Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) __Zs__ válasza Gergosz2 (#1550) üzenetére


__Zs__
tag

Márkó (Veszprém mellett) - további részleteket ld. az eredeti hozzászólásomban (#1533).

(#1552) zulu_mester


zulu_mester
tag

Alakul a digi féle hálózati átállás/ fejlesztés Eddig a speedtesten invitelesként/invitecjóhesként voltam azonosítva, de ma meflepetésemre már Digi-snek azonosított be az oldal. :DD (Igaz, még mindig az inviteles sávszéllességet méri, de ezek alapján már elindult valamiféle pozitív irényú fejlődés)

[ Szerkesztve ]

"Te is fiam Bluethooth!"

(#1553) geridon81


geridon81
csendes tag

Sziasztok.

Kérdésem ezek a település lakóihoz szólna akik itt laknak,hogy valami fejlesztés el indult már digi töl ?

Boconád
Detk
Domoszló
Erk
Halmajugra
Jászapáti
Jászdózsa
Jászszentandrás
Kisnána
Ludas
Markaz
Nagyfüged
Tarnaméra
Tarnaörs
Tarnazsadány
Vécs
Visznek
Zaránk

(#1554) ballazol válasza zulu_mester (#1552) üzenetére


ballazol
senior tag

Dorogon is ugyanez

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#1555) Ic3man válasza zulu_mester (#1552) üzenetére


Ic3man
tag

Ez alapjában véve jó hír, de önmagában még nem jelent semmit. Reménykedjünk :)

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#1556) Túzok22 válasza Ic3man (#1555) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Lehet hogy a DIGI-t kellene megkérdezni hátha tudnak valami infót hogy mi a helyzet Bag, Hévízgyörk, Galgahévíz településen.

(#1557) taki01


taki01
őstag

Kismaroson a buszmegállónál megjelent a rendező szekrényen oldalán még egy doboz ami pár hete még nem volt ott. Gondolom már a GPON cuccok vannak már benne. Anno ennek a szekrény másik oldalára rakták fel MSAN-t.

(#1558) Ic3man válasza Túzok22 (#1556) üzenetére


Ic3man
tag

Semmi értelme, sablon választ adnak csak.

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#1559) Túzok22 válasza Ic3man (#1558) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Akkor csak várakozunk. Nyárra már remélem hogy tényleg lesz valami.

(#1560) Túzok22 válasza zulu_mester (#1552) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Engem még mindig invitech-esnek azonosít.

(#1561) Rozadj


Rozadj
csendes tag

A holnapi naptól a Telekom hálózata önöknél is elérhetővé válik! Éppen ezért a holnapi naptól (05.08-05.10-ig) kezdődően a Magyar Telekom munkatársai mindenkit felkeresnek az otthonaikban, így lehetőség van bővebb információra szert tenni a szolgáltatásokkal kapcsolatosan.
Egyéb információ az alábbi telefonszámon...

Nem tudjátok, ha csak netet akarok és ha házalótol rendelem kapok e kedvezményt, vagy rám akar tukmálni más szolgáltatást is ? Nekem csak netre van szükségem, abból adnak e kedvezményt?

(#1562) Cs1csó válasza Rozadj (#1561) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kérdezz rá minden variációra. Sajnos még az is meglehet megéri pl. telefont vagy tévét is kérni mert úgy trükkölnek a csomagokkal, hasra ütök egy példa: 100-as net 3k 500-as net 6k de telefonal 5k.

(#1563) Rozadj válasza Cs1csó (#1562) üzenetére


Rozadj
csendes tag

Az a ba, hogy a telefonom más szolgáltatónál van, tv-re nincs szükségem, csak a netre.

(#1564) Cs1csó válasza Rozadj (#1563) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezt teljesen megértem, ezért írtam a példát a telefont pl. be sem dugnám papíron lenne mert úgy olcsóbb. Sajnos ez a csomagban dolog a mániájuk. A lényeg, minden variációra kérdezz rá.

Azért adják olcsóbban mert ha MÉGIS telefonálsz akkor abból is jöhet a pénz legalábbis ebben bíznak. Megjegyzem nekem sem hiányzik a vezetékes telefon emlékszem mikor megcsörrent mindenki sasolt kit hívnak, de mióta mindenkinek van mobilja nem kell ilyesmi akié csörög azt keresik az veszi fel és kész.

[ Szerkesztve ]

(#1565) tbw válasza Túzok22 (#1559) üzenetére


tbw
aktív tag

Kicsit félek, hogy ebből nyárra sem lesz semmi.
Inkább majd jövő nyárra...

TBW

(#1566) Túzok22 válasza tbw (#1565) üzenetére


Túzok22
aktív tag

A GVH szerint szolgáltathatnak felénk is. Itt valami más oka van annak hogy nem szolgáltatnak még.

(#1567) Amita válasza Rozadj (#1563) üzenetére


Amita
csendes tag

Attól, hogy megrendeled, nem kell használnod. Sem a telefont, sem a tévét. Csak olcsóbban fizetsz elő. és csak a netet használod...

(#1568) Cs1csó válasza Amita (#1567) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K

Pontosan, ezt próbáltam körmondatokban leírni. :DDD

Nálunk pl. az a trükk az ADSL-el, hogy ha van telefonvonalad akkor olcsóbban a net havidíja na nincs telefonod akkor drágább, nevetséges de érdekes úgy kalkulálni, hogy jó legyen.

(#1569) Amita válasza Cs1csó (#1568) üzenetére


Amita
csendes tag

:))

Mi is így csináltuk, volt telefon is a csomagban, de nem is volt vezetékes készülékünk.

(#1570) Cs1csó válasza Amita (#1569) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezt nevezem SUTTYÓ MARKETINGNEK mikor nem értik az emberek igényeit.

(#1571) ripla


ripla
őstag

Sziasztok.
Nem tudom hogy ez-e a jó topik ide, ezzel a szolgáltatóval kapcsolatban szeretnék információkat kérni, ha van itt olyan aki ismeri őket vagy ügyfelük. Megbízható cég? Nincsenek problémák a net szolgáltatással? Vélemények?
[Lát-Sat]

[ Szerkesztve ]

(#1572) Cs1csó válasza ripla (#1571) üzenetére


Cs1csó
félisten

Semmit sem tudok róluk de mit szolgáltatnak, mennyiért és a konkurencia mit tud? Mert ha mindenki ADSL-t ad ott nálatok és ők adnak optikát akkor ki kell próbálni. DE ha neked többen is adnak kb. ugyanolyan gyors netet akkor linkeld be a variációkat és segítünk.

(#1573) ripla válasza Cs1csó (#1572) üzenetére


ripla
őstag

Csak ők vannak, senki más. :)
A szituáció az, hogy ezen a helyen csak ők szolgáltatnak, és arra lennék kíváncsi hogyha más is van aki használja, neki mik a tapasztalatai velük kapcsolatban.

(#1574) Túzok22


Túzok22
aktív tag

Egy csomó új település került fel a DIGI oldalára. Pl: Atkár, Egyek, Fedémes, Fegyvernek, Halmajura stb... még van sok. Bagot, Hévízgyörköt és Galgahévízet még nem látom fent, de lehet hogy hamarosan mi következünk.😁

(#1575) Cs1csó válasza ripla (#1573) üzenetére


Cs1csó
félisten

Remélem kapsz valakitől infót de akkor nincs mese, elő kell fizetni és majd kiderül, ha lenne minimális konkurencia azt mondanám határozott időt ne köss de mivel nincs alternatíva és nem akarsz onnan maholnap elköltözni én már a kezdésnél aláírnék 1 évet, ha ezzel olcsóbb a bekötés stb.

(#1576) ripla válasza Cs1csó (#1575) üzenetére


ripla
őstag

Még 1 kérdés.
Netes játékokhoz, streamhez, netradióhoz, all day netezéshez elég a 120/10-es csomag? Náluk ez a legnagyobb. Gondolok itt főleg a felfelé 10 megabitre, mert nem valami sok.

[ Szerkesztve ]

(#1577) Cs1csó válasza ripla (#1576) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az a 10 elég kevés sajnos, de odafigyeléssel elég lehet:
- először is kérdés hogy a PING érték milyen lesz (10 vagy az alatti érték király)
- ha torrentezel akkor a feltöltési sebességet redukáld le pár Mbit-re. (a kötelező seed idő telik némi torrent is visszatöltődik de a sávszéledet nem öli meg a kapcsolatok számát is érdemes korlátozni. mind a feltöltés és a letöltésre is hatással van fölösleges a túl sok kapcsolat a bittorrent topikban tudnak segíteni)

(#1578) ripla válasza Cs1csó (#1577) üzenetére


ripla
őstag

Kösz. :)

(#1579) Gyula84


Gyula84
veterán

Telekom fejleszt errefelé, figyelgetem a falukat, hogy mit ír a címükre és sok helyen csak azt írta hogy tervezik majd a következő már az volt hogy elérhető a 2gigabit. Szóval erre se figyelnek oda nagyon,így nem értem mi értelme van ennek :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1580) Cs1csó válasza Gyula84 (#1579) üzenetére


Cs1csó
félisten

Számomra ez az egész bosszantó-rejtély-felfoghatatlan kategória. Elvileg már lement a SZIP program, elvileg optikára írták ki ami gigabitet is tud simán erre sok helyen kiszúrják az ember szemét a törvényi minimummal a 30Mbit-tel vagy ahogy írod még annyival sem elvileg az ilyen pár Mbit netete nevezik: "Digitális Jólét Alapcsomag"-nak.

(#1581) tbw válasza Cs1csó (#1577) üzenetére


tbw
aktív tag

10 mbit feltöltés játékhoz bőven elég.

TBW

(#1582) Sirandrish válasza tbw (#1581) üzenetére


Sirandrish
legenda

Főleg mikor a 100gigás játékokat próbálod leszedni...főleg PS4re, aztán 3 napig tart :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1583) Cs1csó válasza Sirandrish (#1582) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem teljesen értelek, FELTÖLTÉSNEK elegendő lehet a 10Mbt, letöltésre, főleg nagy méretű játékokhoz azért nem árt 100Mbit feletti sebesség.

(#1584) ripla válasza Cs1csó (#1583) üzenetére


ripla
őstag

120/10 a net sebesség, amit írtam feljebb. Alapszolgáltatásnak nem rossz, bár a /10 lehetne mondjuk /60, de mivel csak 1 szolgáltató van, ezért nem lesz választási lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#1585) Cs1csó válasza ripla (#1584) üzenetére


Cs1csó
félisten

500Mbit-es letöltési sebességig szerintem a 4:1-hez arányú feltöltési sebesség dukálna. tehát 100-25, 200-50 stb. 1-Gbit mellé 100-200Mbit már elég még most.

(#1586) ripla válasza Cs1csó (#1585) üzenetére


ripla
őstag

Nálunk most papíron 1000/1000 van, tegnap mértem, a 600/580 körüli sebesség stabilan megvan.
Azért hoztam fel a 120/10-et, mert ha összejön (amit lekopogok), akkor költözünk, és ott csak ilyen lesz.

(#1587) Cs1csó válasza ripla (#1586) üzenetére


Cs1csó
félisten

Onnan nem költöznék el :DDD

120-hoz a 30 jobban illene

[ Szerkesztve ]

(#1588) Sirandrish válasza Cs1csó (#1583) üzenetére


Sirandrish
legenda

Erre céloztam én is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1589) Cs1csó válasza Sirandrish (#1588) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K

(#1590) ripla válasza Cs1csó (#1587) üzenetére


ripla
őstag

Ha csak a netet nézem, akkor én se, ha minden mást, akkor muszáj. :)

(#1591) tbw válasza Sirandrish (#1582) üzenetére


tbw
aktív tag

A leszedeni. Letöltést jelent tudtommal.

TBW

(#1592) tbw


tbw
aktív tag

Sajnos úgy látszik itt nem nagyon van előrelépés internet ügyileg.
Már hónapok óta semmi.

TBW

(#1593) mszalontai


mszalontai
újonc

A UPC Wi-Free -t is igazán megemelhetnék 10/1-ről ---> 30/5-re! :)

(#1594) Túzok22 válasza tbw (#1592) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Írtam ma a DIGI-nek hogy mi a helyzet Bag-Galgahévízig a szolgáltatás indulásával és azt a választ kaptam hogy jelenleg nem állnak rendelkezésre semilyen információval Bag, Hévízgyörk és Galgahévíz településen a szolgáltatás indulásával kapcsolatban. Amúgy is sablon választ tudnak csak adni. Attól tartok lehet hogy csak jövőre lesz valami.😔

(#1595) Ic3man válasza Túzok22 (#1594) üzenetére


Ic3man
tag

Igen, mondtam, hogy csak sablon válasz lesz.
n+1 dolgot csinálnak egyszerre, csak nem értem miért nem fejeznek be egy adott területet, ha már elkezdték...
Ja de bocsánat tudom... Románok....
Amúgy megfogunk lepődni, mert egyik hétvégi frissítéskor egyszer csak ott lesz a weboldalon mint válaszható település.
A DIGI-s üzletkötő tavaly november körül azt mondta nekem, hogy nem tudja sajnos, de tavasszal legkésőbb szeretnének startolni. Végülis még időben vannak.

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#1596) Túzok22 válasza Ic3man (#1595) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Reméljük. Végülis még csak május közepe van nincsenek még elkésve, az se baj ha júniusban indítják csak legyen már valami.
Az lesz majd durva amikor a bekötésnél románokat küldenek majd ki azt nem tudnak magyarul.😅

(#1597) Ic3man válasza Túzok22 (#1596) üzenetére


Ic3man
tag

Az esetek döntő többségében azt magyarok csinálják, bár tudok kivételt.
A Román megy tud Magyarul, max nem akar...

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#1598) Túzok22 válasza Ic3man (#1595) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Amikor a település felkerül az oldalon levő elérhető települések közé, akkor jönnek szórólapozni is vagy más időpontban szórólapoznak?

(#1599) tbw válasza Túzok22 (#1596) üzenetére


tbw
aktív tag

Anyámékhoz 2 srác jött, egyik csak románul tudott, a másik magyarul.
De nem csináltak szép munkát.
Még kábelkötegelő sem volt náluk.
Semmi nem volt náluk csak a behúzó meg a kábel meg a modem és az optikai elosztó ennyi.
Mondtam nekik hogy jó lenne a kábelt valahogy rögzíteni a falon, de nem volt semmijük.

TBW

(#1600) Cs1csó válasza tbw (#1599) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tipikus mivel nagyobb a munkaerő kereslet mint a kínálat ezért nem az van, hogy látványosan mindenütt mennének fel a bérek hanem nincs normális ember egy adott munkára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.