Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) xhege


xhege
addikt

Mindenkinél más ez... Én 12 Pro Maxról 12 minire váltottam. Az igazat megvallva nekem sokkal fontosabb a kényelmes méret, mint a nagy kijelző. Tartalomfogyasztásra iPad-et használok inkább, ez a méret meg csevegésre, telefonálásra, fotózásra, email, naptár kezelésére elég, sőt! Várom, hogy a 13-as széria mit mutat hosszabb távon és majd valamikor tavasszal váltok. A választott vagy 13 mini lesz, vagy 13 Pro. Ha meggyőzöm magam, hogy kell a pro, csak akkor lépek feljebb méretben. :)
A 120Hz-et látom, de igazából nem érdekel (droidon volt magasabb képfrissítésű telóm, de nekem ez nem nyújt extrát). MM-ben megnéztem egymás mellett a sima 13-at és a 13 Prot. Nyilván látom a különbséget görgetéskor, de ennyi. Ami a pro felé billenthet az a kamera.

(#1952) -Ben- válasza pzstm (#1948) üzenetére


-Ben-
veterán

Én az adott színre szoktam rákeresni. Pl. #blu, #gph, de a stockInCentralWarehouse is jó....

[ Szerkesztve ]

(#1953) pzstm válasza -Ben- (#1952) üzenetére


pzstm
titán

valami tuti félremegy de mindegy is......minden szóra nullát dob :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1954) -Ben- válasza pzstm (#1953) üzenetére


-Ben-
veterán

Aha... Sejtem, hogy mi lehet a gond. A "régi" honlapon még látszik: [link] Ha itt keresel rá, akkor szerintem látni fogod..

[ Szerkesztve ]

(#1955) Navaren válasza Sordoran (#1947) üzenetére


Navaren
aktív tag

Én bevédném Neked, de ez preferencia függő :).
Én viszonylag ritkán nézek rajta célirányosan filmet, közösségi izéket meg nagyon ritkán használok (nem is nagyon van), mert a falra mászom tőlük.

Nekem a telefon továbbra is csak pikk-pakk megnézni kell valamit, illetve különböző üzenetek csatolmányait szoktam hosszabban 'tanulmányozni' vele, vagy felhőből szerződéseket/dokumentumokat gyorsan lekapni és arról nyomtatni, ha van rá lehetőség.

Komolyabb tartalomfogyasztást csak 'jobb híján' szoktam telefonon ejteni, ha nincs nálam az iPad (ami kb. mindig a táskában van).

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#1956) pzstm válasza -Ben- (#1954) üzenetére


pzstm
titán

jah igen, itt simán megvan, újnál nincs :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1957) SeatZola


SeatZola
őstag

Na srácok! Megnéztem és az én Telenornál vásárolt 13 Pro-m is független.

Rappi

(#1958) Oldman2 válasza SeatZola (#1957) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha nem írod meg, hogy milyen konstrukcióban vetted, az infó félrevezető lehet.

Én pl. havi előfizetéses konstrukcióban nem független (azaz szolgáltató függő) iPhone-t kaptam.

(#1959) SimonX


SimonX
újonc

Üdv mindenkinek!
Szintén a Telenornál vásárolt 13 minim is független. :DD Remélem, év végéig bevezetik az eSimet, és nem kell két telefonnal bűvészkednem.
(Havi előfizetéses, részletre vettem.)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 mini, iPhone 11, iPhone SE 2016, iPad 6th gen.

(#1960) FіkuszKukіsz válasza Oldman2 (#1958) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

13-ast vettél?

Romanes eunt domus

(#1961) Oldman2 válasza FіkuszKukіsz (#1960) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem, de új iPhone-t, azaz mindegy.

(#1962) FіkuszKukіsz válasza Oldman2 (#1961) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Nem mindegy. Ez egy új széria. Vagy az első szállítmány még függetlenül érkezett nekik (emlékeim szerint volt már rá példa régebben is) vagy mostantól ők is függetlent adnak.

Romanes eunt domus

(#1963) Joachim21


Joachim21
senior tag

Telekomnál drágították a Pro Maxot, vagy visszavettek a kedvezményből, de tegnap még olcsóbb volt, mint ahogy ma mutatja.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#1964) pzstm válasza Joachim21 (#1963) üzenetére


pzstm
titán

Nalam most eltunt a 13pro/pro max :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1965) atyec7 válasza gilfoyle (#1918) üzenetére


atyec7
csendes tag

Én tegnap egy 13 minit vettem át a Pesti úti MM-ben. Ott rakták fel, de szerintem egységáras (6999.- Ft.). Ott helyben vágja méretre az adott telefonra egy nagyobb darabból. Végig is néztem a folyamatot. Teljesen precízen, és tudatosan dolgozott. Látszott nem az elsőt csinálja. Pöpec lett.

(#1966) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Sziasztok, allitolag mar egy ideje torvenyi eloiras hogy a szolgaltatok kotelesssek fuggetlen telefont arulni. Nem lehet fuggo keszuleket ertekesiteni. Jogszabaly irja elo nekik!!

(#1967) autotaxmo válasza atyec7 (#1965) üzenetére


autotaxmo
őstag

Jo dragan dolgoznak :( garanciat adnak ennyi penzert? Ha netan feljon a folia, buborek lesz?!

(#1968) Sordoran válasza Joachim21 (#1963) üzenetére


Sordoran
addikt

Az alapára ugyanannyi mint volt, illetve amennyibe kerül máshol is. Kedvezmények módosultak ma (illetve némely díjcsomag is), de nekem speciel jobb lett saját csomagommal ma, 5ezerrel olcsóbb.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1969) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Na megjött a bolond ,nem bírtam magammal és csak átvettem ,nem tehettem meg ,hogy kihagyok egy szériát is. :)

(#1970) FіkuszKukіsz válasza autotaxmo (#1966) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Nem így van. Ha rablánccal veszed, akkor adhat függőt, de ha lejár a hűség akkor ingyen kell függetleníteni. A Telekom ezt úgy lépte meg, hogy inkább függetlenül ad mindent. A többiek meg a DS készülékek kivételével mindent függőn adnak ha hűségidővel vesz valaki készüléket.

Romanes eunt domus

(#1971) syIex válasza TechN7ne (#1969) üzenetére


syIex
veterán

A tavalyi arany is szép volt, de ez még szebb lett! :C
Grat hozzá és egészséggel használd! :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1972) Gubu0101 válasza FіkuszKukіsz (#1962) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem a tavaly elorendelesben vett 12 Pro az fuggo volt :((( Lehet iden mar valtoztattak rajta,vagy nem volt annyi visszaeles vele.Azert biztos csinaljak paran,hogy kihozzak reszletre,eladjak fuggetlenul aztan nem fizetik.Senki nem tudja szerintem,hogy mi alapjan,csak az iphone fuggo,tobbi marka meg nem.Raadasul az ipadok sem fuggoek :U

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1973) majorp


majorp
csendes tag

Van arra valakinek tippje, hogy istyle-ba mikor érkezhet új készlet? Sajnos nem jutott az első körből 13 :(

(#1974) syIex válasza majorp (#1973) üzenetére


syIex
veterán

Október második hetét (tehát jövőhét után) rebesgették.
Próbáld meg az iCentre-t, nekem ott szerencsém volt. :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1975) Gubu0101


Gubu0101
veterán

[link] :DDD Birja :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1976) majorp válasza syIex (#1974) üzenetére


majorp
csendes tag

Ott is csak piros és rózsaszín van ... nem megy a szememhez :D

(#1977) syIex válasza majorp (#1976) üzenetére


syIex
veterán

:DDD
MédiaMarkt? :))

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1978) FіkuszKukіsz válasza Gubu0101 (#1972) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

A legtöbb androidos telefon fizikai dual simes. Azokat mindenhol függetlenül adják. Szokott lenni 1 Simes androidos készülék, azokat a Telenor és a Voda is függőn adja hűségben.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#1979) DeFranco válasza TechN7ne (#1969) üzenetére


DeFranco
nagyúr

bocsánat, teljesen off, de hadd kérdezzem meg, hogy ezeket a képeket milyen eszközzel csináltad és mennyire lőtted "csípőből" a képet?

[ Szerkesztve ]

(#1980) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Ez azert lenne fura ha a telenor vagy mas szolgaltato fuggo iphone telefonokat arulna mert mint tudjuk, ezek mar dual simes telok ergo pl.telenor nem tudná biztositani az iphone funkciojat hogy az egyikben telenor sim legyen a masikban meg telenor esim mivel nekik nincs ez. Nem lehet korlatozni egy gyarto funkcioit onos erdekbol, tovabba ha az ugyfel nem fizeti be az szamlajat amig a huseg tart, akkor szimplan le tudjak tiltani imei szam alapjan az adott keszuleket, felesleges halozat fuggove tenniuk, nem azon mulik hogy valaki visszael-e vagy sem ezzel

(#1981) majorp válasza syIex (#1977) üzenetére


majorp
csendes tag

Ott sem jobb a helyzet :D
"Várhatóan 6-10 munkanapon belül rendelkezésre áll"

Kivárom az istyle-t, hűséges vásárlójuk vagyok, csak kérdeztem hátha van valakinek belső infoja.

(#1982) SeatZola válasza Oldman2 (#1958) üzenetére


SeatZola
őstag

Jogos! Céges flottában vettem.

Rappi

(#1983) Oldman2 válasza SeatZola (#1982) üzenetére


Oldman2
veterán

Én is flottában, de nem céges.

(#1984) TechN7ne válasza syIex (#1971) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Köszi ,eddig bejövös :)

DeFranco
11 pro max-al

(#1985) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Az igen. :DDD

[link]

(#1986) atyec7 válasza autotaxmo (#1967) üzenetére


atyec7
csendes tag

semmi gari

(#1987) chemand válasza majorp (#1981) üzenetére


chemand
tag

Én MM webáruházban rendeltem szombaton (25-én), akkor is ezt írta, hogy "6-10 munkanapon belül rendelkezésre áll", ennek ellenére ma vettem át (13 P):DD

Kezdő iphone tulajdonosként kérdezném:
A telefon iOS 15-tel érkezett, de a szoftverfrissítések menüben mutat egy frissítést, amire rányomtam, le is töltötte. Telepíteni viszont nem telepíti, mert "A frissítés nem ellenőrizhető" -mert nem kapcsolódok az internethez. (Ez nem igaz, mert wifi-n vagyok és minden egyéb működik.)
Mi ez most pontosan és miért nem lehet frissíteni?

[ Szerkesztve ]

(#1988) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Am én annyira nem veszem észre a 120Hz-et ,eddig is folyékony volt az IOS ,továbbra is…
Vagy esetleg vlmit be kell kapcsolnom?

[ Szerkesztve ]

(#1989) BoneDragon válasza ForRedGlory (#1985) üzenetére


BoneDragon
veterán

Vegre egy telefon amin biztonsagosan keszithetem a szendvicsemet. Koszonom ezt a hasznos tesztet neki.
;]

(#1990) atyec7 válasza chemand (#1987) üzenetére


atyec7
csendes tag

10 perce futottam bele én is. Talán valaki tudja a megoldást.

(#1991) misi111 válasza atyec7 (#1990) üzenetére


misi111
tag

Dugjátok töltőre. 50% alatt töltő nélkül nem engedi.? Lehet az a baj.?? :R Meg kell próbálni többször.

[ Szerkesztve ]

Privátra illik válaszolni!!!!

(#1992) atyec7 válasza misi111 (#1991) üzenetére


atyec7
csendes tag

44 volt, most 79%, és u.a. Semmi változás, de igen erre figyelmeztetett is a teló. Köszi.

(#1993) misi111 válasza atyec7 (#1992) üzenetére


misi111
tag

Nem béta verziot ajánlott fel.? Mert azt a sima felhasználó nem tudja letölteni asszem.?

Privátra illik válaszolni!!!!

(#1994) misi111 válasza misi111 (#1993) üzenetére


misi111
tag

Nekem most ezt szedi

Privátra illik válaszolni!!!!

(#1995) pzstm válasza misi111 (#1994) üzenetére


pzstm
titán

nem, több ismerősöm is mondta, hogy ott van nekik és nem tánik el de felrakni nem tudják. (13 pro max és pro amikről tudok)

figyelmen kívül hagyják és várják a 15.1-et :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1996) chemand válasza misi111 (#1994) üzenetére


chemand
tag

[ Szerkesztve ]

(#1997) misi111 válasza pzstm (#1995) üzenetére


misi111
tag

Nekem a 13 prom-ra ez van most mint legújabb.

Privátra illik válaszolni!!!!

(#1998) pzstm válasza misi111 (#1997) üzenetére


pzstm
titán

beta...nyilván van beta profilod is, átlagusernek nem lesz és azt sem tudja mi az ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1999) misi111 válasza chemand (#1996) üzenetére


misi111
tag

Kikapcs bekapcs. Szerintem vagy a neted vagy a szerverük szarakszik. Anno nekem is volt ilyen. Többször kell kütyüzni.

Privátra illik válaszolni!!!!

(#2000) misi111 válasza chemand (#1996) üzenetére


misi111
tag

Most épp a lányom ipad frissitésével :R nekem is szarakszik.

Privátra illik válaszolni!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.