Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) sp8787 válasza ollie (#9350) üzenetére


sp8787
addikt

thx
megnezem

(#9352) Telda


Telda
addikt

Hali!

Olyan problémám lenne a telefonnal, hogy a kamera alkalmazás, amint elindul ki is lép.
Ha viberből vagy facebookon keresztül akarok képet csinálni, akkor is csak bejön egy fekete kép, majd be is zárul.
Ha újraindítom a készüléket egy darabig jó, de utána megint ezt csinálja. Találkozott már valaki ilyennel?
Az eustockos magyar miui van rajta.

(#9353) Bali222 válasza madrac (#9349) üzenetére


Bali222
tag

Marha egyszerű a válasz. Az emberek nem tudják, hogy mi miatt nem tud b20-at a telefon.
Ahogy előre azt sem tudta senki milyen lesz a lefedettség nélküle.
Ennyire nagyon egyszerű. Lehet, hogy unalmas neked, még nekem is, pedig én is szeretnék b20-at, de ez van. Ők nem tudják, és ezzel se te se én nem értünk el most semmit.

[ Szerkesztve ]

(#9354) slezakimi válasza zeno79 (#9331) üzenetére


slezakimi
senior tag

Szia.
Ez a Radios zip mire is jó?
Köszi

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#9355) madrac válasza Bali222 (#9353) üzenetére


madrac
őstag

Pedig nagyon úgy tűnik, hogy akik állandóan ezen rugóznak, azok igenis tudják hogy nincs benne és nagyon gáznak tartják, ezért nem értem mi értelme van +1-edszerre is beírni. Ettől nem fog változni semmi. Azért azt lehet tudni hogy a szolgáltatók közül hol esélyes hogy B20-on szolgáltat. Ha pedig utólag tudta meg ezt valaki, mert még ennek se járt utána vásárlás előtt, az vagy elfogadja ezt, vagy adja el és vegyen samsung-ot 2x ennyiért.

(#9356) zeno79 válasza slezakimi (#9354) üzenetére


zeno79
őstag

Pontosan nem tudom. XDA-s rom fórumán írják, hogy bizonyos rom telepítés után ezt is flashelni kell, tehát flash-elem. Asszem itt is említve volt, hogy javít a gps? vételen?

(#9357) Criminal017 válasza Telda (#9352) üzenetére


Criminal017
őstag

Próbáld meg a dátumozót állítgatni, sokáig az volt a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#9358) ux1 válasza zeno79 (#9356) üzenetére


ux1
addikt

A CM alapú romoknál megszünteti a GPS bizonytalanságot. És javít néhány WiFi hibát is. (állítólag)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#9359) V.Stryker válasza golyós (#9347) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

:F

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#9360) Telda válasza Criminal017 (#9357) üzenetére


Telda
addikt

A kamera beállításaiban a dátum feliratozásra gondolsz?

(#9361) slezakimi válasza ux1 (#9358) üzenetére


slezakimi
senior tag

Köszönöm.
Gondolom simán TWRP.-ből install zip.
A 07/02 RR-t véletlen nem próbáltad?.

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#9362) Criminal017 válasza Telda (#9360) üzenetére


Criminal017
őstag

Igen, a formátumokat állítsd, hátha.

(#9363) RVR400 válasza Freddycom (#9336) üzenetére


RVR400
veterán

Nem az a baj, hogy van olyan hülye mindig, aki túl unatkozik, és feldobja a témát, hanem az, hogy mindig beugrik valaki.

(#9364) madrac válasza RVR400 (#9363) üzenetére


madrac
őstag

A jószándék ellenére a legjobb lenne eleve be se linkelni ide, illetve nem beszámolni róla.

[ Szerkesztve ]

(#9365) Bali222 válasza madrac (#9355) üzenetére


Bali222
tag

Utána járni? 0 infó van róla, hogy melyik szolgáltató hol hogyan szolgáltat. Ami itt a fórumon van, az nagyon kevés sajna. Fröccsöghetsz, de én pl sajnálom, hogy nincs benne B20 mert a legtöbb helyen nincs vele mobilnet. De mégsem fogom eladni a telefont. Na most mi lesz?

(#9366) citkar válasza Bali222 (#9365) üzenetére


citkar
addikt

Több lehetőséged is van, pl váltasz készüléket, ha ezt nem akarsz akkor másik szolgáltatónál vásárolhatsz mobilnetet, T mobile vagy Telenor 4G-je nagy valószínűséggel elérhető B20 nélkül is.
Vodás vagyok én is, legtöbbet 3G-n lógok emiatt, gondolkodtam én is másik szolgáltatón mobilnetnek, úgy is két SIM-et használok, de még nem szántam rá magam. Pl barátnőm szintén B20 nélkül T mobillal szerte az országban a legtöbb helyen 4G-n lóg.

[ Szerkesztve ]

(#9367) Criminal017 válasza citkar (#9366) üzenetére


Criminal017
őstag

Vagy megvárjátok, hogy Tajvanon kívül is elérhető legyen a béhuszas Note 3 Pro, aztán akkor mindenkinek jó lesz. :D

(#9368) Bali222 válasza citkar (#9366) üzenetére


Bali222
tag

Én a Balatonnál lakom, errefelé nincs 4G, csak elvétve H+ és 3G, de sok helyen csak edge.
Barátnőm Fejér megyei, Fehérvár után 1-2 településsel még van 3G, utána semmi.
Waze többször nem talál netet mint igen út közben.
Füredi vonaton Fehérvárig dettó, többször nincs net mint van. T-Mobile.
Ennek ellenére a Telefont szeretem, és még csak nem is fogom lecserélni, sőt, még csak magamtól nem is kezdtem volna magyarázkodásba.

[ Szerkesztve ]

(#9369) golyós válasza madrac (#9349) üzenetére


golyós
őstag

Senki nem rugozik rajta, válaszoltam valakinek,ennyi.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#9370) golyós válasza citkar (#9366) üzenetére


golyós
őstag

Céges net, céges számlával.Kicsit érdekes volna ha csak nekem szolgáltatót váltanának.
Nem a telefon tehet róla, hogy nincs b20, nem is érdekelne ha nem lenne, teljesen jó lenne a 3g is, de az sincs.Konkrétan a voda hulladék.
Tárcsázáskor fél percig csak gondolkodik a telefon mire csörög is, olyan remek a lefedetség.

#9359 Vstryker : az érdekes mert én megnxitom és csak a 7.3.7 van ott! :F

Megvan, te a kinait mutatod :)

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#9371) Criminal017 válasza golyós (#9370) üzenetére


Criminal017
őstag

Én nemrég váltottam Vodafonera Telekomról. Győrben lakom, itt volt mindenhol 4G, Vodával már csak 3G. DE! Vodával ott is netezek, ahol a Telekom már fasorban sem volt, 2G épp' hogy döcögött.

(#9372) golyós válasza Criminal017 (#9371) üzenetére


golyós
őstag

Helyfüggő ezek szerint.Nekem pont fordítva van.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#9373) Criminal017 válasza golyós (#9372) üzenetére


Criminal017
őstag

Hát ja, megértelek. Így nem a legjobb... :(

(#9374) watador600 válasza V.Stryker (#9342) üzenetére


watador600
senior tag

Szia!

Bocsi a buta kérdésért, ha én az eustocktól úgy rendeltem a telót hogy elvileg nem frissül, akkor amit linkeltél, a Mi PC Suittal ugyan úgy feltudom flashelni majd rá? Vagy kell tennem előtte valamit? PL bootloadert kinyitni?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#9375) Hokitojas85


Hokitojas85
tag

Másnál se működik a beállításokban az additional settings (rendszer) albeállításoknál a mentés visszaállítás résznél az adatok mentése a google serverre? nem tudok kiválasztani fiókot amit szeretnék használni, és hiába kapcsolom be az opciót, ha visszajövök ebbe a menübe ki van ugyanúgy kapcsolva. Lehet hogy ez már ezer éve ilyen, bevallom sose néztem, de azért nem lenne rossz ha működne.

(#9376) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Lehet a szokásos felesleges szavazáson résztvenni a Global nyelvi fájljairól...
http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=282717

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9377) Criminal017 válasza Milestone2 (#9376) üzenetére


Criminal017
őstag

Írtam (megint).
Szerintem annyit ér, mint halottnak a beöntés. :(((

(#9378) dredbiro


dredbiro
senior tag

Sziasztok! Open camera appnal a halszem effektus hol lehet állítani?

Good hunting,STALKER !

(#9379) öregSZEM válasza Criminal017 (#9321) üzenetére


öregSZEM
csendes tag

Köszönöm a Te és a többi kedves segítőkész fórumtárs segítségét. Mindenképpen érdeklődöm nála.
Ezer köszönet még egyszer a segítségért. :R

(#9380) Criminal017 válasza öregSZEM (#9379) üzenetére


Criminal017
őstag

Nincs mit, reméljük a legjobbakat! :K

(#9381) Telda válasza Criminal017 (#9362) üzenetére


Telda
addikt

Itt csak olyat találtam hogy dátum feliratozás bekapcsolása. Alapból ki volt kapcsolva, ha bekapcsolom FC-zik a kamera. A formátum állítást sajnos nem találtam.

(#9382) madrac válasza Bali222 (#9365) üzenetére


madrac
őstag

0? Akkor valamit nagyon rosszul csinálsz és csak saját magadat okolhatod ezért . Elég sok ilyen információt lehet olvasni a fórumon és nem szégyen kérdezni sem. Akár a saját környezetedet is. Sokadikként teljesen felesleges itt sírnod és a földhöz verned magad, ettől nem fog változni semmi. Szinte alig telik el egy kis idő hogy valaki ne tenné szóvá a témát és ne erről szólna a topik. Ha pedig nem adod el a telefont, akkor fogadd el hogy ez van és ne hisztizz. Vagy tényleg vegyél Samsung-ot, vagy más szolgáltató kártyájával netezz.

(#9383) Criminal017 válasza Telda (#9381) üzenetére


Criminal017
őstag

Akkor lehet, hogy hardveres gondja lesz?! Jól emlékszem, hogy EUStockos a telefon? Megeresztenék feléjük egy e-mailt/telefont, garanciális mivolta miatt.

(#9384) Freddycom válasza Telda (#9381) üzenetére


Freddycom
őstag

Szerintem ne ott, hanem a settings-additional settings-time (vagy vmi ilyesmi, most nem MIUI van fent) és itt állítsd át a dátum formátumát.

(#9385) zeno79 válasza Telda (#9381) üzenetére


zeno79
őstag

Nem tudom pontosan mi a probléma, de 7.3.7 global fényképek dátumozása akkor működ, ha az Additional settings-ben -> Date & Time a dátum formátumot 2016/12/31 -re állítod, akkor nem FC-zik a kamera.
(Miui8-nál már működik alapból)

(#9386) laychi válasza mrszitya (#9313) üzenetére


laychi
veterán

Köszi,próbálgatom majd őket,melyik felel meg jobban az elvárásaimnak és miként funkcionálnak.

(#9387) Telda válasza Criminal017 (#9383) üzenetére


Telda
addikt

Igen 2 hete vettük. Mondjuk most jelent pillanatban megy a kamera...

zeno79: Köszi ezt megnézzük. :R

[ Szerkesztve ]

(#9388) Zsozsoka 74 válasza Milestone2 (#9376) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

+1

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#9389) golyós válasza Milestone2 (#9376) üzenetére


golyós
őstag

+1 hátha..

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#9390) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Ezt azoknak akik eddig nem tudták hogy hol milyen frekin tolják a szolgáltatók a netet pedig nem egyszer meg nem kétszer lett elmondva. A nagyvárosokban (Budapesti, Pécs stb.. ) a Telekom és a Telenor is az 1800-as és 2600-ás frekvencián szórja a netet ezért van sok embernek 4G, míg vidéken tehát az ország 80%-án meg 800mhz-en. A vodánál azért jobb a helyzet mert nekik ugyan csak 800-as 4G-jük van cserébe szinte országos a 3G lefedettségük. Ettől persze eltérhetnek a dolgok pl. nekem Fóton is van 4G pedig viszonylag messze van pestől de nagyjából ez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#9391) Criminal017 válasza ricsi0307 (#9390) üzenetére


Criminal017
őstag

Érdekes volt egyébként, Tatabányán Vodásként lett 4G-m, életemben először láttam Vodafoneos kártyával a 4G piktogramot. :))

(#9392) ricsi0307 válasza Criminal017 (#9391) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Mondtátok, hogy talán a Westend környékén is van nekik 4G de ezek nagyon kis fókuszált pontok ezért nem mertem leírni, hogy azért nagy ritkán náluk is előfordul. Az biztos, hogy egyenlőre ki lehet bírni B20 nélkül de a jövőben már nekem is szempont lesz, hogy tudja a telefon. Hátrányával egyenlőre én is csak Waze közben találkoztam mert sokszor tényleg nincs csak EDGE az autópályán vidéken. Egyébként most erősen gondolkodom, hogy a tervezett 2 év helyett csak 1-et fog szolgálni és jövő ilyen tájt lecserélem egy S7-re.

[ Szerkesztve ]

(#9393) Charx válasza Hokitojas85 (#9375) üzenetére


Charx
senior tag

Kinai romon, gapps-ot utólag telepitve nekem se működött!

(#9394) SlausK


SlausK
tag

Sziasztok,

Remélem van itt köztetek olyan aki rendszeresen fut és ezt rögzíti valamilyen programmal. Én a Sports Tracker-t használom évek óta és ennél a telónál olykor elfelejt rögzíteni. Ami biztos, hogy ha hagyom a kijelzőt menni (nem zár le), akkor nincs gond. A multitasking ablakban is lelakatoltam az alkalmazást, de nem javult. Esetleg a MIUI-ban van valami plusz kapcsoló ami elkerülte a figyelmemet?

Ui.: A folyamatos pulzus mérés amúgy hibátlan! ;)

Üdv, SlausK

(#9395) Xmister válasza SlausK (#9394) üzenetére


Xmister
senior tag

Battery / Battery management
Itt engedélyezd, hogy a háttérben is hozzáférjen a GPS - hez.

(#9396) SlausK válasza Xmister (#9395) üzenetére


SlausK
tag

Köszönöm. Nem jöttem volna rá. :)

(#9397) Hokitojas85 válasza Charx (#9393) üzenetére


Hokitojas85
tag

Végül is a xiaomi EU dev a china developerből van, valaki esetleg megosztaná, hogy a global romokon megy/nem megy a funkció?

(#9398) Trianta válasza Hokitojas85 (#9375) üzenetére


Trianta
tag

"Másnál se működik a beállításokban az additional settings (rendszer) albeállításoknál a mentés visszaállítás résznél az adatok mentése a google serverre?"

Ugyan az a helyzet, nem működik.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 SD

(#9399) Charx válasza Hokitojas85 (#9397) üzenetére


Charx
senior tag

De nekem most az eu-romon (6.6.30 miui 8) működik.

(#9400) golyós válasza ricsi0307 (#9390) üzenetére


golyós
őstag

Bp-n szépen van 3g, egészen addig amíg el nem hagyom Buaörsöt.Onnan csak H.Sőt mutatja a térerőt 3ason, ott a H de kiírja hogy offline vagyok.Ennyire szuper a voda.

#9375 : szintén ugyan ez a helyzet.Kilépés után kikapcsol.

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.