Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Freddy S


Freddy S
tag

Vízálló, de beázás esetén nincs garancia :F

LGB - Lets go Brandon ugyanazt jelenti mint FJB csak takartabban. FJB pedig F - Csúnya szó, J - Joe, B - kitalálhatod!

(#52) C4mp3r válasza #32839680 (#45) üzenetére


C4mp3r
addikt

apple nem tiszta sapphire-t hanem valamilyen kevereket hasznal, ami ugyan eleg strapabiro, de nem ugyanannyira, mint a tiszta sapphire. jerryrigeverything youtube-on beszel rola mindig

(#53) kakuk.tamas válasza Freddy S (#51) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mint minden telefonnál. :F

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#54) Viktor0610 válasza Freddy S (#51) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez mindig így van, minden gyártó esetében. :K

Samsung Galaxy A54

(#55) Csigavair


Csigavair
tag

Hát… ez lóf@sz esti fénynél. Pedig már cserélni akartam a jó öreg i11-et de marad még egy évig….

[ Szerkesztve ]

(#56) jozsi252 válasza Madwe (#32) üzenetére


jozsi252
veterán

Enyém februárban lesz 2 éves és 100%-os az akkuja. Volt már iPhone topikban téma ez és le lettem szavazva hogy nem amiatt van mert nem töltöm 100%-ra a telefont, meg nem töltöm gyorsan. Úgyhogy ebbe jobban nem is mennék bele. Emiatt nem adom nagyon drágábban sem mint a piaci, annyi előnyöm lehet hogy hamarabb elfog majd menni.
Az a baj hogy én mindig keresem az újabb jobbat, így maximum 2 generáció után cserélek. Az égvilágon semmi gondom nincs a mostanival, sőt nagyon szeretem! Viszont csak jobb a 13 Pro Max. :B
Ráadásul idáig mindig ezüst vagy fekete volt. De most a kéket be fogom vállalni úgy érzem. :K

iPhone 13 Pro Max

(#57) Ricardo


Ricardo
félisten

Nagyon kíváncsi vagyok mit tudnak a kamerák. Jöhetek a tesztek. :K

(#58) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

AOD és TouchID lehetne már.
Talán jövőre... :D

(#59) akaido


akaido
addikt

Az iPhone telefonok mérete még maradt a nekem szimpatikus kategóriába.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#60) arn


arn
félisten

Izzadhattak a marketingesek, hogy sussek el a semmit. Pl az atlaguser az eletben nem hallott a cacherol, meg leszarom, hogy honnan szarmazik az anyag, amibol csinaljak - ez legyen a gyar problemaja.

Az akku hasznos.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#61) roli543 válasza Fancy-boy (#58) üzenetére


roli543
őstag

Van FaceID, minek akkor TouchID?

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#62) Madwe válasza jozsi252 (#56) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én is techjunkie vagyok, de egy kicsit erősebb cpumeg jobb kamera nem győz meg, tekintve amit az xs tud nekem az is bőven gyors/jó képet tol…
120hz jó dolog persze, de önmagában nem elég… aod, usb c váltás, notchtalanság esetleg átbillentett volna.

a kék mondjuk nekem is tetszik, de ki az aki pőrén hordja :)? Vagy tokba van s tök mindegy, vagy skin van rajta (én pl skin-párti vagyok) ergo alig van valaki aki a gyári színét látja, nem :)?

(#63) Madwe válasza roli543 (#61) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem tudom feltűnt e, de manapság mintha sokan hordanának maszkot ha épp olyanjuk van :)? + notch eltüntetése vagy kijelző alatti infra szkenner (fene se tudja mikor lesz abból valami) vagy kijelző alatti/bekapcsgombos touch id lesz…

[ Szerkesztve ]

(#64) cellpeti


cellpeti
veterán

Az óráról nincs semmi? Az óra!!!!!????

Tigris, tigris, csóvafény...

(#65) Schuler888 válasza roli543 (#61) üzenetére


Schuler888
senior tag

🤦‍♀️🤦🤷‍♂️viccbol b@xki. Mert igeny van ra.

Egyebkent, most egalban latom az arat es a portekat, nem szalltak tovabb az árakkal, cserebe nem is adnak tul sok ujat, azert a full szeriara rafert volna a 120Hz, igy 2022-nek nekiindulva, a csucsnal meg a 3x zoom ami mar nagyon lemaradt a csucsoktol, minden masban hozza a kotelezot, koveti a trendet, ahogy evek ota, kiveve a fenti par dologban, de legalabb akiket mar odakot az ecosystem, azoknak egesz joarasitva mehet a valtas :))

Btw jopar eve amikor bejott a notch, es megkerdezik hogy 2022ben az almasok meg mindig azt bamuljak-e, vastagon azt mondtam volna, dehogy, ez max 1-2 eves atmenet...haat mar nem tippelek

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#66) jozsi252 válasza Madwe (#62) üzenetére


jozsi252
veterán

11 Pro Max-hoz vettem egy gyári bőrtokot elég horror áron, de pár hét után már elkezdett kopni. :( Ezek után döntöttem el hogy soha többet.. Vettem egy Spigen átlátszó szilikontokot így lehet látni a telefon hátulját is. 13-hoz is ilyet fogok venni.

iPhone 13 Pro Max

(#67) w333 válasza Coempi (#48) üzenetére


w333
félisten

:R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68) cellpeti válasza bollokcs80 (#3) üzenetére


cellpeti
veterán

Neeem? Azért a normálistól is igen messze vannak :W :W

iPhone(céges) felhasználó vagyok, de nem győztek meg most sem.

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#69) hegedus001 válasza kakuk.tamas (#37) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Volt az eddigiekre is egy csomó fólia, most is lesz biztosan :)

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#70) <Lacy85> válasza kakuk.tamas (#16) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Még ilyen elborult árfolyam mellett is olcsóbb lett a Pro Max? Not bad.

[ Szerkesztve ]

(#71) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A Pacific Blue színt meghagyhatták volna, ez az új kék nagyon langyi

(#72) Fancy-boy válasza roli543 (#61) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Számomra több okból is előnyösebb a TouchID, különben nem hiányolnám.
Szerintem az Apple is vissza fogja rakni, amint talál rá igényes megoldást.
Madwe kollégának pedig köszönöm a kiegészítést.

[ Szerkesztve ]

(#73) C4mp3r válasza Madwe (#62) üzenetére


C4mp3r
addikt

vicces, hogy iden nem is a sajat prevgen soc-hoz hasonlitottak az uj teljesitmenyet, hanem a "competition"-hoz. ebbol az jon le, hogy nem lett sokkal erosebb, mint a 14, nem lehet ra bemondani, hogy "twice as fast stb."' a ramra kivancsi leszek. szerintem marad a 6gb a prok-ban es talan megkapta a sima is, mert a 4gb mindig ujratolt minden ha kameraval lovok par kepet

(#74) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Mekkora az akksi benne? Mekkora a ram?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#75) markknight válasza Ujfelhasznal (#12) üzenetére


markknight
veterán

Én a fényerőn szoktam jót derülni. 20-30%-kal fényesebb kijelző minden évben :D Ha ez igaz, az évek alatt már úgy világítana a kijelző mint egy reflektor.

Nálam is skip, marad a 11 pro, semekkora felárat nem ér nekem ez a 13 pro :/

[ Szerkesztve ]

(#77) Juhaszatti válasza markknight (#75) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez egyébként akár még lehet is igaz. :D
A 3GS idején olyan 400 nites fényerők környékén jártunk, most meg már 1200 niteknél, szóval több száz % volt a növekedés.
Ennek ellenére sokszor tényleg viccesek ezek a százalékokkal dobálózások.

(#78) Maxxy10 válasza Juhaszatti (#77) üzenetére


Maxxy10
addikt

Persze, hiszen muszáj azt érezni, hogy a jelenlegi telefonod egy sz@r.

(#79) k-adi


k-adi
nagyúr

Tehát akkor lássuk:

+ szép színek (szerintem élőben szebb lesz az a kék)
+ szenzorszintű stabilizáció egész 13 palettán
+ van Mini megint
+ termék ára tűrhető
+ automatikus fókuszálás videózás alatt, sztereó hang és 4K
+ IP68-as védettség
+ Ceramic Shield kijelzővédelem
+ éjszakai mód, ultraszéles lencse, autofókusz makró
+ 20%-kal keskenyebb lett a notch (bár jobb lenne ha eltűnne..)
+ rájöttek hogy 2021-et írunk: végre a 64 GB-os alapmodell eltűnik a kínálatból és 128 GB-os lesz a belépő szint illetve:
+ van végre adaptív 120 Hz...

csúf

- ...csak nem az egész 13 palettán
- Lighting megint ?
- töltőfej gondolom most se lesz a dobozban
- nincs infó a töltési sebességről se (még)
- nincs touchID ??
- nincs AoD ??

semleges

* 1 TB kapacitású belső tárhely iPhone pro és max esetén
* MagSafe
* LiDAR modul (meglátjuk mekkora a füstje ennek..?)
* Prores

kihagytam valamit? ez miért nem 12S lett?

(#80) Schuler888 válasza k-adi (#79) üzenetére


Schuler888
senior tag

A jo-ban mondjuk azert van jopar dolog ami mar tavaly is megvolt

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#81) Maxxy10 válasza Schuler888 (#80) üzenetére


Maxxy10
addikt

És attól rossz lesz? :)

(#82) strogov válasza Schuler888 (#80) üzenetére


strogov
senior tag

A bemutató nagyrésze a videos képességre ment rá, úgyhogy ők is letudták a kötelezőt: gyorsabb, szebb, mostmár tuti biztos mégtovább bírja az akku, stb. A továbbiakban meg demozták az éjszakai képeket meg, hogy milyen remek filmeket lehet készíteni majd. Mondjuk az utólagos fókusz tényleg remek lesz ha működik rendesen. Az, hogy az AI majd kitalálja mikor mit kéne fókuszba tenni abban kevésbé hiszek. Nem tudom mennyire általános, hogy az emberek nyálcsorgatva várnák, hogy amatőr filmesek lehessenek egy iphone-nal, de maga a fókusz állítás sokszor jól jönne. A live photo is jól jött már sokszor, ez is biztos segítene az elbaszott képeken.

(#83) Jhonny06 válasza Maxxy10 (#81) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem, de nyilvánvalóan nem pozitívum, ha már a tavalyiban is benne volt..

(#84) nyunyu


nyunyu
félisten

Vajon eléri már a 2000mAht az akkujuk?
Vagy még mindig nem tellik rá?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#85) Light Yagami


Light Yagami
junior tag

Durva, hogy az X óta nem emeltek árat! :Y Az éjjeli fotók nagyon ott vannak! Az, hogy 2.5 órával tovább bírja a 13 Pro Max mint a 12 Pro Max nagyon kemény! A 12PM simán tud 8+ óra kijelzőidőt…

[ Szerkesztve ]

(#86) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez a sierrakék baromi jól néz ki és végre van 120hz... 13 Pro Max rendel.

(#87) KaitouP


KaitouP
veterán

Képtelenek elhagyni azt a bazár szenzorszigetet, holott egy ideje már nem divat... :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#88) Legendd válasza KaitouP (#87) üzenetére


Legendd
senior tag

Oké, én hajlok az iPhone 13 Próra. Most i12 van, baromira hiányzik a zoom, de a 3x már meggyőz. Én mostanság mindig telefont használok az autótesztekhez, szóval nekem fontos a szenzorszintű stabilizáció és a meggyőző kamerás képességek.
Ami pedig bosszantó, hogy bármit használok, egyszerűen nem tudja ugyanazt a simulékonyságot, meggyőző felhasználói élményt nyújtani, mint az iOS. Pedig itt van a Xiaomi Mi 11 Ultra, a Realme GT, most volt a Samsung csúcsmodellje és még sorolhatnám. Már ott elbukik, hogy a gyári videolejátszó iOS-en mindent jobban kezel. Sosem hittem volna, hogy szifonra térek át, de egyszerűen az én munkámat jobban szolgálja. A MM-ban pedig van BP hitelkártyám, azzal kapásból -10%-, hátha úgy már "csak" 380 ezer lesz.

Alea iacta est!

(#89) Kinder válasza KaitouP (#87) üzenetére


Kinder
senior tag

Csak épp sokkal jobb, mint bármelyik android :U

(#90) KaitouP válasza Kinder (#89) üzenetére


KaitouP
veterán

Hogy a bánatos pékbe jött ide az Android? :DDD Chill ember, ne itt vezesd le a frusztrációidat.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#91) Joachim21


Joachim21
senior tag

MIért vennének az emberek új mobilokat, ha nem tesznek bele semmi érdemleges újdonságot? Megrekedtünk és a Samu meg az Apple is ugyanazt adja el pepitában 2-3 éve. :(((

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#92) Linkin1994 válasza Kinder (#89) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Ennyi erővel azt is mondhatjuk hogy nincs különbség egy 13 pro max meg egy 50k-s droid között a népszerű appok mind a kettőn futnak :DDD

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#93) Schuler888 válasza Joachim21 (#91) üzenetére


Schuler888
senior tag

Szerencsere azert azert a samsung mar évek ota ujit a frissitest is mar regen megleptek. Aztan az adaptivat. A 3× + 10× optikai zoom meg parjat ritkitja. Es kuszobon az uj szenzor + isocell 2.0 + amd + ... tehat a samsung eszrevette hogy a) vagy kell presztizsbol igy tobb mint egy evtized utan az a tron amin ult, b) penzugy surgeti a bevezetest

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#94) Schuler888 válasza Legendd (#88) üzenetére


Schuler888
senior tag

Ilyen kommentel ertem a szemuveget :DD :P
Jo, hogy azert itt is latunk. :))
kind vegkepp eltunt?

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#95) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Hála a jó égnek, hogy nincs USB-C. A microusb után azt a legrosszabb takarítani.

(#96) Legendd válasza Schuler888 (#94) üzenetére


Legendd
senior tag

Kind elég menő útra tévedt, szóval ő igen, teljesen más területen van, nagyon királyfejlesztő lett. Mi meg maradtunk írogatni, videózni :D

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#97) SidCorky válasza KaitouP (#90) üzenetére


SidCorky
senior tag

Szerintem egyáltalán nem frusztrált, csak te érted félre, mert tippre az androidos telók arc alapú azonosítására gondolt és nem a rendszert szidta. Nem tudom, most hogy állnak ilyen szempontból, de korábban azért volt velük probléma. A "bazár" szenzorsziget meg csak azt zavarja, aki azt nézi, a hétköznapi felhasználás során én például észre se veszem, hogy ott van, az állapotsoron minden látszik, ami engem érdekel, az appok úgysem érnek fel odáig, Netflixezés közben meg nem sok lényeges infót takar ki a képből, ha elfordítom. Ennyit el tudok viselni azért cserébe, hogy 10/10-szer fel tudjam oldani a telót úgy, hogy csak ránézek, éjjel-nappal, még napszemüvegben is.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#98) Schuler888 válasza aero. (#95) üzenetére


Schuler888
senior tag

Soha nem takaritottam. Dolgoztam 2evig gsm-ben ott is a telefonok lightening-je volt az egyetlen amit rendszeresen takaritottunk mert jottek h nem tolt... :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#99) Schuler888 válasza Legendd (#96) üzenetére


Schuler888
senior tag

Igen emlekszek hogy o vegulis konkretan front-end fejleszto volt talan

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#100) Light Yagami válasza KaitouP (#87) üzenetére


Light Yagami
junior tag

Kényelmesebb úgy fizetni bármelyik terminálnál itthon, hogy csak ránézel a telefonra és már érintheted is. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.