Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) syIex válasza Richard (#1149) üzenetére


syIex
veterán

Szürkén lehet, közvetlenül nem.
At kell állítani a régiót egy olyan helyre ahol van AppleCare+ és egy olyan bankkártya kell hozza. Tehát német stb ismerőssel meg lehet könnyen oldani, sőt vannak olyanok akik direkt ezzel foglalkoznak és nemi pluszert az árán felül meg csináljak.

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1152) pergabb válasza Richard (#1149) üzenetére


pergabb
senior tag

nem, de el tudod itthonról is intézni :)
Hirtelenjében ezt találtam, mint segítség:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1153) Richard válasza syIex (#1151) üzenetére


Richard
őstag

és #1152 pergabb

köszönöm!

Végülis nem olyan nehéz megoldani :)

(#1154) concrete86


concrete86
aktív tag

Ez az edigital eddig is egy nagy "sziauram" cég volt, így az emaggal együtt meg igazából nem is vártam mást (október 20).
Hirdetnek itt a hardveraprón is, 5ezerrel ár alatt, de arra gondolom csak 1 év apple garancia van és nem 3.

(#1155) BobChemistry válasza syIex (#1146) üzenetére


BobChemistry
őstag

Telekomnál csak 350 ezer Ft-ig lehet biztosítást kötni, nem? Tehát a Pro már kiesik - még kedvezménnyel is.

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#1156) NemMo


NemMo
őstag

Én kaptam egy olyan levelet az edigital-tól, hogy Rendelésed átszállítás alatt. Felhívtam őket és van rá esély, hogy holnap a sugárban átvehetem. Az istyle csak a 13 minivel kapcsolatban írt nekem valami biztató levelet, de azóta eldöntöttem, hogy a pro kell nekem nem a mini

(#1157) zunga válasza concrete86 (#1154) üzenetére


zunga
tag

Nekem eddig nem volt rossz tapasztalatom velük. Viszont ez most kiverte a biztosítékot

(#1158) concrete86 válasza NemMo (#1156) üzenetére


concrete86
aktív tag

Én is olyat kaptam, de nekem az volt beleírva, hogy majd október 20-án vehetem át.

(#1159) NemMo válasza concrete86 (#1158) üzenetére


NemMo
őstag

A levélben nekem is október 20 van, de telefonon azt mondta az ügyintéző, hogy lehetséges a holnap is. Októberig én biztos nem várok, akkor inkább ha más nincs megveszem holnap a mini-t

(#1160) Imilenni


Imilenni
addikt

Érdemes lehet holnap bemenni a szolgáltatókhoz, esetleg MM-be, ha tapiznám az új Pro-t?
Azért élőben is megnézném magamnak ezt a kéket, mert szinte mindenkinek tetszik, csak nekem nem jön be..

Press "F" to pay respects.

(#1161) Madwe válasza Imilenni (#1160) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az emberek majd felének bejön külsőre egy izmos kigyúrt férfi test. Valahogy én továbbra is a formás nőkre bukom, nem kell nézegetni ehhez a férfiakat :P

(#1162) Nite


Nite
őstag

meg csak el sem kellett kapkodni :K

Paid my dues!

(#1163) Ck. válasza Nite (#1162) üzenetére


Ck.
addikt

Dettó. Az előrendelés első napján még túl bizonytalan voltam mindent illetően, így csak szombat este adtam le, de hála az Almának, még ígyis megjön holnap. (-:

(#1164) -secret- válasza Imilenni (#1160) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Helyileg?

(#1165) Richard válasza Nite (#1162) üzenetére


Richard
őstag

Honnan rendelted?

Elég cinkes a “nagy” apr-eknek, hogy rajtuk kívül minden cég aki árulja a telefont már régen kiértesítette a vásárlókat és át is adta a futárnak a csomagot, ők meg le sem sz*rják a vevőket.

(#1166) syIex válasza BobChemistry (#1155) üzenetére


syIex
veterán

Nem, mindenre lehet csak egyből ajánlott meg kötni amikor kézhez veszed a telefont, mert utána bele tudnak kötni hiába hibátlan. Tavalyi Pro Max-rol most mondtam le, pedig már eladtam hónapokkal ezelőtt azt. :DDD
Végre szállitás alatt van nekem is. :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1167) Nite válasza Richard (#1165) üzenetére


Nite
őstag

telekom lett vegul

Paid my dues!

(#1168) pergabb válasza Nite (#1162) üzenetére


pergabb
senior tag

hát. istyle így áll.. :D

(#1169) Richard válasza pergabb (#1168) üzenetére


Richard
őstag

Nekem is. Hiába is hívom őket mert aki felveszi kb elküld a francba.

(#1170) nlaci0725 válasza Richard (#1165) üzenetére


nlaci0725
csendes tag

Ez Telekom.

Én is 21.-ig gondolkodtam, hogy megrendeljem-e, végül este meg is tettem.
(Közbe lekellett mondani a rendelést, mert utólag vettem észre, hogy rossz szemig. szám van megadva, így 22.-én adtam le újra a rendelést, de ha minden jól megy akkor holnap megérkezik :) )

(#1171) Nite válasza pergabb (#1168) üzenetére


Nite
őstag

na ezert vettem inkabb meg egy olcso elofizut, lesz aki hasznalja :K

Paid my dues!

(#1172) pergabb válasza Richard (#1169) üzenetére


pergabb
senior tag

Velem kedvesek voltak, mondták sorrendben haladnak és várjak türelemmel. Szerintem aki felveszi, annak nem sok belelátása van a dolgok alakulásába, ahogyan az üzletben sem lennének okosabbak, ezért sem megyek be személyesen holnap, hogy hello, most mi van? Azt is megértem, ha napi több száz ilyen hívás után már a tökük tele.
Véletlen holnap át lehetne venni a telefont, akkor azért szívesebben utaltam volna, mint fizetek kp-ban, de ez legyen a legkisebb gondom.
Mint írtam, szerintem picit kusza lett náluk most ez a dolog, vagy nem rendeltek be eleget, vagy.. nem tudom :) Lehet történik még csoda, de az itteni tapasztalatok alapján a szolgáltatók felkészültebbek voltak.
Apple bácsi ránéz mennyi a telefon eltérő országokban, akkor lehet azt mondja, szegény magyarok, ide nem is küldünk akkor sokat, horror áron kapják szerencsétlenek a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#1173) Richard válasza pergabb (#1172) üzenetére


Richard
őstag

Akkor írják meg, hogy figyelj öreg nincs elég telefon majd kapsz a következő szállítmányból. Mondjuk kétlem, hogy nem kerülnék sorra de már nem is érdekel. Biztos nem veszek náluk semmit, pedig azért az elmúlt egy évben is egy zsák pénzt hagytam ott..

(#1174) Imilenni válasza -secret- (#1164) üzenetére


Imilenni
addikt

Szolnok

Press "F" to pay respects.

(#1175) w333


w333
félisten

Nekem is a 13 Pro Max ... "Szállítás alatt" :DD :C

Ahogy látom nem kevesen rendeltek azért, GLS nem fog holnap unatkozni ! ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1176) Gubu0101 válasza Imilenni (#1174) üzenetére


Gubu0101
veterán

Szomszed :D Menj be a buszpalyan a telekomhoz vagy a plazaval szembeni uzletbe,lehet mar ott is lesz :))

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1177) pergabb válasza Richard (#1173) üzenetére


pergabb
senior tag

Amúgy bennem is megfordult amikor mensiztem, hogy rendeltem egy csomó egyéb dolgot is náluk amiket még nem vettem át, de jelzem, hogy köszi akkor nem kell, utaljátok vissza a pénzt. Aztán rájöttem tök mindegy, kivárom szépen, reménykedem, nem jön be, akkor nem és várok tovább.
Pont ma jött üzenet, hogy kérik feleljek szeretném e még a termékeket átvenni és legyek szíves minél előbb válaszolni. Írtam szeretném, de gondoltam majd az új telefonnal, amire hiába adtam le a rendelést már 15.-én, semmi információt nem kaptam, hogy mi van, ráadás holnapig hogyan utaljak úgy, hogy lássák is a rendszerben. Oké, tudom, az utalás már azonnali, de azért na.. nem szeretek az utolsó pillanatban intézni mindent.
Szóval nyomatékosítottam egy teljesen mással kapcsolatos emailben, hogy persze, átvenném, de hol is az iphone, vagy vmi információ, nem szeretnék naponta fordulni.
Ott az iphone, várom.
Ott egy másik rendelés, 1 elemet jelöl ami még nem érkezett meg, azért sem tudok elmenni.
Ott a 3. rendelés ami már 1 hete beérkezett, de majd együtt, egyszerre szerettem volna átvenni a dolgokat.
Részben sajnálom őket, mert szerintem 1-2 ember tudja mi van, a többiek pedig kénytelenek terelni, vagy megnyugtatni az embereket, mert ők sem tudják mi van. Erőszakkal amúgy sem mennék sok mindenre és az én lelki békém is akkor teljes, ha nem másokat inzultálok.

(#1178) syIex válasza w333 (#1175) üzenetére


syIex
veterán

Nekem is és most hívott az ügyintéző, hogy holnap jön biztosan viszont csak kártyával lehet fizetni 500k felett. :DDD
Viva Telekom. :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1179) w333 válasza syIex (#1178) üzenetére


w333
félisten

Melyiket rendelted a 256GB ? :D

Akkor gyorsan állítsd át a napi limitet :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1180) syIex válasza w333 (#1179) üzenetére


syIex
veterán

Jaja. Már át van. ;]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1181) Richard válasza pergabb (#1177) üzenetére


Richard
őstag

Veszekedni én sem fogok senkivel. Egyszerűen máshova viszem a saját és a cégem pénzét is.

Amúgy nehogy már ne tudja csak 1-2 ember mennyit kaptak. Holnap már startra készen kell álljanak nyitáskor, a többi cég aki árulja pedig már ma bevételezte a készletet, kiértesített mindenkit és átadta a futárnak az árut.

Hülyének ne nézzenek már :)

(#1182) concrete86 válasza NemMo (#1159) üzenetére


concrete86
aktív tag

Remélem, nekem is jut, 395ért el tudom hozni a prot

(#1183) NemMo válasza concrete86 (#1182) üzenetére


NemMo
őstag

Én nagy reményeket nem táplálok, de lehet nem is lenne akkora baj, mert akkor a mini-t venném 100 ezerrel olcsóbban :))

(#1184) Imilenni válasza Gubu0101 (#1176) üzenetére


Imilenni
addikt

Kiváncsi vagyok már nagyon rá! :D

Press "F" to pay respects.

(#1185) Joachim21 válasza Imilenni (#1160) üzenetére


Joachim21
senior tag

Nekem sem egyértelmű.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#1186) Ck.


Ck.
addikt

Lehetőleg minél kevesebbet akarom a lightning-portot használni, mert már a 11 Pro Max-nál be sem tudom teljesen dugni, valami megmihálylott benne (napi 3x szoktam általában leejteni sajna, az ideivel jobban vigyázok majd), viszont egyelőre még nincs MagSafe töltőm, csak egy egyszerű 4 ezer Ft-os, benzinkúton vásárolt lassú vezetéknélküli korong. Karácsonyra majd kérek egy MagSafe-t, de addig is szerintetek megteszi egy ilyen olcsó, vezetéknélküli lassú töltő? Tönkre tudja tenni az aksit idővel vagy a QI az mindenhol QI, nem kell úgy tartani tőle mint az utángyártott vezetékes töltők esetén?

(#1187) KillerATi válasza syIex (#1178) üzenetére


KillerATi
tag

Téged felhívtak? Nekem a telekom webshopban délután óta szállitás alatt van státuszban van, viszont a dátum továbbra is 27.-e, és semmi SMS, e-mail, semmi nem jött hogy jönne holnap. Pedig már megváltozott a díjcsomag, pörög az új hűség, sőt ha a dokumentumok közé benézek már látom az új telefonom IMEI számát is. :(

(#1188) pergabb válasza Richard (#1181) üzenetére


pergabb
senior tag

Voltam benn, atvettem egyeb rendelesem. Elmondtam mi tortent eddig, mire szamithatok vajon. Mondta a srac, hogy had ne mondja ott oldalt a dobozokban mi van, jo eselyel holnap meg van a telefon, de ettol fuggetlen nagyon top secret hangulat volt a levegoben. Szoval ez van most az istyle oldalon :)

(#1189) Imilenni


Imilenni
addikt

Ki, milyen töltőfejet / vezetékmentes töltőt használ majd a telóhoz?
Milyen töltési sebességre volt/lesz képes ?
Még most szétnézek, ha végül ráesne a választásom az idei modellekre.

Press "F" to pay respects.

(#1190) syIex válasza KillerATi (#1187) üzenetére


syIex
veterán

Igen hívtak, hogy holnap jön és csak kártyával lehet fizetni, mert a kp limit 500. Nem az alatt van a telefon? Szerintem akinek az alatt van azt nem fogjak hívni. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1191) Gubu0101 válasza Imilenni (#1189) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem minden Hama márka,idekint vettem,nem drága meg jó :B
Amúgy,én csak a üzemidő miatt akarok cserélni,meg kell a nagy méret,meg tetszik a kék szinű pro max :D
Kinézetre meg szinte ugyan az mint a 12-es széria,így nem hozott lázba,nem is rendeltem elő emiatt se,többek közt.
13 már jó vásár lesz,ne hagyd ki.
Amúgy sokan az ikeás töltőre eszküsznek(asszem) :D :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1192) KillerATi válasza syIex (#1190) üzenetére


KillerATi
tag

Dede, szerencsére alatta van. Hát mindenesetre már nagyon izgulok :Y

(#1193) nlaci0725


nlaci0725
csendes tag

Egy tipp annak, aki Telekomtól rendelt, hátha segít :)

GLS oldalán ha a rendelési azonosító elé beírtok egy "1'-est elvileg ki kell adja, hogy merre jár a csomagotok.

(#1194) Gubu0101 válasza PavelVagyok (#1107) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tessék,eddig is ez volt,csak mutatta,hogy elérhető,aztán eltünt,most megint van,csak most meg készlet nincs :D :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1195) Richard válasza pergabb (#1188) üzenetére


Richard
őstag

Már régen a futárnál kellene lennie úgy, hogy kifizettem :)
Koszi az infot!

(#1196) savoo válasza KillerATi (#1187) üzenetére


savoo
addikt

Nem kell fosni megfog jönni holnap.

(#1197) zunga


zunga
tag

Azt lenne jó tudni, hogy valakinek visszaigazolta-e az edigital holnapi, vagy max jövő heti szállítással az előrendelést. Holnap indul a hivatalos értékesítés, még megvárom, hogy mi lesz, ha semmi nem változik törlöm.

(#1198) concrete86 válasza Richard (#1195) üzenetére


concrete86
aktív tag

Hogy tudtad istylenál kifizetni?

(#1199) Ck.


Ck.
addikt

Hehe, most kaptam egy másik sms-t a szolgáltatótól:
"Hi, EE here. We're really sorry there is a delay with your new phone, we realise this is frustrating. This is due to a technical error following high demand for the new iPhone 13.
To stay up to date with your order, please use our delivery tracker: https://myaccount.ee.co.uk/orderdetails/
We're doing our best to get your phone to you and stock is moving quickly - so if you receive a message from our courier DPD, follow their guidance.
Thanks for your patience."

Egy kisebb infarktus kihordása után megnyugodtam, hogy csak tévedés, illetve egy csoport üzenet, de hál'Istennek engem nem érint, már a DPD-nél van és megvan a tracking number is, szóval mostmár nyugi van.

(#1200) Richard válasza concrete86 (#1198) üzenetére


Richard
őstag

Hát ezaz, hogy sehogy :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.