Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) Šolaire válasza evo87 (#7647) üzenetére


Šolaire
veterán

Elnézést félreértettem :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#7652) rinpocse


rinpocse
tag

Sziasztok! Családban maradó SE esetében, az új telefonszámmal is gond nélkül lehet használni a telót? Csak kicserélem a SIM-et és kész? Köszönöm. :N

(#7653) Noxy válasza rinpocse (#7652) üzenetére


Noxy
veterán

Ja, csak SIM csere előtt jelentkezz ki a FaceTime, meg az iMessage-ből.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#7654) rinpocse válasza Noxy (#7653) üzenetére


rinpocse
tag

Köszönöm! :)

(#7655) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Ebben a telefonban van gyári lépésszámláló? Páromnak az kellene, és mivel az 5S-ben nincs, de ebben van, akkor megveszem neki.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7656) r3dsnake válasza MikeWazowski (#7655) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

5s-ben és SE-ben is van.

(#7657) MikeWazowski válasza r3dsnake (#7656) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Komolyan?És hol találom azt az 5s-ben?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7658) r3dsnake válasza MikeWazowski (#7657) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Health

(#7659) MikeWazowski válasza r3dsnake (#7658) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm,egyébként van erről valami rövid ismertető? vagy leírnád, hogy mit kell tenni, hogy számolja a lépéseket stb? Vagy most, hogy beléptünk, és megadtuk a kilót, magasságot stb, már él, és mér mindent?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7660) r3dsnake válasza MikeWazowski (#7659) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Semmit nem kell megadni. Visszamenőleg is ott kell lennie minden lépésnek, amióta használta a telefonját. Akár hónapokkal, évekkel ezelőttről is.

(#7661) MikeWazowski válasza r3dsnake (#7660) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen ott is van, de csak tavaly október 13-ig. Utána lehet letiltottam, vagy nem tudom,mert onnantól nincs adat.
Ez miért lehet? Lehet valamit kikapcsoltam annó? Egyébként most léptem vagy 50-et de nem ír semmit:(

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7662) r3dsnake válasza MikeWazowski (#7661) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Beállítások -> Adatvédelem -> Mozgás(?)

Nemtudom pontosan, angolul használom, de valami ilyesmit keress.

(#7663) MikeWazowski válasza r3dsnake (#7662) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm, valóban ki volt ott kapcsolva. :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7664) tittipecci válasza evo87 (#7633) üzenetére


tittipecci
csendes tag

Négyet használunk a családban több, mint egy éve, egyiknek sincs semmi baja.

(#7665) Leones


Leones
csendes tag

Nem tudjátok Iphone SE készüléken be tudom e állítani valahol, hogy élő háttérképem legyen?

Csak a 7 gyári, dinamikus kép mozog sajnos.

Nokia 2630 - LG GD330 - LG GS290 - LG Optimus 2X - Xiaomi MI 4C - Allview P4 Life - Iphone SE

(#7666) Coulson válasza Leones (#7665) üzenetére


Coulson
tag

Live photo kiválasztása esetén nekem nem sikerült mozgásra bírni...

(#7667) okoska74


okoska74
senior tag

Hogyan lehet bekapcsolni a balról jobbra való csúsztatást a képernyő feloldására? Mert most csak az újlenyomatot engedi.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#7668) Noxy válasza okoska74 (#7667) üzenetére


Noxy
veterán

Jelkódzár kikapcsolásával.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#7669) r3dsnake válasza Noxy (#7668) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Akkor is a home gombbal kell már unlockolni. Nincs slide to unlock.

(#7670) Noxy válasza r3dsnake (#7669) üzenetére


Noxy
veterán

Hey Siri, + használni kívánt app neve.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#7671) sledgebandit


sledgebandit
csendes tag

Sziasztok!

Ha valaki tudna nekem segíteni, akkor azt megköszönném.
Adott lenne egy iPhone SE, ami kb 1,5 hónapja olyat produkál, hogy iszonyatosan merül. Megközelítőleg a felére - de inkább kevesebbre - esett vissza az akku kapacitása. Példa: Este 11-kor 41%-volt a töltöttség. Keltem 5-kor már csak 35%. Letöltöttem AM-on 2 albumot, 25 perc séta és zenehallgatás, beértem 5:50-re és már csak 32%. De otthon konkrétan lehetett látni, hogy egy album, 1% és még a 25 perc séta-zene alatt 1-et.
Most jön a csavar. A telefont tavaly szeptember 23-án vettem a "zibu" színű szolgáltatónál. Leejtve egyszer volt kb. 1 héttel a vásárlás után, de akkor is tokban, nem magasról, azóta is tökéletesen működött. Out of box iOS (9.3.3) - tudom, idióta vagyok, de mivel lehetőség van rá, hogy ne frissítsek orrbaszájba, illetve nem is igényeltem a legújabb fícsöröket, mert nem vagyok hard user, no meg egy tökéletesen működő rendszert minek elszabni, ezért idáig ez maradt. Battery life szerint 100%-os az akksi és 118 ciklust mutat, amit teljesen reálisnak tartok, mivel nálam 3-4 napokat is elkarcolt egy töltéssel.
Elkezdtem próbálkozni, mint a kiskutya. Töröltem le legutóbb feltelepített progikat, hátha az, de nem. Csináltam ki-be kapcsolásokat, resetet, nem. Akksi pihentetést, újra kalibrálást, nem. Aztán teljes gyári visszaállítást, majd új iPhone-ként beállítva és igen! Az első 9 órában 1%-ot sem merült, majd az első 24 órában is csak 15-öt az általam szokásos, nem túl mainstream használat mellett. Aztán szép lassan fölgyorsult ismét a folyamat az első mondatokban leírt értékekre. Most már ott tartok, hogy a visszaállításból fakadó kezdeti optimális működés miatt a hardveres gondot én kizárnám és csak 2 dologra tudok gondolni.
1: a meleg. Mivel nálam átlátszó, nem túl vékony tokban van állandóan és se otthon, se a munkahelyen nincs túl hideg, ezért relevánsnak tartom a hőmérsékletet. A Battery Life mutatott valamelyik reggel 31 fokos készülékhőmérsékletet úgy, hogy egész éjszakára ki volt véve a tokból.
2: Összeesküvés elmélet, de én az Apple-t ismerve nem tartom kizártnak, hogy valami kódocskát tettek az iOS-be, mivel "fogyasztói társadalom van, nem örökre alkottuk ezt neked, ezé' frissíccsé', mer az úgy lesz a jaó!"
Úgyhogy a kérdés, ki mire tippel? Mit tudnék még kipróbálni a frissítésen és a szervizen kívül?
Bocs, hogy ilyen hosszúra nyúlt, de eléggé idegesít a jelenség. :(((

"-Ez az igazi művészet! -Na meg a fröccsöntés! -Kadarkából jöhet?"

(#7672) Šolaire válasza sledgebandit (#7671) üzenetére


Šolaire
veterán

25 perc zenehallgatás alatt merült 3 %-ot amíg beérték a munkába ahogy leírtad 35-ről 32-re ezzel mi a gondod?

“Praise The Sun” \[T]/

(#7673) batai15 válasza Šolaire (#7672) üzenetére


batai15
félisten

Az szerintem is jó

(#7674) sledgebandit válasza Šolaire (#7672) üzenetére


sledgebandit
csendes tag

A baj azzal van, hogy 1,5-2 hónapja ezt a műveletet konkrétan százalék vesztés nélkül hajtotta végre. Most meg leszedek 2 albumot (kb fél perc) és ledob 2%-ot? Aztán óránként 1%-ha nem nyúlok hozzá és nem megy semmilyen művelet? Eddig egy éjszaka alatt merült 3-4%-ot, most meg 6-8-at. Olyan telefonról beszélünk, ami most lesz 9 hónapos és 118 ciklusos akksi van benne. Sehol nem úgy olvastam, hogy 100 ciklus után kezdenének el gyengülni ezek az akksik, főleg nem olyan használat mellett, amivel 3-4 napokat karcoltam el egy töltéssel. Vagy igen?

"-Ez az igazi művészet! -Na meg a fröccsöntés! -Kadarkából jöhet?"

(#7675) r3dsnake válasza sledgebandit (#7674) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tök normális.

(#7676) sledgebandit válasza r3dsnake (#7675) üzenetére


sledgebandit
csendes tag

Frankó, akkor úgy látszik nekem magasak az elvárásaim... :B

"-Ez az igazi művészet! -Na meg a fröccsöntés! -Kadarkából jöhet?"

(#7677) tuzpenge válasza sledgebandit (#7676) üzenetére


tuzpenge
őstag

Szerintem sem rossz az érték, bár amit írtál korábbi az nyilván szimpatikusabb mind neked mind az összes felhasználónak. Lehet van abban az avultatási illetve összeesküvés elméletedben valami. Erre csak akkor kapsz választ ha frissítesz és akkor visszaáll minden a régi kerékvágásba (vagy nem).

ˣ

(#7678) sityupityu


sityupityu
veterán

Tényleg, mikor is jön a 11? Mármint nem a bétára gondolok.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#7679) scream válasza sityupityu (#7678) üzenetére


scream
veterán

Ősszel, ha minden igaz.

"2017 fall"

[ Szerkesztve ]

(#7680) sityupityu válasza scream (#7679) üzenetére


sityupityu
veterán

Az őszről tudtam én is (bár az lehet szeptember vagy november is), de mintha azt hallottam volna, hogy már augusztus környékén itt lesz.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#7681) lugosi válasza sityupityu (#7680) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Most azt olvastam nemrég, hogy az idei szifon is lehet hogy késni fog, azaz lehet, hogy nem lesz meg szeptemberben. Ha így lesz, akkor könnyen lehet, hogy ios 11 se lesz addig, tehát én inkább arra tippelnék, hogy inkább később jelenik meg, mint korábban.

(#7682) Czvik2.0


Czvik2.0
tag

Sziasztok ma vettem egy ilyen szörnyeteget. 3G óta nem volt iPhonom. A SIM-én lévő kontaktokat elő tudom varázsolni? Én sehol sem találom.

(#7683) -secret- válasza Czvik2.0 (#7682) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Beállítások -> Kontaktok -> legalul

(#7684) Czvik2.0 válasza -secret- (#7683) üzenetére


Czvik2.0
tag

Köszi :)

(#7685) joey04 válasza sityupityu (#7678) üzenetére


joey04
titán

Amikor az új iPhone. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7686) half333


half333
őstag

Üdv! Akkor most lehet élő háttérképet beállitani iphone se-re?

(#7687) r3dsnake válasza half333 (#7686) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Csak a gyárit.

(#7688) half333 válasza r3dsnake (#7687) üzenetére


half333
őstag

De azok nem élők,csak dinamikusak. És mind egyforma több szinben. Az a kép sincs rajta gyárilag ami a dobozán van. Ez hogy lehet? :)

(#7689) bilon73 válasza half333 (#7686) üzenetére


bilon73
aktív tag

ha arra gondolsz, mint ami a 6s-nél bejött a 3d touch-csal, hogy erősen rányomsz és elkezd repülni a kolibri, akkor nincs...

dinamikus van, gyári, a buborékok szépen automatikusan megjelennek/eltűnnek, és a teló mozgatására mozognak...

:DD :)) :DD

(#7690) batai15 válasza bilon73 (#7689) üzenetére


batai15
félisten

szerintem a virágra gondolt ami a borítóképen van.

(#7691) bilon73 válasza batai15 (#7690) üzenetére


bilon73
aktív tag

az nincs...olyan háttérkép sincs SE-ben :)

(#7692) radi8tor válasza half333 (#7688) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Korábbi iOS-ben benne volt, az újból kikerült.

⭐ Stella

(#7693) sityupityu


sityupityu
veterán

Szerintem meg olyanokra gondolt, mint amik a droidokon futnak.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#7694) half333 válasza bilon73 (#7689) üzenetére


half333
őstag

radi8tor - köszi mindkettőtöknek!

(#7695) VMatteo


VMatteo
őstag

Sziasztok!
Tegnap üvegfólia cseréje közben vettme észre, hogy a jobb felső sarka a kijelzőnek mozog, van egy kis holtjátéka. Most még nem zavaró, de félek egyre rosszabb lesz a helyzet, sajnos a Sony Z szériájával már van tapasztalatom.
Istye-ból vettem a telefont, és pluszban kötöttem rá 2 év teljes körű biztosítást. Ma felhívom őket, hogy ők mit tanácsolnak, mit tegyünk. Félek ha visszaküldöm így, nem fognak vele foglalkozni. Viszont attól is tartok, ha lejár az 1 év nehogy másképp álljanak a telóhoz.
Ti mit tanácsoltok? Titkon reménykedhetek abban, hogy a 16gigás teló helyett 32gigásat fogok kapni ha visszaküldöm? Vagy cserélik egyáltalán, esetleg csak javítják? Direkt azért áldoztam rá egy csomó pénzt, hogy óóó, az apple csak jó, erre ugyanaz a baja mint a sonynak :DD

Tisztelet a Gépésznek!

(#7696) 4264adam válasza VMatteo (#7695) üzenetére


4264adam
veterán

Iphone 5s-nél széria hiba volt, hogy az akkumulátor melegedése miatt a jobb felső saroknál el enged a ragasztó. Ez tömegesen jelentkezett. A készülék megjelenésével ez a probléma itt is jelen volt néhány esetben.

16GB-ot fogsz kapni ha cserélni fogják. Sajnos nem lehet mit tenni ezzel a problémával. Nekem is nagyobb a holt játéka a jobb oldalon, de 1 év után sem romlott a helyzet. 2016.júliusban vásároltam.

(#7697) VMatteo válasza 4264adam (#7696) üzenetére


VMatteo
őstag

Hát nem vigasztal hogy itt már nem széria hiba annyira:DD
De ha már nem forgalmaznak 16gigásat?:D Anno aa Z1 compact-mat is Z3 compactra cserélte a Sony.

Tisztelet a Gépésznek!

(#7698) odrif válasza VMatteo (#7697) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én pont a miatt akarom lecserélni, az Z3C-t.
Akkor rossz irányba indultam?

20 éve a Prohardveren

(#7699) kutga válasza VMatteo (#7697) üzenetére


kutga
nagyúr

A remény hal meg utoljára. :D

MOD
odrif
Nem mindenkinél jelentkezik és az okát is csak sejtjük. Nálam pl. végig patent volt.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#7700) VMatteo válasza odrif (#7698) üzenetére


VMatteo
őstag

Hát látod, előfordul :(( Egyébként az Istyle mennyit szokott ülni egy telefonon? A javítás/csere mennyi idő alatt zajlik le?

Tisztelet a Gépésznek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.