- btz: Internet fejlesztés országosan!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- MasterDeeJay: Gigabyte GA-B350M-D2 - AM4 lap 2016-ból amikor még nem volt Ryzen!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Szólánc.
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- pusszycat: JEYI - okos, színes, interaktív, ssd külső ház.
- hcl: Philips M120D/10 kamera hackelés és parajelenségek
Új hozzászólás Aktív témák
-
katt777
félisten
Pusztán driverből? CCC-vel szinte garantált a szívás. ATT-szal sok mindent ki lehet javítani, persze viszontszívásnak meg ott van, hogy ki kell találni, CCC-ben mi csal a driverből rosszul támogatott programoknál, pl. OGL-nél a tripla buffert csalja el, hiába van bekapcsolva (asszem 10.3a-nál volt ez, de átlag heti 1 meghajtónál már nem tudja követni az ember
).
Milyen lejátszót használsz? MPlayeren kívül elfelejthetsz mindent, max. GOM Player jó még. AVIVO-t egyáltalán feltetted? Én kodek csomagokat sem használok, mindent le tudok játszani (ill. nem én, hanem a gép) röccmentesen.
ATI-nál sok függ a karin, HD3-hoz pl. 8.7, HD4-hez a 9.9 volt a legutolsó célirányosan fejlesztett meghajtó, azokkal ált. minden megy, főleg régebbi progik (HD3-as tulajok már rég cserélgetik a meghajtókat új és régi progikhoz, HD4-gyel is ez lesz). Aztán persze jön egy AvP-féle bughalmaz, és máris kell egy újabb meghajtó. A cél: vegyél új kártyát, aztán mire azzal menne minden, vegyél megint újabbat, elvégre ki cserélné le a hardverét, ha minden rendben menne?
9.12hotfix volt egyébként egy elég jó meghajtó, a többi gázos, Blands különösen, hiszen OpenGL. Ott tripla buffer kikapcsolásával lehet próbálkozni, és a kényszerített mód sem szerencsés neki. Mondjuk nálam OGL ellenére egész szép élsimítás volt kényszerített AA mellett, és csak az inventoryban voltak rózsaszínnel körülrajzolva a tárgyak.Megnéztem egyébként a 10.4-et, ez az első meghajtó a 9.9 óta, amelyik képes azt legyorsulni DX9-ben, és DX10-ben is jók az első benyomásaim sebesség terén, persze az már más kérdés, hogy melyik játék hogyan bugzik majd.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI GE75 Raider 9SF 17 Gamer notebook - i7 9750H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 8GB WIN10
- Önerő nélkül is elvihető! RÉSZLETRE .OPCIONÁLIS. Gamer szék noblechairs HERO Valódi Bőr Fekete
- 120 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (ELKELT)
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 4790K 4mag 8szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest