Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) sputyi70 válasza ricsi0307 (#8849) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Ezt raktam fel én is, csak mint írtam az elején a beállításoknál továbbléptem az ujjlenyomatnál. Érdekes, hogy nálad nem jó. :F

(#8852) Savageboy válasza zeno79 (#8846) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Global stable alól valószínűleg nem fog menni, de global developer alól többeknek - nekem is - sikerült.

(#8853) pilu85


pilu85
őstag

4-5 órákat is 100% on marad a teló lerakva. inkább legyen ilylen mint magyar. :)

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#8854) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Mindenki jön itt a CM romokkal, meg hogy szar a miui kezelőfelülete és milyen jó a Nova Launcher.... bakker, feltettem most, hogy 125 forint... és tényleg k.rva jó. Meg vagyok világosodva. :DDD :C

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#8855) pvt.peter válasza V.Stryker (#8854) üzenetére


pvt.peter
őstag

Jaja, jelenleg akcios.
"Limited time offer, 80% off as part of the Play Summer Deals!"

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#8856) pilu85 válasza V.Stryker (#8854) üzenetére


pilu85
őstag

sokat használtam a novát, nagyon sok a beállítási lehetőség,és jók is. de szerintem miui is teljesen kiszolgál. most a miuis, ios koppincsos korszakomat élem.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#8857) RVR400 válasza Savageboy (#8844) üzenetére


RVR400
veterán

És mindenki meglepetésére:

nem működik.

(#8858) zeno79 válasza Savageboy (#8852) üzenetére


zeno79
őstag

Ezt írja az összefoglalóban a szerző:
"Most le kell tölts egy Fastboot ROM-ot, amiket fent linkeltem. Érdemes a china developert vagy a global stable ROM-ot választani, mert később ezekkel lesz nyitható a bootloader. A global developert nem szabad flashelni, brickelheti a telefont.

Global developer ROM telepítése: először is a Global Stable ROM-ot kell installálni bármely módszerrel, majd a telefont elindítva, az Updater alkalmazást megnyitva az előzőleg letöltött és a telefon belső memóriájába másolt Global developer ROM-ot betallózva tudjuk felrakni.

Szükségünk lesz a MIFlash nevű programra, amit már előzőleg feltelepítettünk.
..."

Tehát akkor így tegyem fel a global dev. fastboot romot? Csak 2 lépésben, global stable flashelése, majd global dev upgrade, ha jól értem?

[ Szerkesztve ]

(#8859) Milestone2 válasza zeno79 (#8858) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha azt írja Criminal, akkor úgy kell...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8860) Savageboy válasza zeno79 (#8858) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Pontosan.

(#8861) zeno79 válasza Milestone2 (#8859) üzenetére


zeno79
őstag

jó, bocs, csak elsőre nem volt világos :B

(#8862) V.Stryker válasza pilu85 (#8856) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem a miui-val egy bajom van... hogy elnagyolt. Amúgy az ios koppintással semmi bajom, mert sok évig iphone-t használtam. De az a fajta vagyok, aki semmi csicsa, full funkcionalitás és legtöbb tiszta információt egy helyen.... és a miuiban ez a 4 ikon egy sorban, k.rva nagy közökkel... hát teljesen kiidegelt, mert pazarlás 5,5 colon. Max 3 képernyőt használok ikonokra és widgetekre összesen. Miuinál kiteszed a naptár widgetet és annyi egy képernyőn...max 4 ikon. Novánál? Novánál bármennyi... sokkal többre képes, mint amit akarok. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#8863) Steve1207 válasza V.Stryker (#8862) üzenetére


Steve1207
veterán

Két sort kell átírni és olyan kiosztású lesz a launcher, amilyennek akarja az ember, úgyhogy nem megvalósíthatatlan.

.

(#8864) ux1 válasza ricsi0307 (#8849) üzenetére


ux1
addikt

Valamit szvsz elcsesztél. Nekem is ez megy. Tökéletesen működik.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#8865) monyo12 válasza ux1 (#8864) üzenetére


monyo12
tag

Nálam sem megy az ujjlenyomat!! Pin beállítás megerősítésénél hibát dob, bár nálam nem indul újra..

(#8866) V.Stryker válasza Steve1207 (#8863) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Azért ezt nem mondod komolyan, hogy így kell működnie. :W Ha egy app fejlesztő cég bele tudja tenni a kis programjába, akkor egy gyártónak is illene... nem pedig programkódot kéne hozzá átírni a felhasználónak. Hangsúlyozom: felhasználónak.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#8867) zeno79 válasza V.Stryker (#8866) üzenetére


zeno79
őstag

Az a baj a miuival is mint a windows-zal: megköti a felhasználót, ne akarjon mást mint ahogy a fejlesztő kitalálta. Addig rendben is lenne, amíg csak azt akarom, amit tud a rendszer, de ha már többet/mást... akkor mókolni kell.
És igen, itt a kérdés azon áll, a rendszer mennyire fejlett, tudja-e ezt, tudja-e azt...

[ Szerkesztve ]

(#8868) RVR400 válasza V.Stryker (#8866) üzenetére


RVR400
veterán

Touchwiz felületet pl láttál már? A felhasználó, hangsúlyozom felhasználó, azt használja, ami van, és amit kap. Ennyi.

(#8869) zeno79


zeno79
őstag

Egész jó ez a Miui8, 53%-on áll a töltöttség, 4ó05p SOT-vel.
Sajnos az "Android System" még mindig elég magas: 26,7%, de az "Android csak 13,9%".
Alakul ez. :-)

(#8870) sputyi70 válasza RVR400 (#8868) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Még szerencse, hogy vannak alternatívák. Ha meg van, az átlag felhasználó miért ne próbálná ki.

(#8871) ux1 válasza monyo12 (#8865) üzenetére


ux1
addikt

Mondjuk én is utólag adtam hozzá a pint és az ujjam. :)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#8872) zeno79 válasza ux1 (#8871) üzenetére


zeno79
őstag

CM/RR/MoKee romokon kb. mennyi kijelzőidőt szoktatok elérni?

(#8873) Siriusb válasza Balzak83 (#8847) üzenetére


Siriusb
veterán

Nekem ilyen tokom van, egyáltalán nem csúszik, csak ne azt a szép színt várd, mint ami a fényképeken van. A kivágások jó helyen vannak (quicksand brown, upgrade version).
Ha nem tenném le mindenféle vacak helyre, nem használnék tokot, szerintem a fémház kinézete és fogása is teljesen rendben van, bár kánikulában még nem próbáltam. :)

(#8874) ux1 válasza zeno79 (#8872) üzenetére


ux1
addikt

Tegnap nekem kb. 4.5 óra után 59% volt.

RR.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#8875) Criminal017


Criminal017
őstag

A B20-as Special Editionnak a ROM kódneve "kate" lett. Szeretném, ha az is itt lenne a fórumban, szóval majd frissítem vele az összefoglalót.

(#8876) Hokitojas85 válasza Criminal017 (#8875) üzenetére


Hokitojas85
tag

Szóval akkor ha Katit ráteszem Kenzora az kb halál közeli élmény lesz? XD

(#8877) Weeman1 válasza Hokitojas85 (#8876) üzenetére


Weeman1
veterán

Csak valószínűleg nem fog többet bekapcsolni. :)

Xiaomi 11T Pro

(#8878) < CyberBob > válasza Criminal017 (#8875) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Szia!
Ha rom van akkor már a telefont is rendelhető?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#8879) Mr X válasza ux1 (#8874) üzenetére


Mr X
veterán

Ez melyik RR?

(#8880) Criminal017 válasza < CyberBob > (#8878) üzenetére


Criminal017
őstag

Egyelőre csak Taiwanban rendelhető, remélhetőleg 1 hónapon belül beindul minden. :)

Kenzo impotens lesz Katitól, ne próbálkozzatok. :D

[ Szerkesztve ]

(#8881) < CyberBob > válasza Criminal017 (#8880) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Akkor lehet, hogy megvárom bár már nagyon kéne egy új telefon.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#8882) ux1 válasza Mr X (#8879) üzenetére


ux1
addikt

Official

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#8883) Mr X válasza ux1 (#8882) üzenetére


Mr X
veterán

Köszi. :R

(#8884) zeno79


zeno79
őstag

Na, nekem is sikerült végre nyitni a telót, és feltenni a twrp-t, RR-t :DD
Minden szupi, örülök. Végre. :))
Köszi mindenkinek a segítséget! :R

(#8885) Criminal017


Criminal017
őstag

Közben készül vagyis várja a moderálást az átláthatóbb "mélyvíz" összefoglaló, remélhetőleg hamarost megtudom mutatni és használatba tudjátok venni.

(#8886) J.Cs.


J.Cs.
tag

Sziasztok.

Hol találok leírást nem MIUI romokra? TWRP fent, csak kellene hogy találok ilyen romokat. Valaki kisegít?

(#8887) Savageboy válasza J.Cs. (#8886) üzenetére


Savageboy
aktív tag

(#8888) J.Cs. válasza Savageboy (#8887) üzenetére


J.Cs.
tag

Ha még egy kis összefoglalót is mondanál, melyiket éri meg felrakni, melyik milyen szinten használható?

(#8889) Savageboy válasza J.Cs. (#8888) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Érdemes olvasni a topikokat, többnyire írják, hogy melyik ROM milyen, illetve a hozzászólásokból is sok dolog kiderül. Az, hogy kinek melyik jön be, jórészt egyéni preferencia kérdése is, próbálgatni kell őket...

(#8890) J.Cs. válasza Savageboy (#8889) üzenetére


J.Cs.
tag

Most raktam fel a sima CM13-at. Egyelőre pöpec, minden megy, viszont nagyon "sima". Hiányoznak a beállítási lehetőségek. Ahogy néztem az RR ugyan ez, csak kicsit több beállítási lehetőséggel. Lehet holnap fel rakom azt is.

Még csak annyit szeretnék kérdezni, hogy igaz-e CM nem fog frissülni OTA-n?

(#8891) Savageboy válasza J.Cs. (#8890) üzenetére


Savageboy
aktív tag

CM13-at nem próbáltam, valószínűnek tartom, hogy nincs benne OTA frissítés, mivel még a hivatalos tudtommal nem készült el, csak unofficial ROM-ok vannak belőle.

RR-ben elég sok finomhangolási lehetőség van, egyébként ugyanúgy CM13 az alapja. Ha minden igaz az OTA frissítést is támogatja, bár hogy pontosan hogyan működik, azt még nem volt alkalmam kipróbálni. Valószínűnek tartom, hogy jelez ha van update, letöltöd, és TWRP-ből tudod utána felflashelni, de majd valaki megmondja a tutit, aki régebb óta használja ezt a ROM-ot. :B

(#8892) Trianta


Trianta
tag

Feltenném a CM 13-at, de a bootloader kérelmet nem sikerül megcsinálni.

Itt beírom az adatokat: [link]
De az sms sohasem érkezik meg, pedig már vagy 30-szor próbálkoztam az elmúlt hetekben..
Tehát eddig még nem sikerült eljutnom: [link]

Mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 SD

(#8893) Freddycom válasza Trianta (#8892) üzenetére


Freddycom
őstag

Semmi teendő nincs, egyszer csak meg fog érkezni az sms minden előjel nélkül. Próbálkozni kell.

[ Szerkesztve ]

(#8894) Trianta válasza Freddycom (#8893) üzenetére


Trianta
tag

De ez a legelső sms (ami elvileg 5 percen belül megérkezik), nem pedig a második amire 10-20 napot várni kell.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 SD

(#8895) Siriusb


Siriusb
veterán

Nálatok milyen a hívásminőség? Tapasztaltok olyat, hogy egyszer csak eltorzul a hang egy kis időre? Vodafone hálózat.

(#8896) Freddycom válasza Trianta (#8894) üzenetére


Freddycom
őstag

Tudom, nekem sem jött meg pár napig, aztán egyszercsak, mikor tök ugyanazokat az adatokat megadva rányomtam az apply-ra, megérkezett az sms

(#8897) zeno79 válasza Trianta (#8894) üzenetére


zeno79
őstag

Úgy emléxem nekem sem jött meg az első sms, aztán ugye azt olvastam ne próbálkozzak egymás után nagyon soxor. Asszem akkortájt jött meg a második, amikor egy új böngészőablakban bejelentkeztem a miui fórumra... Lehet csak véletlen egybeesés.
Viszont nekem a nyitási kód nem jött meg. Se emil, se sms. Csütörtökön kértem. Tegnap este épp végeztem a Miui8 china dev. leszedédésvel (nem frankó még), feltettem a global stable-t, majd a global dev. 6.5.19-et, és valamelyest belaktam. Furcsa volt kicsit, hogy a fejlesztői beállítások között ott van az "OEM feloldás". Be is kapcsoltam. Aztán kíváncsiságból, mondom elindítom a MiFlash Unlock-ot. Csak úgy.... Bejelentkeztem, és lenyomtam az unlock gombot - lesz ami lesz. És mi történt? Megcsinálta!!! :Y
Örültem mint majom a farkának. Úgyhogy épp lefeküdni készültem, de akkor már gyorsan feldobtam a twrp-t és az official RR-t! :D :DD
Hosszú volt az éjjel, de megérte!!! Már nagyon kellett rá a RR!

[ Szerkesztve ]

(#8898) Trianta válasza zeno79 (#8897) üzenetére


Trianta
tag

"a fejlesztői beállítások között ott van az "OEM feloldás"

Az nekem is ott van. Ez jelent valamit?

Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 SD

(#8899) Freddycom válasza zeno79 (#8897) üzenetére


Freddycom
őstag

OEM unlock gobal stabilban is van, de ugyan úgy nem nyit ezzel a rendszerrel. Dev rom kell hozzá, úgy tűnik.

(#8900) zeno79 válasza Trianta (#8898) üzenetére


zeno79
őstag

Nem tudom, remélem okosabb kolléga felvilágosít (én is azért hoztam szóba).

ux1: Az official RR-ben van "alkalmazás-váltó" vagy mi a fene? Az az alkalmazás-előzmények. Nálam nincs, nem tudom hogy hozzam elő. A három vonalas gombra a launchert (asztalt) nyitja szerkesztésre, azonban a gomb hozzárendelése ennek ellenére az alkalmazás-előzményekre van állítva... :F
Pedig nem először használok CM-et... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.