Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) joey04 válasza savoo (#648) üzenetére


joey04
titán

ehhez nem kell chip hiány, apple telefonokból minden évben hiány van az elején.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#652) joey04 válasza Ck. (#635) üzenetére


joey04
titán

ne érezd. a nagyobb kijelző és a vélhetően sokkal jobb üzemidő megéri.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#653) Gergőke88 válasza balintXD (#650) üzenetére


Gergőke88
addikt

Majd jövő hét péntektől. Addig sehol ;)

(#654) madgie válasza #54625216 (#642) üzenetére


madgie
titán

Apple-ről beszélünk, ők mindig saját ökoszisztémában gondolkodnak, a Final Cut eleve ProRes-ben renderel, szóval ja, mókusvakításnak jó az, hogy a telefon tudja, de nagy általánosságban a DV H265 bőven-bőven overkill így is. Ráadásul egy Filmic Pro-val tudsz 100 Mbps körüli bitrátával rögzíteni, ami már nem számít igazán alacsonynak H265 esetében (és 200-zal veszek fel a "rendes" kamerával is).

(#655) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

15B tranzisztor n5-ön? ez a chip lesz vagy 100+mm2...jóskagyereknek tiktokozni :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#656) Ck.


Ck.
addikt

No, csak megszültem a döntést, mind a háttértár, mind a méretet illetően volt vacila rendesen, végül egy Sierra Blue, 256-os Pro Max előrendelve.

Köszi Mindenkinek a tippeket! :R

[ Szerkesztve ]

(#657) bayarena válasza tibcsi0407 (#647) üzenetére


bayarena
aktív tag

Jo, de en azt nem ertem, hogy ez miert annyira fontos? Mi van ha 4-5 hetet kell varni, ez azert nem tragedia. Addig csak kibirod, regen 4-5 evet vartak az emberek az autora.

(#658) Schuler888 válasza #32839680 (#382) üzenetére


Schuler888
senior tag

Se simple se otp. BB Bank, 3-4 eve hasznalom. Feloldom, erintem kesz. Furcsa olvasni mindig hogy mekkora ujdonsag evek tavlatabol..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#659) Schuler888 válasza 206 cc (#412) üzenetére


Schuler888
senior tag

"újlenyomat"

Tanuljuk mar meg leirni, ha mar tobb, mint fel evtizede velunk van, ebben a szegmensben is... :U a komment tobbi reszet hagyjuk, szinte olvashato a pulzusod a felkialtojelek szamabol es a hangvetelbol :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#660) concrete86


concrete86
aktív tag

Szóval, tegnap egy esküvőn voltam. Velünk egy asztalnál volt egy pár, egyik tagjának egy 12 pro max. Mivel egész este nyomkodta, én egész este tudtam bámulni, mígnem (jópár bali-kóla után) rájöttem, hogy idén nekem is promax kell, így hát megrendeltem a klotyón.
A pro-hoz már rendeltem ezt-azt, így aki majd akar cserélni, szóljon. :DD

A kérdésem viszont, hogy ugye a magsafe gyűrű méretei azonosak a két telefonnál és nem nagyobb az átmérője a promaxban?

(#661) joey04 válasza concrete86 (#660) üzenetére


joey04
titán

A kérdésem viszont, hogy ugye a magsafe gyűrű méretei azonosak a két telefonnál és nem nagyobb az átmérője a promaxban?

azonosak :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#662) ChoppR válasza concrete86 (#660) üzenetére


ChoppR
tag

A legjobb ötletek mindig a budin születnek! :D

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#663) bigrock válasza concrete86 (#660) üzenetére


bigrock
addikt

Így nincs rá valami kedvezmény, hogy a retyón rendelted? :DDD

(#664) kleinguru


kleinguru
addikt

Nagyon kíváncsi leszek a korai tesztekre. Ha minden igaz kedden valamikor lesznek elérhetőek a múlt évek alapján.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#665) concrete86 válasza bigrock (#663) üzenetére


concrete86
aktív tag

Az volt a kedvezmény, hogy az Asszony nem tudott beleszólni a racionális alapokon meghozott döntésembe :D
Ma amúgy bemegyek az istyle-ba, tisztázom az előrendelés/előjegyzés mizériát és beírom ide Nektek, amit mondanak

(#666) joey04 válasza kleinguru (#664) üzenetére


joey04
titán

Igen kedden lesznek délután már linkelték korábban. :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#667) BobChemistry válasza concrete86 (#660) üzenetére


BobChemistry
őstag

Tok lehet érdekel 😀 :DDD

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#668) ChoppR


ChoppR
tag

Kíváncsi vagyok mikor hív a Telenor. Valahogy így képzelem el a beszélgetést:
- Üdvözöljük és köszönjük a megrendelését. A kiválasztott készülék már csak egy fajta színben elérhető nálunk.
- Igen, tökéletes, köszönöm.
- De még nem is mondtam a színt.
- Azt mondta, hogy: elérhető. Ez a kedvenc színem. Várom! :D

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#669) Gubu0101 válasza ChoppR (#668) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen furan oldjak meg ezt az elorendelosdit,igy hogy szineket nem tudsz valasztani,de szerintem mindenbol lesz,most meg :D Asszem tavaly is igy volt a 12-nel.Mondtam milyen szint szeretnek es azt kaptam.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#670) Razzul válasza concrete86 (#665) üzenetére


Razzul
senior tag

Majd úgy indíts az iStyleban is, hogy "Heló főni! Szóval tegnap este a budin berendeltem ezt a promakszot..." :DDD

Stat crux dum volvitur orbis

(#671) VirsLee válasza xhege (#567) üzenetére


VirsLee
őstag

Igazából egyetértek veled, hogy fura ez az izgalom. Amivel nem értek egyet, az a "simán megvehet egy hónap múlva is". Manapság bele lehet futni olyan szitukba, hogy nem veheted meg simán. Pl. videokártya, playstation 5 vagy xbox series x :) Így ha valaki szeretné és tudja, hogy 2-3 hónap múlva se lesz olcsóbb a cucc, hisz tudjuk, hogy nem lesz, akkor miért ne próbálná meg most megvenni? :)

(#672) Gubu0101 válasza VirsLee (#671) üzenetére


Gubu0101
veterán

Amit felsoroltál 3 cuccost,azt most is meglehet venni,csak nem azon az áron amin indult,amiből most sokan hasznot húznak,sajnos :U :D Ellentétben a telefonal,az marad 2 hónap múlva is,azon az áron.
Mi lenne ha még adnának is mellé ajándékot,mint a samsung mikor adja a buds-ot :D :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#673) xhege válasza VirsLee (#671) üzenetére


xhege
addikt

Értem én amit írsz, csak én ennyire nem tudok lelkesedni egy használati tárgyért. Mondom ezt úgy, hogy semmi nem indokolja, de lehet, hogy simán lecserélem majd én is a 12 Pro Maxot az új szériára.
Akkor tökre megérteném, ha mondjuk most 20%-al olcsóbban adnák vagy járna hozzá ajándék füles vagy óra. :)

(#674) Sgr_A válasza xhege (#673) üzenetére


Sgr_A
addikt

Most őszintén egy 12 pm- ről mi értelme váltani?
Én a sima 11-ről nem váltok még, talán jövőre ha lesz 14 mini, ha nem akkor a 13 minire
Főleg így előrendelve, az MA tesztet megvárnám
A 11-et is az ma teszt után vettem igaz droidról váltva

[ Szerkesztve ]

(#675) VirsLee válasza Gubu0101 (#672) üzenetére


VirsLee
őstag

Tévedsz, nem lehet. Megnéztem pár nagyobb boltnál, nincs ps5. Lehet rendelni, nekem is van bent jó ideje rendelésem ;) X-box valóban van elvétve.
Videokártya? :D Ezt remélem nem gondoltad komolyan. Ha 10 gyártó 200 fajta kártyájából van 15 db elszórva készleten dupla áron, az azért még minden csak nem elérhető. Hogy legyen egy könnyen érthető hasonlat a mostani iphone-ra vetítve. Ha egy hónap múlva lenne a boltokban kétszeres áron kék 13 mini 512GB-os, piros 13 pro 128GB-os és szürke/arany 13 pro max 1TB-os. Most kb. ilyen a videokártya választék.

(#676) bostone válasza Sgr_A (#674) üzenetére


bostone
addikt

Nem fogják a tesztekben lehúzni az idei termést.
Ez csak egy "ráncfelvarrás", egy 12S.
El lehet olvasni, mit írtak a fórumokon a 12-ről, az alapján is meghozhatod a döntést.

(#677) Sgr_A válasza bostone (#676) üzenetére


Sgr_A
addikt

12 minit az akkuidő miatt nem vennék úgy hogy mindenféleképpen meg várnám a tesztet, hogy a 13 mini mennyivel tud többet nála

(#678) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Valakinek van tapasztalata telenoros előrendeléssel kapcsolatban? Egy 13 prora leadtam az igényt, aztán kedden hívnak…

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#679) Gubu0101 válasza VirsLee (#675) üzenetére


Gubu0101
veterán

Kis boltokra gondoltam,de az apron is vannak,vagy az emagnál (dupla áron).Én inkább arra céloztam,hogy ha nagyon akkar az ember vesz,akár ma is.Ismerve magam,ha annyira lázba hoz,képes vagyok inkább +20ezret is kifizetni,ha már tegnapra szeretném.Így van ez az előrendelésnél is.Én se vagyok képes kivárni azt,hogy a boltok polcára kerüljön,ha nagyon kell, akkor rendelem előrendelésbe(pedig semmi szükségem rá) :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#680) xhege válasza Sgr_A (#674) üzenetére


xhege
addikt

Mi értelme váltani 12 pm-ről? Semmi! :N Az egyetlen érvem, ami egyébként ingatag, hogy évről évre váltani kisebb egyszeri anyagi ráfordítást igényel. Egyébként a vágy megvan bennem, hogy ezt kellene használni 4-5 évig, mert simán lehetne, de aztán…..

(#681) Gubu0101 válasza vzsryl (#678) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mire vagy kíváncsi?Nekem tavaly kb 2x kellett leadnom az igényem,mire hívtak,annyira túl voltak terhelve.
Akkor is valamikor este 7-8 körül :U
Légy türelmes,keresni fognak,lehet lesz szerda-csütörtök,de hívni fognak.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#682) vzsryl válasza Gubu0101 (#681) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Konkrétan ilyesmire. Köszi az infót! :R
Tőlük rendelted meg? Ha igen, mikor foghattad kézben a készüléked? :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#683) bostone válasza Sgr_A (#677) üzenetére


bostone
addikt

Arra a bolygók állása is hatással van. :)

(#684) Gubu0101 válasza vzsryl (#682) üzenetére


Gubu0101
veterán

Vissza kerestem a hozzászólásom a 12 topikban :D Nov. 11.-én hozta a postás.

"Na végre,lassan 1 honapja elorendelt (Telenor) pro,nekem is megerkezik szerdan."

Hát nem tudom idén mi lesz.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#685) w333


w333
félisten

Aki nem rendelte meg Pénteken az lehet már csak Okt.6-11 között kapja meg !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#686) kchris78 válasza w333 (#685) üzenetére


kchris78
veterán

szerintem ezek az izgalmak már nem érnek fel azzal amikor még a magyarországi régió eleve később kapta meg a telefonokat. Létezett bolti értékesítés és ment ki az ember münchenbe sorbanállni hogy ne 2-3 hónappal később kapja meg az ember!! Pl iphone6... most ugyanakkor indul mindenhol ez a plusz 2-3 hét már ehhez képest semmi..

(#687) vzsryl válasza Gubu0101 (#684) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az f@sza! :DDD

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#688) Madwe válasza kchris78 (#686) üzenetére


Madwe
nagyúr

Izgalmak? Azért irigylem h egyesek min izgulnak meg mi a fontos az életükben… ja nem, ez utóbbit mégsem ;]

(#689) pergabb válasza joey04 (#651) üzenetére


pergabb
senior tag

Simán elfogyott amit első körben rendeltek.
Apple oldalon pl vki sima 13-at, vagy minit akar rendelni, akkor már nem 3-4-5 hét a várható szállítási idő, ha nem 1-2 max.
Előrendelésben sokra rámentek, persze a fika ment milyen drága, de a nem létező fizut már elköltötte mindenki :) aki meg nem volt gyors, az picit többet vár, ennyi. Illetve szerintem az is, aki pl 512-es, vagy 1 terrás tárhellyel rendelte, talán még a 128 gigás is csúszhat picit. Utóbbi azért, mert az a legkelendőbb, első kettő pedig olyan marha nagy, hogy keveset tolnak erre. Egész országban 1-2 ember lehet majd, akinek 1 terrás van (mittomén minek).

(#690) kchris78 válasza Madwe (#688) üzenetére


kchris78
veterán

maraggyunk már ezzel a mi fontos meg hasonlókkal! Mindenkinek van valami hobbija.. Van aki pecázik van aki Petrolhead meg hasonlók.. nyilván amellett hogy itt izgalmakról ír mert itt hasonló érdeklődésűek vannak azért VAN normális élete is... Nyugodtan lépegess be minden ilyen thread-be meg FB csoportba és oltogass le mindenkit hogy nem tudod irigyelni őket. :W

(#691) MiklosSaS válasza kchris78 (#690) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Izgalmak?! Annak akinek ezt jelenti az ízgalom elég "félrement" élete lehet.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#692) Navaren válasza Madwe (#688) üzenetére


Navaren
aktív tag

Hála az égnek, hogy itt vagy lehűteni a kedélyeket, a megtestesült hűvös nyugalomként, nem egész egy hét alatt mindössze alig három tucat hsz-szel hozzájárulva a topikhoz, eddig.

Képzelem, mi lenne, ha még fontos is lenne a kérdés Neked is, mert teszem azt cserét terveznél, és ötletelnél a többiekkel! :D

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#693) vzsryl válasza MiklosSaS (#691) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Tedd hozzá, hogy szerinted. :R

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#694) concrete86


concrete86
aktív tag

Nos, voltam a Westend iStyle-ban megkérdezni, hogy az “előrendelés” gomb miért “előjegyzést” erősít meg e-mailen. A válasz nem volt teljesen egyértelmű, de a lényege:
Majd jönni fog még egy e-mail, akkor pedig egy összegben fizessem ki és megkapom a telót beérkezéskor. Kihangsúlyozta az egy összeget, aminek azért sem örülök, mert a telómat is beszámíttattam volna, ha addig nem adom el, meg a 0%-os hitelt is szeretem használni a hitelkártyámmal.
Telekomnàl flottám van, ott meg azért nem engedi előrendelni.
Most nagyon szomorú vagyok.

(#695) kchris78 válasza MiklosSaS (#691) üzenetére


kchris78
veterán

sajnálom hogy sokan nem tudják itt az izgalmak szót a megfelelő kontextusban értelmezni.
[link] "Az izgalom vagy lelkesség egy olyan érzelem, amely örömmel, néha szorongással jár egy várható, vagy várva várt jó eseménnyel kapcsolatban."

(#696) kchris78 válasza concrete86 (#694) üzenetére


kchris78
veterán

elég rugalmatlanok előrendelés esetben. Ha flottás vagy akkor hívd fel a kapcsolattartót hogy milyen lehetőség van előrendelésre! Én GW4-et rendeltem elő azt hittem flottára közben meg a magán előfizetésemre ment (felület szar mert érdekes a cég címre jött ki nem a magán előfizum címére..). Vissza is kellett mondani és a kapcsolattartó előjegyezte úgy hogy a fennmaradt keretet is le lehetett vonni a vételárból. Vagy talán mehetett volna hitelre is ezt nem tudom mert nekem a keretből vásárlás volt a lényeg. De ezeket az extraságokat csak a kapcsolattartó tudja kézzel megcsinálni.

(#697) kchris78 válasza kchris78 (#695) üzenetére


kchris78
veterán

de ha már félrement élet, szerintem sokkal nagyobb probléma egy új modell iránti lelkesedésnél a társadalomban tapasztalható általános mobil függőség (függetlenül bármitől) amit tapasztalni lehet lépten-nyomon.

(#698) Nite válasza concrete86 (#694) üzenetére


Nite
őstag

koszi, hogy beugrottal, terveztem hivni oket, de szomoruan konstataltam, hogy az ugyfelszolgalat csak hetkoznapokon elerheto...

mostmar csak az a kerdes, hogy pentekre darabra pontosan annyi keszulek fog erkezni, amennyit "elojegyeztek" az emebrek, vagy besetalok reggel debrecenbe es siman veszek egyet?

Paid my dues!

(#699) icecave válasza Nite (#698) üzenetére


icecave
nagyúr

Szerintem az lesz, hogy még annyi sem érkezik, amennyit előjegyeztek, aztán akkor lép képbe az előjegyzési sorrend.

(#700) pergabb válasza concrete86 (#694) üzenetére


pergabb
senior tag

én ezt még 15.-én megkérdeztem, mert már akkor "elő lehetett rendelni". 15.-én 11-kor már ennek tudatában nyomtam rá a gombra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.