére

Köszönöm.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#266) kelzsoca válasza Luck Dragon (#265) üzenetére


kelzsoca
félisten

:R

https://vertigostore.eu

(#267) solfilo válasza kelzsoca (#264) üzenetére


solfilo
veterán

Lesz majd a honlapon jelezve, hogy milyen viszonteladóknál vehetőek meg az Eustockos telefonok? Következő vásárlás már innen lenne. :)

solfilo

(#268) kelzsoca válasza solfilo (#267) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, szeretnénk, illetve a facebook oldalon is ki fogjuk írni.

https://vertigostore.eu

(#269) solfilo válasza kelzsoca (#268) üzenetére


solfilo
veterán

Szuper! :R

solfilo

(#270) mexel


mexel
veterán

Nekem éppen most van megszűnés alatt a vállalkozásom, eléggé kellemetlen csalódás volt amikor megláttam az eustock oldalát. Anno sok mindenkinek ajánlottam és vettek is ott Xiaomikat mert jó volt az ár és eddig korrektek is voltak. Éppen most szerettem volna venni egy redmi 7-et, de sajnos már nem megy így. Nincs itt valaki aki tud segíteni? Most pár hét mire újra tudok majd vásárolni valahogy :(
Igazán megtarthattak volna egy kisker vonalat is, szerintem nem volt szép húzás ez tőlük a vásárlóikkal szemben.

(#271) Vigyorka válasza mexel (#270) üzenetére


Vigyorka
senior tag

#256 -s hozzászólás... :K

Vigyorka

(#272) mexel válasza Vigyorka (#271) üzenetére


mexel
veterán

Köszi, igaz nem viszonteladóra gondoltam. :) Azokon az árakon sok helyen van már termék, pl a redmi 7 több helyen is van drágábban mint az eustock. Mindegy, meg kell várjam amíg meglesz az új cég vagy vállalkozéás, de az pár hónap és éppen most kellett volna pár telefon a családba.

(#273) Mercutio_ válasza kelzsoca (#268) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szia!
Nem találom a listát, vagy még nem készült el?
Ha még nincs az aktuális cégeket legalább meg tudod adni?:R pl.: Kingtel? :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#274) rsf válasza Mercutio_ (#273) üzenetére


rsf
senior tag

Ez engem is érdekelne.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#275) gulac12


gulac12
tag

A Finoinfo cég (micsoda név) hivatalos Xiaomi viszonteladónak nevezi magát, lehet esetleg az Eustock partnere :F ?

(#276) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Nos az esetem a következő,anno vásároltam egy xiaomi redmi note 7 mobiltelefont a finominfo.hu ról ahol azt írták ,hogy 2 év gyártói jótállás van a telefonon amit vettem,a garancia papíron nagy betűkkel rajta is van,hogy eustock.Szóval egyik nap éppen ki akartam kapcsolni a telefont amit amúgy tokban hordok,ha megyek valahova még egy plusz öv tok is van,hogy minden sérüléstől védjem,plusz sosem dobálom vigyázok minden cuccomra,kiesett a bekapcsoló gombja.Rögtön kerestem is a szerviz elérhetőségét és már hívtam is,annyit tudtam elsőre,hogy xiaomi hivatalos szerviz erről több helyen is azt írták az lengyelországban van és majd oda kiviszik a telefont javítani.Na kiderült,hogy a WayteQ szervizbe került a telefon de többen is azt kérdezték az meg ,hogy lehet mert elméletileg nem ők a hivatalos szerviz.Szóval a lényeg ma kaptam egy választ a kérdésemre,hogy a telefon mikor készül el ,a válasz az volt a gomb cserére nem vonatkozik a garancia,de kérdem én,hogy ha nem dobálom,nem tárolom helytelenül,nem rendeltetés ellenesen használom a készüléket és csak úgy kiesik a gomb,azt miért nekem kéne kifizetnem,mert azt írták 2 hét az alkatrész megjövetele és 6000Ft a szerelési díj,vagy vissza is küldhetik így a telefont ahogy van.Szóval ha nem én okoztam a hibát mert semmi más gond nincs a telefonnal,akkor csak dísznek adnak 2 év garanciát a készülékre?Miért nekem kéne fizetni egy olyan dolgot amiről nem én tehetek?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#277) nyisziati válasza Pityu. (#276) üzenetére


nyisziati
veterán

Én már nagyon régóta nem foglalkozom a (kínai telefonos) garanciával. Gyak. olyan, mintha nem lenne.

Tapasztalatom szerint csak a belföldön, nagynevű multitól vett termékek esetén működik zökkenőmentesen a gariztatás, kisebb (magyar) cégeknél már jönnek a problémák, hárítások.

Halkan teszem hozzá, nem is véletlen, hogy a nagyobb boltokban annyi az ár, amennyi.

(#278) Viktor0610 válasza gulac12 (#275) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.

Samsung Galaxy A54

(#279) Pityu. válasza nyisziati (#277) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát a nagy boltokban igaz,több a lehúzás is árban.De isten igazán szerintem ha hivatalos forgalmazó és ott van az a kibaszott 2 év gyártói garancia akkor nem kéne baszakodniuk.Nem a xiaomiból ábrándulok kifelé,csak ebből a mocsok magyar szarságból ami ebben az országban megy.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#280) Bagoly01 válasza Pityu. (#279) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Sajnos ebben az Országban ez van... vicc, de csak a szerviz hozzá álásán múlik.
Én most a Likestore-ból rendelek egyet, kíváncsian várom.

(#281) Pityu. válasza Bagoly01 (#280) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én meg lehet többet kínai telefont nem veszek magyarországi garanciával,mert úgy látom oly mindegy van e vagy nincs garanciád.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#282) Viktor0610 válasza Pityu. (#281) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne már.
Nem a gyártó hibája, hogy a szerviz úgy áll a dolgokhoz, ahogy. :U

Hallottam hasonlót nem kínai gyártó telefonjaival is.
Ennyi erővel ne vegyél semmit.

Samsung Galaxy A54

(#283) Pityu. válasza Viktor0610 (#282) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Értelmezted amit írtam?Lehet többet kínai telefont nem veszek itthon,hogy biztosítéknak van itthoni garancia ami egyenlőre szart sem ér,így mindegy ha kínából rendelem is a telefont egyenesen.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#284) eustock válasza Pityu. (#276) üzenetére


eustock
tag

Üdvözlet!

Elnézést kérünk a kellemetlenségek miatt, a szervizben dolgozó kollega hibás döntést hozott, ezt a szervizvezető korrigálta, a készülék már kiküldésre került a lengyelországi Xiaomi szervizközpontba, bízunk benne, hogy a gyártó szervize a jótállás keretében javítja a készüléket.

Üdvözlettel: EU Stock

[ Szerkesztve ]

(#285) Pityu. válasza eustock (#284) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Köszönöm szépen.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#286) dugynok válasza kelzsoca (#256) üzenetére


dugynok
senior tag

Mi lett a likestore.hu sorsa?

(#287) draco31


draco31
veterán

Lehet már tudni mi az utód üzlet, vagy nem is lesz már?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#288) rsf válasza dugynok (#286) üzenetére


rsf
senior tag

Eladták az összes Like-ot. :D

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#289) eustock válasza dugynok (#286) üzenetére


eustock
tag

(#287) draco31

A likestore egyelőre befejezte a kereskedelmet.

[ Szerkesztve ]

(#290) mexel


mexel
veterán

Az Eustock-on most látható árak nettó vagy bruttó árak?

(#291) kissady válasza mexel (#290) üzenetére


kissady
tag

Nettó.

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#292) mexel válasza kissady (#291) üzenetére


mexel
veterán

Azaz ha ott vásárolok ( illetve aki regisztrál) akkor arra még jön áfa is?

(#293) eustock válasza mexel (#292) üzenetére


eustock
tag

Szia!

A webáruházban látható árak nettó árak, és a fordított adózás miatt, ennyit is kell fizetni a termékért.
Korábbi hozzászólásban már volt erről szó: [link]

(#294) mexel válasza eustock (#293) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm! Tehát akkor a feltüntetett áron lehet elhozni a terméket mégis ha jól értem. Mindegy, közben megoldottam máshonnan mert sürgős volt egy telefon. Nekem éppen felszámolás alatt van a vállalkozás és az új odébb lesz még sajnos.

(#295) eustock válasza mexel (#294) üzenetére


eustock
tag

Igen, a feltüntetett nettó áron vásárolhatóak meg a termékek.

(#296) mexel válasza eustock (#295) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm a választ!

(#297) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv!
Nem tudom lehet-e ilyenről érdeklődni (ha nem akkor töröljétek) de van valami infó, hogy Mi 9 SE mikor lesz újra elérhető? Úgy látom nagyjából mindenhol kifogyott, meg ha lehet onnan rendelnék ahol már többször is elégedett voltam (eustock).
Köszönöm!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#298) eustock válasza morfondőr (#297) üzenetére


eustock
tag

Szia!
Sajnos nem látjuk, hogy mikor érkezik raktárra a készülék, ez a gyártótól függ, hogy mikor tudja leszállítani, mi már korábban lerendeltük, és kifizettük a készülékeket.

(#299) thboxx


thboxx
aktív tag

Üdv!
Lehet érdeklődni megvan-e a már említett lista? Nagyon érdekelne, erősen aktuális lenne a vásárlás. MI9t lenne a kiszemelt...
Köszi! :R

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#300) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Redmi Note 8 mikor érkezik?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.