Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) pergabb válasza syIex (#949) üzenetére


pergabb
senior tag

Oké, akkor félig köszi ;] m1-es macbook pro-t már másfél hete elhoztam, de ki sem bontottam, mert együtt akarom majd beüzemelni őket. Nem mondom, hogy nem lennék csalódott, ha nem jönne meg most péntek, de várni kell még 2-3 hetet, abba sem halok bele. Azt hiszem :D

[ Szerkesztve ]

(#952) p06


p06
senior tag

Sziasztok,

A tapasztalatok alapján a MediaMarkt, ilyenkor még az adott évtizedben szokott kapni készüléket? Náluk rendeltem elő Vasárnap (pro, 256gb,szurke) gondolom az utolsó körökben várhatok a beerkezesre.

Köszi előre is!

(#953) kakuk.tamas válasza concrete86 (#950) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A hozzászólásod olvasva azt hittem hirtelen, hogy albérletet keresel meg új asszonyt. :DDD

De azért egy csokor virágot vigyél majd neki.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#954) pergabb válasza concrete86 (#950) üzenetére


pergabb
senior tag

Nem vagyok benne biztos, hogy lesz készleten és nem megy el mind előrendelésben, de a büdös életbe soha nem rendeltem elő még iphone telefont, nem tudom mi a dörgés pontosan. Lehet magamnak is azt kellene kívánnom, hogy ne legyen péntekig, aztán eltelik pár hét, lenyugszom és hozok egy észszerűbb döntést. Azért fél millió, az fél millió.. Elég csúnyán kiköltekeztem már magam idén, igazából a lakást kellene most már újítanom ezerrel, eladni és venni a következőt, nem ilyenekre kidobálni mindent.

(#955) pergabb válasza kakuk.tamas (#953) üzenetére


pergabb
senior tag

Képzeld el asszony mit érez, amikor széles mosollyal haza mész, csokor virág, csók, majd bekuckózol a kanapéra és éjfélig nyomkodod a telefont, külvilág off :) okos, akkor virágos emojikat is küld közben :D

(#956) vzsryl válasza Gubu0101 (#684) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ma hívtak, és elvileg péntek délelőtt hozza a futár. :Y
13 PRO 128GB silver

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#957) concrete86 válasza pergabb (#954) üzenetére


concrete86
aktív tag

Igen, baromi drága. Próbáltam fotózni, xboxozni, drónozni, egyik sem jött be, ez a telefonbuzerálás tulajdonképpen az egyetlen költségesebb és állandó hobbim.
Majd legfeljebb kijátszom az "én nem költöm el fordászra, meg körmösre"-kártyámat is :D

(#958) Yeffy válasza concrete86 (#950) üzenetére


Yeffy
veterán

Én már háromszor vesztem össze az Asszonnyal, hogy felfogja végre, miért jó neki, ha én pénteken veszek magamnak telefont
:DDD
reszvetem az asszonynak! :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#959) concrete86 válasza Yeffy (#958) üzenetére


concrete86
aktív tag

Megért Ő (remélem)... iphone 7-e volt a megjelenés óta, tavaly szülinapjára kapott egy 12 minit. Pár hete szóba került valahogy az idei születésnapja és azt vágta a fejemhez, hogy: "mert tavaly sem emlékszem, hogy kaptam volna tőled valamit..."
Na, itt hoztam meg a döntést, hogy akkor idén se fog, helyette majd én :D

(#960) #54625216 válasza pergabb (#954) üzenetére


#54625216
törölt tag

Egy 2016-os SE-t használok és a bejelentés napjától szemezek a 13 minivel.
Aztán elkezdtem nézegetni a 12 mini 128GB-okat, lehet már kapni dobozos, garanciásat a 13-nál kb. 70 ezerrel olcsóbban, na mondom az lesz a tuti ár/értékben. Aztán mindig rájövök, hogy semmi okom lecserélni az SE-t, mert max. pár napig örülnék az új cuccnak, aztán tök ugyanarra használnám, mint a régebbit. :DD

[ Szerkesztve ]

(#961) bostone válasza #54625216 (#960) üzenetére


bostone
addikt

Nem hatott rád a marketing mágia.

(#962) ForRedGlory válasza pergabb (#930) üzenetére


ForRedGlory
félisten

09.15-én, reggel 7 után.

(#963) Lacikaa01


Lacikaa01
csendes tag

EMAG-nál mik a tapasztalatok előrendelés ügyileg? Van akinek már visszaírtak hogy mikor várható szállítmány?

(#964) joey04 válasza #32839680 (#931) üzenetére


joey04
titán

Mi 10 Pro 90 hz után az xs 60 hz tökéletes. De ipaden használtam 120 hz-et is. iOS-en valahogy más a görgetőrutin.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#965) pergabb válasza concrete86 (#957) üzenetére


pergabb
senior tag

akkor most gondolj bele, hogy fotós vagyok, van drón a meló miatt, idén milcesítettem az egész rendszert, új objektívek, új vázak, új számítógép ami atomerőmű, mellé kiegészítésnek m1-es macbook pro és jelenleg a lakást újítom, hogy nagyobba költözhessem, közben pedig itt nyafogok, hogy a szerdán 11-kor leadott rendelésem ellenére lehet nem kapok péntek semmit sem. Asszony sem kell, hogy lassan hülyén érezzem magam és nézegessem a pénztárcám alját.

(#966) Gubu0101 válasza vzsryl (#956) üzenetére


Gubu0101
veterán

En meg varok,most a PS 5-re koncentralok :DNekem majd a samsung megy a kukaba,ez csak veszhelyzeti telefon,nem volt mas hirtelen :D 12 Proval jo paros lesz a 13 Max :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#968) syIex válasza pergabb (#965) üzenetére


syIex
veterán

De legalább mindenből fullos van és van tető a fejed felett... :DDD :DDD :DDD :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#970) Ck. válasza pergabb (#936) üzenetére


Ck.
addikt

Nekem sajna pont az ellenkezője a tapasztalatom, a Zasszony 11-esén levő 2 éves gyári szilikon tok rengetegszer mentett már és még ma is újszerű, ellenben az én 11 Pro Max-omon levő gyári bőr tok már elég hányadék állapotban van és mállik több helyen is, mellette ripityára is tört benne a telefonom. Ezért bizonytalankodok, hogy ezúttal melyik legyen.

[ Szerkesztve ]

(#971) syIex válasza Ck. (#970) üzenetére


syIex
veterán

Nekem volt már mind a két fajta több készüléken is, de én is a bőr tokra szavaznék. Elegánsabb és szerintem sokkal tartósabb. A szilikon szélei nagyon hamar ki fényesednek és kopnak amíg a bőrt az idő csak szebbé teszi, ha nem kezd el fel válni, márpedig az eredeti nem igazán szokott. Legjobb példa erre a 11 PM-re vett Product Red tok amit amikor eladtam a telefont neki adtam húgomnak és ő azóta is minden nap abba hordja. Azóta igaz már inkább bordó, de brutál jól néz ki szerintem és mai napig hibátlan mindenhol.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#972) concrete86


concrete86
aktív tag

Úgy néz ki holnap viszik a telómat (11pro), amíg nem jön meg a másik, addig átköltöznék egy iphone 8-ra. Van arra valami szabály, hogy költözéskor melyikben legyen a SIM kártya, illetve van olyan, adat, ami nem vagy nem rendesen megy át a 8-ra szerintetek?

(#973) syIex válasza concrete86 (#972) üzenetére


syIex
veterán

Teljesen mindegy melyikben van és nincs olyan ami nem megy át egyik iPhoneról a másikra. :N

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#974) pergabb válasza #32839680 (#969) üzenetére


pergabb
senior tag

megsimogathatsz :D amúgy lakásra félre van rakva, én utána tökéletesen nullára kerülök, ha csak most nem kalapálok össze sok melóval vmit, akkor nincs félrerakott pénz. Igazából a cél vhol ez volt, egyszer élek, asszony nincs jelenleg, viszont ha meg van minden ami valóban fontos, utána nem kell már ész nélkül 24 órázni, lehet szépen és kényelmesen, közben pedig élni. Utóbbi 10 évben szó szerint nem csináltam semmit, csak meló, ex is 10 éves, közben pár félresikerült ismerkedés, de semmi komoly, a munka mellett kb eszembe sem jutott. Szóval a belem kiköptem, hogy most megint nullán legyek és utálom minden haverom, akinek a segge alá toltak egy lakást és csak annyit mond, hogy "így jártál". Kicsit sem becsülik meg. Én úgy érzem megdolgoztam érte, azért is, hogy egyszer legyen egy ilyen drága telefonom, úgy is több évre tervezek vele. Nem jasszolni akartam, a lényeg ez :) és 1 hét múlva te hívsz meg engem sörözni, nem én téged :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#975) joey04 válasza #32839680 (#967) üzenetére


joey04
titán

meglepően fluid az a rendszer. bugos, de fluid. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#976) nozs23 válasza syIex (#971) üzenetére


nozs23
addikt

Nekem 3x volt gyari bortok, szarra mind cirka 2 honap alatt. Utana szilikon lett, csaladban tobb is. Nem fenyesedik, nem sargul (fehér sem). Mind mint az uj.

(#977) Yeffy válasza concrete86 (#959) üzenetére


Yeffy
veterán

szegeny, tenyleg kijar most mar neki valami :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#978) vzsryl válasza joey04 (#975) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Mi Mix 2-ről váltottam i11-re. Szerintem a Miui nagyon hasonlított az IOS-re, fluid is volt, illetve a készülékház jobb minőségű volt (kerámia hátlap, 18 karátos arany bevonat a kamera körül), de maga a droid olyan érdekességeket művelt, hogy váltani kellett. Ettől függetlenül a Miui-t nagyon korrektnek tartom.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#979) syIex válasza nozs23 (#976) üzenetére


syIex
veterán

Érdekes, ezek szerint tok és tok között is van különbség. :D
Én most is bőrt vettem, bár sokat nem fogom hordani ezt sem, mint általában csak védő eszközként szolgál nagyon ritka alkohololizálós programok esetén. :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#980) Ck. válasza syIex (#971) üzenetére


Ck.
addikt

Nekem is eredeti Product Red bőr van rajta, épp most múlt 2 éves, este tolok fel képet milyen állapotban van.

(#981) Tiger. válasza Ck. (#970) üzenetére


Tiger.
nagyúr

#csakanomad

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#982) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Telenor még mindig nem hívott az előrendeléssel kapcsolatban... :(
rip így már biztos nem lesz pénteken telóm.

(#983) Tiger. válasza Ron Swanson (#982) üzenetére


Tiger.
nagyúr

[link] ] IPhone 13 pro max vs Samsung s21 ultra

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#984) xhege válasza vzsryl (#978) üzenetére


xhege
addikt

Megeshet. hogy az érdekességeket nem a droid okozta, hanem a MIUI... A legjobb Xiaomi telefonom akkor volt, amikor a Mi 8-ra rátettem a Pixel Experience-t. Onnantól jó teló volt, de addig :(

(#985) BobChemistry válasza Ck. (#980) üzenetére


BobChemistry
őstag

Ez engem is érdekel :) :R

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#986) vzsryl válasza xhege (#984) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Email kliens nem küldött értesítéseket stb… Mindegyik droidom csinálta, nem csak a Miui.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#987) Ck.


Ck.
addikt

Csak nem bírtam magammal, nem baj mit mond a Zasszony, megrendeltem Windu Mester bőrtokját. :DDD

(#988) syIex válasza Ck. (#987) üzenetére


syIex
veterán

Csak a bőr! :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#989) Tiger. válasza Ck. (#987) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az milyen?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#990) bostone


bostone
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#991) kalimist válasza syIex (#949) üzenetére


kalimist
aktív tag

Csak a szokásos Samsung-féle félmegoldás. :) Pontosan azt a 3 frekvenciát tudja, amit írtál tehát nincs 30Hz/24Hz de 10Hz sincs pedig azt hazudták. Az AoD 60Hz-cen megy. :) Böngészésnél 60Hz a legkisebb frissítés. 40 lux alatti környezeti fényerőnél CSAK 120Hz van minden esetben. HDR 24fps videok videók csak 120Hz-cen mennek.

(#992) Tewe013 válasza vzsryl (#978) üzenetére


Tewe013
őstag

2-szer volt MIUI-m, (2-szer dőltem be a kedvező árnak) soha többet, mióta Pixelem van minden problémám az Androiddal megoldódott. MIUI után egyenesen megváltás.

(#993) joey04 válasza vzsryl (#978) üzenetére


joey04
titán

Én már nem tudom mit gondoljak. Azt tudom, hogy egy csomó probléma van a mi 10 pro-n, ami iphone-on nem
volt. Amikor ezeket leírtam és érdeklődtem, akkor a fejemhez vágták, hogy nem bugos xiaomit kell venni, hanem samut. De van olyan bug, amit samu topikokban is olvasok. Szóval bem tudom, hogy a xiaomi, miui vagy a droid okozza-e ezeket, de mindegy is. Kár, pedig amikor éppen minden klappolt, nagyom szerettem használni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#994) Ck. válasza Tiger. (#989) üzenetére


Ck.
addikt

Ez: [link]

(#995) NemMo válasza joey04 (#993) üzenetére


NemMo
őstag

Ios-en is vannak bugok azért. Minden operációs rendszeren vannak egyszerűen ilyen az informatika

[ Szerkesztve ]

(#996) joey04 válasza NemMo (#995) üzenetére


joey04
titán

Vannak. De nem ennyi. :D Nem élhetetlen, csak ios után minőségi visszalépés. Számomra.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#997) Madwe válasza NemMo (#995) üzenetére


Madwe
nagyúr

A gyakorisága s nagysága nem mindegy. S ebben ios sokkal jobban áll… esetemben droidon kb napi szinten volt kisebb s havi szinten nagyobb bug, ios esetén meg évi 1 kisebb bugba ha belefutottam (most épp volt ios 15 watchos 8 update után kellett egy reset mert kocsit megmakkantak :) de sokadik fő os váltásom s először fordult elő ilyen)

(#998) concrete86


concrete86
aktív tag

Nagyon leült a topic. Ti már megkaptátok, vagy mivan? :D
beüzemeltem ezt az iphone 8at, most már mégjobban várom a 13at :DD

(#999) Tiger. válasza Ck. (#994) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Beszarok neki, már neve is van 😂😂

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1000) ForRedGlory válasza concrete86 (#998) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Részenről várnám az iStylet, hogy lehessen fizetni... :U

Szerintem a péntekből semmi nem lesz. Elvégre, ha holnap el is küldik a fizetési adatokat, akkor sem gondolom, hogy akár azonnali fizetés mellett már holnap fel is adják futárral a pénteki premierre. :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.