Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7751) cyberkind válasza joey04 (#7750) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó neked, nekem nagyon kevés, illetve az eddigi telefonjaimon bármit berakhattam, szóval nem olyan nagy elvárás ez szerintem.

Paranormal Cocktivity

(#7752) batai15 válasza cyberkind (#7751) üzenetére


batai15
félisten

Hát emlékeim szerintem droidon se játsza végig a zenét ,csak pár másodpercet

(#7753) cyberkind válasza batai15 (#7752) üzenetére


cyberkind
félisten

De legalább lejátssza, itt meg nem, és közel se hosszú egy zene, még 2 perc sincsen amit akarnék.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#7754) Valaki87 válasza cyberkind (#7753) üzenetére


Valaki87
senior tag

van olyan ember aki 2 percig csengeti a másikat ? agyvérzést is kapnék :))

(#7755) cyberkind válasza Valaki87 (#7754) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor velem szerencséd lenne mert én kitartó vagyok mindig. :DD

Paranormal Cocktivity

(#7756) Noxy válasza cyberkind (#7755) üzenetére


Noxy
veterán

Aki meg hív 100x lerakja.
Amúgy miért nem a zene APP -t használod erre?
Ja és a minősege is rosszabb egy 128 kbps MP3-nál.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#7757) Valaki87 válasza cyberkind (#7755) üzenetére


Valaki87
senior tag

:DDD

volt egy ismerősöm ő is ezt csinálta csörgött percekig, aztán elmagyaráztam neki szépen, hogy ember! vagy wc-n vagyok vagy sexelek vagy fürdök vagy vezetek vagy bármi más olyan dolgom van ami miatt nem tudom felvenni ezért felesleges percekig csörgetni ( azóta hangposta beállítva így hamar kisípol :D ) aztán megértette... általában 6-7 csörgés és ha nem veszem fel lerakja aztán visszahívom vagy küldök előre beállított üzenetet... ha nagyon fontos akkor küld imessage üzenetet elolvasom-látom.... azóta beszereztem még egy xiaomi mi fit okos karkötőt is és szinte mindig rezgőn van a kis SE mert rezeg a kezemen a karkötő ha valami esemény van... :) de persze megértem ha valakinek fontos a csengőhang ízlések és pofonok :)

[ Szerkesztve ]

(#7758) cyberkind válasza Noxy (#7756) üzenetére


cyberkind
félisten

Hogy érted a zene APP-ot? Tudtommal mp3-at nem lehet beállítani csengőhangra csak ezt az M4R-t vagy mit.

(#7757) Original01
Én azért csörgök hosszan mert nem tudom, hogy a másik fél mikor hallja meg a telót ha egyáltalán meghallja. ;)

Paranormal Cocktivity

(#7759) Noxy válasza cyberkind (#7758) üzenetére


Noxy
veterán

Azért írtam, mert sztm senki nem halgat 2 percig csengő hangot, mert pár mp után úgy is felveszi. + a minősége is rosszabb mint a 128kbps MP3.
Ha meg még is ezt szeretnéd a Syncios programmal ha jól tudom be lehet állítani.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#7760) fokukac válasza batai15 (#7752) üzenetére


fokukac
nagyúr

A szolgáltatón és a hívás-beállításokon múlik. A legtöbb esetben 5 csöngés után bekapcsol a hangposta.
De ettől függetlenül is nevetséges, hogy a ios-en ilyen bonyolult egy nyamvadt csengőhang beállítása is...
A Nexusomon ez két klikkelés. És ezért van, hogy a 70 fős irodában, ahol dolgozom, kb. 5 féle csengőhang szól egész nap a céges ájfónokon...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#7761) batai15 válasza fokukac (#7760) üzenetére


batai15
félisten

No igen ez eléggé cink. Főleg hogy van itt is zedge music app, le is tölt valami zenét aztán mégse lehet beállítani..

(#7762) Prodidzsáj válasza batai15 (#7761) üzenetére


Prodidzsáj
tag

A zedgével letöltött zenét Itunessel tudod a telefonra szinkronizálni!
Ha jól emlékszem, Itunes-alkalmazások-zedge legörgetsz az itunes aljára és ott vannak a zedgével letöltött zenék. amit feltudsz szinkronizálni az iphonra. Kicsit bonyolult, de megoldható! :) De lehet valaki érthetőbben le tudja írni. :)

[ Szerkesztve ]

(#7763) #86564352 válasza Valaki87 (#7757) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ne is mondd kár, hogy Magyarországon valahogy nem divat a hangposta és képtelenek rendesen használni az emberek. Muszáj kikapcsolni. Mindig felidegeltem magam csörget és csörget az ember valamiért nem tudom felvenni éppen, jön a hangposta de akkor beszéljen már rá mit akar, de nem ez túl magas egyeseknek erre csak azt hallani az üzenetben a balfasza hogy szuszog, dünnyög "ó hangposta gyütt be most mit nyomjak" gyakorlatilag csak spam lesz belőle ahelyett elmondja mit akar és akkor hív 5 perc múlva megint. Na pár éve ezt meguntam azóta csak rezgés és kikapcsolt időre hívásértesítő sms aztán kész.

(#7764) half333 válasza batai15 (#7761) üzenetére


half333
őstag

én Jdownloader 2-vel letöltöm youtube-ról m4a-ban a zenét,kivágom azt a 30mp-et amit be szeretnék állítani,majd átnevezem Zene cime.m4r-re aztán copy trans control center-ben Copy trans manager-ben bemásolom,szinkron,és már be is lehet állítani telón a hangot.

(#7765) okoska74


okoska74
senior tag

Youtube online letöltő is van ez is tud m4a -ban letölteni.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#7766) Šolaire


Šolaire
veterán

Én ezt az oldalt használom. Letöltöm a csengőhangot majd iTunes segítségével már a telefonon is van.
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#7767) Valaki87 válasza #86564352 (#7763) üzenetére


Valaki87
senior tag

hát igen , már nekem sincs hangposta beállítva de egy időben be volt...

(#7768) half333


half333
őstag

üdv! kicsit több mint 3 hónapja vettem a telóm,és ma lettem figyelmes h az adatkábel közvetlen a telefon aljánál megtört. pedig vigyáztam rá. történt hasonló eset? jelenleg még tölt,de félő hogy így nem sokáig.

(#7769) trobi28 válasza half333 (#7768) üzenetére


trobi28
addikt

Ha vigyáztál volna rá valóban, akkor nem történik ilyen. Én mindig összegumizom ha szállítom, a csatlakozónál fogom meg kihúzáskor, nem használom a készüléket töltés közben hogy ne feszüljön, stb., így még soha nem tört meg egy kábelem sem, pedig volt 1-2 silány minőségü köztük :)
Szerintem gariba cserélik, tartozékokra is van. Mondjuk nem tudom, hogy Apple hogy áll ehhez.

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#7770) kutga válasza half333 (#7768) üzenetére


kutga
nagyúr

A kábel mindig is vacak volt. Vegyél egy tartalékot. Blitzwolf braided pl. elég masszív.

Let the Zone take me if I am.

(#7771) half333


half333
őstag

Köszi mindkettőtöknek!

(#7772) Noxy válasza half333 (#7768) üzenetére


Noxy
veterán

Körbe lehet azt tixoval, vagy szigszalaggal tekerni.
Én már újkorán 1x betekerem átlátszó tixo rag..szalaggal.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#7773) half333 válasza Noxy (#7772) üzenetére


half333
őstag

Kösz a tippet!

(#7774) radi8tor válasza kutga (#7770) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ehhez képest nekem évek óra semmi baja a kábelemnek. ;)

⭐ Stella

(#7775) joey04 válasza trobi28 (#7769) üzenetére


joey04
titán

Nem feltétlen. Sajnos sokan még csak nem is hordozzák a kábelt, de egy idő után megfárad. Lehet ezért erőlteti annyira a wireless világot az Apple, mert képtelenek strapabíró kábelt gyártani.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7776) Tibee86 válasza radi8tor (#7774) üzenetére


Tibee86
veterán

Nekem is van 3-4 éves gyári kábelem, igaz csak itthon használom de kutya baja.

(#7777) domojko válasza cyberkind (#7751) üzenetére


domojko
senior tag

Ahogy Noxy is írta, a Syncios programmal, bármilyen hosszuságú zenét be lehet rakni csengőhangnak. Nem kell elvágni.

(#7778) kutga válasza radi8tor (#7774) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem se. Csak kellett valami tartalék autóba, erre arra.

Let the Zone take me if I am.

(#7779) cyberkind válasza domojko (#7777) üzenetére


cyberkind
félisten

Megnézem majd, köszi! :R

Paranormal Cocktivity

(#7780) mpv


mpv
aktív tag

Szerintetek lesz SE utód v sem? Ellentmondásos infókat olvasok?

(#7781) mazsiii92 válasza mpv (#7780) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Szerintem most ősszel biztosan nem. Leghamarabb tavaszra várnám - ha egyáltalán lesz - mert az iPhone 8-nak kell nagyon menni és minden figyelem annak kell. Valamint ha most jönne ki, akkor nem váltanának annyian, mintha tavasszal jönne ki, hiszen akkor lesz két éves a SE, sokak két év után cserélnek, elég ha csak a szolgáltató függő telefonokra gondolunk, ezért is mondanám leghamarabb a tavaszt. Aztán persze ha mégis jönne most, akkor lehet dobnám érte a 6Semet, de csak ha olyan lenne amilyennek elképzelem. :)

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#7782) Ufff válasza Noxy (#7772) üzenetére


Ufff
senior tag

Zsugorcső? Talán picit tartósabb... 😉

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7783) szupermacs válasza mpv (#7780) üzenetére


szupermacs
veterán

Majd kiderül.

(#7784) bilon73 válasza mpv (#7780) üzenetére


bilon73
aktív tag

szerintem nem.

ha lesz 8, akkor a 7s fogja átvenni az SE helyét. legalábbis ez lenne logikus. (árban nem, de az lesz az olcsóbb iphone, a 8 drágább lesz)

bár nekem az sem logikus, hogy jön 7s meg 8 egyszerre...úgyhogy ki tudja mit csinálnak cupertinoban :D

(#7785) tuzpenge válasza Ufff (#7782) üzenetére


tuzpenge
őstag

Hogy húzod rá a zsugorcsövet? Szerintem nincs olyan arányú zsugorodással bíró cső (emberi áron) amit a lightning csatin áthúzva ráfeszülne megfelelően a kábelre.

ˣ

(#7786) batai15


batai15
félisten

üdv vásárolt már valaki tőlük?
Tudom , szentségtörés ha nem hivatalos helyről veszem, de ennyi mivel 1 év apple garancia van ezekre is, nekem meg felel, ráadásul új, ennyiért 6st használtan sem kapni.
Igazából az érdekelne hogy adnak e számlát , az esetleges garanciáztatás miatt. [link]

[link]
Mondjuk ő már annyiért adja amiért egy b-tel vip phone stb is adja , és ilyen van helybe is.

(#7787) Tibee86 válasza batai15 (#7786) üzenetére


Tibee86
veterán

"Igazából az érdekelne hogy adnak e számlát , az esetleges garanciáztatás miatt. "
Számlát kapsz bármelyik gsm boltban is, viszont azt nem fogadják el az APR szervizekben, mivel nem hivatalos viszonteladói számla lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7788) batai15 válasza Tibee86 (#7787) üzenetére


batai15
félisten

Akkor hogy lehet érvényesíteni azt az 1 év apple garanciát ha nem fogadják el a számlát ? Ez eléggé ellent mondásos .
Igazából csak mostanság olvastam hogy egy két embernek számlával kellett igazolni hogy nem lopott a telefon mikor jelkód stb miatt vitte be.

(#7789) Tibee86 válasza batai15 (#7788) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem kell számla a garanciáztatáshoz. Egyedül abban az esetben ha nem kapcsol be a telefon és nem tudják a sorozatszámot kiolvasni belőle ami elég ritka. Pár éve emiatt iStyle-ba nem vették be az enyémet, de az iCentre-be szó nélkül.
A hivatalos viszonteladói számla a 2. évben kell a szavatosság érvényesítéséhez.
Amire te gondolsz az az elfelejtett jelkód/icloud kód dolog, amihez nyilván kell a számla annak igazolásához, hogy a te készüléked és nem lopott/talált.

Noxy: Nincs mihez hozzátenni, mivel ha nem tudják a készülékből kiolvasni a serial/imei számot akkor az első évben is elhajtanak az iStyle-ból ha nem hivatalos viszonteladói számlát mutatsz nekik. Tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#7790) Noxy válasza Tibee86 (#7787) üzenetére


Noxy
veterán

Azt azért tedd hozzá, hogy 1ÉV UTÁN.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#7791) batai15 válasza Tibee86 (#7789) üzenetére


batai15
félisten

Akkor lényegében innen is vehettem 130 már azért bőven húzós érte . Köszi !

[ Szerkesztve ]

(#7792) univerzita válasza bilon73 (#7784) üzenetére


univerzita
addikt

A 7s nem fogja átvenni a SE helyét ( különböző méretű termékek). A 8-as azért is jön mert 10-éves évfordulója lesz a iPhone -nak.

(#7793) Ufff válasza tuzpenge (#7785) üzenetére


Ufff
senior tag

Pedig van... 😉

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#7794) wm2


wm2
őstag

Sziasztok. Jelenleg egy iPhone SE-t használok és kérdésem a következő. Ha a rendszer nem támogatja a FLAC formátumot és a 24/96 hi-rest, akkor streamen mit hallgatok? Ott hogy működik? Automatikusan lebutul egy gyengéb minőségre? Van ezzel valakinek tapasztalata?

Ozora <3

(#7795) bilon73 válasza univerzita (#7792) üzenetére


bilon73
aktív tag

csak saját logika...

az SE a kedvező árú telefon, nem a méret a lényeg. előtte ugye 5c volt.

én a 7s-8 egyszerre jövését sem értem, mert egymás konkurenciája...

ugye a mac os-nél a 10. lett az osx, és nem volt többet mac os vagy mac os classic....ebből jönne hogy a i8 az iX lesz... :DD

de mint mondtam...a fene sem tudja mit csinálnak cupertinoban. De olyan hú de sok 7s pletykát sem olvastam...

(#7796) Tibee86 válasza bilon73 (#7795) üzenetére


Tibee86
veterán

Az 5c-t felesleges az SE-vel együtt emlegetni, az nem egy külön "kategória" volt.
Szimplán az 5 volt egy akkora konstrukciós mellélövés, hogy amint kijött a 6-os kukázták és helyette jött az 5c.
A 7S-8 nem lesz konkurencia egymásnak, szimplán a 8-cal bevezetnek megint egy külön kategóriát ( SE-nél ugye kap az ember olcsóbban egy kicsit gyengébb telefont, a 8-cal meg drágábban egy kicsit jobbat) , mint az SE-vel. Ami szerintem egyszeri dolog lesz a jubileumi év miatt.

[ Szerkesztve ]

(#7797) mazsiii92 válasza bilon73 (#7784) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Ha igazak a hírek, és jön egy 7S is, akkor 3db 4,7"-os kijelzővel megáldott készüléke is lesz az Applenek. Na most ezek egymás konkurenciái lennének, így ha valóban kukázzák az SE-t, akkor véleményem szerint a 6S lesz annyival olcsóbb, amivel tömegtelefonná válhat, hiszen még bőven versenyképes a hardvere. Ezen felül maradna egy i7, meg egy 7S ami ugyanúgy futhat 200-250K között, mármint a nyitóár. Így a 6S lehetne az új olcsó iphone.

Azt a forgatókönyvet nehezen tudom elképzelni, hogy lesz egy SE, 6S, 7, 7S meg egy 8 a kínálatban, ez az profit rovására menne, hiszen sokan vennének továbbra is SE-t vagy 6S-t pl a 7 vagy 7S helyett. Az Apple pedig nagyon profitorientált cég, nekik az az érdekük hogy a 8 és a 7S fogyjon jól, éppen az aktuális legdrágább telefon. Szerintem maximum 4 készülék lesz a kínálatban, így valami menni fog a lecsóba, kérdés, hogy vajon micsoda? A 7 is jól fogy szerintem, plusz ha beleállt az apple a no jack, no fizikai gomb telefonba, akkor nem fogja kukázni a 7-et, így szerintem az SE lesz és / vagy a 6S lesz az áldozat, nem is biztos, hogy egyből, de a közel jővőben.

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#7798) sityupityu válasza bilon73 (#7795) üzenetére


sityupityu
veterán

Nálam kimondottan csak az SE méretének köszönhető az, hogy iphone-t vettem.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#7799) #78693120 válasza sityupityu (#7798) üzenetére


#78693120
törölt tag

Nálam is ez volt a döntő szempont. Ha megszűnik a 4-es kategória, akkor a következő telefonom nem Apple lesz, hiába rühellem az Androidot, de nem vagyok a pénztárcám ellensége.

(#7800) tuzpenge válasza sityupityu (#7798) üzenetére


tuzpenge
őstag

És még mennyien vannak így a világon....
Sajnos a fizikai méretben és tudásban nincs hasonló kategóriájú telefon (mindamellett hogy még ez is lehetne kisebb, mivel a kijelző nem indokolja ezt a "nagy" házméretet).

ˣ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.