Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) icecave válasza TechN7ne (#1599) üzenetére


icecave
nagyúr

Csak arra akartam utalni, hogy elírta a csávó, 120 helyett 1200 Hz-et írt.

(#1602) autotaxmo


autotaxmo
őstag

13 mini elmenybeszamolokat még mindig várom :R megy a dilemma a 13 es a mini kozott plusz egy magsafe power bank tapasztalat is jol jonne toletek

(#1603) pzstm válasza Roland861010 (#1519) üzenetére


pzstm
titán

Nekem szeptember 30-at mondtak inkabb, en is kivarok :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1604) NeAndrew


NeAndrew
csendes tag

Sziasztok,

PWM tapasztalat barki? XR-rol valtanek, 3-5 perc tapi utan az iStyleban nem ereztem semmit kene aggodnom?

(#1605) Tiger. válasza icecave (#1598) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Adaptív 120 hz, többnyire 60 volt az.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1606) icecave válasza Tiger. (#1596) üzenetére


icecave
nagyúr

(#1607) syIex válasza Tiger. (#1596) üzenetére


syIex
veterán

Mrwhosetheboss is hasonló eredményre jutott. Brutális ez a 10 óra... :Y

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1608) Spin válasza autotaxmo (#1602) üzenetére


Spin
tag

Szintén :)

Üdv,Spin!

(#1609) Tiger. válasza icecave (#1598) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ja azt hittem itt elirtad :D :D

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1610) perge666 válasza autotaxmo (#1602) üzenetére


perge666
veterán

Mire vagy kíváncsi?
Olyan amilyennek egy iphonenak lennie kell.
i8-hoz képest erősebb az akkuja,tetszik a telekijelző,a fehér szín néha túl fehér nekem.
Kamera rész meg nekem olyan hogy a 8-é is bőven megfelelt,bár most félhomályban lőttem egy fotót és elég frankót készített.

[ Szerkesztve ]

(#1611) Navaren válasza autotaxmo (#1602) üzenetére


Navaren
aktív tag

Ha a gyári Apple Magsafe Battery Pack--ot kérded. akkor elég lesújtó videók vannak róla Youtube-on.
Lassan tölt, keveset, lassan töltődik fel, és értelmetlen a user interface is azzal az egy szem LED-del, ami össze vissza mindent kb. ugyanúgy jelez.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#1612) cserhatisand válasza SidCorky (#1572) üzenetére


cserhatisand
tag

Nekem azt mondtak csutortokon telefonon, hogy hetfon szallitja a futar es pentekig kapok sms-t, vagy emailt. Viszont semmit nem kaptam. Azert remelem hozzak hetfon.

(#1613) Sordoran


Sordoran
addikt

Tudom manapság ilyesmivel nem törődnek emberek, városban amúgy se probléma, de térerőről írna valaki pár szót? Van egy-két hely nekem amerre szoktam járni és a térerő nem acélos ott (elmegy 4G akkor csak 2G marad, vagyis nincs mobilnet). Csak annyi érdekelne, hogy akinek szintén van ilyen helye, ott átlagosnak, gyengébbnek, vagy erősebbnek érzi akármilyen más telefon(ok)hoz képest?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1614) Ck. válasza Sordoran (#1613) üzenetére


Ck.
addikt

Nálam otthon a nappaliban 1-2 csík van általában, fent a hálószobában néha van 3-4 is. De ez Anglia, itt sokszor a belváros kellős közepén sincs térerő. :DDD

(#1615) syIex válasza Sordoran (#1613) üzenetére


syIex
veterán

Évek óta nem volt ilyen gondom pedig rengeteg helyen járok én is. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1616) Tewe013 válasza TechN7ne (#1599) üzenetére


Tewe013
őstag

Ez viccnek is rossz volt. :DDD

(#1617) TechN7ne válasza Tewe013 (#1616) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Akkor androidos vagy! 😂✌🏽

(#1618) autotaxmo válasza Navaren (#1611) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nekem inkabb igazi tapasztalat kene a tagoktol ha van valakinek itt. Youtubenak mar sokszor nem hiszek :)

(#1619) nlaci0725


nlaci0725
csendes tag

MediaMarkt Clearplex fóliával kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata?

Még nem nagyon tudtam eldönteni, hogy milyen kerüljön ez pedig eléggé jónak hangzik, de azért meghallgatnám a tapasztalatokat is. :)

(#1620) kleinguru válasza Sordoran (#1613) üzenetére


kleinguru
addikt

Én XS-ről váltottam (intel modem). Térerő kapcsán nincs még tapasztalatom (munkahelyen nem voltam, ott szokott kritikus lenni). A wifi ellenben nagyon sokat javult.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1621) Luck Dragon válasza nlaci0725 (#1619) üzenetére

Évek óta használom , nekem bevált .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1622) Navaren válasza autotaxmo (#1618) üzenetére


Navaren
aktív tag

Úgy általában értem, mire gondolsz, de itt pl. nem arról van szó, hogy ‘reklámból’ tesztelték volna az eszközt.
Ebben a videóban pl. nagyon jól el vannak magyarázva a kütyü hülyeségei.
Esetleg nézz bele, látni fogod, hogy itt tényleg a használatból eredő frusztrációé a főszerep.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#1623) KillerATi válasza nlaci0725 (#1619) üzenetére


KillerATi
tag

Nekem volt, igaz nem iPhone-on, hanem hajlított szélű kijelzős androidon. A felülete nem olyan tökéletesen “clear” mint az üvegé, de ha be van kapcsolva a képernyő nem látszik. A szélein hajlamos gyűjteni a koszt, viszont nekem magától nem jött fel, bár hallottam olyat is. (Igaz, az lehet a kerekített kijelző miatt volt). Viszont, annak ellenére hogy csak egy fólia, és nem üveg, elég jól megvédte a kijelzőt a sérülésektől, és ha lett rajta karc, az néhány nap után magától eltűnt. Én részemről maradok az üvegnél, ha elérhető.

(#1624) Sys85 válasza KillerATi (#1623) üzenetére


Sys85
veterán

Pontosan!Én is üvegpárti vagyok.
12-re rakattam előre és hátra is Telekomban ilyen Clearplex fóliát,de az elejéről pár nap után leszedtem.Nem szeretem a fólia felületét,ahogy zsírosodik a kéztől egyre rosszabb használni a telefont.
Hátul meghagytam,így a tok alá bejutó por még véletlen sem tudja szétcseszni a hátlapot.
Ha van üveg az adott telefonra,akkor szvsz az üveg a legjobb választás,de persze ez ízlés kérdése.
Arról nem is beszélve,hogy ár/érték arányban az a fólia nem az igazi.
Amennyiért ferakják annyiért már Nillkin,vagy Spigen üveg is kapható.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#1625) kchris78 válasza Sys85 (#1624) üzenetére


kchris78
veterán

a zsírosodást egy kis alkoholos cuccal ami most a vírus miatt mindenhol van szépen le lehet szedni, olyan lesz mintha új lenne :) . nekem spigen neoflex van, bekapcsolt kijelzővel szép ez is. nem karcolódik mint az üveg mert rugalmas a felülete.

(#1626) Sys85 válasza kchris78 (#1625) üzenetére


Sys85
veterán

Nálunk a cégnél ez a zselés fertőtlenítő cucc van,na azzal borzalom megtakarítani,márpedig én 12órában vagyok itt,ez alatt elég ronda tud lenni a fólia.
Üveget meg elég ha egy tiszta ronggyal vagy a pólóm belső felével megtörlöm.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#1627) Luck Dragon válasza Sys85 (#1624) üzenetére

Szerintem T által alkalmazott clearplex nincs olyan jó mint az MM által használt. Mindegyiket próbálva érezhető a különbség megnevezésük ellenére is.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#1628) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Régen volt már iPhoneom, így a kérdés is hülye lehet… :D

Nincs rajta olyan opció, ami feltöltés utáni kijelzőidőt mutat? Rohadjak meg, ha látok ilyen beállítást. A napival sokra nem megyek, ha közben töltve is van.

(#1629) icecave válasza ForRedGlory (#1628) üzenetére


icecave
nagyúr

Nincs, 24 órás van, azt meg kiírja mikor töltött fel. Szóval a SOT-od max úgy tudod tesztelni hogy reggelre feltöltés vagy estére és másnap ugyanakkor megnézed hogy állsz.

[ Szerkesztve ]

(#1630) Gubu0101 válasza nlaci0725 (#1619) üzenetére


Gubu0101
veterán

En is inkabb az uveget javaslom.En ilyet vettem itt kint a lidlben,ahoz kepest,hogy 4€ tokeletes.Masnap vettem is meg 1db-ot tartalekba. :)) :D Semmi kezugyesseg nem kell hozza,van segedkeret hozza.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1631) SeatZola


SeatZola
őstag

Sziasztok!

Egy gyors kérdésem lenne, mivel csak január óta használok Iphone-t: holnap érkezik a 13 P. Hogy érdemes a 12P-ból átköltözni? iCloud mentéssel vagy közvetlen mentéssel az újra a régiről, vagy mindent telepítsek újra kézzel? Mi a legjobb/legmegbízhatóbb megoldás?

Más: üvegfóliában én ezeket használom itthon mindhárom Iphone-on. Nagyon jó a minősége: [link]

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#1632) BobChemistry válasza SeatZola (#1631) üzenetére


BobChemistry
őstag

Közvetlen mentés/másolás is működik elég jól. iCloudos megoldást nem ismerem.
Illetve még a számítógépre történő biztonsági mentésből visszaállítás. iPhone SE (2016) - iPhone 8 esetén tökéletes volt.

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#1633) joey04 válasza Sordoran (#1613) üzenetére


joey04
titán

Nekem több ilyen hely is van. Ahol az Xs meg a Xiaomi Mi 10 Pro szenvedett, ott a Pro Max is. szvsz se nem jobb, se nem rosszabb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1634) bigrock


bigrock
addikt

(#1635) SeatZola


SeatZola
őstag

Tudtok nekem ajánlani olyan átlátszó (Clear) tokot ami nem nagyon vastag/nem ront a telefon formáján, MagSafe-es és hozzá MagSafe-es tartót kocsiba, ami meg is tartja a 13 Prot?

Rappi

(#1636) Sordoran válasza kleinguru (#1620) üzenetére


Sordoran
addikt

Még ez a kritikus helyen lévő tapasztalat majd érdekelne, köszönöm neked és a többieknek is az információkat. Akkor nincs igazán negatív eltérés eddigiek alapján, ami örömteli. (lehet szőrszálhasogatás, de ha ennyi pénzt kiadok egy telefonért, nehogy már ilyen problémám legyen későbbiekben, pont hogy kompromisszum mentes váltást akarok :U )

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1637) TechN7ne válasza bigrock (#1634) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

iPhone 14 már úgy fog kinézni mint egy iPhone 4/4s teli kijelzővel három szokásos pókszemmel a hátulján.

(#1638) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

13 Pro & Telekom -> a VOLTE-t hogyan lehet aktiválni?

(#1639) pzstm válasza Ron Swanson (#1638) üzenetére


pzstm
titán

Hogyan kapcsolhatom be a 4G Hangot?
A szolgáltatás aktiválása fokozatosan és automatikusan történik, de az előfizető személyesen Telekom üzletben vagy telefonos ügyfélszolgálaton, illetve díjmentes SMS-ben a +4GHANG kód elküldésével a 1414-es számra kezdeményezheti a funkció bekapcsolását.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1640) Gubu0101 válasza Ron Swanson (#1638) üzenetére


Gubu0101
veterán

Beállítások>Mobilhálózat>Mobiladat-lehetőségek>Hang és adat,ott lesz a volte kapcsoló.Ha nem műdködik,akkor ügyfélszolgálat.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1641) hegedus001


hegedus001
aktív tag

Pénteken este vehettem át a várva várt 13 minimet. Nagyon féltem az üzemidőtől, viszont úgy gondolom, hogy nem lehet okom a panaszra :DD Igaz wifin, de akkor sem semmi. Tegnap egész nap 4G n sok fotózással és videózással, iCloud szinkronizálással (mobilneten) navigációval és játékkal is bírt 4,5 órát.

Eladó iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#1642) hegedus001 válasza autotaxmo (#1602) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Pénteken este vehettem át a várva várt 13 minimet. Nagyon féltem az üzemidőtől, viszont úgy gondolom, hogy nem lehet okom a panaszra (4ó 25p) :DD Igaz wifin, de akkor sem semmi. Tegnap egész nap 4G n sok fotózással és videózással, iCloud szinkronizálással (mobilneten) navigációval és játékkal is bírt 4,5 órát.

Eladó iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#1643) Roland861010


Roland861010
addikt

Mi 11
Marco

(#1644) gilfoyle válasza bigrock (#1634) üzenetére


gilfoyle
őstag

Ez tetszett :DD

(#1645) Tiger. válasza Roland861010 (#1643) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ezt már a 13pro is tudja. Sot nézd meg ezt 11 pro max 2xoptikai zoom

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1646) spawn21 válasza Tiger. (#1645) üzenetére


spawn21
veterán

Jaja, csak ronda :)

iPhone 13p

(#1647) jbl811 válasza autotaxmo (#1618) üzenetére


jbl811
csendes tag

Péntek délelött vettem át, ma délelött kért töltést. Szép fotók, videó stb. 14 éve használok iphone-t, hibamentesen! A 6s-em volt az aksicsere akcióban és kaptam egy újat. Remélem marad ez a folyamat! :R

Nem kössz, nagyon kössz, de kössz nem.

(#1648) Ricardo válasza Roland861010 (#1643) üzenetére


Ricardo
félisten

Az "rendesebb" makróhoz azért még mindig a külső lencse az igazi. Nem csak azért, mert jóval közelebbi (ezáltal apróbb részleteket mutató) képeket lehet vele lőni, hanem azért is, mert a telefonok dedikált makró lencséje általában ( felbontásban, rekeszértékben, és minden egyéb tulajdonságában ) jócskán elmarad a fő lencsétől, amire a külső makró lencsét feltéve jobb képek készülnek.

(#1649) Tiger. válasza spawn21 (#1646) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Rossz a minősége?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1650) Roland861010 válasza Ricardo (#1648) üzenetére


Roland861010
addikt

Igen tudom van az is :)

Nézegettem ilyen csoda lencséket nekem a szekrény mélyén van valami ezer Ft-os.

Tiger.
Az asszony csinált párat a 13Proval elég jók.
Nem vitatni akartam a minőségét.
Egyszerűen csak mutattam egy képet.

Nem tudtam 30-ig várni és még utánna legalább 2 hét mire megkapom mivel az ország másik végébe leszek vezényelve nálunk meg nem lehet ár venni.

Így kellett valami addig!

Ja és vicc hogy volt van készleten és nem tudják oda adni..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.