Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Gubu0101 válasza Ron Swanson (#1500) üzenetére


Gubu0101
veterán

Online rendeles?Kicsit gyorsabb,mint bejarni a fel vilagot :D
Ezt meg azert hozza tennem.Lehet nem is kapsz szemelyesen,ha mar igy kiemeltek.
Most azert megneztem,csak a Maxnal van igy :))

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1502) TechN7ne válasza Ron Swanson (#1498) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Miért nem rendeled meg ,Telekomnál 128gb-os sima 13 Pro van ,Hétfőn már viszi is a futár.

(#1503) Tiger. válasza #86564352 (#1496) üzenetére


Tiger.
nagyúr

4x optikai zoom tartomány, sztem nem mindegy, hogy id ki a bilit, vagy vidd ki a bilit.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1504) syIex válasza Ron Swanson (#1498) üzenetére


syIex
veterán

iCentre próbáld, nekem ott volt szerencsém tegnap.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1505) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Pár kép auomatában iPhone 13 Pro Max-al. Ez a makró mód baromi jó, csak kár, hogy maga dönti el, hogy mikor lép át makró módba. Kellene egy kapcsoló, mert nem mindig makrót akar csinálni az ember, ha közel van egy tárgyhoz.

[ Szerkesztve ]

(#1506) p06


p06
senior tag

Sziasztok,

Jól kezdődik....:

"a fiókja le lett tiltva az app store-ban és az itunesban"

Van egy iPad-em, soha semmi gond nem volt. Most beállítások után ez fogad, mind a kettő eszközön....

Van valakinek ötlete, hogy miért és hogyan lehet megoldani?

Köszi!

(#1507) spawn21


spawn21
veterán

Hát na. Tegnap jött meg a 13 prom. Amit vihettek is vissza. Szerintem kijelző hibás modellt fogtam ki. Szoftver bug nem tudom lehet e. Feloldásnál villan egyet a kijelző, illetve billentyűzet is vibrál amikor írok. Éppen töltöm fel youtobre. Nem semmi.

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#1508) ForRedGlory válasza spawn21 (#1507) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Sima bug szerintem. Kellett volna rá egy reset. A widget miatt lehet, nélküle is csinálta?

(#1509) Ck. válasza TechN7ne (#1459) üzenetére


Ck.
addikt

Abszolút nem gyenge szerintem, kinek mi a szimpatikus. Fényviszonyok függvényében tud fehéres-acélszürke, kékesszürke vagy épp világoskék lenni, szerintem szép szín, de mindenkinek nem tetszhet minden. Számomra pl. a fekete/grafit ami sok ingert nem vált ki, túl unalmas, mint amikor az emberek autóból a fél életükön át csak feketét vesznek, de hát ilyenek vagyunk. :)

(#1510) PuMbA válasza Ck. (#1509) üzenetére


PuMbA
titán

"Számomra pl. a fekete/grafit ami sok ingert nem vált ki, túl unalmas, mint amikor az emberek autóból a fél életükön át csak feketét vesznek"

Egy indok erre, hogy kevésbé feltűnő, azaz kevesebb az esélye, hogy kinézik / lopják :) Budapesten is láthatsz direkt szétszigszalagozott, bekarcolt bicikliket, mert a tolvajok azt nézik, ami feltűnő, egyedi meg csillivilli, mert az jóval többet érhet, mint egy fekete telefon, ami akár egy olcsó 40 ezres teló is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1511) Ron Swanson válasza Ron Swanson (#1498) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Westend Telekom -> nincs raktáron
Westend Telenor -> van pro 128gb arany
ahh nem tudom hogy megvegyem-e az aranyat :B

(#1512) concrete86 válasza Ron Swanson (#1500) üzenetére


concrete86
aktív tag

Mondtam tegnap, menj a Duna Plazaba sztem

(#1513) Roland861010 válasza spawn21 (#1507) üzenetére


Roland861010
addikt

Ez szerintem csak a 120Hz miat van.
az animációt nem tudja normálisan kezelni.

(#1514) Ron Swanson válasza concrete86 (#1512) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

tuti van ott szerinted?
lehet megpróbálom ott is délután

(#1515) Roland861010 válasza Ron Swanson (#1511) üzenetére


Roland861010
addikt

Alleban a telekomban volt.

(#1516) spawn21 válasza ForRedGlory (#1508) üzenetére


spawn21
veterán

Megpróbálom

bakker, igazad volt. Gondolom majd frissítéssel javítják. Köszi a tippet

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#1517) Ron Swanson válasza Roland861010 (#1515) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

wtf?
nekem tegnap délután azt mondták nincs

(#1518) concrete86 válasza Ron Swanson (#1514) üzenetére


concrete86
aktív tag

Tegnap vettem, a srác azt mondta még egyet sem adott el és 128, 256 pro kékből van készletük

(#1519) Roland861010 válasza Ron Swanson (#1517) üzenetére


Roland861010
addikt

Voltam bent tegnap 2 körül tudtam volna venni csak a Telekomnál szeptember 29-ig nem lehet össze vonni a kedvezményeket. iPhone 13 vásárlása esetén.
Ami közel 60x ezer bukó.

Az asszonyén volt 75ezer nekem meg valami 140 körüli van... hisz ahogy ők fogalmaznak mindne koli - koli... :D :W

(#1520) syIex válasza ForRedGlory (#1505) üzenetére


syIex
veterán

Fogják majd engedélyezni elvileg még idén, hogy lehessen szabályozni. De nekem is baromira tetszik már így is! :C

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1521) Tiger. válasza spawn21 (#1507) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Lol agymenok :D

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1522) Legendd


Legendd
senior tag

Ki rendelt 13 Prót Sierra kékben? Remélem nem túl csajos, én hétfőn veszem át. Lehet jobb lett volna az ezüst vagy a szürke, de ez még végre valami más szín :D

Alea iacta est!

(#1523) vzsryl válasza Legendd (#1522) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az ezüst inkább tört fehér. Szerintem köze nincs az ezüsthöz.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1524) syIex válasza Legendd (#1522) üzenetére


syIex
veterán

Szerintem egyáltalán nem csajos. Még mindig a JetBlack a kedvencem, de ez is gyönyörű szerintem! :DD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1525) kchris78 válasza syIex (#1524) üzenetére


kchris78
veterán

Arany az csajos 😁

[ Szerkesztve ]

(#1526) TechN7ne válasza Legendd (#1522) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Sztem meg csajos ,széleinek meg lilás beütése van ,inkább menj el egy boltba és tapogasd meg milyen (számomra gáz).

(#1523) vzsryl
Ezüst nagyon szép ,elég nehéz is beszerezni 256 os pro max ot ,de most találtam a MediaMarkt ban gyakorlatilag max. 5 munkanap és itt van.

[ Szerkesztve ]

(#1527) Imilenni válasza Legendd (#1522) üzenetére


Imilenni
addikt

Jó lesz az, inkább szürkés-kék.

Fényviszonyoktól függ egyébként!
Mintha két-színű lenne :K

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#1528) icecave válasza kchris78 (#1525) üzenetére


icecave
nagyúr

Szerintem az inkább rajos :D

(#1529) Navaren válasza Legendd (#1522) üzenetére


Navaren
aktív tag

Semmi baj nincs vele.
Ha nem esik rá fény, akkor inkább szürke, mint kék, egyébként meg teljesen vállalható,
Nekem nagyon tetszik, pedig picit féltem tőle, de feketét én többet nem vennék már, az arany túl sok, a fehér és a kék közül pedig az utóbbi érdekelt jobban, így ez lett :).

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#1530) Gubu0101 válasza Legendd (#1522) üzenetére


Gubu0101
veterán

En is keket rendeltem,de majd csak oktoberben jon,meg zold tokot hozza,ugy,hogy tok8 milyen kek :D Az arany szin meg 🤢

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1531) ΞΔGLΞ válasza Legendd (#1522) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerintem nem (annyira) csajos ez a szín, mint számítottam rá, sőt néha egész frankón mutat, furcsán változtatja a színét. Van amikor inkább ezüstös, mint kék.
A páromnak kéket, magamnak grafit 1 tb pro max-ot vettem, egyébként ezzel a színnel is tele a tkm már.
Az a valódi fényes fekete hiányzik nekem az i7 korszakból.

(#1532) Navaren válasza ΞΔGLΞ (#1531) üzenetére


Navaren
aktív tag

Meg az éjzöld. Azt kérem vissza, Apple! :)

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#1533) Ron Swanson válasza concrete86 (#1512) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Eljöttem a duna plazaba taxival, nem volt itt se. :(((
Mindegy, megrendelem a weboldalról. :)

(#1534) w333


w333
félisten

Brutális ez a telefon mindenben :D

A tok az egy UAG Civilian … Monarch nem jött be túl robosztus meg túl műanyag, ennek meg nagyon jó a fogása :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1535) TechN7ne válasza w333 (#1534) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem arany Pro max-ot rendeltél? :U

(#1536) w333
Nagy százalékban nekem is ,azért is uncsi :F
Am gratula ,használd egészséggel :)

[ Szerkesztve ]

(#1536) w333 válasza TechN7ne (#1535) üzenetére


w333
félisten

Nem, Graphit -t nekem mindig is ilyen klasszikus színű telefonjaim voltak de az arany is nagyon szép szerintem … a másik kedvencem az ezüst de az meg telekomnál soha nincs tavalyi modelleknél sem forgalmazták az ezüst színűt, mondjuk nekem tokban van szval. kb. mindegy milyen színűt rendeltem volna :D

köszi :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1537) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Annyira rossz amikor ezeket a szep telefonokat ilyen bumszli tokokba tesszuk, elveszti azt az ergonomiai feelinget :( de tok nelkul meg eletveszely egy ilyen erteku telefont hasznalni.eleg egy derek tajbol leejtett telefon az aszfaltra es vege a dalnak. Vagy betorik a kijelzo vagy a szelei kerete brutalisan benyomodik, karcolodik

(#1538) TechN7ne válasza autotaxmo (#1537) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Gyári bőr ,egy ilyen értékű telefon sztem megérdemli ,én lassan már minden színben vettem egyet.

(#1539) PuMbA válasza autotaxmo (#1537) üzenetére


PuMbA
titán

Ja, hát ez ilyen. A nagyon szép kinézetű telefonok drágák és emiatt a legtöbb ember tokba rakja, ami után sose látja pl. a színét, szóval igazából mindegy, hogy milyen színűt vett. Furcsaság és mindenki maga dönti el, hogy tokba rakja vagy nem :)

[ Szerkesztve ]

(#1540) concrete86 válasza Ron Swanson (#1533) üzenetére


concrete86
aktív tag

Ne haragudj, tegnap más volt még a szitu. Tegnap a pólus médiában volt 128 ezüst 1 db és több 256 kék még.

(#1541) Imilenni válasza autotaxmo (#1537) üzenetére


Imilenni
addikt

Én attól függően teszem tokba hogy hol vagyok.
Melóbemenet csupasz, és otthon is.
Amikor bárhol vagyok amikor tudom hogy sokáig nem megyek haza, mehet rá az erősebb tok.

Amikor csak elszaladok valahová akkor pedig egy átlásztó tokot használok.

Press "F" to pay respects.

(#1542) syIex válasza TechN7ne (#1538) üzenetére


syIex
veterán

Én azt vettem rá és imádom ezt a sötét zöld színt rajta. Bár sokszor úgysem lesz rajta, de amikor igen akkor úgy is szép! :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1543) PuMbA válasza Imilenni (#1541) üzenetére


PuMbA
titán

Ez se rossz...mint egy gyereket. Felöltöztetjük, mert most ide megyek :D

[ Szerkesztve ]

(#1544) Ck. válasza TechN7ne (#1526) üzenetére


Ck.
addikt

Nem csajos.

(#1545) nono791


nono791
csendes tag

Sziasztok! Úgy döntöttem, hogy én is beruházok egy 128as 13 pro-ra, grafit színben a Telekomtól. Ez lesz az első iphoneon, egy 5 éves Honor 8at fog váltani 😁.
Esetleg tudnátok adni pár tanácsot, mire érdemes figyelni átállásnál, első beizzításnál? Illetve, hogy töltőt és üvegfóliát honnan érdemes beszerezni hozzá? Tokot a PEEL-től terveztem rendelni, mert nem tetszenek ezek a nagydarab, vastag tokok, de ha esetleg tud valaki hasonlóakat, ne tartsa magában. 🙂
Előre is köszönöm.

(#1546) TechN7ne válasza syIex (#1542) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Alap méretű iPhone oknál én sem használtam tokot ,sőt a sima i12 t szinte dobáltam (lehet azért mert mert nem is szerettem annyira :D ) ,viszont a pro max okat érzésre is rögtön tokba rakom mert nehezebbek ,jobban féltem és szeretem őket.
Mostani 11 pro max om teljesen makulátlan ,mikrokarc mentes pedig elmúlt már bőven egy éves.
Egyszer kaptam egy gyári fekete bőr tokot és azóta rá kattantam ,nagyon jó a tapintása ennek a francia bőrnek és a karcok is egy idő után eltűnnek használat során ,azóta már vettem egy meyer lemon-t és egy éjkéket is.

(#1544) Ck.
Egyéni ízlés kérdése.
Sokan azért is beleugranak a világoskék modellbe mert nem bírnak várni ,meg sok boltban ez van a legjobban a kínálatban.
Én meg úgy vagyok vele ,ha már ennyi pénzt fizetek kivárom és megveszem a számomra legjobb színt.

[ Szerkesztve ]

(#1547) pethYeti válasza TechN7ne (#1546) üzenetére


pethYeti
addikt

Mondjuk azt nem értem miért kell minden hozzászólásodban külön 20-adjára is kiemelned, hogy neked nem tetszik a kék. Oké!! értjük. Másnak tetszik, a többségnek tetszik, a többség kéket vesz. Fogadd el, lépjünk tovább. :W

(#1548) emvy válasza autotaxmo (#1537) üzenetére


emvy
nagyúr

Vagy az is lehet, hogy ha tok nélkül nem mered használni, akkor igazából nincs rá pénzed ;]

🔥 on

while (!sleep) sheep++;

(#1549) PuMbA válasza emvy (#1548) üzenetére


PuMbA
titán

Ezt a topikot azért olvasom, mert a különböző pénzügyi helyzetű emberek dolgait el lehet csípni és nagyon érdekesek. Egy vidéken havi 150k-t kereső ember elképedt arccal nézné, hogy itt például tokokat cserélgetnek egy telefonon, attól függően, hogy hova megy az ember vagy hogy taxiba ülnek egy telefonért. Hihetetlen a társadalmi különbség és ezért a kommunikációs szakadék is nagy lenne, hiszen például nem tudnak azonosulni egymással ezek emberek. Teljesen máshogy élik az életüket. Na mindegy, nem offolom a topikot, magamban elraktározom a tapasztalatokat :)

Gergőke88: Persze, azért írtam oda a havi keresetet is :) Én kisvárosban éltem fiatal koromban, most pedig Budapesten és ezért érdekes nekem.

[ Szerkesztve ]

(#1550) pergabb


pergabb
senior tag

Képekkel kapcsolatban:
Később vált éjjeli módra, ne csodálkozzatok, ha sötétebb.
Másik, hogy próbál kevesebb ideig exponálni, ha már több fényt vesz fel, manuál állítsátok maxra és akkor lesz különbség bőven a régi modellhez képest.

Másik:
Most tértem vissza droidról, erre a videóra figyeltem fel, én még nem teszteltem le, de valóban így berezonál max hangerőn, hogy a face id egység táncol egyet? :D Nézzétek a selfie kamerát:
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.