Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Én nem vagyok hajlandó facebookot használni, szóval nekem nincs rá igényem. Az agymosás legmagasabb foka.

(#2) Samus


Samus
addikt

Próbálj meg Logout linket Facebookon megosztani...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) CounterBoci válasza Samus (#2) üzenetére


CounterBoci
senior tag

Miért, azt is cenzúrázzák a szólásszabadság mintapéldái?

(#4) MineFox54


MineFox54
őstag

(#5) Xaels válasza Samus (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Már a logout és a gamepod is tiltva van FB-on, mobilarénát ma még sikerült linkelnem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) csepelball válasza MineFox54 (#4) üzenetére


csepelball
tag

Ez megvan, de csak a cikkeket tartalmazza. A blogposztokat nem.

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#7) Samus válasza CounterBoci (#3) üzenetére


Samus
addikt

Tiltott tartalomnak minősül :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) csepelball


csepelball
tag

Van ennek valami oka?

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#9) CounterBoci válasza csepelball (#8) üzenetére


CounterBoci
senior tag

Az, hogy itt ellenőrizetlenül vannak az antiszemiták és egyéb józanul gondolkodó emberek. Ez veszélyes a fosbúk szólásszabadságára, még a végén valaki olyat olvas, amit nem ők találtak ki neki.

[ Szerkesztve ]

(#10) csepelball válasza CounterBoci (#9) üzenetére


csepelball
tag

Egyéb összeesküvés elmélet vagy magyarázat?

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#11) CounterBoci válasza csepelball (#10) üzenetére


CounterBoci
senior tag

Fáj az igazság?

(#12) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(#13) Samus válasza Kalandor (#12) üzenetére


Samus
addikt

Én jeleztem, hátha. Bár sok reményt nem fűzök hozzá, kicsik vagyunk mi ehhez.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) csepelball válasza CounterBoci (#11) üzenetére


csepelball
tag

Elfogadom a véleményed, függetlenül attól, hogy igaz-e vagy sem.

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#15) Lenry válasza CounterBoci (#11) üzenetére


Lenry
félisten

nem fáj, simán csak - hasonlóan az összes többi összeesküvés elmélethez - hamubasült fasság

ennyi erővel sehonnan semmit se lehetne linkelni.
egy 4chan vagy reddit simán linkelhető, akikhez képest a logout porszemnyi jelentőségű

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) UnA válasza CounterBoci (#9) üzenetére


UnA
Korrektor

Nézd, lehetne kérdés, hogy érdemes-e identitást építeni egy gyűlöletre (talán mégsem) - de ez itt nem számít, mivel az oldalon megjelenő cikkek nem adtak okot arra, hogy bármilyen szempontból tiltólistára tegyék. Persze a Facebook miatt én sem ejtek egy könnycseppet sem, de azt megértem, hogy ez a helyzet rossz a lapnak, mert itthon ez a legfontosabb közösségi felület.

(#17) csepelball


csepelball
tag

ez a helyzet rossz a lapnak, mert itthon ez a legfontosabb közösségi felület.

Ezzel szerintem mindenki így van, aki a prohardver család olvasója.

[ Szerkesztve ]

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#18) UnA válasza csepelball (#17) üzenetére


UnA
Korrektor

"Ezzel szerintem mindenki így van"

Ha ezzel a Facebookra használatra utalsz, akkor nem igazán, mert fokozatosan visszaszorulóban van (főleg a fiatalok között). De itt is vagyunk sokan, akik nem használják.

De neked miért volna fontos a Facebook a Logouthoz? A legtöbb hírolvasóval megoldható a figyelés, vagyis ehhez teljesen felesleges egy harmadik felet beiktatni.

(#19) Lenry válasza UnA (#18) üzenetére


Lenry
félisten

Ez ok, hogy pl a cikkekről való értesülés megoldható másképp, de baromi idegesítő hogy Messengeren, privát üzenetben sem tudok pl továbbküldeni egy bejegyzést

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Én is megértem, hogy ez a lapnak rossz. Az eljárás háborít fel maximálisan, hogy gyakorlatilag azt csinálnak, amit akarnak. Emiatt akik itt használják maximum bosszankodnak, viszont a manipulálható tömegek agyát úgy mossák, ahogy kedvük tartja. Úgy gondolkodom, hogy ha azzal, hogy én nem használom, pár ember aki kapcsolatba akar kerülni velem más csatornát választ, már tettem valamit ez ellen. Akkor például nem kalandoznak el ott, nem olvassák a cenzúrázott híreiket sem.

(#21) UnA válasza Lenry (#19) üzenetére


UnA
Korrektor

Ezt nem tudom, a Messenger is kimaradt az életemből ;)

(#22) Rimuru


Rimuru
veterán

Lezso egyszer mar megigerte (kb 1-2 eve :DDD) hogy lesz RSS, a /blogok/ oldalra, szoval csak turelmesnek kell lenni, :DDD

Vigyázat, csalok!

(#23) samujózsi válasza CounterBoci (#11) üzenetére


samujózsi
tag

Szerintem inkább a butaságod... :U

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#24) csepelball


csepelball
tag

óóó ha van ígéret akkor várok rá 100 évet is :D

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#25) oriic válasza Samus (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az eset felbukkanása óta kb napi szinten jeleztem nekik, de semmi válasz, vagy változás. ÉN meg kapom tovább az üzeneteket, hogy miért van FB-n tiltva az oldal. :(

Live-Die-Respawn

(#26) D1Rect válasza oriic (#25) üzenetére


D1Rect
félisten

First they came for Alex Jones. ;]

(#27) PR0JECTNR56 válasza Kalandor (#12) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Én is jeleztem (angol és magyar leírással is), teljesen indokolatlannak érzem a blokkot.

(#28) nyisziati válasza PR0JECTNR56 (#27) üzenetére


nyisziati
veterán

Abszolút nem indokolatlan.
Engem 5 napra bannoltak innen, mert lenáciztam valakit (indokoltan).

Ehhez képest itt feljebb valaki az antiszemitákat "józanul gondolkodók"-nak aposztrofálta. És ezt Kalandor is látta.
Namost nemhogy az illető nem lett bannolva, hanem még a hsz-e se lett törölve.
Ez azért minimum elgondolkodtató.

(#29) PR0JECTNR56 válasza nyisziati (#28) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A Gamepod blokk esetében, ha jól értesültem nem ismerjük a blokk pontos okát, nálad azonban most felderengett valami a horizonton. :D

A nácizás alapvetően egy igen erős kártya, legendás párjától a vörösfasizmusként is illethető "kommunisátázástól" is sokkal ütősebb, míg az utóbbinak volt ideje konszolidálódni és ezáltál a vicc szintjén is megjelenni, az előbbiből ez kimaradt és általánosságban a kollektív emlékezetben is sokkal érzékenyebb témaként él, noha mindkét rendszerről elmondható, hogy regnálásuk a gyakorlatban az alapvető civilizációs értékek elleni zendülés volt.

A te konkrét esetedet, a topikot, a kontextust és a lenácizott felhasználót sem ismerem, ennek megfelelően nem tudom mennyire volt esetlegesen keménykezű a dolog, de van egy ilyen topik egész jó instrukciókkal, ha túlzásnak érezeted a szankciókat.

Az általad kifogásolt hsz-el kapcsolatban, pedig van egy ilyen.

(#30) nyisziati válasza PR0JECTNR56 (#29) üzenetére


nyisziati
veterán

A topikszabályok betartatása alapvetően jó dolog, én csak azt nem értem, hogy ez miért csak egy irányban működik?
Olyan embereket, akik ilyeneket mondhatnak, hogy az utolsó felelős kormánynak a '44-es Szálasi-kormányt tartják, vagy mint feljebb, hogy az antiszemiták "józan gondolkodásúak", miért nem bannolnak élből???

Hiszen ettől szélsőségesebb gondolkodásmód nem létezik. De ezek mehetnek.

Viszont ha én kimondom rájuk, hogy "náci", akkor az csúnya becsületsértés! Fúj, bannolni, törölni!

Ráadásul ez, hogy "náci", mégcsak nem is vélemény, hanem lényegében ők ismerték el ténynek azzal, amit mondtak.
Ennek a fényében különösen furcsa ez a kettős mérce.

Aztán meg csodálkoznak, hogy a Facebook nem komálja ezt a politikailag inkorrekt hozzáállást.

(#31) Lenry válasza nyisziati (#30) üzenetére


Lenry
félisten

Aztán meg csodálkoznak, hogy a Facebook nem komálja ezt a politikailag inkorrekt hozzáállást.

és szerinted a facebooknál aktívan olvassák a logoutot és az itteni 0,00000001%-nyi náculás miatt bannoltak? :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#32) nyisziati válasza Lenry (#31) üzenetére


nyisziati
veterán

Nem kell ahhoz olvasni, elég régóta robotok végzik ezt a munkát, keresőszavak alapján.
Plusz a bejelentéseket figyelik (ha jól tudom). Amit sokan jeleznek, arra lecsap a banhammer.

Az a náculás meg jóval több egyébként, maximum nem ennyire direkt. Javarészt inkább szélsőjobboldali megnyilvánulásnak nevezném.

Olvasd el újra a #9-es hsz-t.

Engem még mindig mellebevág, hogy a fickó nyíltan kérkedik azzal, hogy itt "ellenőrizetlenül" tudnak antiszemita propagandát kifejteni. Ráadásul mindezt a házigazda jelenlétében. Bármilyen megjegyzés, törlés, ban nélkül.
Amibe az Amerika-utálattól kezdve a "fosbuk"-ellenességen át még igen sokminden beletartozik.
Csak olvasd el a hírekhez írt hsz-eket, jelentős részük ilyen gondolkodásmód vezérfonalára van felfűzve.

(#33) Lenry válasza nyisziati (#32) üzenetére


Lenry
félisten

"a fickó nyíltan kérkedik azzal, hogy"
... hogy egy idióta, akit leginkább jó nagy ívben le kell ignorálni.

"Csak olvasd el a hírekhez írt hsz-eket, jelentős részük ilyen gondolkodásmód vezérfonalára van felfűzve."
ahogy Magyarország összes, mérhető látogatottságú oldalának kommentfolyama is. olvastál már te Index hír alatt kommenteket?

"Plusz a bejelentéseket figyelik"
persze hogy figyelik, valószínűleg valami házmesterlelkületű mimóza bejelentése alapján lett bannolva az oldal, azóta meg szarnak az ágaskodásunkra.

fenntartom, hogy itt messze nincs annyi - bármilyen színezetű - politikai tartalom és komment, ami miatt az történt volna, ami. lásd #15

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#34) nyisziati válasza Lenry (#33) üzenetére


nyisziati
veterán

"... hogy egy idióta, akit leginkább jó nagy ívben le kell ignorálni."
Érdekes, hogy az ilyenek minősítését viszont bannolják.
Ahogy az is érdekes, hogy tényként szögezi le, hogy az antiszemiták itt ellenőrizetlenül tudnak ténykedni. Amit a tapasztalataim alá is támasztanak.
Ezt már nem lehet egy sima ignorálással elintézni.

"ahogy Magyarország összes, mérhető látogatottságú oldalának kommentfolyama is. olvastál már te Index hír alatt kommenteket?"
Sőt, Origósokat is. Rendszeresen. Valóban sok ott a széljobbos. De az Index mindemellett egy ország legnagyobb mértékadó, liberális hírportálja, amit a Facebook minden bizonnyal nem fog bannolni a kommentszekció egyes tagjai miatt. Ott se csak robotok vannak.
Ezzel szemben egy ilyen kis rétegportált, ha csak a site-on belüli kommenteken plusz pár bejelentett eseten keresztül vizsgálnak, akkor simán kijöhet mínuszosra az egyenleg. Ami nem könnyen változik.

"fenntartom, hogy itt messze nincs annyi - bármilyen színezetű - politikai tartalom és komment, ami miatt az történt volna, ami. lásd #15"
Lehet. De ezt már a FB-nak kell látnia.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.