Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr President


Mr President
senior tag

Kiváncsi leszek kamerában és üzemidőben mekkora előrelépés van a 11promhoz képest.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#2) Sn00k


Sn00k
veterán

Hmm meglepo maradt a mini. Hoztak a szokasos kotelezot meg vegre a 120hzet.
En azt az idot varom, mikor szamuzik vegre a notchot. Kamerara kivancsi leszek , biztos komolyak mint mindig...

3njoy the Lif3

(#3) bollokcs80 válasza Mr President (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Inkább érződik 12S szériának, de pozitív, hogy nem szálltak el az árak, nagyobb az alap tárhely és jobb a kamera.

B.Cs.

(#4) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Abszolút biztonsági játék, de a mostani piacon ez is elég. Sajnos az iOS-el nincsenek jó tapasztalataim, de ettől függetlenül a Pro szimpatikus, így távolról.

(#5) bostone


bostone
addikt

Lighting csatlakozó maradt?

(#6) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

A szenzormozgatásos optikai stabi a 12Pro maxból minden 13-as modellbe elég menő.
A cinematic mode tetszik, talán lövök pár videót
+ a night mode a széleslátóra is

120Hz kijelző a Pro-ba fasza, és igen itt lett ez is értelmesen megoldva, dinamikusan, nem a gagyi 120-60 hz felezès meg ilyen félmegoldások
Jövőre talán ezt is megkapja a 14 lineup
Az új Face ID remélem nagyobb szögben érzékel mert ez a leggyengébb pontjuk.

Ez egy 12S lett nekem, de tisztességes iparosmunka.
A rozsdamentes acélház szemetgyönyörködtető, egyedülálló szinte és sárnehéz.
A szoftveres okosságokat remélem megkapjuk 11re is!

Ipad mininél is meglépték az usb-c t respekt.

Idén nem váltok 11Pro-ról, ezek nélkül még mindig tudok élni, túl jó lett a 11Pro
Jövő nyáron jár le a 2 év gari, úgyhogy a 14-ben talán lesz annyi One more thing.
😎

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#7) joey04


joey04
titán

csökkentek itthon az árak? :F

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) syIex


syIex
veterán

Az új szín annyira nem jön be, de a csökkentett árak és a 120 Hz megvett kilóra! :DD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#9) cirx


cirx
senior tag

Remélem az emlegetett aod-t azért nem említették mert az ios15-tel a 12-es széria is megkapja, mint bónusz. ;)

S23 GREEN

(#10) Viktor0610 válasza LurkerSheik (#6) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én úgy tudom, droidon is adaptív a 120 Hz. ;)

Samsung Galaxy A54

(#11) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Hát….
A 11 Pro Max marad még legalább 1 évig. Amúgy nem rosszak. :D

(#12) Ujfelhasznal


Ujfelhasznal
tag

Ha 800 USD az alap 13, akkor az itthon 350 körül indít megint. Kis túlzással lassan olcsóbb lesz az USA-ba kimenni, ott megvenni a 10% Áfával együtt.

Ezt a parasztvakítást viszont nem értem az üzemidőkkel. Megint tovább bírja másfél órával, ami azt jelenti, hogyha minden évben ennyit fejlődik, akkor már legalább 8-10 óra extra üzemidőt kellene produkálniuk.

Lassan cserélni kell a 7+-om, mert ki fog futni a támogatásból, szerintem elég lesz nekem egy sima 12 is, és akkor az évtized második feléig le is van tudva a telefonvásárlás. :DD

[ Szerkesztve ]

(#13) kakuk.tamas válasza joey04 (#7) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Igen.
Legalábbis az alsó kettőnél elég szépen. 128GB-ot olcsóbban kapsz, mint tavaly a 64-et.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#14) #16820480


#16820480
törölt tag

Hmm, jól látom, hogy az AoD-t mégsem kapta meg? Azért nagy kár. Amúgy meg olyan semmi extra update ez idén.
A legjobb dolog a 13-ban talán, hogy a 12 ára lement 599$-ra.

(#16) kakuk.tamas válasza Ujfelhasznal (#12) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Felesleges találgatni a számokkal.
iPhone 13 128GB 334.990Ft.

Apple oldalán kint az árak.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#17) joey04 válasza kakuk.tamas (#13) üzenetére


joey04
titán

most bogarászom át az árakat, engem csak a pro max érdekel, azon lepődtem meg. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) NiGrR


NiGrR
csendes tag

Azert szerintem a kepernyo alatti ujjlenyomatolvaso elfert volna :U

NiGrR

(#19) Ujfelhasznal válasza kakuk.tamas (#16) üzenetére


Ujfelhasznal
tag

Ó, nem volt még meg nekem, kicsit eltököltem a kommenteléssel. Akkor viszont csökkent nagyobb tárhellyel is.

(#20) SidCorky


SidCorky
senior tag

X helyett jöhet is a fehér 13 mini. Messze még a jövő hét. :(

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#21) Bog válasza kakuk.tamas (#16) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

mindjárt lesz update

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) jozsi252


jozsi252
veterán

11 Pro Max után jöhet a 13 Pro Max. Számomra nem az volt a kérdés hogy fog-e nőni az ára, hanem hogy mennyit. Aztán meglepetésként ért hogy még csökkent is. :D
Ez a új kék szín elég kellemes árnyalatúra sikeredett, lehet be is vállalom.

iPhone 13 Pro Max

(#23) Nite


Nite
őstag

Sziasztok!

Lesz erre a szériára olyan minőségi tok ami síkba helyezi a hátlapot a kamerákkal? Azaz nem billeg az asztalon ha leteszem?

Esetleg ha van már bevált ilyen jellegű tok a 12-es széria esetében, azt is szívesen fogadnom, köszönöm szépen! :R

Paid my dues!

(#24) kakuk.tamas válasza Bog (#21) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ha lesz teszt, 13Pro-ból PIROSAT!!! szerezzetek, ha lehet!
Kíváncsi vagyok, hogy piros-e a piros… :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#25) kakuk.tamas válasza Nite (#23) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

What? Mi ez a kérdés? Honnan tudnánk milyen tokok lesznek hozzá? :F

Biztos lesz valami hasonló, de mikor, kitől és mennyiért az jó kérdés.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#26) #16820480 válasza kakuk.tamas (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

Pro-ból nincs piros, csak fekete, arany, ezüst és kék.

(#27) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Az a noccs egy merő borzalom még mindig.... aod mégsem lett?

(#28) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Úgy látom nem let astro foto mód és always on display.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#29) madgie válasza MrBazsi (#27) üzenetére


madgie
titán

Jövőre is kell a "puskapor" :D

(#30) Nite válasza kakuk.tamas (#25) üzenetére


Nite
őstag

Őszintén azt gondoltam, hogy amelyik gyártó készített olyat a 12-höz az a 13-hoz is fog! Én kérek elnézést! :R

Paid my dues!

(#31) kakuk.tamas válasza #16820480 (#26) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ohh, tényleg… :((
Először pirosat akartam, de mivel az nem piros lett, így kél sima 12-t vettem. De most 13Pro a kiszemelt. De az a kék…
Bog: akkor kék legyen majd. :DDD :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#32) Madwe válasza jozsi252 (#22) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát én pedig maradok xs maxon… semmi késztetést nem érzek továbbra sem, s valamiért még az akku is 90% felett van pedig megjelenés óta nyúzom. Nem tudom mi győzne meg a váltásra azon túl h meghal a telefonom, de ezek tuti nem. Lehet öregszem :)?

(#33) #16820480 válasza kakuk.tamas (#31) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jó, nem mintha vennék, de én sajnálom, hogy a 12 színe ugrottak, az a mentazöld nagyon bejött tavalyról. Bár az iMac türkíz lenne a legkirályabb.

(#34) kakuk.tamas válasza Nite (#30) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Egyébként Facebookon már jött velem szembe hirdetés iPhone 13 tokokról, de nem néztem meg…

Szerintem nagyon vastag lesz a telefon olyan tokkal, amelyik síkba rakja a kamerákat… :W Inkább kameravédő üveget kell majd venni rá. De majd élőben meglátjuk. :R

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#35) janeszgol


janeszgol
félisten

Hoztak a kotelezoket.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36) roli543


roli543
őstag

Jövő év elején 3 eves lesz az XS, szóval tuti befutó lesz a 13mini 😍

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#37) kakuk.tamas válasza #16820480 (#33) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én azt sajnálom, hogy narancs végül nem lett. Bevállaltam volna simán. De gondolom majd olyan lesz ez is, mint a lila. Fél év múlva bejelentik…

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#38) Ellis-


Ellis-
csendes tag

Hány mha-s aksikkal jönnek, lesz végre usb-c vagy marad a lightning?? Ezeket az infokat nem szokták közölni az eventen vagy ez valami új?

(#39) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Az a kék pró szerintem gyönyörű lett. Kíváncsian várom a tesztet majd

(#40) pulyka jocó válasza Nite (#23) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Gyere majd be hozzánk az iStyleba, biztos lesz :D

(#41) janeszgol válasza Ellis- (#38) üzenetére


janeszgol
félisten

Nincs usb-c.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#42) kakuk.tamas válasza Ellis- (#38) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Akksi méretek max az apple oldalán vannak.
Minimum 1.5 órával jobban bírják mint a tavalyiak.

Nincs type-c.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#43) w333


w333
félisten

13 Pro Max :D :K

lehet tudni hogy mikortól lehet rendelni ? :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#44) Coempi válasza Ellis- (#38) üzenetére


Coempi
tag

Maradt a lightning...

(#46) kakuk.tamas válasza pulyka jocó (#40) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Te az iStyleba dolgozol? Kapjadbe. :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#47) #16820480 válasza kakuk.tamas (#37) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, valamilyen új szín biztosan lesz majd pár hónap múlva, de aztán ki tudja melyik. Én inkább valami burgundi vagy sötét lilára tippelnék, az idei palettából.

(#48) Coempi válasza w333 (#43) üzenetére


Coempi
tag

Talán péntek 14:00-tól

(#49) kakuk.tamas válasza #32839680 (#45) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

De, de ha valaki óvni akarja… Én is raktam az elején rá, mert elöl hátul üveg volt a tizenkettesemen. De aztán összetört elején-hátulján a védő üveg (leesett melóba :DDD ) és levettem róla mindent.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#50) Madwe válasza #32839680 (#45) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem zafír, csak zafír bevonatos (zafírt is tartalmaz bizonyos %ban) tud karcolódni, persze nehezen, de tud.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.