Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) djzotya1983 válasza Fücsök007 (#2744) üzenetére


djzotya1983
tag

Én úgy tudom a GINOP 3.1 keretein belül nyert járásokat új felhordó optikai hálózattal kell ellátni ahol 2020 nyara a határidő, és legalább 100 mbit/s letöltési linknek rendelkezésre kell állnia.A szip2 es járásoknál ugyanez az elvárás de 2025 ig, azonban ott a maradék pstn adsl vdsl modulációval kimerítik a 30 megás elvárást.Sőt ha jól belegondolunk akkor egy fillért sem fektetnek bele, inkább docsyssal megmodulálják és máris van 100 mbit, meg majd 2035 ös laufuk. És elverni való pályázati pénzek.

[ Szerkesztve ]

(#2752) Ic3man


Ic3man
tag

INFO - indul Galgahévízen is az értékesítés a DIGI részéről, most hívott a hölgy.
A honlapon még nincs kinn!

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#2753) Al365 válasza Ic3man (#2752) üzenetére


Al365
tag

Nem tudom mi van a Digivel Hévízgyörkön.

Fateromék megrendelését felvették 15-e környékén, de azóta sincs semmi. Orgona utcában lakik, ami a Széchenyivel párhuzamos, ahol állítólag kötik.
Mondjuk fater nem idegesíti magát, azt mondja 15-ig bekötik, azt igérték :D

Én ellenben durva kíváncsi vagyok rá, hogy összehasonlíthassam a Telekommal.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#2754) Al365 válasza Al365 (#2753) üzenetére


Al365
tag

Más.

Nem tudom jól emlékszem-e, erősítsetek vagy cáfoljatok meg.

A Telekom 1000/1000-s optikájánál, nekem úgy rémlik, hogy a min. 300/100 volt (az is lehet, hogy 150). Mert most 300/50 a Telekom oldalán.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#2755) Lauda válasza Al365 (#2754) üzenetére


Lauda
félisten

Az a lényeg ami most van.

(#2756) Túzok22 válasza Ic3man (#2752) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Szuper :C

(#2757) Túzok22 válasza Al365 (#2753) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Egyik ismerősöm mondta, hogy már lenne DIGI Hévízgyörkön, de Hévízgyörk 70%-án nincs jel az optikai kábelben, mert a románok elcsesztek valamit. Írt a DIGI-nek és a válaszlevélben kértek elnézést a Györkiektől, azon vannak hogy megoldják a hibát, hogy el tudják kezdeni kötni az usereknek.

[ Szerkesztve ]

(#2758) Al365 válasza Túzok22 (#2757) üzenetére


Al365
tag

Mondjuk nem telik el nap, hogy ne találkoznék Hévízgyörkön Digis kocsival.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#2759) tbw


tbw
aktív tag

Most akkor Galgahévízen működik már a Digi?

TBW

(#2760) Túzok22 válasza tbw (#2759) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Ott még csak most indul. Hévízgyörkön meg elcsesztek valamit. Bagon meg már van.

(#2761) Ic3man válasza tbw (#2759) üzenetére


Ic3man
tag

Igen, most rendelték meg a szülők. 30 napon belül kötik.
Net marad T 1000/1000, TV még akkor DIGI.

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#2762) Túzok22


Túzok22
aktív tag

Most már Galgahévíz is fent van a DIGI oldalán. :D Most néztem meg.

[ Szerkesztve ]

(#2763) Ic3man


Ic3man
tag

Érdekes, a DIGI-s hölgy azt mondta, hogy ugyanúgy optikai légkábel lesz mint a T.
Pedig én a főúton nem láttam még DIGI-s dobozt. :)
Na mindegy, majd meglátjuk.

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#2764) Túzok22 válasza Ic3man (#2763) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Valószínűleg azért mert nem minden úton/utcában légben megy az Inviteles oszlopokon az optika, hanem valahol a föld alatt a kábelaknákban. Itt Bagon a mi utcánkban (Jókai) pl a föld alatt megy, a föld alól jön az aknából az optika a lakásunkba, valamelyik utcában meg már légben van az Inviteles oszlopokon.

[ Szerkesztve ]

(#2765) tbw válasza Ic3man (#2763) üzenetére


tbw
aktív tag

Igen.
Turán is van ahol föld alól jön az optika.
Anyuméknál is a föld alá kellett húzni vagy 100 métert a szekrényig.

TBW

(#2766) djzotya1983


djzotya1983
tag

Felcsillant egy reménysugár amiért bizakodó lettem újra hogy talán mégis lesz valami optika szerűség itt nálunk is Fertőrákoson. Ugyanis állítólag elkezdték a dslamnál a száloptikát cibálni a t-sek, és azt ígérték 1 hónapon belül indulnak.. Csak addig még sok papírmuinka van az E-Onnal amit lezongoráznak... :R Ezekre a napokra a tervezett áramszünet is fellelhető az E-On oldalán. Az optikát most ásták ki és kötötték össze a gerinccel nem messzi innen. Gondolom ahogy minden előfizetőnél megvan a kiépítés lehetősége úgy indítanak rá.

(#2767) djzotya1983


djzotya1983
tag

Új fejlemény, elkezdték saját nyomvonalon kihúzni az optikai légkábelt.Innen kb még sok idő míg indul a szolgáltatás? [link]https://youtu.be/7cOnCM2uY0M

(#2768) djzotya1983


djzotya1983
tag

(#2769) btz válasza djzotya1983 (#2767) üzenetére


btz
addikt

1-6 hónap

ⓑⓣⓩ

(#2770) tika06 válasza djzotya1983 (#2768) üzenetére


tika06
csendes tag

Előttünk szeptember legelején kerültek fel a kábelek és november 22. a hálózat átadása.

(#2771) djzotya1983 válasza btz (#2769) üzenetére


djzotya1983
tag

Köszönöm, megkérdeztem a telekomos szerelőt aki húzta még este sötétben is a kábelt, azt mondta pár szakasz van még hátra, de már tegnap elkezdték a kötődobozok felrakását és abban rendezték a száloptikát.

(#2772) djzotya1983 válasza tika06 (#2770) üzenetére


djzotya1983
tag

Hát igen az átadási határidő sürgeti már őket, de most már bizakodó vagyok, mert van látszat :)

(#2773) djzotya1983


djzotya1983
tag

Újabb hír, már a páros oldalon húzzák az optikát és ezzel gyakorlatilag már majdnem kész is az összes utca.
Ha kész lesz akkor rendelem is az 1000/1000 res csomagot, és videóval képekkel demonstrálom milyen. :))

(#2774) btz válasza djzotya1983 (#2773) üzenetére


btz
addikt

Remek.

ⓑⓣⓩ

(#2775) djzotya1983 válasza btz (#2774) üzenetére


djzotya1983
tag

Igen, de az a durva most kinn voltam és csapatják a Fő Utcát végig vasárnap...

[ Szerkesztve ]

(#2776) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Jöhetnének Csornara és Kapuvárra is. De jobban örülnék egy DIGI - nek. Remélem jővőre történik itt is valami.

(#2777) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

MVMNET-nek se hire, se hamva. Van valakinek hire Keszthely és környékéről?

(#2778) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Ha nem valósult meg a SZIP fejlesztés nálatok, irjatok!

Közlemény lakosság részére
A Szupergyors Internet Programban célul tűzte ki a kormány, hogy minden háztartás számára ─ amely azt igényli ─ biztosítja a legalább 30 Mbps sebességű internetkapcsolathoz való hozzáférés lehetőségét a még ellátatlan területeken. Az eddigi legnagyobb volumenű hálózatfejlesztés eredményes végrehajtása érdekében frissítésre kerül az országos szintű adatbázis az újgenerációs szélessávú lefedettségről. A következő évek beruházásait megalapozó adatok pontosításához a kormány a lakosság közreműködését kéri.

A legutóbbi szélessáv lefedettségről készült felmérés 2018 végén történt. A rendelkezésre álló nyilvántartás a Magyarországon hírközlő-hálózattal rendelkező, azt üzemeltető cégek adatszolgáltatása alapján született meg.

A kormány most a lakosság segítségét kéri az elkészült adatbázis megbízhatóságának, érvényességének teszteléséhez. Az Innovációs és Technológiai Minisztérium online konzultációt indít, amelynek keretében az állampolgárok 2019. november 15-ig a szipkonzultacio@kifu.hu email címen keresztül jelezhetik, ha a https://kifu.gov.hu/szip térképen szereplő, szélessávú internettel nem lefedett címek eltérnek az általuk tapasztalttól.

A tételes címlista a kapcsolódó anyagoknál található Excel lefedettségi táblázatban tekinthető meg, melyben bárki megkeresheti a lakóhelyét, és megtekintheti, hogy adott címen az adatbázis szerint hol vannak szélessávú internetszolgáltatással nem ellátott (nem lefedett) háztartások. A résztvevők a lefedettségi táblázat kitöltésével véleményezhetik az adott szolgáltatás minőségét.

A kormány bízik a lakosság tevékeny részvételében, hiszen a digitális infrastruktúra hálózatok fejlesztését célzó pályázatok tervezéséhez nélkülözhetetlen egy pontos, naprakész és részletes nyilvántartás. A szélessávú infrastruktúra teljes kiépítésével a háztartásokban és a vállalkozásoknál is elterjedhet az elektronikus szolgáltatások, digitális alkalmazások használata, ami hozzájárul az életminőség javulásához és a gazdaság versenyképességének növekedéséhez.

Innovációs és Technológiai Minisztérium
Budapest, 2019. október 16.

(#2780) FrezeR válasza djzotya1983 (#2775) üzenetére


FrezeR
senior tag

Nálunk is szépen felpattintották mindenhol, aztán több mint fél éve eltűntek :D

(#2781) djzotya1983 válasza Lajosnagy17 (#2776) üzenetére


djzotya1983
tag

Szerintem az a következő, úgy tudom a gerinc ott is megvan évek óta...

(#2782) djzotya1983 válasza FrezeR (#2780) üzenetére


djzotya1983
tag

Itt kb 2 órája hagyták abba körbeértek... De jönnek még mondták mert a kötések megvannak Meg a konzolok is csak áramtalanítani fognak, mert teszik fel a kötődobozokat is. Most egyenlőre csak kihúzták a saját fa oszlopaikon meg nyomvonalon,de azt villámgyorsan. Valaki rájukpiríthatott mert vasárnap nem igen szoktak kijönni ilyen munkákra, ráadásul ahol áramszünetet rendeltek volna el oda is felmentek lazán és feltették a dobozokat.. Most meg mindenhol optika lógott mindkét oldalon páros páratlan de még az úttest közepén is.. Múltkor a dob ami elöttünk volt egyszercsak belevágódott a bokorba kamion nekivágta mert az út közepén lógott :D De állítólag így sem szakadt el a cucc olyan erős kevlárból van.. Ti milyen Megyében vagytok? :) Megy már a szolgáltatás?

[ Szerkesztve ]

(#2783) djzotya1983 válasza FrezeR (#2780) üzenetére


djzotya1983
tag

Ha felmész a Telekom oldalára se híre se hamva a fejlesztésnek felénk, ezért volt fura ez a gyors kezdés.. :D

(#2784) djzotya1983 válasza Lajosnagy17 (#2778) üzenetére


djzotya1983
tag

Érdekes dolog ez, kb 1-2 éve fenn van már a megvalósított GPON lista közt a településem, természetesen egy méter optikát nem láttunk azóta sem. Most hirtelen nekilódultak de durván.

(#2785) Lajosnagy17 válasza djzotya1983 (#2781) üzenetére


Lajosnagy17
senior tag

A Gerinc az biztos hogy megvan, de mivel VIDANET van, aminek TELEKOM a tulaja nem hiszem hogy akarnak konkurenciát építeni. Nem vagyok túl happy.

(#2786) FrezeR válasza djzotya1983 (#2782) üzenetére


FrezeR
senior tag

Szabolcs megye, hát itt azt hiszem egészen pontosan 2018 februárjában kezdték el az építéseket. Azóta még nem sikerült befejezni és mint mondtam is már jó 7 hónapja színüket sem láttam. Itt helyben már kb minden megvan, most én úgy tudom, hogy a környező 3-4 települést akarják összekötni fizikailag is gerinchálózattal. Szerintem amíg az nincs meg addig nem indulhat el a szolgáltatás. :U Aztán ki tudja az még mennyi idő.

(#2787) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Ezt a választ kaptam az MVM NET által ezidáig meg nem valositott fejlesztésről.

"A keszthelyi járásban jelenleg folyamatban van a kiviteli tervek engedélyeztetési eljárása a hálózatfejlesztésekhez kapcsolódóan. 2019 nyarán kezdődhet meg a konkrét fizikai kivitelezés. A Pénzügyminisztérium Gazdaságfejlesztési Programokért Felelős Helyettes Államtitkárságától (Irányító Hatóságtól) kapott engedély értelmében, a fejlesztések kiépítésének határideje 2020. szeptember 30-ra módosult a keszthelyi járásban. Az MVM NET a határidőre történő teljesítés érdekében szükséges ütemezés szerint végzi el a kivitelezéseket, amely befejezése után indulhat el a szolgáltatásnyújtás.
A vezetékes hálózat kiépítéséig is biztosított a legalább 30 Mbps sebességre alkalmas internet szolgáltatás elérhetősége a SZIP Mobil Internettel, melyet 2018.12.15-től kérhet bármelyik mobil szolgáltatótól. Ez a termék is teljesíti a mai legmodernebb technológiákkal a SZIP elvárásai szerinti Internet sebességet. Kérem a mobil internet szolgáltatásról szíveskedjen a mobil szolgáltatóknál érdeklődni."

(#2788) djzotya1983 válasza FrezeR (#2786) üzenetére


djzotya1983
tag

Amíg a gerinc nincs összekötve a környező falvakkal nem indulhat. Az pár hónap kb szerintem és menni fog...
Itt előrébb is írták hogy Bagon meg többi helyen nem volt összekötve. Namost itt az a helyzet a gerinc már 10 éve megvolt, csak éppen nem volt felfűzve a cucc. De most jelenleg is gőzerővel csinálják a dolgot...
Tegnap este már rájuk sötétedett akkor tekerték le az utolsó métereket a dobról..

(#2789) djzotya1983 válasza FrezeR (#2786) üzenetére


djzotya1983
tag

Itt a befejezési határidő most nyáron járt le... :)

(#2790) placebo2018 válasza Lajosnagy17 (#2787) üzenetére


placebo2018
csendes tag

Hello!
Tehát ha nem vagyok a táblázatban akkor nálunk meg van a 30Mbit?
Azért rákérdeztem az egyetlen kábelszolgáltatóra mennyi a max az 20Mbit de szip mobil nem érhető el akkor honnan van meg a 30Mbit....

(#2791) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Szolgáltató legalábbis azt állítja, ha nincs akkor jelezd.

(#2792) Túzok22


Túzok22
aktív tag

Wtf? Hévízgyörk eltűnt a DIGI oldaláról.😱

(#2793) FrezeR válasza djzotya1983 (#2789) üzenetére


FrezeR
senior tag

Én is kiegyeznék akár a jövő nyárral már :) Végül is csak 2 és fél évet kellene várni összesen.

(#2794) btz válasza Lajosnagy17 (#2791) üzenetére


btz
addikt

De azt írják, hogy November 15-ig. Már 18 van.

ⓑⓣⓩ

(#2795) btz


btz
addikt

Ezt csak ide beírom, hogy itt is legyen egységes listában megtalálható, hogy melyik szolgáltató melyik járást fejleszti. Gyakran szokott lenni kérdés más fórumokon is.

Ajkai INVITEL Távközlési Zrt.
Bácsalmási NET-TV Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Bajai MVM NET Távközlési Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Baktalórántházai NARACOM Informatikai Korlátolt Felelősségű Társaság
Balassagyarmati MVM NET Távközlési Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Balatonalmádi PR-TELECOM Távközlési, Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Balatonfüredi PR-TELECOM Távközlési, Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Balmazújvárosi Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Barcsi HWR- Telecom Korlátolt Felelősségű Társaság
Bátonyterenyei GERGI HÁLÓ Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Békéscsabai MVM NET Távközlési Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Békési INVITEL Távközlési Zrt.
Berettyóújfalui Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Bicskei Key Telecom Korlátolt Felelősségű Társaság
Bonyhádi TARR Épitő, Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségü Társaság
Celldömölki MVM NET Távközlési Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Cigándi Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Csengeri Elektronet Elektronikai és Telekommunikációs Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Csornai ViDaNet Kábeltelevíziós Szolgáltató, Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Csurgói Gelka Hirtech Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Debreceni Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Derecskei Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Devecseri MVM NET Távközlési Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Dunaújvárosi INVITEL Távközlési Zrt.
Edelényi LRT-KTV Távközlési Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Egri Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Encsi LRT-COM Távközlési Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Enyingi Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Esztergomi Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Fehérgyarmati SZAMOSNET Informatikai és Telekommunikációs Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Fonyódi Vidékháló Telekommunikációs Korlátolt Felelősségű Társaság
Füzesabonyi Key Telecom Korlátolt Felelősségű Társaság
Gönci LRT-COM Távközlési Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Gyöngyösi MVM NET Távközlési Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Győri Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Gyulai INVITEL Távközlési Zrt.
Hajdúböszörményi HWR- Telecom Korlátolt Felelősségű Társaság
Hajdúhadházi EuroCable Magyarország Kábeltelevíziós, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Hajdúszoboszlói Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Hatvani Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Hegyháti TARR Épitő, Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségü Társaság
Hevesi BEROTEL NETWORKS Korlátolt Felelősségű Társaság
Hódmezővásárhelyi Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Ibrányi Elektronet Elektronikai és Telekommunikációs Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Jánoshalmai NET-TV Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Jászapáti PR-TELECOM Távközlési, Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Jászberényi INVITEL Távközlési Zrt.
Kalocsai TARR Épitő, Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségü Társaság
Kaposvári MVM NET Távközlési Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Kapuvári Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Karcagi LRT-COM Távközlési Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Kazincbarcikai Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Kecskeméti OPTICON Telekommunikációs Hálózati Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Kemecsei Giganet Internet Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Keszthelyi MVM NET Távközlési Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Kisbéri PICKUP Elektronikai Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Kiskőrösi Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Kiskunfélegyházi PR-TELECOM Távközlési, Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Kiskunmajsai Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Kisteleki BEROTEL NETWORKS Korlátolt Felelősségű Társaság
Kisvárdai NARACOM Informatikai Korlátolt Felelősségű Társaság
Komáromi PICKUP Elektronikai Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Komlói TARR Épitő, Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségü Társaság
Körmendi MVM NET Távközlési Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Kőszegi PR-TELECOM Távközlési, Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Kunhegyesi Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Kunszentmártoni Vidékháló Telekommunikációs Korlátolt Felelősségű Társaság
Lenti TARR Épitő, Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségü Társaság
Letenyei Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Makói INVITEL Távközlési Zrt.
Marcali Vidékháló Telekommunikációs Korlátolt Felelősségű Társaság
Martonvásári Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Mátészalkai Elektronet Elektronikai és Telekommunikációs Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Mezőcsáti PR-TELECOM Távközlési, Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Mezőkovácsházai INVITEL Távközlési Zrt.
Mezőkövesdi Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Mezőtúri Vidékháló Telekommunikációs Korlátolt Felelősségű Társaság
Miskolci Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Mohácsi Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Mórahalmi MVM NET Távközlési Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Móri Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Mosonmagyaróvári Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Nagykállói 3C Távközlési Korlátolt Felelősségű Társaság
Nagykanizsai Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Nyíradonyi Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Nyírbátori DRÁVANET Internet szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Nyíregyházi Giganet Internet Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Orosházi Gyopárosi Kábeltelevízió Építő és Üzemeltető Korlátolt Felelősségű Társaság
Oroszlányi Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Ózdi PR-TELECOM Távközlési, Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Pannonhalmi PICKUP Elektronikai Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Pápai MVM NET Távközlési Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Pásztói MVM NET Távközlési Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Pécsi Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Pécsváradi TARR Épitő, Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségü Társaság
Pétervásárai Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Putnoki Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Püspökladányi DRÁVANET Internet szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Rétsági Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Salgótarjáni Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Sárbogárdi TARR Épitő, Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségü Társaság
Sarkadi Gyopárosi Kábeltelevízió Építő és Üzemeltető Korlátolt Felelősségű Társaság
Sárospataki PR-TELECOM Távközlési, Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Sárvári PR-TELECOM Távközlési, Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Sátoraljaújhelyi PR-TELECOM Távközlési, Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Sellyei HWR- Telecom Korlátolt Felelősségű Társaság
Siklósi HWR- Telecom Korlátolt Felelősségű Társaság
Siófoki OPTICON Telekommunikációs Hálózati Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Soproni Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Sümegi MVM NET Távközlési Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Szarvasi INVITEL Távközlési Zrt.
Szécsényi GERGI HÁLÓ Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Szegedi INVITEL Távközlési Zrt.
Szeghalmi INVITEL Távközlési Zrt.
Székesfehérvári Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Szentgotthárdi 3C Távközlési Korlátolt Felelősségű Társaság
Szentlőrinci 3C Távközlési Korlátolt Felelősségű Társaság
Szigetvári Vidékháló Telekommunikációs Korlátolt Felelősségű Társaság
Szikszói LRT-KTV Távközlési Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Szolnoki OPTICON Telekommunikációs Hálózati Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Szombathelyi Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Tabi ViDaNet Kábeltelevíziós Szolgáltató, Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Tamási TARR Épitő, Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségü Társaság
Tapolcai Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Tatabányai Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Tatai Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Téti PICKUP Elektronikai Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Tiszafüredi Key Telecom Korlátolt Felelősségű Társaság
Tiszaújvárosi Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Tokaji PR-TELECOM Távközlési, Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Törökszentmiklósi Vidékháló Telekommunikációs Korlátolt Felelősségű Társaság
Várpalotai INVITEL Távközlési Zrt.
Vasvári JuPiNet Távközlési Korlátolt Felelősségű Társaság
Veszprémi PR-TELECOM Távközlési, Kereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Záhonyi Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság
Zalaegerszegi TARR Építő, Szolgáltató és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság
Zalaszentgróti Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság

ⓑⓣⓩ

(#2796) btz válasza djzotya1983 (#2775) üzenetére


btz
addikt

Alvállalkozó. Biztos szeretnek túlórázni :)

ⓑⓣⓩ

(#2797) Al365 válasza Túzok22 (#2792) üzenetére


Al365
tag

Nem tudom mi van, mert fateroméknál november 15-ig igérték a bekötést, de nem lett belőle semmi.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#2798) Túzok22 válasza Al365 (#2797) üzenetére


Túzok22
aktív tag

Leszedték Hévízgyörköt a DIGI oldaláról. Nem tudom mi lehet. :(

(#2799) Ic3man válasza Túzok22 (#2798) üzenetére


Ic3man
tag

Pánik! Valamit elbactak, "debuggolnak"!

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#2800) Al365 válasza Túzok22 (#2798) üzenetére


Al365
tag

Tegnap este 2 Digis kocsi állt Fateromék előtt. Már azt hittem bekötik végre, de kiderült, hogy a szembe szomszédhoz mentek (nekik már bekötötték 2 hete, arról nincs infóm, hogy működik is nekik).
Meginterjúvoltam őket, hogy mi a szar van Fateromékkal, illetve Hévízgyörkkel. A következő választ kaptam:
Cigányok kidöntöttek egy oszlopot, így megrongálták a hálózatot (ellopták az optikai kábeleket), ezért nincs Hévízgyörkön jel.
Mondjuk az számomra magas, hogy akkor minek voltak a szembe szomszédnál 2 kocsival is. Illetve, hogy mit kerestek az oszlopon, ha nincs jel.

Szóval okosabb nem lettem.

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.