Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) syIex válasza savoo (#550) üzenetére


syIex
veterán

Érdekes a telekom, mert mikor rá kattintasz azt irja szeptember 24 a szállítás viszont amikor tovább mész már csak a 27.-ei dátum elérhető. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#552) w333 válasza syIex (#551) üzenetére


w333
félisten

Tavaly ugyan ez volt ... de kiszállították pénteki napon :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#553) syIex válasza w333 (#552) üzenetére


syIex
veterán

Lehet akkor leadok egyet mégis a 256-osra, mert az 512 nagyon felesleges még számomra és amelyik hamarabb megjön az marad... :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#554) savoo válasza syIex (#551) üzenetére


savoo
addikt

Igen láttam, nem igazán érdekel az a 3 nap.. :D

(#555) syIex válasza savoo (#554) üzenetére


syIex
veterán

Jó neked.... :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#556) w333 válasza syIex (#553) üzenetére


w333
félisten

Ennyi :D ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#557) Nite válasza syIex (#549) üzenetére


Nite
őstag

na es akkor most varjam, hogy lehessen rendesen elorendelni aztan rendeljem elo az elojegyzes melle, vagy hagyjam igy? :F

Paid my dues!

(#558) kleinguru válasza kleinguru (#533) üzenetére


kleinguru
addikt

Végül du 3-ra sikerült.

Pénteken várom a szürke pm 256-ot :K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#559) syIex válasza Nite (#557) üzenetére


syIex
veterán

Őszintén nem tudom. :F
Én megrendeltem máshonnan, mert az iStyle azóta sem működik. :W

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#560) Vangelis


Vangelis
nagyúr

bexarás ...... :Y

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#561) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

13 Pro előrendelve az Alzánál.
Apple oldalán nem láttam céges vásárlás lehetőséget, iStyle le volt halva, maradt az Alza. Ott vettem a mostanit is, teljesen rendben van a szolgáltatásuk.
Media Marktban lesz Clearplex vajon a launch után?

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#562) kleinguru válasza tibcsi0407 (#561) üzenetére


kleinguru
addikt

Kegyetlen gyenge az Apple céges értékesítésben, de lehet. Van egy külön checkbox a folyamat vége felé, ahol bepipálhatod, hogy eltérő a számlázási cím. Erre utónév előnév bontásban add meg a cégnevet... adószám opcionális (nyilván beírod a magyart, majd közli, hogy helytelen a formátum, a nemzetközi formátum kell). És bár régen vettem tőlük cégre bármit (márciusban), de tuti, hogy módosítani akartam a számlát, mert szerintem elrontották, amire közölték, hogy persze, adnak egy módosított valamit, vagy mondjam le a rendelést, visszaveszik és csináljam újra a folyamatot.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#563) xhege


xhege
addikt

Tényleg a megbántás szándéka nélkül írom, de tök érdekes figyelni ezt a felfokozott állapotot. Érdekes, de számomra teljesen érthetetlen. :) Akkora az izgalom, mintha csak ma lehetne kapni, vagy mintha csak féláron osztogatnák.
Nekem most egy 12 Pro Max van, csak még mindig nehezen barátkozom a méretével. Szóval lehet egy sima Pro kellene, de ha már van a 13, akkor inkább az. Azonban nem érzem ezt a most, de azonnal érzést. Megvárom az első teszteket, felhasználói tapasztalatokat, aztán majd megveszem, ha minden okésnak tűnik vele.

(#564) kalimist válasza tibcsi0407 (#561) üzenetére


kalimist
aktív tag

Lehet cégre vásárolni de mintha szándékosan nehezítenék. Apple Store app-ból rendeltem és itt rendben ki vannak töltve a céges számlázási adatok. Megrendeltem de visszaigazoló emailben a szállítási cím szerepel és nem a cég. Telefon ügyfélszolgálatnak ahol persze számlázási címet nem tudnak módosítani. Ezért törölni kellett a rendelést (a zárolás közben megtörtént így ezt nem tudom mikor törli az OTP) és újat adtam le de már asztali gépről és itt sikerült rendben beállítanom. És a szállítási dátum maradt szept. 24. :)

[ Szerkesztve ]

(#565) Ck.


Ck.
addikt

Gondolkodok, hogy idén ezúttal az egyel kisebb tárhellyel levőt rendelném meg…van 200 GB-os iCloud tárhelyem, de akár bővítem azt is szívesen. Hogyan tudnám azt megoldani, hogy valamennyi fotóm, videóm, zeném elérhető legyen a telefonon, ugyanakkor ne a telefonból foglalja a tárhelyet? Közel 10 éves szifonozás után elég ámátör kérdés, de a felhős részével a dolgoknak sosem foglalkoztam komolyabban ezidáig. Azt látom, hogy az iCloud Fotók beállításainál van egy tárhely optimalizálás menüpont, de a leírás szerint ez akkor segítség, ha eleve kevés a készüléken a szabad hely. Van más opció erre? Van például most 170 gigányi képem, zeném, videóm, ami jelenleg a telefon memóriáját foglalja. Csak a példa kedvéért, fel tudom szabadítani mind a 170 gigát a telefon memóriájából és mindezt az iCloudban tárolni, de ugyanúgy közvetlen elérni a telefonról?

(#566) SidCorky válasza xhege (#563) üzenetére


SidCorky
senior tag

A 12-es szériáról én se érteném, mire izgulnak ennyien, én személy szerint viszont egy X-ről váltanék. Az extra izgalom nálam csak azért van, mert legszívesebben már a 12 minire is váltottam volna, annyira bejött a szögletes dizájn, viszont az X még bőven bírta a strapát, meggyőztem magam, hogy kivárom az új minit, nem sürgős a váltás, hátha ad valami extrát az előzőhöz képest, és a számomra új dizánj, a duplázott tárhely, a kamera szoftveres okosságai és a szenzorstabi meg a magasabb fényerő, mindezt az előző árán már elég ahhoz, úgy úgy várjam, mint kisgyerek a karácsonyt. :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#567) xhege válasza SidCorky (#566) üzenetére


xhege
addikt

Persze ezt értem, de simán megveheted egy hónap múlva is szóval azért nem létkérdés a mai rendelés. Mindegy, csak számomra kicsit fura ez, de tényleg nem akarok ezzel senkit bántani.

(#568) Vangelis válasza xhege (#567) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mindig is furcsa volt ...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#569) Godfather válasza Ck. (#565) üzenetére


Godfather
aktív tag

Ha bekapcsolod a tarhely optimalizalast, akkor a teljes meretu kepek az icloudban lesznek meg, a telon csak belyegkep meretben. De ahogy raboksz a kepre, letolti icloudbol. Aztan egy ideig megint a tejes kepet tarolja telefonon, majd ujra felszabaditja a helyet. Nyilvan kicsit rugalmasan banik ezzel, ha van hely a telon, akkor tobbet hagy helyben azt hiszem. Nekem kb 10000 kep ~ 2gigat foglal a telefonon. Icloudban meg 40 gigat. A telo meg 128-as.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#570) w333


w333
félisten

13 Pro Max ✅ :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#571) NemMo válasza Nite (#542) üzenetére


NemMo
őstag

Eddig érdeklődés volt ma 14 óra után előjegyzés

(#572) concrete86 válasza NemMo (#571) üzenetére


concrete86
aktív tag

Igen, nekem is, két különböző e-mail jött. Tanácsaitok alapján nem mertem a maxot megrendelni, de a sufni gsm-ekből már megvettem a kiegészítőket :D

(#573) hellomi


hellomi
tag

256GB Ezust 13 Pro Max, 4 oranyi kinlodas utan vegul sikerult megredelni, telefonon keresztul... :U

ASUS ROG B450-F Strix | AMD Ryzen 7 5700G | Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR4 | eVGA RTX 2080 Super XC | Samsung 970 Evo Plus 500GB | Corsair RM750x | NZXT H510i White | ID Cooling SE-224-XT White | Samsung CHG90 49" | Apple Macbook Air M1 |

(#574) NemMo válasza concrete86 (#572) üzenetére


NemMo
őstag

Én nem merek még kiegészítőt venni, mert előrendeltem a minit és a pro-t is, ugyanis nem tudok dönteni a kettő között.

(#575) concrete86 válasza NemMo (#574) üzenetére


concrete86
aktív tag

A páromnak 12 mini van, szerintem tartalomfogyasztásra (pl. cikkek, közösségi média), játékra kicsi a kijelzője, főleg ha mondjuk pl. utazás közben akár órákig nézi az ember. De kinézetre baromi jól néz ki, kompakt.

(#576) Nite válasza NemMo (#571) üzenetére


Nite
őstag

kizart dolog

Paid my dues!

(#577) NemMo válasza Nite (#576) üzenetére


NemMo
őstag

Nekem ezt ne mond én a hét elején leadtam érdeklődést és ma 17 óra után már sikerült előjegyzést leadni.

(#578) concrete86 válasza Nite (#576) üzenetére


concrete86
aktív tag

(#579) Madwe válasza concrete86 (#578) üzenetére


Madwe
nagyúr

Photoshop ;]

(#580) concrete86 válasza Madwe (#579) üzenetére


concrete86
aktív tag

Az nem volt benne a szabályzatban, hogy úgy nem lehet :DD

(#581) tibcsi0407 válasza kleinguru (#562) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Amikor bepipáltam a céges címet, nekem az jött le, hogy munkahelyemre kérem. A kis súgófül azt írta, hogy délután 5-ig kézbesítik ilyen esetben. Adószám sor nem is volt, legalább is én nem láttam..

#564kalimist

Agyrém, de tényleg.. Mindegy, Alza is jó, cégre úgyis egy év garink van.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#582) Nite válasza NemMo (#577) üzenetére


Nite
őstag

tegnap előjegyzés volt ma már előrendelés!

latod? előrendelés!

nekem is sikerült előjegyeznem, de én előrendelni akarok!

tehát mégegyszer, előrendelni akarok az iStyle-ban, elvégre a saját oldaluk szerint is előrendelés van, mégis csak egy előjegyzéses e-mailt kapok!

:W

[ Szerkesztve ]

Paid my dues!

(#583) NemMo válasza Nite (#582) üzenetére


NemMo
őstag

Valóban, majd ráböksz kitöltöd az adataidat és a fizetési módnál egy előjegyzés gombbal véglegesíted az előrendelést. Amennyiben végig csináltad volna és nem csak okoskodnál, akkor tudnád te is. És ha már te is, akkor :W

[ Szerkesztve ]

(#584) Cranberries


Cranberries
aktív tag

A 13-as széria előrendelhetőségével egy időben a Telekom-nál nem csökkent az iPhone 12-es széria illetve az iPhone 11 ára sem. Ez mikorra várható?

(#585) Nite válasza NemMo (#583) üzenetére


Nite
őstag

miert vagy read only modban?

az elozo kommentemben irtam, hogy mar elojegyeztem! hogy is irtad? megprobalom hitelesen lemasolni... "Amennyiben végig csináltad volna és nem csak okoskodnál, akkor tudnád te is."

tehat amennyiben vegig olvastad volna (amit irtam) es nem csak okoskodnal, akkor tudnad te is!

[ Szerkesztve ]

Paid my dues!

(#586) NemMo válasza Nite (#585) üzenetére


NemMo
őstag

Milyen érdekes ott a nagy kék előrendelés gomb és rányomva a végén előjegyzést lehet leadni. Megjegyzem egész héten azt írta a honlap, hogy előrendelés szept 17 14 órától. Na most vagy totál idióták kezelik az istyle-nál a honlapot, hogy nagy kék előrendelés gombra nyomva a végén nem lehet előrendelni vagy... tudod mit mi a fenét vitatkozok itt én veled teszek az egészre

[ Szerkesztve ]

(#587) hellomi válasza Nite (#585) üzenetére


hellomi
tag

Ctrl+F5

ASUS ROG B450-F Strix | AMD Ryzen 7 5700G | Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR4 | eVGA RTX 2080 Super XC | Samsung 970 Evo Plus 500GB | Corsair RM750x | NZXT H510i White | ID Cooling SE-224-XT White | Samsung CHG90 49" | Apple Macbook Air M1 |

(#588) Nite válasza NemMo (#586) üzenetére


Nite
őstag

na most akkor az egyetemes beke erdekeben leirom, hogy pontosan ez volt az eredeti kerdesem, ugyanis apple-nel es telekom-nal is le tudom adni az elorendelest a szept 17 14 oranak megfeleloen, csak az istyleban nem, pedig lathatoan a te emlekeid szerint is ugy volt!

holnap rakerdezek telefonon...

Paid my dues!

(#589) concrete86


concrete86
aktív tag

Szerintem ne lovagoljatok a szavakon, bárminek hívjátok, akkor is “sorszámot” kell húzni istyle-nál. Házhozszállításnál nem tudom, mit ír, de bolti átvételnél csak helyszíni fizetés van, gondolom a vásárlók többsége beszámíttat és/vagy kihasználja a kamatmentes hitelt. Ha kajakra előre fizettetnének, gondolom erősen csappanna az előrendelések száma.

(#590) Nite válasza concrete86 (#589) üzenetére


Nite
őstag

persze, igazad van! mindegy minek hivjuk, egy foglalt peldanyt szeretnek magamnak, mint mas helyen, nem egy ertesitest ha elerheto... csalodas az istyle most

Paid my dues!

(#591) NemMo válasza Nite (#588) üzenetére


NemMo
őstag

Az már nagyon beteg dolog lenne, ha egy terméknél lenne érdeklődés lehetőség, majd előjegyzés és a végén előrendelés, mert akkor mi a különbség az előjegyzés és előrendelés között. Mindenesetre tényleg nagyon hülyén van kitalálva, hogy az előrendelés gombra kattintva a végén előjegyzést lehet leadni :))

(#592) majorp


majorp
csendes tag

Páromnak és nekem is iPhone 8 van... tanakodom hogy érdemes-e váltani a 13 minire. Nem szeretjük a tepsifonokat és egység sugarú userek vagyunk. Nagyon csalogató, mert szerintem ez a design a valaha volt legjobb.

(#593) xhege válasza majorp (#592) üzenetére


xhege
addikt

8-ról mindenképp nagy előrelépés lenne és 5-6 évre megoldaná a telefon kérdést nálatok. Ha az arat húzósnak érzitek, akkor jó alternatíva lehet egy 12 mini is.

(#594) SidCorky válasza Cranberries (#584) üzenetére


SidCorky
senior tag

Én is kíváncsian néztem a Telenor ma frissített árlistáját, de ott is ugyanazok az árak vannak, mint eddig, gondolom majd akkor csökkentenek (haegyáltalán), amikor már kaphatóak is az új telók.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#595) majorp válasza xhege (#593) üzenetére


majorp
csendes tag

Az ár nem para, belefér a keretbe :). Nem vagyunk akkora függők, hogy évente cserélgessük a telókat. Pont ezt beszéltük, hogy jópár évre megvagyunk, ha most cserélünk 13ra. Esetleg még a sima 13 is alternatíva lehet. Majd bemegyünk valahova megnézzük méretben mekkora a 12 és a 12 mini.

[ Szerkesztve ]

(#596) concrete86


concrete86
aktív tag

Csak nem hazudnak már.. :D

(#597) Nite válasza concrete86 (#596) üzenetére


Nite
őstag

:W

Paid my dues!

(#598) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A Guided Tour iPhone 13 & iPhone 13 Pro

Van benne egy kis hands on is.

[ Szerkesztve ]

(#599) hellomi válasza Nite (#597) üzenetére


hellomi
tag

Most a szavakon lovagolsz? :F

ASUS ROG B450-F Strix | AMD Ryzen 7 5700G | Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR4 | eVGA RTX 2080 Super XC | Samsung 970 Evo Plus 500GB | Corsair RM750x | NZXT H510i White | ID Cooling SE-224-XT White | Samsung CHG90 49" | Apple Macbook Air M1 |

(#600) xhege válasza ForRedGlory (#598) üzenetére


xhege
addikt

Köszi! Ez jó kis videó. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.