Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#481) Jegesmaci81 válasza joey04 (#467) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Azért még ekézném őket kicsit! Nagyon gáz a füles is! Főként a felhasznált anyagok. Pofátlanság pl a gyári tokok ára. Samsonite elszégyelli magát hogy bagóért árul az Iphone bőrtokjához képest.
A Beats audió szintén kritizálható mert a Beats termékek bár marha drágák de nem elég jók.
Én az akkuidőre nem panaszkodom mert a mai kirívó volt hogy lemerült de elhiszem ha másoknak kevés a szufla egész napra.
A lighteniniget minden alkalommal amikor használom (füles/töltés/adat) elgondolkodom hogy ezt vajon minek, miért? Finoman szólva tökön szúrták a vásárlóikat.

Csak azért hogy nehogy megint fikázásnak vegyétek!

Fényképezés: Bár lehet jobb fotókat csinálni pl S9+-al de tipikus mobilfotózás használatánál (előkap/exponál) a iphoneXs verhetetlen! Elképesztően szép fotókat csinál auto módban mindenféle babrálás nélkül. (eleinte fura volt, hogy milyen kevés a beállítás de többnyire felesleges is lenne)

Zenelejátszás: Kifejezetten kellemes zenét hallgatni rajta. Nincs sok összehasonlítási alapom de a Samut biztosan odavágja.

Gesztusvezérlés: Nagyon gyorsan megszokható és ha megszokja az ember, rájön hogy sokkal jobb mint a virtuális gombok.

Anyagminőségek: Messze a legjobb fogású telefon, súlyelosztása tökéletes.(ekkora súlyt nem nehéz jól elosztani :-) ) A szépségét sem lehet elvitatni. Nekem az egykori csúcs fémházas nokiák jutnak róla eszembe amiket nagyon szerettem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.